Prijetnje

Unošenje u politički život intriga, podvala iz ličnih, sebičnih interesa

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Post Reply
User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Prijetnje

Post by Franz »

Lijepo je govoriti istinu...ali istina nije lijepa.

Prvi se ja identifikujem kroz Kamikazine rijeci na mnogim temama, pogotovu tamo gdje se govori o liku i djelu naseg milog Kiklopa, deklarisanog idiota kog treba proganjati dok njegov uticaj, ne samo na lokalnom nivou, ne splasne.
S tim sto se iskreno bojim da je nas narod vjecno pretplacen da ga izigravaju majmuni poput ovih sadasnjih. U prevodu sami sebi smo krivi, jer vecina nas srba, balkanaca, u glavama ima zesce poremecen sitem vrijednosti.

U svakom slucaju, kapa do poda za sve ono sto je Kamikaza odradio putem ovog foruma.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Prijetnje

Post by Magyar »

Kakav olos!!!! Pri tom mislim na ove Kiklope i ostale majmune carsijaske!!!! DOKLE VISE?????

Sve što možeš danas, uradi juče!

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Prijetnje

Post by Vucijak »

Vrijeme je za revoluciju kao u Egiptu pozivam sve normalne ljude iz Prnjavora da otjeraju ovu
bagru sa vlasti !
Image

User avatar
povjerljiva
Posts: 712
Joined: 11.03.2010. 13:10
Location: tamo daleko

Re: Prijetnje

Post by povjerljiva »

-
Last edited by povjerljiva on 28.02.2011. 10:51, edited 1 time in total.
Život je samo jedan.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Prijetnje

Post by regeman »

Franz wrote:Lijepo je govoriti istinu...ali istina nije lijepa.

Prvi se ja identifikujem kroz Kamikazine rijeci na mnogim temama, pogotovu tamo gdje se govori o liku i djelu naseg milog Kiklopa, deklarisanog idiota kog treba proganjati dok njegov uticaj, ne samo na lokalnom nivou, ne splasne.
S tim sto se iskreno bojim da je nas narod vjecno pretplacen da ga izigravaju majmuni poput ovih sadasnjih. U prevodu sami sebi smo krivi, jer vecina nas srba, balkanaca, u glavama ima zesce poremecen sitem vrijednosti.

U svakom slucaju, kapa do poda za sve ono sto je Kamikaza odradio putem ovog foruma.
to se zove moderni fasizam. Pljackas svoj narod, i sisas mu krv, a pritom ga izolujes od normalnog svijeta. moderni logori, nista vise. Radis od danas do sutra za crkavicu, molis onog gore da ti ne daju otkaz ili da nekoga poprijeko ne pogledas, inace nema te nigdje.
Izgleda da je doslo zadnje vrijeme, cim ovoliko prijete.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prijetnje

Post by KAMIKAZA »

U Tunisu,je samospaljivanje jednog covjeka pokrenulo demonstracije,i vlast je svrgnuta,u Egiptu je ubistvo jednog pokrenulo isto i vlast je pala,da vidimo i ove nase dokle smiju da idu. :wink:
Valda ce ovaj put poslati nekog sposobnog da se ne patim :smt005 samo neka pogledaju moje akte u vojnom odseku,da opet ne posalju nekog ko je slabije kvalificiran od mene,kao 1991. :) Tata sam za njih,ni snajperom mi nista ne mogu. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
povjerljiva
Posts: 712
Joined: 11.03.2010. 13:10
Location: tamo daleko

Re: Prijetnje

Post by povjerljiva »

-
Last edited by povjerljiva on 28.02.2011. 10:52, edited 1 time in total.
Život je samo jedan.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prijetnje

Post by vrsta8472 »

KAMIKAZA wrote:xxxxxxx 12. Februar um 14:32 melden
Samo da te upozorim da sam cuo da si se opasno zamjerio sa Dragom Kalabicem i porucujem ti da se sakrijes jedno vrijeme jer bi mogao neko da te upuca !

Ova poruka mi je dosla od ozbiljnog covjeka,i nije dezinformacija
To govori puno o nasoj slobodi i slobodi izrazavanja... :?

Мени су престали са тим пријетњама :D Можда је то затишје пред буру :P
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prijetnje

Post by KAMIKAZA »

Tebe pokusavaju jos uvjek vrbovati da se vratis :D kad shvate da si beznadezan slucaj,bit ces trazen kao kapitalac :smt005 lovci ce da dobiju duple punkte za tebe :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
SIVI SOKO
Posts: 181
Joined: 28.03.2007. 23:53
Location: Prnjavor

Re: Prijetnje

Post by SIVI SOKO »

prosto ne mogu da verujem mada sam cuo nesto slicno medju nekim ljudima mislio sam samo da zele da se pokazu kao neke face ali sve cesci su pozivi da se makne ovaj samoubojica i jos pojedini sa foruma neki i definitivno ja ne odobravam silu bez obzira koliko je neko preterao
Budi sam svoj gospodar

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prijetnje

Post by KAMIKAZA »

Ne razumijem u cemu smo mi to pretjerali,osim u istini,jer nje nije nikad dosta,a pogotovu ne previse.
.
A ovo za upucavanje me ne sikira ni naj manje,koliko mogu da smaknu,jednog,dvojicu,trojicu i sta onda,pojavit ce se cetvrti ,peti sesti,......njima nece znati imena,oni ce se prikriti,sa nama bar znate ko smo i sa kim imate posla,ali to je jos jedan dokaz kakvi nas vode,jer samo budala moze sebi da umisli da ce oruzje pobjediti zdrav razum,kad se tih dvoje sukobe,oruzje uvjek prvo utihne. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

OldTownBoy
Posts: 137
Joined: 09.02.2010. 13:40
Location: negde u gradu

Re: Prijetnje

Post by OldTownBoy »

Sila Boga ne moli .
um caruje a Dundo Maroje

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prijetnje

Post by KAMIKAZA »

Sta su se ovi iz SNSDa ucutali kao da je Kalabic njima prijetio :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Prijetnje

Post by droplja »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Znamo mi da vi nas volite Kami,nema nas dva dana i odmah ste tuzni :D
Ja iskreno sam zatrpan nekom papirologijom,ovaj drugi sto pise je na godisnjem a ovaj treci se upravo rastao od zene pa covjeku nije bas do pisanja :smt005 :smt005
Sta vise reci,sve je receno,samo se ponavljamo i vrtimu u krug .Pise nas 10-tak aktivno na forumu ,ostali su nijemi promatraci i nase pisanje na kraju svakog posta ide u neki sukob ,mimoilazenje,sjeckanje postova,izvlacenje iz konteksta itd.
To su niski udarci,evo fala bogu citam par dobrih postova ,kako angazovati ljude da se ukljuce u politiku i to je korak napred ,i ono sto sam ja pre pisao,a ne da svaki post bude isjeckan i ismijan od strane pojedinaca.
Steta sto ovo cita nas 10-tak,akteri o kojima debatujemo ,njihova uza interesna grupa i koji putnik namjernik i to je to.
Nesto mislim,ako je ovo poprimile tolike razmere u gradu kako vise niko da se ukljuci,da pise,daje ideje, uglavnom jedni te isti trabunjamo ovde.
A sto se tice prijetnji,ma to je smjesno,kakav crni Seka bilmez i ona krava Vojislavka,neka samo prijete a mi cemo da pisemo i dalje naravno u dva tabora ali ako nemoze drugacije moze i ovako :smt002

U svakom slucaju Kami,kada prodas tamo neku dobru nekretninu,nekom burzuju dodji ,pa idemo kod seke zajedno na pivu :D
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prijetnje

Post by KAMIKAZA »

:D Ja misim da se narod boji ,ne bukvalno za svoj zivot,vec onako jednostavno se boji sukoba sa neistomisljenicima,nismo mi demokratski zreli,da bi podnijeli necije drugacije misljenje,pogotovo ne o nama samim.Danas opet citam neke prijetnje :D ljudi mi sad zamjere sto sam napisao nesto o njima 2006 godine,a u medjuvremenu smo bili bar 20 puta skupa na picu,samo sto je on to tada citao na preskok i nije nikad mogao ni pomisliti da se njega nesto od tih rijeci uopste tice i dotice. :D Valda su sada nasli neke pismenije ljubavnice pa su im one prevele pozadinu nekih pjesama. :lol:
Tesko je se nekome u ovakvoj sredini suprostaviti,a da on ne reaguje,vidis i sam kako te gledaju ako kazes istinu,iako svi vole istinu oni je nisu spremni da podnesu,a pogotovu nisu spremni da se stave na njenu stranu i pokusaju da je odbrane na svoju stetu.I ti i mi svi bi mogli puno vise ili puno bolje da prosperiramo da smo spremni na povijanje glave i da smo spremni na cutanje,ali nije ni to za svakoga. :wink: .
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prijetnje

Post by vrsta8472 »

Народ се боји промјена. А биологија каже да врсте које се не мијењају - изумиру. Ти што пријете, ништа друго осим тих пријетњи и не могу да ураде!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
povjerljiva
Posts: 712
Joined: 11.03.2010. 13:10
Location: tamo daleko

Re: Prijetnje

Post by povjerljiva »

-
Last edited by povjerljiva on 28.02.2011. 10:52, edited 1 time in total.
Život je samo jedan.

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Prijetnje

Post by MAXIMUS »

:shock: :shock: :shock:
Image

Čim sam dobio ovu poruku znao sam da ima veze sa forumom . Kako duže vrijeme nisam obilazio ove stranice mislio sam da je rat izbio !
Dooobroooo ste zakuhali !!! :D
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Prijetnje

Post by droplja »

Zasto si sakrio identitet osobe ???
Neka se javno vidi ko kome prijeti i onda organi reda i mira neka se pozabave sa istima.
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prijetnje

Post by KAMIKAZA »

Organi rada :D nemoj nas zasmijavati,pa koji od njih smije da stane na put ovima iz skupstine,a pogotovo iz skupstinske vecine. :wink: Kad zna da ce za 24h da ostane bez posla,jer veci igraci beru kajmak sa ovima koji prijete. :wink: Zato smo mi tu,da pljujemo :D nama ne mogu da daju otkaz,ne mogu da nas ucjenu da nam djete nece moci upisati skolu,ne mogu nam zavrnuti vodu,iskljuciti struju,prekopati put,zapisati tocak pa da nam sarafi zahrdjaju :D jednostavno ne mogu nam nista,mogu samo da se nerviraju :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Prijetnje

Post by Magyar »

Ovi izgleda stvarno misle da ce time sto prijete usutkati nekoga :smt003
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Prijetnje

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:Sta su se ovi iz SNSDa ucutali kao da je Kalabic njima prijetio :smt005
Daj Kami ovo nema nikakve veze sa Kalabićem, zaista ste se opteretili Dragojlom :smt002 :smt002 :smt002
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
SIVI SOKO
Posts: 181
Joined: 28.03.2007. 23:53
Location: Prnjavor

Re: Prijetnje

Post by SIVI SOKO »

MAXIMUS wrote::shock: :shock: :shock:
Image

Čim sam dobio ovu poruku znao sam da ima veze sa forumom . Kako duže vrijeme nisam obilazio ove stranice mislio sam da je rat izbio !
Dooobroooo ste zakuhali !!! :D
ovako veliku glavurdu ima samo seka lambda na facebooku a i on ima gdje da dobie bombone ako vec zeli da se igra boska buhe sa forumasima ja nisam za silu ali ovakve treba nategnuti
Budi sam svoj gospodar

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: Prijetnje

Post by dkrajina »

Obavjestenje:
29.02.2011god.sprema se svecani rucak za ucesnike foruma.
Menü:
Corba od od glava Prnjavorskih politicara.
:smt044 :smt044 :smt044 :smt044
zivot je surov

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prijetnje

Post by KAMIKAZA »

Necu da jedem go*na :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Post Reply