Prijetnje

Unošenje u politički život intriga, podvala iz ličnih, sebičnih interesa

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Prijetnje

Post by JOKARA »

А јооооој
Кузмо брате уништиште човјека. :D :D :D Значи увјерио си се у горку истину да је правда спора али достижна.
:idea:
Свако зна своје, милиција свачије !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Prijetnje

Post by Nicky »

Sad ce on tuziti nekog drugog da pokrije troskove :smt005

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Prijetnje

Post by kuzmo »

Nedo bog nikome da ima posla sa njim osijedio sam dok sam to zavrsio .Da nepisem cime se sve sluzio iinstruisani svjedoci itd .Da stavim tacku na ovaj dozivljaj.

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Prijetnje

Post by Franz »

Ne znam skolski o cemu ti pricas jer jos nisam cuo da je neko uspio presvuci nekoga iz loze Kuzmanovica. :D
Its too late to change events
Its time to face the consequence

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Prijetnje

Post by kuzmo »

:wink: :smt004 Bez komentara

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Prijetnje

Post by JOKARA »

Добро Кузмо кад ћемо трошити те паре :D мислим оно кава ракија и тако то :lol: :D :oops:
Свако зна своје, милиција свачије !

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Prijetnje

Post by kuzmo »

Znas ti gdje ja pijem kavu :wink:A lova ,love nema organi su mu sve uzeli ,a nas nije nista Djole to kostalo sve dzabe.Tako da je dobio i magistralu da se vozi ,a i sudske troskove i advokate da plati .Mogao je sebi kupit 80 m puta za te pare sam :smt005 Ce da bidne sve u redu u buduce

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prijetnje

Post by vrsta8472 »

Мало обавјештење.

Како почиње полако та предизборна грозница, мене сваки дан неко зове да ме пита или да ми нешто сугерише или да мало галами. Срећом престали су да пријете, јер виде да нема вајде од тога.

Углавном зову ме сви ти наши локални политичари. И углавном, код већине се провлачи та мисао да ја некога од њих мрзим!

Да сада то одмах демантујем. Никога не мрзим. Из више разлога, а један од основних је тај што се то косим са неком мојом животном философијом која нема везе са том темом. Друга ствар, не знам шта би ми неко од њих требао да уради па да ја те особе МРЗИМ! То је тако тешка ријеч. Нико ми до сада није учинио ништа нажао а да се тиче мене као личности. Углавном су то нека пресипања из шупљег у празно. Као испред сеоске продавнице.

Свјестан сам да иде та проклета кампања и свјестан сам да је ово можда прва кампања гдје ће сви користити интернет не би ли добили који глас више. Исто су тако свјесни, да неку врсту монопола што се тиче, конкретно ФБ-а у Прњавору имам ја. Јбг, тако ми је гра' пао. И ту сада постаје шкакљиво.

Наши политичари су ти, који више мање имају страх од овог интернета јер не знају на који начин могу да га контолишу, а воле све медије некако да контролишу. И сада шта год да неко уради на том нет-у, ја сам им крив. Јер им прва мисао за интернет у Прњавору пада на мене.

Имам интересантну апликацију која снима све моје позиве. Што одлазне што долазне. Па ће ми бити драго да све ово што сам до сада скупио од оних који мисле да ја њих мрзим, направим један мали прилог од рецимо 15 мин. са најсочнијим детаљима и поставим га на нет једно три дана пред изборе :smt005

Е онда ће неко мене да мрзи :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Prijetnje

Post by Franz »

Nije vazno sta drugi misle o vama,vec sta vi mislite o sebi.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prijetnje

Post by KAMIKAZA »

xxx wrote:fala na podrski ali svdno cemo vam se osvetit sada za ono od prie 4 godne
SDSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS :D :D :D :D :D :D :D :D
:D Tek dosli a vec prijete :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: Prijetnje

Post by marijamala »

KAMIKAZA wrote:
xxx wrote:fala na podrski ali svdno cemo vam se osvetit sada za ono od prie 4 godne
SDSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS :D :D :D :D :D :D :D :D
ma ionako je neko polupismen,nije izvrsio palatelizaciju "podrski" :-) a tek od "prie" :-)

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Prijetnje

Post by kuzmo »

Kako vidim na vlast su izgleda stigli osvetnici.Sad je pitanje prema kome bivsoj vlasti ,gradjanima ili nama sa foruma. :?:

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: Prijetnje

Post by marijamala »

kuzmo wrote:Kako vidim na vlast su izgleda stigli osvetnici.Sad je pitanje prema kome bivsoj vlasti ,gradjanima ili nama sa foruma. :?:
pojedinac moze napisati sta hoce,ne treba se obazirati.
Kakva crna osveta,neka rade za sta su birani,kao i mi koji smo ovdje samo virtuelni likovi i ne radimo nista sto ne smijemo.
Bolje im je da nas ne diraju,ako jos dobijemo svog odbornika :-) gdje ce nam biti kraj? :-)

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prijetnje

Post by KAMIKAZA »

:D Priroda se izopacila,juri svako svakoga,vise se ne postuje onaj lanac ishrane :D vidis samo kako Zmiki bjezi od Zeca,mene hoce neka ptica da pojede,ne znam kako ce se sve ovo zavrsiti. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prijetnje

Post by vrsta8472 »

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prijetnje

Post by vrsta8472 »

Видим да вас интересује, ко ме баш воли :)

Па да се вратимо мало у прошлост. Прије неке три године упознам једног нашег суграђанина који је скоро па деценију, радио у Јужној и Централној Америци. И како му је Пабло Ескобар био радни колега, ухапсе га и заглави у Шпанији пар година затвора. Када је одлежао, врати се у Прњавор и скраси се у једном селу поред Прњавора. Више ни сам не знам, како али смо се некако упознали. И једном ја код њега кући, недеља тај мој колега, ставио пар саксија Cannabis sativa испред куће. Да не дужим причу, углавном сам му ја рекао да то склони јер би га неко могао пријавити. И одем ја кући. Сутра ујутро њему кући упада полиција, врши претрес куће и њега хапсе због узгајања "траве". И ту почиње сплет тако чудних околности, да ја то њему нисам могао ни објаснити јер је баш шашаво. Навече се на прњавор инфо објављује саопштење да је у том и том мјесту, тај и тај ухапшен због тог и тога. Вијест нисам ја објавио, већ једна моја колегиница која самном уређује сајт. И на крају испадне да сам га ја пријавио полицији, и још на прњавор инфу објавио пуно име и презиме :D А то колико сам ја схватио њему руши репутацију, да "падне" због траве. Нити сам га ја пријавио, већ његова мама, баба ко већ, то се касније сазнало а ту вијест сам мислио да објавим само иницијали, и ето деси се то што се деси. Већ дуже вријеме ме тај мој пријатељ има на зубу, иако сам ја њему покушао објаснити да нисам ништа крив и да нисам баш толики идиот да му све то намјерно смјестим. Али ето. И сада нисам га блокирао на прњавор инфу ни на сајту тј форуму ни на ФБ. Али постоји само један кривац тј ја за њега, па био ја крив или не :lol:

Ето, име и презиме вам нећу рећи :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Prijetnje

Post by grlica »

Veca koliko ja vidim niko ti nije prijetio , samo su te prozivali na svojoj FB stranici ( kako li ga odma isčeprka) ...
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Prijetnje

Post by ZMIJA »

Vidi se Vrsta da ti je ONO i DSZ ipak bolja strana,bez obzira što je baba odradila glavni posao, a ti se nepotrebno pravdaš :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Prijetnje

Post by corkan »

I ja mislim da mu je to bolja osobina, da malo popravi saradnju sa policijom. :smt005
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prijetnje

Post by vrsta8472 »

Мислиш да сам "тастер"?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Prijetnje

Post by kuzmo »

Ako bude ozbiljno i cak do suda da dodje ,imam veze u sudu jake :smt005

boja
Posts: 126
Joined: 21.11.2012. 20:09

Re: Prijetnje

Post by boja »

Ti vidio travu,upozorio ga da to sklone i nisi ga ti prijavio.........kod nas to odma kazu ,,saucesnik. Pa pazi se il od njega il od vlasti. :?

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Prijetnje

Post by corkan »

pa dobro kuzmo jeli nećemo prestati sa korupciom u ovom mandatu napokon su na vlast došli dobri ljudi što su nas oslobodili i dali nam slobodu! :P
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Prijetnje

Post by kuzmo »

Kad su oni bili na vlasti onda su i osnovali korupciju sad nastavljaju tamo gdje su stali ,a ovi izmedju su se ugledali na njih.U dobra stara vremena je to radjeno po pitanju karaktera,i ono covjek je domacin ili od rijeci ,pa posten i kad se pruzi ruka .Bilo je i u ta vremena korupcije ali da ne zaboravimo da je tada prosjecan covjek imao pristojan zivot,a malo je bilo onih koji su vanzemaljskim razmjerima strsili iznad ostalih.A danas se bacaju milionima neki ne mogu da izadju iz govana sa 350km koje isto tako kasne po dva mjeseca :)

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prijetnje

Post by KAMIKAZA »

Ma nije Vrsta cinkaros,za moju plantazu nije nikome rekao. :D

Sta covjek da kaze na to :D osim da zapjeva onu:"Cija je ono livada cija je ono trava"... :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Post Reply