Prijetnje

Unošenje u politički život intriga, podvala iz ličnih, sebičnih interesa

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Re: Prijetnje

Post by Mr X »

Eto samo da kažem da sam i ja zbog jedne jedine kritike prošle vlasti dobio prijetnje na e mail kao kako će ovo i ono i kad sam predložio da se nadjemo miševi se više nisu javili tako da neka svoje prijetnje okače mačku o rep!
Image

User avatar
oko_sokolovo
Posts: 89
Joined: 30.07.2009. 10:06

Re: Prijetnje

Post by oko_sokolovo »

СТРАШАН СИ. То се цијени!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prijetnje

Post by vrsta8472 »

Једна порука на ФБ, сада је нађох на једном профилу.

Image

8)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prijetnje

Post by vrsta8472 »

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prijetnje

Post by vrsta8472 »

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Prijetnje

Post by Hirurg »

mora da ste liku nesto uradili kad tako pise, ne vjerujem da je dzaba....dobro kaze za onog pandurcica :))

Happy
Posts: 430
Joined: 20.06.2002. 02:19
Location: Prnjavor

Re: Prijetnje

Post by Happy »

Izvoli?
Pozdrav

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prijetnje

Post by vrsta8472 »

Да смо барем.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Prijetnje

Post by murgo »

nofel wrote:
vrsta8472 wrote:Једна порука на ФБ, сада је нађох на једном профилу.

Image

8)

daj link
:smt014 daj link :smt014
nema zabave bez zena i rakije

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Prijetnje

Post by murgo »

murgo mudar.....pa sam nasao...
evo link
http://www.facebook.com/pages/Prnjavor- ... 991&v=wall
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Prijetnje

Post by Hirurg »

mislim da je jedna vijest upitanju....imenovanje....a malo koga imenujete...nije lijepo sto jest jest.....

happy izvoli ga ;)

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Prijetnje

Post by murgo »

Hirurg wrote:mislim da je jedna vijest upitanju....imenovanje....a malo koga imenujete...nije lijepo sto jest jest.....

happy izvoli ga ;)
ipak .... taj link i komentari koje doticni pise .... su na netu svakom dostupni! Ako doticni ima obraza da tako nesto pise onda i ja imam da stavim ovdje...Zato ne vidim razlog zbog kojeg ne bih smio objaviti i link...sad mozete da kritikujete mene a ne, po obicaju, Vedrana!...
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prijetnje

Post by vrsta8472 »

Уцене и претње

Image

После формирања нове скупштинске већине, а пре тога смрти одборника Хусеина Вуковића,политичка ситуација у Прњавору досегла је тачку усијања.

- Припадницима скупштинске већине су угрожени животи, чак и животи њихови, као и њихова имовина,кроз готово свакодневне притиске и уцене институција у људи блиских актуелној власти. Истовремено та иста власт хоће на брзину и нетраспарентно да потроши 3,5 милиона марака крeдитних средстава. Скупштина се месецима не одржава, не подносе редовни извјештаји, трпе грађани који, због неодржавања, не могу добити социјалну и другу помоћ.

Ове, а и низ других тешких оптужби, изнели су представници новоформиране скупштинске већине Драгомир Ђурђевић (СДС), Бране Жунић (ПДП), Драгоје Суботић (СРС др Војислав Шешељ) и Фрањо Ровер,одборник испред клуба националних мањина. Подсетимо, њих двојица су пре месец дана напустили већину око СНСД и приклонили се новоформираној скупштинској већини СДС, са 16 од укупно 31 одборника.

Тим поводом, нова скупштинска већина је затражила хитну вандредну седницу СО, најкасније до 16. августа, са захтевом смене актуелног председника и потпредседника.Међутим, скупштински колегијум донео је одлуку о одржавању нове скупштинске седнице тек за 7. септембар.

- Куповина времена и бојазан актуелне власти за заказивање седнице јасан су одговор ко то ових дана обмањује јавност да ми, наводно немамо већину - категоричан је Драгомир Ђурђевић.

Термин

Сматрао сам, као и већина чланова колегијума, да је оптималан рок за сазивање посебне седнице 7. септембар, и ја сам донео ту одлуку у складу са пословником СО Прњавор - рекао је актуелни председник Жељко Симић.

Н.Ђурић - Вечерње новости
Волио бих да су јавности, рекли које су то конкретне пријетње :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Prijetnje

Post by murgo »

Pripadnicima skupštinske većine su ugroženi životi, čak i životi njihovi, kao i njihova imovina,
Ako su posteni i imovinu legalno stekli onda nemaju cega da se boje...
Ako su nelegalno dosli do te imovine, da sam na njihovom mjestu, ja bih se sakrio u misju rupu...
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Prijetnje

Post by regeman »

Ovoj novoj vecini dajem 2 mjeseca brat bratu. A sto se tice sadasnje vlasti, pa i red je bio da ih neko prodrma malo. Previse vremena provode po kafanama jureci sdsovce. :D .
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prijetnje

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:
Уцене и претње

Image

После формирања нове скупштинске већине, а пре тога смрти одборника Хусеина Вуковића,политичка ситуација у Прњавору досегла је тачку усијања.

- Припадницима скупштинске већине су угрожени животи, чак и животи њихови, као и њихова имовина,кроз готово свакодневне притиске и уцене институција у људи блиских актуелној власти. Истовремено та иста власт хоће на брзину и нетраспарентно да потроши 3,5 милиона марака крeдитних средстава. Скупштина се месецима не одржава, не подносе редовни извјештаји, трпе грађани који, због неодржавања, не могу добити социјалну и другу помоћ.

Ове, а и низ других тешких оптужби, изнели су представници новоформиране скупштинске већине Драгомир Ђурђевић (СДС), Бране Жунић (ПДП), Драгоје Суботић (СРС др Војислав Шешељ) и Фрањо Ровер,одборник испред клуба националних мањина. Подсетимо, њих двојица су пре месец дана напустили већину око СНСД и приклонили се новоформираној скупштинској већини СДС, са 16 од укупно 31 одборника.

Тим поводом, нова скупштинска већина је затражила хитну вандредну седницу СО, најкасније до 16. августа, са захтевом смене актуелног председника и потпредседника.Међутим, скупштински колегијум донео је одлуку о одржавању нове скупштинске седнице тек за 7. септембар.

- Куповина времена и бојазан актуелне власти за заказивање седнице јасан су одговор ко то ових дана обмањује јавност да ми, наводно немамо већину - категоричан је Драгомир Ђурђевић.

Термин

Сматрао сам, као и већина чланова колегијума, да је оптималан рок за сазивање посебне седнице 7. септембар, и ја сам донео ту одлуку у складу са пословником СО Прњавор - рекао је актуелни председник Жељко Симић.

Н.Ђурић - Вечерње новости
Волио бих да су јавности, рекли које су то конкретне пријетње :D
Pas koji laje ne ujeda,ali iza njih je copor pasa koji ni glasa ne pusta. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prijetnje

Post by KAMIKAZA »

xxx wrote:postovani kamikaza krecete se po jednoj tankoj daski a imate puno kilograma pripazite da ne pukne predite sa nama na debelu gredu ili se potrudite da omrsavite preorucujem ovo prvo zdravije je
Jel ovo prijetnja :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Prijetnje

Post by JOKARA »

vrsta8472 wrote:Image
mora da ste liku nesto uradili kad tako pise, ne vjerujem da je dzaba....dobro kaze za onog pandurcica :))
Hirurg
mislim da je jedna vijest upitanju....imenovanje....a malo koga imenujete...nije lijepo sto jest jest.....

happy izvoli ga
Ovi tvoji postovi su bas prozeti doslednoscu. Po tebi nekoga treba zastititi, a drugoga popljuvati.
P.S.
Cestitam ti na prinovi,zelim ti svaku srecu da ti Milica bude ziva i zdrava.
Nadam se da ce ti sada biti lakse da shvatis da niko od nas nije sam, da smo svi mi necija djeca i da neciji roditelji citaju postove koje mi pisemo ponekad bez ikakvih argumenata pljujuci po ljudima.
Свако зна своје, милиција свачије !

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Prijetnje

Post by Magyar »

KAMIKAZA wrote:
xxx wrote:postovani kamikaza krecete se po jednoj tankoj daski a imate puno kilograma pripazite da ne pukne predite sa nama na debelu gredu ili se potrudite da omrsavite preorucujem ovo prvo zdravije je
Jel ovo prijetnja :D

Na toj debeloj gredi izgleda ima puno nepismenih :smt005
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Prijetnje

Post by Hirurg »

JOKARA wrote:
vrsta8472 wrote:Image
mora da ste liku nesto uradili kad tako pise, ne vjerujem da je dzaba....dobro kaze za onog pandurcica :))
Hirurg
mislim da je jedna vijest upitanju....imenovanje....a malo koga imenujete...nije lijepo sto jest jest.....

happy izvoli ga
Ovi tvoji postovi su bas prozeti doslednoscu. Po tebi nekoga treba zastititi, a drugoga popljuvati.
P.S.
Cestitam ti na prinovi,zelim ti svaku srecu da ti Milica bude ziva i zdrava.
Nadam se da ce ti sada biti lakse da shvatis da niko od nas nije sam, da smo svi mi necija djeca i da neciji roditelji citaju postove koje mi pisemo ponekad bez ikakvih argumenata pljujuci po ljudima.
nemam nista protiv organa reda i mira...al doticni je....bezze tip....hvala na cestitkama puno ....

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prijetnje

Post by KAMIKAZA »

Magyar wrote:

Na toj debeloj gredi izgleda ima puno nepismenih :smt005
Ma neeeeeee,tamo ima puuuuunnnoooooo debelih,pa bi mogla puci prije ove moje tanke dascice :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Prijetnje

Post by Franz »

KAMIKAZA wrote:
xxx wrote:postovani kamikaza krecete se po jednoj tankoj daski a imate puno kilograma pripazite da ne pukne predite sa nama na debelu gredu ili se potrudite da omrsavite preorucujem ovo prvo zdravije je
Jel ovo prijetnja :D
Ne znaju nepismeni sa debele grede znacenje rijeci "Kamikaza". :)
Its too late to change events
Its time to face the consequence

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Prijetnje

Post by JOKARA »

Za HIRURGA
Nebi zelio da moj prethodni post shvatis da sam ironican ili da nekoga branim zbog profesije, cak mislim da nemam razloga da nekog branim.
Evo sta je bila moja poruka.
Ostavimo licne animozitete prema nekome i nemojmo o ljudima pisati na takav nacin. Imamo svoju djecu pa treba samo razmisliti sta da sutra takve stvari procitamo za njih. Garantujem da svaki roditelj ( pa cak on bio i kriminalac ) svoje dijete vaspitava da bude posteno.
Tebi sam samo zamjerio dvostruke arsine ( nista licno ). Neko treba da napise "... kriminalni inspektor na Crvenom trgu ..." i to onda nema veze. cak dodas da se slazes sa tim misljenjem za "pandurcica" ali ako neko objavi ko je to napisao e onda je to katastrofa . Dakle htio sam da kazem budimo dosljedni i ne pljujmo po ljudima samo zbog toga sto nam se ne svidjaju. Kada bi tako razmisljao ja bi svaki dan kada izadjem na ulicu bar jednog prolaznika osamario jer mi nije sipatican ali bi mozda i ja dobio samare od dvojice.
Vjeruj da mi je ovo bio jedini razlog zbog cega sam pisao prethodni post. Pretpostavljam da toga ima jos koliko volis i od strane drugih forumasa ali ovo je bilo sve na jednoj strani pa sam cak i ja uspio primijetiti dvostruke arsine :lol: :oops: :smt006
POZDRAV!!!
Свако зна своје, милиција свачије !

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Prijetnje

Post by JOKARA »

Magyar wrote:
KAMIKAZA wrote:
xxx wrote:postovani kamikaza krecete se po jednoj tankoj daski a imate puno kilograma pripazite da ne pukne predite sa nama na debelu gredu ili se potrudite da omrsavite preorucujem ovo prvo zdravije je
Jel ovo prijetnja :D

Na toj debeloj gredi izgleda ima puno nepismenih :smt005
Sta ti da ima nepismenih, znas kad je plavusa pitala "Izvinite da li se pravilno kaze Irak ili Iran"
Nedavno je u srpski jezik uveden osmi padez zove se prezervativ, a odgovara na pitanje koga, s cim. Mozda je iz tih razloga Kamikaza na tankoj daski :oops: :lol:
Свако зна своје, милиција свачије !

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Prijetnje

Post by Hirurg »

JOKARA wrote:Za HIRURGA
Nebi zelio da moj prethodni post shvatis da sam ironican ili da nekoga branim zbog profesije, cak mislim da nemam razloga da nekog branim.
Evo sta je bila moja poruka.
Ostavimo licne animozitete prema nekome i nemojmo o ljudima pisati na takav nacin. Imamo svoju djecu pa treba samo razmisliti sta da sutra takve stvari procitamo za njih. Garantujem da svaki roditelj ( pa cak on bio i kriminalac ) svoje dijete vaspitava da bude posteno.
Tebi sam samo zamjerio dvostruke arsine ( nista licno ). Neko treba da napise "... kriminalni inspektor na Crvenom trgu ..." i to onda nema veze. cak dodas da se slazes sa tim misljenjem za "pandurcica" ali ako neko objavi ko je to napisao e onda je to katastrofa . Dakle htio sam da kazem budimo dosljedni i ne pljujmo po ljudima samo zbog toga sto nam se ne svidjaju. Kada bi tako razmisljao ja bi svaki dan kada izadjem na ulicu bar jednog prolaznika osamario jer mi nije sipatican ali bi mozda i ja dobio samare od dvojice.
Vjeruj da mi je ovo bio jedini razlog zbog cega sam pisao prethodni post. Pretpostavljam da toga ima jos koliko volis i od strane drugih forumasa ali ovo je bilo sve na jednoj strani pa sam cak i ja uspio primijetiti dvostruke arsine :lol: :oops: :smt006
POZDRAV!!!
ma opusteno ;) nista ja to ne gledam zlonamjerno :) :mrgreen:

Post Reply