Pade magla na sokake

Unošenje u politički život intriga, podvala iz ličnih, sebičnih interesa

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

Sve dok RADKALI ne dodu na vlast bice lopova i korupcije. :D SRS je jedina koja moze da donese bolje sutra svom narodu :!: Sta je SDS uradio dobro za ovaj napaceni narod :arrow: nista.Ljudi prelazite u Radikale i bice sve bolje. :D
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Nicky wrote: Ja sam i dalje optimista...Mlade ljude na vrh, dosta nam je bilo tih navikanih starih i iskusnih (u kradjama i malverzacijama) pa da mladima damo malo vremena, a ne da nakon 1. godine opet trazimo zamjenu zato sto nova vlast nije uspjela u toj godini od sirotinje da napravi bogatase.
KONACNO SI POCEO DA RAZMISLJAS !!! :D TO JE TOOOOOO STO TI MI PRICAMO STALNO; SVEJEDNO JE KAKO SE STRANKA ZOVE ; BITNO JE OVO STO SI NAVEO ; NEKORUMPIRANI; NEISKVARENI ;MLADI LJUDI ;KOJI IMAJU ZIVOT ISPRED SEBE I NARAVNO KOJI IMAJU VIZIJE; STA DA RADIMO SA OVIM SLIJEPCIMA; SVEJEDNO KAKO SE ZOVU ,ONI SU IPAK ,ONI ISTI IZ 1991 . :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Jao Boze...pa nisam ja poceo sad da razmisljam, nego ti. Ja cijelo vrijeme isto pisem, nisam sad napisao nesto novo. Iskreno, da je neko od 30-40 godina kandidat neke druge stranke, ja bi vec imao sta da razmisljam oko glasanja. Ovako...covjek od 77 godina, nas poznati lopov Ivanic, pa nisam nesto dugo ni razmisljao za koga cu glasati. Idem sa ovim, pa cemo da vidimo. :lol:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Nicky wrote:...Mlade ljude na vrh, dosta nam je bilo tih navikanih starih i iskusnih (u kradjama i malverzacijama) pa da mladima damo malo vremena, a ne da nakon 1. godine opet trazimo zamjenu zato sto nova vlast nije uspjela u toj godini od sirotinje da napravi bogatase.
A jesi li se ti uopste ikad u svom zivotu pokusao baviti politikom?!?! tj. da kao mlad covjek nesto promjenis ili samo prdis u prazno po forumu?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Hm...recimo da sam ja ti sa suprotne strane. :wink:

Eh, da...ko je ono gore spomenuo. Ja nemam namjeru da pljujem Vedrana (kao sto on pljuje mene) jer mi to nije u opisu radnog mjesta... :lol:

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

ma ti si zuco svetac vazda bio :wink: :lol: :lol: :lol:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

AMA NICKY GDJE CES SAD U MLADE SDSovce ;TAKO TI BOGA; PA KAD SI SE TOLIKO DRZAO KAKO SAM KAZES DALJE OD POLITIKE STO SAD KAD PROPADAJU IDES SA NJIMA (to ti je kao kad je Titanik tonuo, da je neko sa nekog drugog broda trcao da kupi sebi kartu na njemu) :roll: ; ILI SI TI MOZDA SKONTAO DA PREBJEZI IZ SDSa DOBRO PROLAZE KOD DODIKA; A UZ TO TE BILO SRAMOTA POSLIJE OVAKVIH PRICA DA SE BAS ODMAH UCLANIS U SNSD ;PA SI IZABRAO MALO OKOLNJI PUT ; TREBAO SI ODMA DA SE DOGOVORIS ;I DA TE VRSTA PRIMI BEZ TOG KRUZENJA !!! :lol: :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
drlonc
Posts: 242
Joined: 09.02.2007. 09:44
Location: Prnjavor

Post by drlonc »

Vidim da je Vrsta izrastao u jedinicu mjere objektivnosti i političke osviješćenosti. Bar po vlastitom mišljenju...

Ove stranice i služe da svako od nas kaže šta misli i osjeća, na kraju krajeva.
Ne znam zaista odakle ti pravo da ti određuješ ko po forumu "prdi", a ko je društveno-politički podoban i koristan faktor, kao što o sebi misliš.

Dragi mladiću, krajnje je vrijeme da razmisliš o svojim riječima i copy-paste fazonima. Ne bi bilo zgoreg ponekad biti skroman. Osim što (kako se priča po gradu) SOZ takođe poprilično svojataš i neke stvari koje uradiš pravdaš "budućim brojem glasova za tebe lično", ne bi bilo loše da razmisliš i o onome što se u molitvama govori.

Vidim da si sebe već smjestio u jednu od fotelja sljedeće jeseni. Blago nama...

I na kraju, a možda bi trebalo na početku, pročeprkaj malo šta su oni, čije riječi citiraš kao svoje, radili u ratu, raspitaj se gdje su bili i šta su radili tvoji partijski drugovi, kakvim se biznisima bavio tvoj vrhovni šef, pa naniže...

Ne branim ja nikoga. Ja sam za to da svi, ali SVI lopovi idu u zatvor.
I oni iz rata i oni poslije njega.

I ne popuj nam o prelivodama, kriminalcima, praznim obećanjima i pljuvanjima.
Meni (i ne samo meni sigurno) pun je qrac Takvih i Njihovih. Bez obzira iza koje se partijske knjižice u tom trenutku krili.
Kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti!

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

hahaha tema je odlicna,za ne povjerovat kako se sds ovci svi pronalaze,svi do jednog hhahahaa.samo je steta sto nisu svi elektronski pismeni pa ih to malo ebe,nego bitno je da boracka slavi i pravi feste a sto su pojedini hladni boli vas qrac,ebem li vam boga lopovskog :lol: :lol: :lol:

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Doktore,niko,skoro niko nije bio posten u ratu.Svi su htjeli capit stosta i preobrazit svoje nesmal siromasno stanje zivota u malo bolje ili puno bolje tj,ratno profitersko.U Prnjavoru su, po meni,za vrijeme rata posteni ljudi kao ucesnici istog,bili Zika Kuzmanovic,Milan Hrgic i Boban Tomasevic.A gdje su oni sad,imali i h u politickom zivotu njihovog grada,imaju li oni kafice i ostale plodove otadzbinskog rata???Nebih reko mili moj doktore,okolica vodi kolo,doduse oni su ga uvijek dobro igrali za razliku od nas iz Prnjavora!!!
Srebrena Krila

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

nemaju kafice....nemaju nistta......crnce za komad hljeba,hrga direktor gimnazije ...nego meni smeta sto lopovluk ovuda smara,npr kao NICKY sto kaze da mu tajo nije u sds ...hahahah odlicna pricica...ima XX poglavlja 8)

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Ja imam svoje misljenje i ako nisi do sada naucio onda mozes sada da naucis da postujes tudje misljenje. Ovo sto napisem potpisem ispod da svi znaju da sam ja ovo napisao. Nemam potrebe da se krijem ko sam i sta sam. Znas me ko sam, mozes me uvijek nazvati spreman sam da odemo na pice ako smijes pa da popricamo sto bi rekao "oci u oci". Bilo kakve prijetnje fizickom likvidacijom sam prevazisao, ako mislis da i to uradis tako da me opet ni to ne pogadja.
Ove stranice i služe da svako od nas kaže šta misli i osjeća, na kraju krajeva.
Ne znam zaista odakle ti pravo da ti određuješ ko po forumu "prdi", a ko je društveno-politički podoban i koristan faktor, kao što o sebi misliš.
Salazem se za ovo i sluze da kazemo vec sta mislimo ako neko ne smije javno odna moze barem ovdje sakrive iza nick-a. Za Nicky-a sam ono napisao jer samo pametuje a nista jos nije konkretno uradio. I sta imamo jos jednog koji nam konstantno pametuje i hoce da nas prosvjetli. I pitam ja sada tebe? Zasto tebi smetaju moji postovi a ne smetaju ti npr. od Nikcy-a? Ti sada stvaras po sebi podobne i nepodobne.
Dragi mladiću, krajnje je vrijeme da razmisliš o svojim riječima i copy-paste fazonima. Ne bi bilo zgoreg ponekad biti skroman. Osim što (kako se priča po gradu) SOZ takođe poprilično svojataš i neke stvari koje uradiš pravdaš "budućim brojem glasova za tebe lično", ne bi bilo loše da razmisliš i o onome što se u molitvama govori.
To sto pise to i mislim! Nadam se da nisam jedini koji ovako misli ili da nisam jedini koji ima hrabrost da ovako nesto napise? Prosla su vremena kada se za ovakve rijeci gubila glava. Doslo je neko drugo vrijeme i neki drugi ljudi, sta cu nije do mene. SOZ nemoj da mijeass sa politikom, ako ikako mozes. Ja tamo ni na jednom sastanku nisam drzao neke politicke govore niti sam pokusao da SOZ bude produzena ruka bilo koje stranke. Tu su mladi ljudi koji su prvenstveno okupljeni oko Crkve i tu koliko je moguce u ovom nasem drustvu praktikuju svoju Pravoslavnu vijeru. Sada sta se prica sve po gradu, ja ne bih o tome rekla - kazala jer sam vjeruj mi mnogo informisaniji i od tebe i od mnogi. Ali eto interesuje me sta se to prica, zelim i ja da znam ili niko nema hrabosti da mi to kaze u oci. Budi ti prvi, zato sam te i zvao da odemo na pice pa da porazgovaramo, kao dva normalna razumna covjeka.
Vidim da si sebe već smjestio u jednu od fotelja sljedeće jeseni. Blago nama...
Ko sve gore sjedi, mogu slobodo da si rezevrisem i dvije :D Valjda ako se bavis nekim poslom trebas da imas i neke ambicije. Eto to su moje, a narod ce biti taj koji ce da odluci da li cu sjediti ili ne a ne nas dvojica.
I na kraju, a možda bi trebalo na početku, pročeprkaj malo šta su oni, čije riječi citiraš kao svoje, radili u ratu, raspitaj se gdje su bili i šta su radili tvoji partijski drugovi, kakvim se biznisima bavio tvoj vrhovni šef, pa naniže...
Eto ajd da to bude nas zadatak. Ja cu od svog sefa pa nanize da pisem koliko je ko pokrao a ti od svog pa nadole. Sta mislis ciji bi spisk bio duzi? Sve su to go*na i jajare jer rade za pare. Sada sigurno mislis da ja to samo ovdje pisem a da ovo sto pisem ovdje ne govorim i onima sa kojima budem u stranci. I vjeruj mi da me zbog ovakvih mojih stavova mnogi ne vole stoi ne trazim vec necu da budem dupelizac kao pojedinci.
Ne branim ja nikoga. Ja sam za to da svi, ali SVI lopovi idu u zatvor.
I oni iz rata i oni poslije njega.
Ne branis nikoga, sto jest jest ali mene napadas :D

Da SVI lopovi u zatvor. Pravna drzava vec jednom da pocne djelovat - funkcionisatii, jer nema nama spasa onda ni od tebe ni od mene ako nam drzava bude ovakva kakva je.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

Ljudi boziji shvatite dok Radikali ne dodu na vlast nece biti bolje sutra,Kakav SDS ili Dodik :!: Vi ste ko mala djeca u vrticu i vjerujete svima njima.Da smo pametni pa da svi glasamo za SRS dr VS :D vidjeli bih nagli preokret kod nas u RS :D Bog sa vama bio ali vi nemate pojma sta tu sve pisete i iznosite kojekakve gluposti :!: SDS to ne pije vise vode.a ovi Dodikovi isto idu silaznom putanjom :D
Kod mene u selu ko glasa za Dodika dobije odmah betonsku banderu :D a ja moram da je platim 200 Km :D pa vi vidite koja je to nepravda.Otisao covjek u Elektro i trazio jednu betonsku banderu a oni mu rekli moze ali plati 200 marcijola :D a on ce onom direktoru,pa za koga je skupljam potpise u selu i zasto sam se ja uclanio u Dodikovu stranku :!: A direktor ce na to idi kolega kuci i za par dana ces da dobijes banderu :D i bogami tako i bi :D a ti Salcne PLATI :twisted: ili se uclani u Dodikovu stranku pa ces dobiti i ti :D

LJUDI OVO JE ZIVA ISTINA :!:
Image

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

salcn ne vjerujem ti :lol: :lol:

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

Jest majke mi :!: Covjek je iz Serega
Image

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Hirurg wrote:nego meni smeta sto lopovluk ovuda smara,npr kao NICKY sto kaze da mu tajo nije u sds ...hahahah odlicna pricica...ima XX poglavlja 8)
Kakav si ti retard, ali ozbiljno...Ne znam sta se tebi treba donijeti naknadno, osim sto ti se nesto kaze, da bi u to povjerovao. Prvo, da si imalo pametan skontao bi i sam da ljudi koji se nalaze na pozicijama kao sto je moj tata NEMAJU PRAVO DA BUDU CLANOVI NITI JEDNE STRANKE, tako da je dalje suvisno raspravljati...Ustvari, to nije zato sto si ti glup, cak naprotiv, ja mislim da si ti pametan, ali samo slijep, i gledas ravno, a rijetko sa strana, ali dobro...


drlonc, svaka ti dala za komentar!

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

Nicky wrote:
Hirurg wrote:nego meni smeta sto lopovluk ovuda smara,npr kao NICKY sto kaze da mu tajo nije u sds ...hahahah odlicna pricica...ima XX poglavlja 8)
Kakav si ti retard, ali ozbiljno...Ne znam sta se tebi treba donijeti naknadno, osim sto ti se nesto kaze, da bi u to povjerovao. Prvo, da si imalo pametan skontao bi i sam da ljudi koji se nalaze na pozicijama kao sto je moj tata NEMAJU PRAVO DA BUDU CLANOVI NITI JEDNE STRANKE, tako da je dalje suvisno raspravljati...Ustvari, to nije zato sto si ti glup, cak naprotiv, ja mislim da si ti pametan, ali samo slijep, i gledas ravno, a rijetko sa strana, ali dobro...


drlonc, svaka ti dala za komentar!
ajde mars pod kocak,ti ces mi kazes dal sam pametan ili ne! sad ste svi nevini niko nije clan partije,ma da kako da ne progutao sam to,svi ste nevini al u qrcu :!: ajde retardinjo mani se budalije

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

:lol: U MAJKU MU SALCNE ; PA U SEREGU JE SUPER SAMO 200 km TA BANDERA; A MOGA DRUGA ODRALI SA 800 ;E JEB*CE IM MAJKU KAD CUJE !!!! :lol: :wink: EEEE CEDO CEDO SAD SI GOTOV; OVI MEDIJI CE TI DOCI GLAVE !!! :smt044
E A SAD DA SE MALO I JA UKLJUCIM U ODBRANU HIRURGA I VRSTE !!! :D
Mislim da je puno lakse pricati nego raditi, zato ja samo pricam :lol: , ali eto recite vi nama dragi nasi sugradjani ,mislim na DRLONCA I UKRINU; sta ste to vas dvojica bili prije rata, nije vas ni jednog bilo sa mud*ma da se pojavite i reknete," ja sam srbin", Ukrina je to mozda i smio napraviti u Beogradu ,ali u Prnjavoru se stidio i 1991 da to kaze, kad je Veljko kupio po gradu bjezali ste po Ilovi i oko Segica doma kao zecevi, super ste se pokazali i na Ozrenu, i sad sve znate, pa znali bi i mi da imamo takve plate i da nam se izmicu iz ruku.Ne napadam ja vas, takvo je to vrijeme bilo,trebao je svako da sacuva glavu, ali ja bi se stidio da sjedim tu gdje ste vi, i da pricam o Republici Srpskoj i njenim pravima a da za nju nisam nista pozitivno ucinio, nije ni Dodik kao ni vi puno dao, cak kaze da je ponosan sto nije bio u ratu, mozda je u pravu, a mozda nije, od mene mu je to veliki minus, ali sa cim se neko ponosi drugi se stidi, takvi smo.
Ako vi imate samo jedan pozitivan potez u zadnjih 17 godina, mislim pri tom na SDS ,recite i ja cu odma javno da glasam za vas, sve sto ste za nas napravili, platili smo u krvi, ni jedan potez nije bio pametan (po narod) za vas sigurno jeste, pricate kako Dodik krade i ima vile, vjerovatno je to i istina ,mozda ne sve mada ako je i pola istina puno je, ali sto sad ne pokazete da ste ljudi i reknete taj ,taj,taj, iz SDSa je lopov, ukrao je to,to i to, vec vi ste sveci ,sve ste nasledili od bogatih djedova ,koji nisu imali ni opanke, izgubili ste osjecaj za realnost.
I jos samo jedno pitanje, za vas dvojicu, koliko ste clanova uze poriodice izgubili u ovom jebenom ratu ?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Kamikaza,jesil to ti srpski narodni heroj,bog te .ebo al i .eres!Ma koji si ti .urac da nekog branis a nekog napadas,poklopi se po usima i uzivaj u blagodeti poltronstva,uf .ebem ti zivot,svakakvih ljudi!
Srebrena Krila

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Hirurg, preskoci me kao i dosad, i sve ok...kao i dosad. 8)

KAMIKAZA, sramota je da se tako obracas ljudima na temu KO CE BITI PREDSJEDNIK...zaista nema smisla. Eto zasto sam nebrojeno puta rekao da forum ode u qrac. Imas pp za to, pa im napisi sta mislis o njima.
Izjasni se, zasto smatras da je pojedini kandidat dobar, a zasto ne pa ces onda za mene da budes coek. :lol: :smt005

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Blagodeti poltronstva, su ovozemaljska zadovoljstva, koja cemo koristiti jako kratko, :D ja nisam tu da sudim,ali necu ni da cutim, srali su nam godinama, i probude se samo oko izbora, evo ih i sada navalila sila njih na sve strane, sad kao mi smo glupi nije za nas da se petljamo , oni ce sve za nas da srede, ma malo sutra, zahvaljujem ali ovaj put ne.Gdje ste bili sve ove godine ? :? Hocete mozda opet da nas malo posaljete u rat, dok se ne urazumimo :? malo sutra, prva koja pukne po vama ce, ovaj put ste se zajebali ,ako mislite da ce se trcati na Derventu, dok se vi grijete u Prnjavoru, prvo vas gospodo , dok nije nestalo municije,i zato molite se bogu da ne dodje do haosa i ne budite vatre jer ce vase dupe da izgori.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

drlonc wrote:Vidim da je Vrsta izrastao u jedinicu mjere objektivnosti i političke osviješćenosti. Bar po vlastitom mišljenju...

Ove stranice i služe da svako od nas kaže šta misli i osjeća, na kraju krajeva.
Ne znam zaista odakle ti pravo da ti određuješ ko po forumu "prdi", a ko je društveno-politički podoban i koristan faktor, kao što o sebi misliš.

Dragi mladiću, krajnje je vrijeme da razmisliš o svojim riječima i copy-paste fazonima. Ne bi bilo zgoreg ponekad biti skroman. Osim što (kako se priča po gradu) SOZ takođe poprilično svojataš i neke stvari koje uradiš pravdaš "budućim brojem glasova za tebe lično", ne bi bilo loše da razmisliš i o onome što se u molitvama govori.

Vidim da si sebe već smjestio u jednu od fotelja sljedeće jeseni. Blago nama...

I na kraju, a možda bi trebalo na početku, pročeprkaj malo šta su oni, čije riječi citiraš kao svoje, radili u ratu, raspitaj se gdje su bili i šta su radili tvoji partijski drugovi, kakvim se biznisima bavio tvoj vrhovni šef, pa naniže...

Ne branim ja nikoga. Ja sam za to da svi, ali SVI lopovi idu u zatvor.
I oni iz rata i oni poslije njega.

I ne popuj nam o prelivodama, kriminalcima, praznim obećanjima i pljuvanjima.
Meni (i ne samo meni sigurno) pun je qrac Takvih i Njihovih. Bez obzira iza koje se partijske knjižice u tom trenutku krili.
ma ovi opstinari su nasi pismeni ljudi i nasi predstavnici,tema je odlicna odmah ovi sds ovci izlaze iz rupa i brane se....al se brane u korist druge partije,zao mi je njih a posebno ove dvojice koji se kriju iza nicka ukrina i drlonc,ali svejedno se zna ko su oni...nemoj tako kamikaza pa momci nisu ko zecevi jest da neki imaju usi slicne hahahah :lol: ...neki se isiljavaju na nevinoj djeci u skoli koje sam i sam bio...al polako ima BOGA tako kazu pa ce im vrati milo za drago,jebeno je sada pusiti izbore svake izbore. ali na godinu cu da stojim i slikam kad se budu selili iz opstine hehe i kupili svoje papirice,nece biti vise dzaba telefona i interneta i kafa u korzu na racun opstine....onda ce se morati malo zapne :lol: ja znam da ce moj post biti obrisan cim se zozon pojavi ali ja ne mogu da cutim i hocu da ljudi znaju da sa lopovima imaju posla sada jer sam se i sam uvjerio sta se i kako radi. narod je vise smoren od prica sds a koji festaju u borackoj a jadni invalidi pojedini nemaju za hljeba....e tugo moja..ima tog jos mnogo
al cekam da ovi opstinari objasne ove price.ili recimo sto su se sjetili ici sada po kucama da naplacuju neke takse za ciscenje i pranje ulica kao i za rasvjetu i uredjenje grada (sadjenja cvjeca) hahahha za ne povjerovat,nikad nisam vidio da je ulica oprana a o cvjecu da ne pricam hahaha...krpljenje ulica kanalizacija,to jos imaju fore do godine da se nahapaju pa sta ostane ostane posle nema vise

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Nicky wrote:

KAMIKAZA, sramota je da se tako obracas ljudima na temu KO CE BITI PREDSJEDNIK...zaista nema smisla. Eto zasto sam nebrojeno puta rekao da forum ode u qrac. Imas pp za to, pa im napisi sta mislis o njima.
IZVINJAVAM SE ; NISAM JA SKRENUO SA TEME ;VEC DRUGOVI IZ SDSa, ONI NECE DA NAPUSTE SJEDNICU KAO OBICNO ; VEC NAVALILI !!!! :D :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Ала сте закували....човјек да не повјерује. :lol:
Ја напуштам сједницу. :D
Image

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

IZVINJAVAM SE ; NISAM JA SKRENUO SA TEME ;VEC DRUGOVI IZ SDSa, ONI NECE DA NAPUSTE SJEDNICU KAO OBICNO ; VEC NAVALILI !!!!
pa to su im sada zadnji trzaji pa se jos pokazuju...ali ne ide im od ruke...ali oticu do doma da vidim kako tadic pjeni sada...imaju i oni sada lika i ne mogu sada reci za kalabica nista isti su sada

Post Reply