Pade magla na sokake

Unošenje u politički život intriga, podvala iz ličnih, sebičnih interesa

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Pade magla na sokake

Post by vrsta8472 »

Image

А таман сам се обрадовао наш Прњавор, кад оно . . .
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Pade magla na sokake

Post by KAMIKAZA »

:smt005 Visokogradnja, :D nije to u nas,u nas sve gradi NISKOGRADNJA,zbog njih smo ovako nisko pali. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Pade magla na sokake

Post by KAMIKAZA »

Ne mogu da ne odgovorim mome drugu prosvjeti,ali kao sto rece nije red tamo pa cu ovdje. :D
просвјета wrote:Да, ова страница је насловљена а вјерујем тако и намијењена како стоји у наслову...
С тога молим надлежне уређиваче да реагују на овакве глупе упаде поводом једне обавијести везане за 100 година од почетка Великог рата!
Иначе наведена манифестација је подржана од стране учесника три србске државе...
Mozda onome i nije mjesto tamo ali ponijela nas prica,mada ako bi gledali na to dali je necemu bas tu mjesto,mislim na toj temi,onda bi i tvojih postova u poslednjih sest mjeseci morali da izbrisemo bar 80%. :D Kad se samo sjetim kako su neki spavali na forumu 24 h provodili tu pred izbore,a sad ih nema ni da svrate na kafu.Izbori su cudo,za tako malo gov*na se okupi milion musica. :)
I u malo da zaboravim ono glavno,od kuda tebi ili njima da Srbi imaju tri svoje drzave mi to nismo imali ni za cara Nina kad se carstvo prostiralo na tri kontinenta ?????? Pa mi skoro pa ni jednu nemamo,a o tri da i ne pricamo,a ni u nasoj istoriji nije zabiljezeno nesto takvo,profesore,profesore,kakvi su ti djaci kad si ti takav. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Pade magla na sokake

Post by просвјета »

Не дипр ти о ђацима...
А ево ни ја нећу више на овом "вашем" назови форуму језикословити...
Да не би ти морао да ми бришеш постове...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Pade magla na sokake

Post by KAMIKAZA »

Necu ja da brisem, neka tebe,kako je pocelo ti si nam jedini ostao od ovih iz SDSa,oni ostali se razbjeze cim vjetar podere plakate. :D
Nije bilo mjesto da se tamo zezamo na Julijin racun,bio si u pravu. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Pade magla na sokake

Post by bičbožiji52 »

Razbježaše se ko Rakova djeca,još se nadaju da nije sve gotovo, dok Sve ne bude gotovo, poručili im ovi iz Centalnog Komiteta.Dodik neće proći, dok na Ljubinom grobu ima živi preletača.

KAD MLIDIJAH IZGUBITI

Vjetar lahko,njiše mnoge slike,
Bit će kažu još neke prilike,
Slike žute,svud su po drveću,
Slike žute ,zemlji dolje teže,
Mnoge sada,neka tuga mori,
Kad' će neki ponovo izbori,
Ove vlasti okusiti neću !
Glava klonu, lice potvnilo,
Bezvlašće mi, i oko popilo,
Ruka lomna,telo izmoždeno,
Puklo mi je stranačko koleno,
Dođe doba, da se vlast ne proba,
Zbogm stranko, moj prelijepi sanče,
Zbogom Mlađo,moj najcrnji danče,
Zbogom Savez,nekadašnji raju,
Ja sad morai ići svome kraju,
O, da te tako ja ne ljubi žarko,
Ne bi Dodik bio,naš Klraljević Marako,
Slušo' groma slušao oluju,
Divio se SDSu,i gorskom slvuju,
Tvojoj ruci,i tvojem izvoru,
Mog mandata,vir je na uviru,
Kolicijo moja ,moja siročadi,
Deco moja mojih ljeta mladi,
Htedo s vlasti, Dodika da svučem,
Dugom šarnom sve da vas obučem,
Da okitim,sve vas foteljama,
Da obasjam sunčevim lučama,
Duga bila pa se izgubila,
Pobjeda se negdje zaturila,
Zvijezde sjale pa su i presjale.
U CIK u su ,provjere prestale,
A sunašce,ono ogrijalo
I ono je sa neba mi palo .
Sve nestade što vam Bosić spravlja
U traljama predsjednik vas ostavlja !
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Pade magla na sokake

Post by KAMIKAZA »

Prasina se ponekad i za ragama podigne. :D

Uskoro ce prasina se dici,mnogi od njih Dodiku ce prici,
da vlast djele,i kolace masne,ne bojte se da ce da zakasne.
Ne pomoze ni druzenje slavno,katolicko a ni pravoslavno,
pa ni islam pomoc im ne moze,zalud svi se za izbore sloze.
Dodik osta i kandziju drzi,mili boze sto ce da ih przi,
kad kandzija po dupetu sine,ima redom da se razjedine,
Puci ce im gace na savove,kad im svoje posalje lavove,
da ih pita on za kilu zlata,sto mu onda spoticao bata.
Da ga pita koliko je krao i kom kumu sta je svasta dao,
za koga je tendere namjesto,pa sve od nas sakrivao vjesto.
Bice svasta u cetir godine,nekom zlato a nekom batine,
Srpska tako radi politika,svim sredstvima tuces protivnika.
Ode Tadic Dodiku na skuti,broji pare,a i Bosic cuti,
izdade vas,za dva miliona,i brzinom dospje do poltrona.
Zar da Rasin ne poslusa savjet,i ne uzme kod Dodika zavjet,
ko kod hodze zapis mu je dao,sto izgubi nije mu ni zao.
Reko sam vam bez konja na trke,ne ide se jer ce biti frke,
pregazit ce sve vas Dodo skupa,a onda ce raspasti se grupa.
Ivanic vas ko stado ovaca,prosetao i to bez novaca,
preko vode prevede vas zedne,a sad suta sve jedne po jedne.
Sutra on ce sluziti Dodiku,u primacoj drzat ce mu sliku,
a vi svoje stranacke vladare,vidjet cete,negdje ko klosare.
Politicke to su neznalice ,na fotelju zinulo im :D lice.
htjeli puno a dobise nista,politicka sada su smetljista.
Pozurili ,u stvaranju vlasti,vec poceli djeliti i krasti,
kao da ce vladat amerikom,a ne jadnom Srpskom Republikom.
U zatvore sve strpati htjeli,a sad oni tamo se obreli,
sad im zao sto su palacali,sutjeli bi da su za to znali.
Ostaje im da mu se poklonu i da mu se malo s´puta sklonu,
tako mozda mrvice sa stola,mognu dobit zbog dusevnog bola. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Pade magla na sokake

Post by vrsta8472 »

просвјета wrote: А ево ни ја нећу више на овом "вашем" назови форуму језикословити...
.
Коначно нека паметна одлука од тебе.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Pade magla na sokake

Post by Iris »

KAMIKAZA wrote:Necu ja da brisem, neka tebe,kako je pocelo ti si nam jedini ostao od ovih iz SDSa,oni ostali se razbjeze cim vjetar podere plakate. :D :wink:



Kami, tebi je izgleda osim magle pao i mrak na oči!
Samo se džaba nadaš, MI SMO TU I IMA NAS A BIĆE NAS SVAKI DAN I SVE VIŠE, BOGU HVALA!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Pade magla na sokake

Post by vrsta8472 »

Како све више, када нас (вас) је напустио најоданији члан просвјета :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Pade magla na sokake

Post by KAMIKAZA »

:D Neka vas neka,samo provjeravam ko je jos na slobodi,mada Dodik kaze da ce u zatvore uvesti internet,pa da vasima ne bude dosadno. :D On se brine o svom pucanstvu nije kao vi,strpali bi sve u neke buvare bez struje i vode a o internetu da i ne pricamo. :)
Vidis kako se sve mjenja poslije izbora,i ovaj moj drug prosvjeta presao sa metle na usisivac,ti zaboravila da nam korigujes tekstove,Julija nece ni na predstave da dodje,a kamo li na forum,Svjedok ponekad ubaci neki tekst,ali vise nisu onako ostri,sve je postalo nekako umjerenije,jos kad shvatite da su vas izigrali,ima da dozivite dugorocno pomracenje sunca. :wink:
A meni je pao mrak na oci cim mi se ona skjama sa ociju skinula u porodilistu,mislim da mi je vec tada postalo jasno,da nece biti dobre vlasti i dobre drzave za mene,jos kad sam vidio one tete oko mene u bjelim matilima ,koje su me odmah bacile na studenu vagu,kao u mesnici,i pocele da mi petljaju oko pupka,buahhhhh,i sada nevolim da mi zene pupak diraju,zato sam pustio stomak do poda. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Pade magla na sokake

Post by Iris »

Kami, mi vidjeli da vi volite diktaturu i diktatore pa da vam udovoljimo.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Pade magla na sokake

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Pade magla na sokake

Post by ZMIJA »

С Рајка Васића
СРЕДА, 04. ФЕБРУАР 2015.
У ГРАДИШЦИ.
КРПЉЕЊЕ
ЛОКАЛНЕ ВЛАСТИ
ДЕЛ БОЈ ИВАНИЋЕМ.


Да је Младен Иванић оволико пажње посвећивао страначкој организацији и ситницама Педепеа, ПДП би данас имао 200.000 чланова и 27 министара у Влади Српске, Вучић би одавно напустио СНС и прешао у ПДП, имао би 6 министара у Влади Бугарске а једно мјесто би, ипак, препустио Бошњацима у Влади Федерације.
Као што је данас потрчао у Градишку да спашава Латиновића и општинску већину са Есдеесом на челу у расулу.
И то са једним од Лијановића.
Који су овдје познати по осебујној изборној технологији која се у теорији води као Каемови & Теоци.
Знајући, добро и одавно, не лично, Феудалног Менаџера Дуњића, а знајући да се Родни Босић није знојио око Градишке ни колико око Станара, Дел Бој Иванић је у Градишку ишао по шакрт.
Писао сам о краху, на прошлогодишњим општим изборима, оних који су постигли велики успјех на локалним изборима, приписујући га себи умјесто да су правилно, као неуспјех, приписали га неозбиљности, пропустима, импровизацијама и грешкама Есенесдеа.
Очито је да је Дел Бој Иванић схватио тренд, или му је неко из MI 17,47358 скренуо пажњу.
Али. Битније од тога су двије чињенице.
Иванић је кључни човјек цијелог ППП. Пројект Промјена Промаје.
Он је, по том основу задужен да вода Младена Босића по Сарајеву, да се брине о осталој несамосталној чељади Есдееса. Има их и самосталних. Да пази на локалне коалиције типа Латиновићеви Шарени Пијетлови Репови. У Градишци.
Задужен од иностраних послодаваца.
Јер ако се почне осипати локална власт, и то у Бастиону Есдееса, у Градишци, СТЈ, локални избори су у питању.
Друго. Иванић се на овај начин промовише и као Пресједник Есдееса. Јест да Босић не смије да оде Дуњићу, али ово је озбиљна чињеница. Неко је смислио уједињење Есдееса и Педепеа, као СДП и ДФ у Сарајеву.
Једни прави одговор на уједињењење федералне љевице јесте уједињење народњака Српске.
Све сам схватио.

Само нисам схватио шта ће бити ефект боравка Двије Старе Варалице у Градишци
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Pade magla na sokake

Post by ZMIJA »

Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Pade magla na sokake

Post by vrsta8472 »

Још један Гинисов рекорд да оборимо. Баш нас кренуло.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Pade magla na sokake

Post by vrsta8472 »

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: Pade magla na sokake

Post by dkrajina »

A sta je opstina dala (donirala)gradjanima,stanovnicima?
zivot je surov

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Pade magla na sokake

Post by vrsta8472 »

Даће, сачекај мало да се распрода ово што имамо.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Pade magla na sokake

Post by svjedok.saradnik32 »

Због оволиког броја пронађених донатора и прикупљених средстава од донација наш начелник др Синиша Гатарић и јесте најменадзер 2014 године. Он није као претходници дизао кредите и задуживао општину а урадио је више него неки са 20 000 000, 00 КМ за инвестиције. То се зове величина
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Pade magla na sokake

Post by vrsta8472 »

I sam načelnik je više puta izjavio da opština ne može više kreditno da se zaduži, a da može i on bi dizao kredite. Prvi kredit koji opština može da podigne je biće u 2017-toj godini.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: Pade magla na sokake

Post by dkrajina »

vrsta8472 wrote:Даће, сачекај мало да се распрода ово што имамо.
Jel ima jos nesto?
zivot je surov

User avatar
pat
Posts: 228
Joined: 06.04.2009. 18:52

Re: Pade magla na sokake

Post by pat »

Mogla bi glavna ulica da se proda Dusanicu, neka zida covjek zgradu, neka se radi i ide u prosperitet sa novim lijepim objektima.
Predlazem integraciju obrazovnih i ugostiteljskih objekata. Tako bi se napravila osnovna skola koja bi u podrumu imala diskoteku. Danasnji Dom zdravlja ima odlicnu lokaciju, pa bi se mogao srusiti i napraviti novi trzni centar u cijem bi sastavu bio i dom zdravlja, tako bi bljestao u novoj zgradi.
Eto, ima prostora, bitan je samo preduzetan duh.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Pade magla na sokake

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Pade magla na sokake

Post by KAMIKAZA »

Da nam nebi umrla ova tema o lopovima i kriminalcima,red je da je malo osvjezimo. :P
Taman kad pomenuh umiranje ,evo nove teme koja se bas toga tice.
Evo ovako,uf bit ce vruce,moram prvo da se malo raskomotim :D e sad ide.... :D
Cujem ,a sto narod prica ili je bilo ili ce biti,da ce se u nas sva groblja privatizovati,da,daaaaa.... privatizovati,pa i moralo je tako da bude,sve su do sada privatizovali i unisili pa zasto ne i groblja.Poslednja stvar koju nisu opljackali i unistili su groblja i sada su ona na redu,nije slucajno sto to u prnjavoru radi SDS,oni su bili pretece privatizacije i pljacke devedesetih,i sada je red da se primjenu sva ta stecena iskustva.
Kao prvo da upozorim one koji zele da prodju jevtinije,da sutra pod hitno ako nemaju vremena danas,iskopaju sve svoje mrtve babe i prambabe,kao i djedove i sakriju ih negdje u ambare,dok ne budu nesto betonirali,pa onda da ih ugrade u beton,da to bude nesto kao cele kula :) ,inace eto poreznika. :)
E sad da ne duljim,prnjavorski SDS je u saradnji sa nekim popovima i nekim lopovima osmislio nesto idealno,gledano od strane lopova,groblja ce da predju u ruke komunalnog,mada se ja pitam kako moze nesto sto nije u vlasnistvu nekoga da se da nekome,ali kao sto se vec hiljadu puta dokazalo u nas to moze,i posto taj neko ko dobije nesto od nekoga kome to nije ni pripadalo u ovom slucaju opstine i nacelnika,jer kako ce njemu da pripada zemlja koja je i danas recimo u mom selu 1/1 na meni (polovina parcele a druga polovina na nekom drugom) a tako je i u ostalim selima.Kako moze bilo ko da privatizuje nesto sto je vec privatno,moj uzov (kako mi to zovemo ) je grupa gradjana i samim tim je svojina zemljista koje su privatna lica u ovom slucaju ja,ili neko drugi,dali na koristenje komsijama tj. grupi gradjana,opet privatnim licima,njihova privatna svojina,ili moja svejedno je,ja placam porez na tu zemlju,i necu da je prodam nikome,ako je dajem onda je poklanjam tim ljudima kao sto su to radili i nasi predci vec stoljecima.Neznam za slucaj bar u mom selu da je neko naplatio zemljiste za groblje,ali niko nije ni naplacivao za koristenje grobljanskih mjesta,narod tj.ljudi iz uzova su placali odrzavanje i uredjivanje kao i danas sto to rade i to je sve.....da ne duljim to vi svi znate i imate u svojim selima,u gradu je nesto drugacije ali to se ne moze porediti sa selima.
Skratit cu da bi svi lakse razumjeli,kad komunalno postaje vlasnik,to nije privatizacija,a trazi se privatizacija grobalja,znaci oni su samo privremeni vlasnici,da bi se otelo narodu,i onda stostruko naplatilo od njih ,od tog istog naroda,za nesto sto je od uvjek bilo njihovo.A kako ce sada da se promjeni vlasnistvo,sa naroda kroz opstinsku intervenciju i kroz prenos nadleznosti ide lako na komunalno,ako se narod ne pobuni,a sa komunalnog na neko trece privatno lice je opet lako ako se zna da i komunalnim drma ista struktura,njima ce se dati imovina u zamjenu,znaci nece biti konkursa o prodaji niti tendera,bit ce jednostavno zamjena imovine,grad ce dobiti imovinu (reci cu ja i sta od koga kasnije) A TAJ NEKO CE DOBITI NADZOR NAD GROBLJIMA 40 godina,do tada ce ih tako popuniti da ce biti za njih bezvrijedna i vratit ce ih opstini na odrzavanje,a oni ce da smisle neku novu pljacku jer ni vratiti ih nece za dzaba. :wink:
E zemljo lopovska .......
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Post Reply