Pade magla na sokake

Unošenje u politički život intriga, podvala iz ličnih, sebičnih interesa

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Post Reply
User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Ljudski je grijesiti :o
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Post by corkan »

svedno ja glasam za tadica on ima dobru pricu a ako pobijedi na izborima i bude radio onako kako
prica svedno nece dugo da zivi.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

Svi oni imaju svoje price dok traje predizborna kampanja :D
Image

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Post by corkan »

jeste ali ovaj obecava i kapom i sakom :P
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

Nemamo mi od toga nista,samo se njihove kape pune a gradanima dzepovi prazne :(
Image

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

corkan wrote:jeste ali ovaj obecava i kapom i sakom :P
Тако је и Миле обећавао, али ништа од тога. :lol:
Image

User avatar
Nektar
Posts: 532
Joined: 05.02.2007. 21:22

Post by Nektar »

vrsta8472 wrote:Rajko ima 75 godina i niko nema nista ruzno da kaze za njega. Jedina mana mu je sto ima toliko godina ako se to uopste moze uzeti kao mana.

Ognjen je poslije Mile bio najveci pljuvac SDS-a, mene asocira na onog nersecnika Novaka Kilibardu, koji je presao put os Srpskog ultra-nalcionaliste do liberalnog evropejca - crnogorca.

Najbolji predizborni trik SNSD-a bio bi da puste ranije izjave od Ognjena dok je bio su S'pkim 'jadikalima 8)
Сконтали смо ко нам је главни противкандидат? :D
Мислим да су сва три кандидата (остали су шминка) прилично добар избор. Иванић, као премијер, покренуо је неке добре ствари, Кузмановић је академик, боља му препорука не треба, али мој глас (ако уопште изађем) добиће Тадић! Млад и перспективан човјек, прилично деградирана и чисто церемонијална функција Предсједника РС биће му добра одскочна даска. Структура људи у СДС-у прилично се промијенила од времена кад је пљувао по њима, а у радикалима никад ништа не би постигао!
Живјели!!!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Nektar wrote:Структура људи у СДС-у прилично се промијенила од времена кад је пљувао по њима
SVAKA CAST! To je poenta svega. Recimo to ovako...ON KAD PLJUJE, TO IPAK IZADJE NA NESTO, KAO STO VIDITE. Rastjerao je lose ljude (vecinu) iz stranke, preuzeli su je mnogo jaci ljudi, pametniji...mnogo se promijenilo, a on je tome kumovao, pa je naravno zato tu i dosao.
(vrsta, prdis u prazno)

Protiv ovog akademika zaista nemam nista (zato su ga i uzeli :lol: ) ali zaista, on za predsjednika... :shock: Covjek ne moze 2 recenice da izgovori u dahu...Nakasljuca se 5 puta dok nesto izgovori. Ebes to...Pred smrt covjek. Hoce ovi opet par milioncica za izbore, sahranu, cuvanje groba...
A ovog Ivanica ne treba komentarisati. Za mene 0

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Ма иванић је скроз доњи. Када је он спао на то да иде по селима и виси око веселог строја....па дај молим те. А да не спомињем прошлу суботу гдје је био на сточној пијаци. :lol: На то му је изговор, ЈА САМ ЧОВЈЕК ИЗ НАРОДА. Слична прича као Миле. :lol:
Image

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Ma, ni taj fazon vise ne prolazi, vidjece to i Mile. :lol: Mada, Mile je bas prirodni seljak tako da se to njemu moze oprostiti, i dobar je takav, ali kad neko pokusava da postane 'seljak' od nekog zategnutog politicara, da dobije glasove sa sela, to je onda zalosno gledati.

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Сви су они истом бојом офарбани. :lol:
Image

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Zelenom? :lol:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Nicky wrote:(vrsta, prdis u prazno)
Osim tri godine prve Dodikove vlade, SDS je neprekidno lagao Srbe i Republiku Srpsku. Njihov prvi politicki program bio je: prodaj kravu, kupi pusku a zatim dok su Srbi kopali rovove clanovi SDS-a su kopali temelje za benzinske pumpe.

Dok su Srbi vjerovali u prvo srpsko porodiliste oni su bijele dukate trpali u svoje crne dzepove. Dok su Bosnjaci i Hrvati uzimali donacije od medjunarodne zajednice SDS je pljackao Srbe lazuci im da imaju drzavu.

Ognjen obecava ukidanje PDV na hranu. On ponovo laze narodu. Predsjednik Republike Srpske ne ukida i ne uvodi poreze, to je prvo, drugo, njegova sadasnja stranka je prihvatila takav PDV sa jedinstvenom stopom. Trece, socijalni slojevi stanovnistva se ne stite ukidanjem poreza. To sto prica Ognjen obican je opijum za sirotinju, jer bi u tom slucaju profitirali gulikoze i provjereni lopovi koje je u velikim kolicinama odnjegovao SDS.

Biraci i gradjani Republike Srpske znaju da je Ognjen Tadic, sada samozvani predsjednicki kandidat SDS-a, prebjegao iz Srpske radikalne stranke kada je brod poceo da tone i kada je Voja vojvoda otisao put Haga. Da li Srbi hoce da biraju vodje prebjege? Da biraju za vodju onog koji je okrenuo ledja majki radikalskoj koja ga je povijala i othranila.

I sada Nicky, ko prdi u prazno?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

Malo vracanje na temu, izgleda da ste presli na blacenje protivnika.

Bas to marianna....kod nas predizborna kampanja se ne svodi na to da izneses svoj program,nego da sto vise ocrnis i pljunes protivnika....
Po tome vidim da se nista nije promijenilo kod nas,jer svi prihvataju taj nacin obracanja narodu pred izbore (vidim i nadolazece snage isto koriste staru strategiju,nista novo znaci)
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

SVI STE VI U PRAVU NA NEKI NACIN; ALI OVO ALI KVARI SVE :lol: JA PAMTIM DOSTA DUGO ALI I SLUSAO SAM STARIJE LJUDE DOK SU PRICALI ;I TAKO SAM DOSAO DO ZAKLJUCKA ; DA BAR U OVOM PERIODU STO GA JA PAMTIM; MENI NIKO NISTA NIJE DAO ZA DZABE; GRADILI SU PUTEVE: Za svaku popravku rupa su trazili od stanovnika da ucestvuju , i oni su to radili, iako su znali da ako sakupe 10000 dobit ce radova samo za 5, i danas je to tako, umjetni racuni njihovih drugova koji su napumpani ,pokazuju samo prividno da drzava i vlast daju udio ,u stvari dovoljna je suma sto je narod sakupi da to i napravi, znaci ono sto oni daju oni i uzmu za sebe. DRUGO JE STRUJA; I ISTI SLUCAJ; DAJ PA CEMO I MI DATI; NAROD DADNE ONI SVOJE UZMU SEBI U PRIVATNE DZEPOVE. TRECE JE TELEFON; SVE LINIJE KOJE POSTOJE IZGRADIO JE NAROD ZA SVOJE PARE; ONI TO I DANAS PRODAJU I KRCME.
VODA; TO VEC I VRAPCI ZNAJU ; DAJ; DAJ ;DAJ; PARE;PARE; PARE; I KAD DATE ; PITANJE JE STA CETE DOBITI; VECINOM PRLJAVO ; MALO; ILI NIKAKO !!! :? TAKO JE I SA SVIM OSTALIM; I NEKA MI NIKO NE GOVORI DA SU ONI NAMA NESTO DALI ILI DA CE DATI; SVE SMO STO PUTA PLATILI KROZ POREZE; REGISTRACIJE; CARINE; I DRUGE DAZBINE; DZABA NISMO NI IZBORNI LISTIC NIKAD DOBILI; SVE SMO PLATILI; I UZ TO IMAMO I DUGOVE U KOJE NAS JE VLAST UVALILA PRIJE NEGO SMO SE I RODILI !!! :evil: SVI SU ISTI I PROSLI I SADASNJI I BUDUCI; SAMO JE RAZLIKA NA KOJI NACIN NAM UZMU PARE ; MILOM ILI SILOM; ALI NEKA; NEKA NOSE; ALI STO NAS TJERAJU U SMRT; STALNO BI NEKO SA NEKIM RATOVAO ;SVE SE NESTO KUHA; SA NASE ILI SA NJIHOVE STRANE A SIROTINJA PLACA I TO SVE KRVLJU !!! :twisted:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Vrsta, vidi se da SNSD govori iz tebe. Jadan ti zivot ako ce poceti da se svodi na to da samo pljujes ljude, kao sto to oni rade. Ognjen je kao veliki gospodin rekao 100 puta da nece pasti na taj nivo, da pokusava izbore dobiti tako sto ce pljuvati protivnije i iznositi budalastine (kao sto je SNSD dobio izbore) i koliko vidim, jos se toga drzi. On svoje prica, narodu, a SNSD i dalje pljuje, a nista pametno ne prica...Igraju na kartu 'stare slave' na glasacko tijelo koje imaju (citaj IMALI), a kandidat i kampanja su ocajni.

Vidjeces poslije izbora koliko narod vjeruje toj tvojoj vladi, kad uporedis rezultate sa ovih i proslih izbora, a tek do sledecih izbora, kad narod vidi da je sve ovo bilo nista, i da ce tek da potonu, jer nista sto su obecali prosli put nisu ispunili, ali apsolutno nista.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Samo da mi ne kazes da iz tebe ne govri SDS.

Ja sam gore naveo cinjenice, izvoli molim te argumentima mi dokazi da sve ono sto sam napisao nije tako.

Ovo nije pljuvanje , vec samo moj odgovor na tvoje postove.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

narod je izvaran jako.sds je ispucao bonus od 15 godina znaci ostalim partijama nije nista ostalo,ja prvi necu izaci na glasanje jer se samo nekakve lazi sprovode :!:

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Vedrane. Ti intelektualno nisi u stanju da ovo napises. Ili si dobio mailom, ili si prepisao sa nekog od predizbornih plakata, sa sitea velikog i mudrog Kuzmana. I zaista si jadan ako je cijela tvoja propaganda napadanje protivkandidata. Ali ti drugacije i ne umijes. Znas jedino da izgovaras uvjezbane fraze, podizes ruku kad ti se kaze itd... Mislio sam da nista ne pisem vise na ovu temu, ali sam morao, kad vidim kako je sve to lijepo uvjezbano... Spremljen govor za seljake ili sta?

uKrINA
Posts: 91
Joined: 19.08.2006. 12:45
Location: Prnjavor, Republika Srpska

Post by uKrINA »

Vrsta, jel' tebe nesto muci?
Citajuci ovu temu, vidi se da vecina korektno iznosi svoj stav, a procita se i pokoja pametna. A onda nam svima, odjednom Vrsta ukljuci 'blic'.

Dok su Srbi kopali rovove clanovi SDS-a su kopali temelje za benzinske pumpe
Sta si ovim htio reci, da clanovi SDS nisu ratovali, nego 'ostali' srbi, mozda clanovi 'tadasnjeg' SNSD-a. Pricas o nekom vremenu koje ne poznajes, nesto malo cuo. Da te podsjetim, bas u tom vremenu mnogi koji su sada clanovi SNSD-a bili su u(z) SDS. Moze biti da su otisli jer im nesto nije stimalo, ali isti ti, barem velika vecina, bili oni pumpasi ili neki drugi biznismeni, politicari, sa parama i radom iz ratnog, odnosno postratnog perioda su sada u(z) SNSD. Zasto ih primiste. Po tebi biznismeni iz Prnjavora, koji svoj biznis zapocese unazad 17 godina su jedino u(z) SDS. Ko je od biznismena u(z) SNSD? Bolje receno ko je uopšte u(z) SNSD?

Dok su Srbi vjerovali u prvo srpsko porodiliste oni su bijele dukate trpali u svoje crne dzepove.
Ovu 'misao' pokušavam da razumijem, al'...

drugo, njegova sadasnja stranka je prihvatila takav PDV sa jedinstvenom stopom.
Navedi mi barem jedan reformski zakon koji nije u Sarajevu prihvatio SNSD, a ja cu ti reci one koje nije prihvatio SDS.

Trece, socijalni slojevi stanovnistva se ne stite ukidanjem poreza. To sto prica Ognjen obican je opijum za sirotinju, jer bi u tom slucaju profitirali gulikoze i provjereni lopovi koje je u velikim kolicinama odnjegovao SDS.
Za razliku od tebe, ja nisam ekonomski ekspert. Mozda se socijalni slojevi ne stite ukidanjem poreza, ali se ugrozavaju uvođenjem poreza. A ko ce profitirati, vrati se na drugi pasus posta.

Biraci i gradjani Republike Srpske znaju da je Ognjen Tadic, sada samozvani predsjednicki kandidat SDS-a
SDS je uvijek bio i sada je demokratska stranka. Svog predsjednickog kandidata je izabrao na demokratski nacin. Skoro jednoglasno. Možda si aludirao na proceduru izbora kandidatau u OO SNSD Prnjavor, kada se zakljucavate u Telekom.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Ukrina nista me ne muci, samo me danas malo boli glava zbog ove jugovine.

Ajd da i ja okusam diskusiju sa starim politicarem, ako Bog da pa da nagodinu ove nase diskusije vodimo u lokalnom parlamentu a ne ovdje preko foruma.
Sta si ovim htio reci, da clanovi SDS nisu ratovali, nego 'ostali' srbi, mozda clanovi 'tadasnjeg' SNSD-a. Pricas o nekom vremenu koje ne poznajes, nesto malo cuo. Da te podsjetim, bas u tom vremenu mnogi koji su sada clanovi SNSD-a bili su u(z) SDS.
Iskreno ne poznajem dovoljno to vrijeme jer sam tada imao izmedju 10 i 15 godina, ali ipak mogu neke zakljucke da izvedem iz toga. Kao prvo, svi su ratovali osim onih koji su imali "veze" sa glavnim i odgovornim a danas jednim od najtrazenijih ljudi na planeti. Po meni je cilj politickog djelovanja, da uspijes nagovoriti-ubjediti birace da glasaju za program stranke, a najsladje je (barem meni) kada uspijes one iz protivnickog tabora da prebacis kod sebe (opet ne sve), jer i u jednoj i u drugoj stranci ima bagre ali ima izuzetno postenih ljudi. Ja recimo cijenim nekoliko ljudi iz SDS-a, opet necu da ih imeujem da im ne bih stvarao probleme u njihovom politickom djelovanju a opet tako znam da ima ljudi u SNSD-u koji ne zasluzuju da prodju pored kancelarija SNSD-a a kamoli da budu njihovi clanovi.
Moze biti da su otisli jer im nesto nije stimalo, ali isti ti, barem velika vecina, bili oni pumpasi ili neki drugi biznismeni, politicari, sa parama i radom iz ratnog, odnosno postratnog perioda su sada u(z) SNSD. Zasto ih primiste. Po tebi biznismeni iz Prnjavora, koji svoj biznis zapocese unazad 17 godina su jedino u(z) SDS. Ko je od biznismena u(z) SNSD? Bolje receno ko je uopšte u(z) SNSD?
Gdje su pare tu je i politika. Svi moguci poslovni ljudi hoce da sto vise zarade. Nebitno koja je stranka na vlasti. Zato kroz finansiranje istih, dolazi do pogubnog djelovanja za narod. Koje uopste uz SNSD? Ne znam da li mislis na Prnjavor ili uopste RS? U ovoj nasoj opstini trenutno preko 7000 ljudi, a u RS preko 60% biraca, tu ima svega i svacega, nije stanje idealno ali gdje jeste?
Ovu 'misao' pokušavam da razumijem, al'...
Vec si zaboravio na onaj kamen temeljac sto je Klickovic polozio u Istocnom Sarajevu ili ako je to vec za tebe mala investicija onda sigurno nisi zaboravio na onaj aerodrom u istom tom gradu, koji je zapocet sa gradnjom u drugoj polovini devedesetih? Ako ni toga ne sjecas, obavezno idi kod doktora.
Za razliku od tebe, ja nisam ekonomski ekspert. Mozda se socijalni slojevi ne stite ukidanjem poreza, ali se ugrozavaju uvođenjem poreza. A ko ce profitirati, vrati se na drugi pasus posta.
Nisam ni ja, ali me zivot tjera da citam raznorazne zakone, pogotovo taj o PDV-u. Pa me interesuje koja je ono vlada usvojila jedinstvenu stopu za PDV? Ako se ni toga ne sjecas, ne znam sta bih ti rekao. A da bude hrana oslobodjena PDV-a tu bi razni mesetari zgrnuli ogroman novac. Ajd mi reci da nije tako, a ja cu ti odmah navesti primjer kako bi to mogli uraditi jer sam se opet zanimao i sa Zakon o sprecavanju pranja novca.
SDS je uvijek bio i sada je demokratska stranka. Svog predsjednickog kandidata je izabrao na demokratski nacin. Skoro jednoglasno. Možda si aludirao na proceduru izbora kandidatau u OO SNSD Prnjavor, kada se zakljucavate u Telekom.
Da znam jeste. Dosta mi je tih demagoskih prica i u mojoj stranci a kamoli jos da slusam kako kod vas tece med i mlijeko a vas predsjednicki kandidat nije u stanju da organizuje Opstinski odbor u mjestu prebivalista, a sada kao predstavlja se kako moze da vodi kompletnu stranku?!

Ni ovaj moj predsjednik OO nije zlatan, pa ajd priznaj i ti da Tadic nije savrsenstvo bez mane.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

:smt005 :smt005 :smt005

Ukrina, imas gajbu velikog jelena od mene cim se negdje vidimo (iako se ne znamo) :lol:

vrsta, sheki ti je sve rekao. Isto sam misljenja da ti sve ove textove uglavnom kopiras, jer se bas vidi onaj SNSD nacin dobijanja izbora (popljuj druge), jer je opste poznato da se dobra rijec daleko cuje A LOSA JOS DALJE. Dobro, tad je narod povjerovao, ali vremenom se to sve pokaze, pa se narod opameti. Cekamo, pa cemo da vidimo. Dotad se vi i dalje zakljucavajte tamo, i probajte da ne pljujete ljude bez dokaza...(mada je to tesko za povjerovati, jer drugo ne znate)

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Jos da cuju "oni njegovi da se samnom dopisuje" nadrljace. Odmah ima da pomisle da je neki petokolonas ili Kvinsling :D hahha

Eto ukrina, da te pozovem da dodjes na okupljanje forumasa pa da Nicky ostane kraci za gajbu piva :wink:

Nicky, to sto ti ja pisem je prica koje se drzi SNSD. Ja samo pisem ono sto zakljucim po raznoraznim sastancima i iz dnevne stampe. Uglavnom mi Srbi smo narod koji brzo zaboravlja, na nama je samo da se potrudimo da narod ne zaboravi sta je sve imao do '98 godine.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Nicky wrote::smt005 :smt005 :smt005

jer se bas vidi onaj SNSD nacin dobijanja izbora (popljuj druge) Dobro, tad je narod povjerovao, ali vremenom se to sve pokaze, pa se narod opameti. Cekamo, pa cemo da vidimo. Dotad se vi i dalje zakljucavajte tamo, i probajte da ne pljujete ljude bez dokaza...(mada je to tesko za povjerovati, jer drugo ne znate)
TO SA PLJUVANJEM DRUGIH MI JE NESTO POZNATO ; PA LJUDI U NAS JE TO USTALJENA METODA VEC 18 GODINA; I ZASTO SE SAD NEKO IZNENADI STO JE TO I DANAS MODERNO;U STVARI TO SU TI ISTI LJUDI SAMO SA DRUGOM ZNACKOM NA REVERU; SUTRA CETE I VI UBOSTI DRUGU ZNACKU I PLJUVATI TOG ISTOG VRSTU KAO LOSEG CLANA SNSDa U KOME CETE VI BITI NOSIOCI LISTE I BEDZA NA REVERU ;OD BAS TOGA SNSDa KOJEG DANAS PLJUJETE ,PREBJEGLI STE IZ KOMUNISTICKE PARTIJE ; U RADIKALE; PA SDS ;PA KO ZNA KUDA SVE NISTE I DANAS STE TU U NICIJEM PROSTORU CEKATE DA VIDITE KO JE JACI PA DA SE PRIKLJUCITE !!! Ne odnosi se na Nickya vec na Ukrinu ali sam kopirao ovo samo kao uvod !!! PLJUVALI STE I VI IZ SDSa ,PRVO MUSLIMANE ; PA HRVATE; PA DANAS ETO NEMA KOGA PA PLJUJETE SRBE; VALDA JE PRESLO U NAVIKU !!! :?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Da, a kao u zadnje 2 godine nam se mnogo toga popravilo...Nemoj bas bezze da pises, bas nisi realan. Cinjenica je da svi obecavaju goleme korake napretka, ali da to niko ne moze da ispuni, i tu se javlja problem. SNSD je obecavao sakom i kapom, a nisu ispunili ni 4% od onog sto su obecali, ali sta ces...Ako hoces, iznesi sam sve sto su obecali prosli put, pa vidi. (ne moras ovdje, ja znam)

Kod nas se nakon prve godine mandata odmah frka digne, odmah svi traze mijenjanje vlasti, i na kraju se desi sta se desi. Niko nema vremena da pokaze sta moze (ako uopste moze). Ogroman je pritisak 'odozgo', ne daju nam da napredujemo, a narodu je dosta svega, pa vise nikome ne vjeruju. Ja sam i dalje optimista...Mlade ljude na vrh, dosta nam je bilo tih navikanih starih i iskusnih (u kradjama i malverzacijama) pa da mladima damo malo vremena, a ne da nakon 1. godine opet trazimo zamjenu zato sto nova vlast nije uspjela u toj godini od sirotinje da napravi bogatase.

Post Reply