Prijetnje

Unošenje u politički život intriga, podvala iz ličnih, sebičnih interesa

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prijetnje

Post by KAMIKAZA »

Ne znam jel ovo Seka mene pomjesao sa nekim :D Kalabic ga je pogresno informisao :D



Dragomir Seka Subotic
20. Dezember 2010 (kein Betreff)
Cuo sam da svasta lajes o meni nevalja ti to momak mogao bi
lagano da najebes...

Dragomir Seka Subotic 28. Dezember 2010 um 17:37 melden
NAJEBO SI UPUCACU TE KO KERA GOVEDO!

Moj dobar prijatelj meni pise ovakvo nesto,ja sam sokiran :D da se radi o bilo kome drugom,ja bi ga sad sjebao kao malu bebu,ali Seka je meni pomagao kad niko nije i zato necu,eto necu mu ni odgovoriti na ovo piskaranje po Faceboooku,neka se malo izduva,bit ce mu lakse,kad vec ne smije ni na koga drugog da galami neka vice na mene. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Prijetnje

Post by Pantera »

KAMIKAZA wrote: Dragomir Seka Subotic 28. Dezember 2010 um 17:37 melden
NAJEBO SI UPUCACU TE KO KERA GOVEDO!
Ако говедо може упуцати кера онда си ти супер прошао у горњој реченици. Ти си кер, најбољи човјеков пријатељ, а Сека је говедо. :smt005
Сад ће ваљда и мени да пријети зато што знам да читам. :smt005

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Prijetnje

Post by regeman »

meni niko nikad nije prijetio..to mi je bas bezveze, niti sam ja kad kom prijetio, a svasta sam pisao..em boli njih em boli mene :D
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prijetnje

Post by vrsta8472 »

Не смију на трвдо да ударе :D

Ја више и не обраћам пажњу на те пријетње. Баш ми неки дан прича човјек, како га је питао један наш "клијент са форума". Да не зна шта ће са Лепиром,и да ће некоме платити да га изудара. :smt005 Овај му рекао мани се ћоравог посла, јер само након тоа може бити још гори :lol:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Prijetnje

Post by regeman »

Pacijenti znaju samo da prijete, to je ta skola iz ZC.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Prijetnje

Post by droplja »

KAMIKAZA wrote:Ne znam jel ovo Seka mene pomjesao sa nekim :D Kalabic ga je pogresno informisao :D



Dragomir Seka Subotic
20. Dezember 2010 (kein Betreff)
Cuo sam da svasta lajes o meni nevalja ti to momak mogao bi
lagano da najebes...

Dragomir Seka Subotic 28. Dezember 2010 um 17:37 melden
NAJEBO SI UPUCACU TE KO KERA GOVEDO!

Moj dobar prijatelj meni pise ovakvo nesto,ja sam sokiran :D da se radi o bilo kome drugom,ja bi ga sad sjebao kao malu bebu,ali Seka je meni pomagao kad niko nije i zato necu,eto necu mu ni odgovoriti na ovo piskaranje po Faceboooku,neka se malo izduva,bit ce mu lakse,kad vec ne smije ni na koga drugog da galami neka vice na mene. :D

Seka se oglasio povodom piskaranja o njemu na ovom forumu i rekao da će neke forumaše zatući ko govedo, među kojim je zmija prva na redu, aonda još neki moguće da je i Kamikaza u pitanju jer godinama truje građane Prnjavora, kako on to kaže jer se eto nahapao para tamo negdje pa sad zajebava vlast u Prnjavoru , a zaboravio kad sam ga ja vadio iz govana, misli na Kamija , do duše on je to govorio Dragojlu ljetos prije izbora, kad je sa njim bio u dobrim odnosima , sada je nešto drugačija situacija ima Seka više gazda nad glavom.
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prijetnje

Post by vrsta8472 »

ЗЦ, је црна рупа наше општине.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prijetnje

Post by KAMIKAZA »

droplja wrote: moguće da je i Kamikaza u pitanju jer godinama truje građane Prnjavora, kako on to kaže jer se eto nahapao para tamo negdje pa sad zajebava vlast u Prnjavoru , a zaboravio kad sam ga ja vadio iz govana, misli na Kamija .
Nikad ja nisam zaboravio necije usluge,pa ne mogu zagoraviti ni to da mi je Seka valjao u zivotu,cak sam to par puta pomenuo i ovdje,ali to je nasa privatna stvar,i to nikako ne moze da me sprijeci da imam svoje misljnje,eto i on misli da sam se ja nahapao,a ja se ne ljutim na njega. :D privatno mogu da budem sa njim naj bolji drug,kao i sa mnogim drugima,ali ovo je nesto drugo,ovdje smo da branimo svoje misljenje i stavove,koji su neznam dal na srecu ili zalost razliciti. :) Da on samo zna koliko su mu njegovi danasnji prijatelji u stvari neprijatelji okrenuo bi se i nikad ih nebi pogledao,a nebi prijetnje upucivao stvarnim i iskrenim prijateljima. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

Re: Prijetnje

Post by Striker »

Jal vi sebi dajete znacaja ko da ste bitni ...
Image

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Prijetnje

Post by Pantera »

Кад смо код пријетњи, ево и Жуна пријети преко Калабићевог потрчка Дропље, а све као добронамјеран савјет.
droplja wrote:Urednice, pardon upravnice, moj ti je savjet da kad je riječ o Žuni budi oprezna ,on je veoma nervozan momak zna da opali iz ušiju, nije on intelektualac kao pokojna naša zmija koja ti je tolerisala gluposti pa je morala u crnu zemlju prije reda zbog tebe.Žuna kje nosilac crnog pojasa samo toliko da se zna .Ljubim ruku, draga urenice pardon upravnice.

močvara
Posts: 146
Joined: 18.12.2009. 14:09

Re: Prijetnje

Post by močvara »

Taj Žunin "crni pojas" manje vrijedi od pjasa kojeg je noslila moja pokojna baba Stana, na kome su visila vezana dva kalauza od dva drvena kijera u kojima se nalazila rakija i bijeli smok. Za razliku od istog gospodina čije ime neću pominjati, baba Stana je imala veliko srce.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Prijetnje

Post by droplja »

Ti ćeš Pantera dobiti po pi*ki kad tad ,od mene ti neće dlaka faliti ali neki nisu raspoloženi da se s tobom zajebava kao ja na primjer. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ne diraj lava kada spava.....

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Prijetnje

Post by Pantera »

Види, види, опет се пријети. Пропјевала птица жуна, вел'к јој језик, мала *уна. :D
droplja wrote:Ti ćeš Pantera dobiti po pi*ki kad tad ,
Видим ти добијаш сваки дан - добро си упућена јер ти је пријемник увијек близу антена наших политичара, добро примаш сигнал. :smt005

droplja wrote:od mene ti neće dlaka faliti
Неће, нисам везана за твоје длаке али не знам да ли ће теби фалити твоје длаке што си погубила у разним креветима, аутима или хаусторима, ко би знао, помијешале ми се дропље. :smt005
droplja wrote:ali neki nisu raspoloženi da se s tobom zajebava kao ja na primjer. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Али видим да су расположени да се за*ебавају са народом, а ја сам расположена да се за*ебавам с њима. И тако, сви патимо од неузвраћене љубави хахаха... :smt003


Мислите да се све може ријешити пријетњама. Навикли сте да пријетите јер немате аргумената. То може да вам прође у вашем кругу. Кад изађете из њега видите да и нисте неке фаце и не можете поднијети кад вам се неко не диви. Пренеси својим наредбодавцима да нисам фасцинирана њиховом демонстрацијом силе и да могу да поједу гованце од 3 киле. Аа, да, не мораш да им преносиш они сви читају ово. Или ипак не читају? Не чита нико осим нас што пишемо па што се онда узбуђују :?:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prijetnje

Post by KAMIKAZA »

Pantera wrote:Види, види, опет се пријети. Пропјевала птица жуна, вел'к јој језик, мала *уна. :D
Jel to neko nekoga malo guzi :smt005
Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Prijetnje

Post by droplja »

Urednice pardon , upravnice, vidi eno voza :lol: :lol: :lol: :lol: :smt006 :smt006 :smt006 :lol: :lol: :lol: :lol: :smt006 :smt006 :smt006 :smt006
Ne diraj lava kada spava.....

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Prijetnje

Post by Pantera »

Је ли долази или одлази? :D Ако одлази да му ма'нем, ако долази да му кажем да прође - не бих да будем још један
путник са једносмјерном картом за дестинацију - гузица неког од овдје прозваних локалних политиканата. :smt005

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Prijetnje

Post by droplja »

Nisam urednice pardon upravnice rekao koji voz dolazi ,nije putnički već teretni,i ne vozi ugalj već stoku iz Slavonije ,penji nije tebi mjesto među ovim lopovima i kriminalcima :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ne diraj lava kada spava.....

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Prijetnje

Post by Pantera »

Ниси ни морао рећи, лако ја повежем - линије за које ви знате (јер често њима путујете) могу само да превозе стоку, тако да је мој одговор исти. Једино имате више дестинација, можете да идете у дупе или у

Image

Ова је више за женске дро(п)ље, директна линија, смјештај у хотелу "Хаустор". :smt005 :smt005 :smt005

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Prijetnje

Post by droplja »

Nisam te razumio draga moja urednice pardon upravnice ovi putokazi su dvosmisleni :lol: :lol: :lol: :lol: :smt005 :smt005 :smt005
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prijetnje

Post by KAMIKAZA »

xxx wrote:Pozdrav
Posto vidim da stitis Seku i da si njegov prijatelj,saljem ti ovo pa ako ne objavis onda znam kakav si i u koju tikvu piskis.
Neznam dal si cuo da se po opstini krcme curke koje uzgaja zena sa kojom tvoj komsija i vrli odbornik Seka zivi u Boskovicima. Mislim da ima i dijete sa njom. U prodaju curaka ili ti biba ukljucilo se vas cijelo rukovodstvo SDS-a da pomognu Seki, jer mu je bila neki dan republicka inspekcija, cuo sam da je konobaru istresao dzepove, nasao viska para i kaznio ga sa 500 KM.
Ovo nije bila prijetnja,ali je bio atak na moju objektivnost ,pa sam uprkos tome sto je Seka moj prijatelj morao da objavim. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Neki_to_vole_vruce
Posts: 50
Joined: 08.01.2011. 01:26

Re: Prijetnje

Post by Neki_to_vole_vruce »

Kao prvo nisu upitanju Boskovici nego Drugovici, da ima dijete koje je priznao pa sta? Neka djece kad ima ko da hrani, ne daj Boze gladna usta da budu. Sto se tice republicke inspekcije...cista laz! I oni kad dodju vjeruj mi kaznjavaju u 3 cifre, zbog site ne dolaze. E sad da se ne nadje neko pametan pa da kaze kako je Sekin objekat u extra stanju i kako je sve uredno od papira. Ma daj! Supa bila, supa ce i ostati. Jedino sreca sto se pojavio ovaj rigips i ovi "ilovsko-vijacanski" priuceni baustel majstori iz Njemacke pa to odrade povoljno i zakrpe sve sto ej ruzno :smt005 Vidite i sami da sve lokal po lokal lagano gori...ratne instalacije, kineski kablovi, odnosno tada su bili "rumunski" tako ce i "kraljica cokolade" da fijukne samo tako...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prijetnje

Post by vrsta8472 »

Ками, није ваљда да те неко може уцјенити :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Prijetnje

Post by Pantera »

Image

droplja wrote:Nisam te razumio draga moja urednice pardon upravnice ovi putokazi su dvosmisleni :lol: :lol: :lol: :lol: :smt005 :smt005 :smt005
Јесу, могу послужити и за мушке дропље - прво се напуше па онда испуше (за посао). :smt005

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prijetnje

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:Ками, није ваљда да те неко може уцјенити :smt002
Ma kakve ucjene,ja se nicega na svjetu ne bojim :D :shock: dobro malo se bojim gladi :smt005 e sad cete vi reci,sta ti je poguzija,samo na stomak misli :D AL TAKAV SAM TI JA,decko iz predgradja :P
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Prijetnje

Post by droplja »

Biće ljeba Smrki, nečeš ti umrijeti od gladi, sad će početi da niče striomuža, zatim bukovi list i dok dođeš do jesenjih mesirača , ti si krizu prebrodio. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ne diraj lava kada spava.....

Post Reply