Prijetnje

Unošenje u politički život intriga, podvala iz ličnih, sebičnih interesa

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Prijetnje

Post by regeman »

Neki_to_vole_vruce wrote:Kao prvo nisu upitanju Boskovici nego Drugovici, da ima dijete koje je priznao pa sta? Neka djece kad ima ko da hrani, ne daj Boze gladna usta da budu. Sto se tice republicke inspekcije...cista laz! I oni kad dodju vjeruj mi kaznjavaju u 3 cifre, zbog site ne dolaze. E sad da se ne nadje neko pametan pa da kaze kako je Sekin objekat u extra stanju i kako je sve uredno od papira. Ma daj! Supa bila, supa ce i ostati. Jedino sreca sto se pojavio ovaj rigips i ovi "ilovsko-vijacanski" priuceni baustel majstori iz Njemacke pa to odrade povoljno i zakrpe sve sto ej ruzno :smt005 Vidite i sami da sve lokal po lokal lagano gori...ratne instalacije, kineski kablovi, odnosno tada su bili "rumunski" tako ce i "kraljica cokolade" da fijukne samo tako...
:lol: :lol: :smt005
Posto vidim da stitis Seku i da si njegov prijatelj,saljem ti ovo pa ako ne objavis onda znam kakav si i u koju tikvu piskis.
Neznam dal si cuo da se po opstini krcme curke koje uzgaja zena sa kojom tvoj komsija i vrli odbornik Seka zivi u Boskovicima. Mislim da ima i dijete sa njom. U prodaju curaka ili ti biba ukljucilo se vas cijelo rukovodstvo SDS-a da pomognu Seki, jer mu je bila neki dan republicka inspekcija, cuo sam da je konobaru istresao dzepove, nasao viska para i kaznio ga sa 500 KM.


Zato Zuna jede onoliko na racun opstine, da pomogne seki, 1 curka na dan. :D
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prijetnje

Post by vrsta8472 »

droplja wrote:Biće ljeba Smrki, nečeš ti umrijeti od gladi, sad će početi da niče striomuža, zatim bukovi list i dok dođeš do jesenjih mesirača , ti si krizu prebrodio. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Видиш како ти знаш да ће ускоро Васкршњи пост, па да ми ваља седам седмица постити на води :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Prijetnje

Post by ZMIJA »

I TREBA DA POSTIŠ TRBA DJELIMA POKAZATI VIŠE NEGO RIJEČIMA :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prijetnje

Post by vrsta8472 »

Ти би да ја будем савршен :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Prijetnje

Post by ZMIJA »

Nema savršeni ,jedini gospod je savršen mi smo smo rabi božiji.
Last edited by Moderator on 22.01.2011. 22:41, edited 1 time in total.
Reason: Bezpotrebno citiranje
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prijetnje

Post by vrsta8472 »

Будите ви дакле савршени, као што је савршен Отац ваш небески.
Свето Јеванђеље од Матеја Гл. 5, 48.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prijetnje

Post by KAMIKAZA »

Dragomir Seka Subotic 30. Januar um 18:35 melden
Vidim da se na Prnjavor forumu sprdate na moj racun i vodite brigu o mom privatnom zivotu? Poruci tim besposlicarima i jebivjetrima da bi mogli lagano da najebu nisam ja bilo ko da me neko moze tako da zajebava !!!!!!!
http://www.facebook.com/?ref=home#!/pro ... 1560873235
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Prijetnje

Post by ZMIJA »

Brat je u pravu što jes jes, ovi jebivetri su zaista pretjerali i ja bi zamolila nazočno pučanstvo da više ne piše niti govori negativno o našem bratu :lol: :lol: :lol: :lol:
Last edited by Moderator on 01.02.2011. 17:45, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Prijetnje

Post by Pantera »

Змики, ти и Дропља сте највише причали о Секи и 80 000 КМ. У сваком посту сте га спомињале као и СДС и Станића, то вам је био одговор на све. Чак сте причале да хоће да вас коље. :lol: Кад сте сазнали да је Камиказин друг, одједном вам није био тако гадан. А онда одобраваш Соколову тврдњу да су Сека и Драгојло најпоштенији политичари. :lol: Па како то сад? Драгојло је твој светац, а за Секу си до јуче причала најгоре. Сад су ти њих двојица исти, а Сека се није промијенио за ових пар дана. Па јесте Змики, поштење им је на истом нивоу. :lol:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prijetnje

Post by KAMIKAZA »

Pa i Zmija je moj drug, :D to su nase privatne stvari :wink:
Ja se poznajem sa dobrim djelom Prnjavorcana,pogotovo sa nasim predratnim,tu mogu slobodno reci da sam znao 95 % naroda,a nisam bio poreznik :D Prema tome, ja nebi smio ni o kome da dam negativan komentar,jer ce se neko naljutiti na mene i probusiti mi gumu na tackama :smt005 salim se,oni koji me znaju ,znaju i to da je moj auto kompletno izsaran sarafcigerima ili nekim drugim prirucnim sredstvima,balkanski model,spigla su samo okacena,jer su sutnuta bar 100 puta,o brisacima da i ne pricamo,uvjek imam 2 para rezerve u autu,a kod kuce par komada vise,jedno vrijeme ,dok sam jos izlazio :D sam mjenjao gume,kao neko opanke,sad sam bar po tom pitanju miran,kako me zena utegla :smt005 Ma bilo je toga koliko hocete,ne nabraja mi se.
I sve to me nije sprijecilo da mislim i govorim,pa ne ocekujem ni od Zmije i ostalih da ce odustati tek tako,ako jedna crta na autu nekome nesto znaci u zivotu,neka je vuce,ali niko nece reci da sam ja los covjek jer mi je auto posarano,vec ce svako ko i malo misli glavom ,prvo reci :"kakav je idiot ovo napravio".
Svi mi imamo prijatelje,ali to nikako ne znaci da moramo da ih stitimo ako znamo da grijese.Samo vi pisite :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Prijetnje

Post by regeman »

ti to mislis da ti je neko grebao auto zbog pisanja i govora. Prije ce biti zbog zene :mrgreen:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prijetnje

Post by KAMIKAZA »

Na to nisam ni pomislio :D cudan je ovaj svjet,pomognes mu u bracnim obavezama i on se jos ljuti :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Prijetnje

Post by ZMIJA »

Pantera wrote:Змики, ти и Дропља сте највише причали о Секи и 80 000 КМ. У сваком посту сте га спомињале као и СДС и Станића, то вам је био одговор на све. Чак сте причале да хоће да вас коље. :lol: Кад сте сазнали да је Камиказин друг, одједном вам није био тако гадан. А онда одобраваш Соколову тврдњу да су Сека и Драгојло најпоштенији политичари. :lol: Па како то сад? Драгојло је твој светац, а за Секу си до јуче причала најгоре. Сад су ти њих двојица исти, а Сека се није промијенио за ових пар дана. Па јесте Змики, поштење им је на истом нивоу. :lol:
Sve što sam napisala na ovom forumu ponovit ću po sto puta, samo što ja nekad imam različit pristup u pisanju,mogu biti vulgarna ironična, nekad namjerno dvosmislena, a o poštenim političarima nisam nikad pisala jer za mene prvo nema pošteni sveštenika čast izuzecima a kam da sam pisala o poštenim kuravama jer bezbroj puta sam napomenula na ovom forumu da je politika kurva, naš cijeli društveni sistem je u banani , moral u banani, dostjanstvo u banani i jednom riječju svi smo u banani.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Prijetnje

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:Pa i Zmija je moj drug, :D to su nase privatne stvari :wink:
Ja se poznajem sa dobrim djelom Prnjavorcana,pogotovo sa nasim predratnim,tu mogu slobodno reci da sam znao 95 % naroda,a nisam bio poreznik :D Prema tome, ja nebi smio ni o kome da dam negativan komentar,jer ce se neko naljutiti na mene i probusiti mi gumu na tackama :smt005 salim se,oni koji me znaju ,znaju i to da je moj auto kompletno izsaran sarafcigerima ili nekim drugim prirucnim sredstvima,balkanski model,spigla su samo okacena,jer su sutnuta bar 100 puta,o brisacima da i ne pricamo,uvjek imam 2 para rezerve u autu,a kod kuce par komada vise,jedno vrijeme ,dok sam jos izlazio :D sam mjenjao gume,kao neko opanke,sad sam bar po tom pitanju miran,kako me zena utegla :smt005 Ma bilo je toga koliko hocete,ne nabraja mi se.
I sve to me nije sprijecilo da mislim i govorim,pa ne ocekujem ni od Zmije i ostalih da ce odustati tek tako,ako jedna crta na autu nekome nesto znaci u zivotu,neka je vuce,ali niko nece reci da sam ja los covjek jer mi je auto posarano,vec ce svako ko i malo misli glavom ,prvo reci :"kakav je idiot ovo napravio".
Svi mi imamo prijatelje,ali to nikako ne znaci da moramo da ih stitimo ako znamo da grijese.Samo vi pisite :D
Zmija ne šara po autima.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
TEMPLAR
Posts: 163
Joined: 02.08.2010. 22:23

Re: Prijetnje

Post by TEMPLAR »

To što pojedine političke opcije žele da naprave od RS-a banana-državu kao negdje u Africi i vladaju diktatorski
decenijama Neće da može
Last edited by Moderator on 03.02.2011. 17:16, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prijetnje

Post by KAMIKAZA »

STO TEBI TREBA BUDALETINO DA SE BAKCES SA BEDOM KAD TI JE BOG SVE DAO OSIM PAMETI SAMO SE BUDALA UZDA U SRECU AKO SI PRVI PUT OSTO ZIV DRUGI NES STO POSTO USTA TE JEBEM
Jel to opet hoce neko iz mraka malo da puca :) junacki nema sta, :P smirite zivce ili cu da pustim kerove. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Prijetnje

Post by ZMIJA »

TEMPLAR wrote:To što pojedine političke opcije žele da naprave od RS-a banana-državu kao negdje u Africi i vladaju diktatorski
decenijama Neće da može
Nećemo ni unitarnu Bosnu koja je malo duža ali zato trula banana, pa makar i pripucali , ali nadam se da do toga neće doći jer ja sam kazala ko rat želio u kući mu bio, a hoće li ona biti diktatorska ili neće dužina banane ne igra nikakvu ulogu , Egipat nije banana država ali je sada u banani, dok Lihtenštajn je takođe mala banana ali nije trula tako ta tvoja opservacija na ovu temu ne pije vode prijatelju moj :twisted: :twisted: :twisted:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Re: Prijetnje

Post by Grobar Basket »

Dragomir Seka Subotic, February 5, 2011 at 11:08pm
Momak previse si se osilio mogao bi da najebes !!!

Ovu sam poruku dobio danas od doticnog gospodina. Iako ne znam zasto??? Vi ga kritikujete a mene hoce da tuce... :lol:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prijetnje

Post by KAMIKAZA »

Ma ja sam mu sapnuo da si ti naj laksi plijen :D ovi svi neki nabildani karatasi,bokseri,sta ti ja znam sta sve ne treniraju.pa sam zato rekao da uzme tebe,kosarkas je bolji nego karatas. :D On mora na nekome da se istrese :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prijetnje

Post by KAMIKAZA »

Ohhhooohhhooooooo poruka za Vedrana od moga druga Seke !!!!! :D

Dragomir Seka Subotic
Poruci Vedranu Lepiru da pazi sta prica ako ga vidim najebao je!

JA SAM SAMO MALO ZACRVENIO DA LJEPSE IZGLEDA :D Vedrane tebi je Banja Luka nesigurna,sta mislis da ti trazim neku skutresinu sa vizom,pa da se zenis i bjezis u bjeli svjet :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Prijetnje

Post by ZMIJA »

Grobar Basket wrote:Dragomir Seka Subotic, February 5, 2011 at 11:08pm
Momak previse si se osilio mogao bi da najebes !!!

Ovu sam poruku dobio danas od doticnog gospodina. Iako ne znam zasto??? Vi ga kritikujete a mene hoce da tuce... :lol:
Šta sam ja dobila takvih poruka moj sine ne bi moglo u kamion stati, ali ne boj se pas koji laje rijetko kad ujeda :evil:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prijetnje

Post by vrsta8472 »

KAMIKAZA wrote:
Dragomir Seka Subotic
Poruci Vedranu Lepiru da pazi sta prica ako ga vidim najebao je!

До када више те пријетње :D Крајње је вријеме да ме неко изудара :smt005 :smt005 :smt005
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Prijetnje

Post by murgo »

...pa nek stisne petlju!!!? onda bi Seka tek dobio po prnjokalici!!!! :smt005 :smt005 :smt005
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prijetnje

Post by vrsta8472 »

2 метра и ево већ 110Кг, треба скупити храбрости :smt004
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prijetnje

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:

До када више те пријетње :D Крајње је вријеме да ме неко изудара :smt005 :smt005 :smt005
U nasoj ulici se uveliko vrse pripreme za atentat na Vrstu :D prvi snimci obuke samoubojica su vec poslani u svjet. :D

Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Post Reply