Pade magla na sokake

Unošenje u politički život intriga, podvala iz ličnih, sebičnih interesa

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Pade magla na sokake

Post by vrsta8472 »

Ко није гледао синоћ емисију може овдје да погледа читав снимак :D

http://www.justin.tv/tv_kanal3/b/272121830
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Pade magla na sokake

Post by regeman »

Nevjerovatno, odavno nisam imao ovakav utisak od neke emisije kao sada. Nasem narodu treba jedan moralni preporod pa tek onda ekonomski, jer je ovo dotaklo dno dna.
Prvo realizacija i vodjenje emisije je uzasno. Voditeljica postavi pitanje pa prekine na pola odgovora i postavi drugom, ovaj nastavi da prica a mikrofon mu iskljucen dok drugi vec odgovara na svoje pitanje a sve odzvanja u studiju. Kalabic posebno, nikad ne zaklapa.
drugo, uopste ne znam o cemu su pricali, samo sam vidio da mrve o nekom clanu poslovnika.
Trece, nakon Dodika Rover sa 40 glasova je napusio i Dragojla, kako je pukao Dragojlo, nevjerovatno.
Simic me podsjeca na Rodnija a Dragojlo na Del Boja. Sto se tice ove dvojice iz opozicije, mislim da i ne znaju cilj svog djelovanja kao opozicija.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
pat
Posts: 228
Joined: 06.04.2009. 18:52

Re: Pade magla na sokake

Post by pat »

Ja se pitam ko je neispravan (da ne kažem lud :lol: )!
Da li mi koji smo ih izabrali ili oni, koji nas magarče i još pri tome nam vade pare iz džepa, a govore da rade u intersu naroda?! :roll:

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Pade magla na sokake

Post by Vucijak »

vrsta8472 wrote:Ко није гледао синоћ емисију може овдје да погледа читав снимак :D

http://www.justin.tv/tv_kanal3/b/272121830
Jadan smo mi narod kada imamo ovakve kretene i mrcine sto se bave politikom :evil:
Image

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Pade magla na sokake

Post by MAXIMUS »

"Симићу, ногавице ти краће, виде ти се дугачке гаће" итд.
:smt005 :smt005 :smt005

Zahvaljujem dragom Bogu imao sam pametnija posla nego gledati ovaj , najblaze receno , cirkus . Stigao sam na sami kraj i bilo mi je dovoljno vidjeti ko su , sta su , i ,,oklen,, su !
Ne ulazim u njihove privatne zivote ali cinjenica da niti jedan od njih nije covjek koji bi mogao uvu opstinu pomjeriti ni milimetra naprjed .
Sto prije odu sa bilo kakve funkcije vlasti sanse su nam vece i bolje !
Da citiram ,, ko je njih poznavao ni pakao mu nece tesko pasti,, :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
Ike Broflovski
Posts: 22
Joined: 21.07.2010. 09:00
Location: South Park

Re: Pade magla na sokake

Post by Ike Broflovski »

MAXIMUS wrote: ,, ko je njih poznavao ni pakao mu nece tesko pasti,,
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt006 :smt006 :smt006
Eeeee moj Bože.... pa ljudi ja se sinoć zapitah da li smo mi normalni... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Pa zar je moguće da smo mi izabrali ovakve ljude da nam predstavljaju opštinu....
Simiću izgleda ostala navika iz šoferskih dana, da onako lijepo i kulturno sjedi... nogavice došle do koljena :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Ohh my God!!! They kill Kenny!!!!!!

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Pade magla na sokake

Post by Magyar »

Bagru LINCOVATI, skupstinu demolirati, napraviti haos u Prnjavoru. Dok god se tako nesto ne desi dzabe od svog ovog pisanja po forumu, nikad nas nece ozbiljno shvatiti. E sad jos samo da se nadje neko ko ce to da uradi :smt002
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Pade magla na sokake

Post by vrsta8472 »

А јесте ли чули Калабића, како је звао Гатарића да се договоре и да СДС и СНСД формирају нову скупштинску већину?! Не знам само ако се то деси, ко ће бити "кум свих кумова".
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Re: Pade magla na sokake

Post by čiča »

Ima priče da će SNSD i SDS postati koalicija na svim nivoima vlasti (entiteskom i državnom), tako da saradnja opštinskih hoštaplera nije čudna.

User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

Re: Pade magla na sokake

Post by Striker »

Ja ne znam kako Policija nije Uhapsila ili pokrenula istragu protiv Drage Kalabica posle poziva Roberta, covek se predstavio i reko koliko je para dao kada koliko glasava kupio i td... Mislim javno optuzi coveka za korupciju i to je ok sve je ok ... Nabijem ja Dodika i njegovu drzavu i policiju na Q.
Image

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Pade magla na sokake

Post by Magyar »

vrsta8472 wrote:А јесте ли чули Калабића, како је звао Гатарића да се договоре и да СДС и СНСД формирају нову скупштинску већину?! Не знам само ако се то деси, ко ће бити "кум свих кумова".
E onda cemo postati prava drzava, jaka kao Svica :D i samo zapjevamo onu
čiča wrote:Ima priče da će SNSD i SDS postati koalicija na svim nivoima vlasti (entiteskom i državnom), tako da saradnja opštinskih hoštaplera nije čudna.
Pa to ako se desi, a moglo bi, kakva je onda svrha ove drzave, ko ce biti opozicija, ko ce da se buni?
Sa tenkovima si dosao, sa tenkovima ces i otici :twisted:
Sve što možeš danas, uradi juče!

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Re: Pade magla na sokake

Post by čiča »

Opozicija će biti DNS, SP, PDP. SNSD će sa ovim potezom pokupiti kadrove SDS-a koji nečemu valjaju, razbiti SDS kao stranku do kraja, i gazda Mile konačno biti jedini.

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Pade magla na sokake

Post by Magyar »

čiča wrote:Opozicija će biti DNS, SP, PDP. SNSD će sa ovim potezom pokupiti kadrove SDS-a koji nečemu valjaju, razbiti SDS kao stranku do kraja, i gazda Mile konačno biti jedini.
Znaci, kada gospodar postane car, svi ce mu redom uci u cmar. Bice i nereda, bice i tuce koji ce dublje da se uvuce :!: :lol:
Sve što možeš danas, uradi juče!

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Pade magla na sokake

Post by kuzmo »

Kineza sa trznice cemo za sledece opstinske izbore kandidovati za nezavisnog kandidata.Prica srpski toliko dobro ,a mozda je i pismeniji od Rovera.Hong ima veci koeficijent inteligencije nego nasa skupstinska vecina .

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Re: Pade magla na sokake

Post by čiča »

Magyar wrote: Znaci, kada gospodar postane car, svi ce mu redom uci u cmar. Bice i nereda, bice i tuce koji ce dublje da se uvuce :!: :lol:
Jbga tako nekako kao Bora kaže. Mile će izgleda prevazići sve moguće diktatore u ljudskoj istoriji, jedino što on to radi na "demokratski" način. Na našu žalost i alternativa njemu je da ne može biti jadnija.

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Pade magla na sokake

Post by murgo »

Magyar wrote:Bagru LINCOVATI, skupstinu demolirati, napraviti haos u Prnjavoru. Dok god se tako nesto ne desi dzabe od svog ovog pisanja po forumu, nikad nas nece ozbiljno shvatiti. E sad jos samo da se nadje neko ko ce to da uradi :smt002
Kinder, Kackan, Sjena, Guta, Radojica...
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Pade magla na sokake

Post by Magyar »

čiča wrote:
Magyar wrote: Znaci, kada gospodar postane car, svi ce mu redom uci u cmar. Bice i nereda, bice i tuce koji ce dublje da se uvuce :!: :lol:
Jbga tako nekako kao Bora kaže. Mile će izgleda prevazići sve moguće diktatore u ljudskoj istoriji, jedino što on to radi na "demokratski" način. Na našu žalost i alternativa njemu je da ne može biti jadnija.
bas tako kako Bora kaze :smt002 Lemi i Tadic sa one strane Drine, ce sjebati Srbe k`o niko do sada. Ali vjerovatno ce proci kao i svi ostali srpski vladari, jer nazalost, istorija se ponavlja! :smt002
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Pade magla na sokake

Post by regeman »

Srbi ce sami sebe sjebati jer su nesposobni kao nacija i narod za bilo kakav napredak, a stagnacija vodi samo u biolosku i ekonomsku priopast. Dijelom zahvaljujuci izborom vodja.
Evo pogledajte Francuske, milioni na ulicama zbog reforme penzionog sistema, a kod nas imamo primjere za ginisa a narod cese muda. Da ne pricamo o nekakvim reformama o kojima vecina ovaca nema pojma ni sta znaci. Primjeri za ginisa su da propada punionica pepsija sto se ni u Africi nije desilo i da npr propadnu medicinska elektronika i urbanisticki zavod- sto se nikad nigdje nije desilo na planeti.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Pade magla na sokake

Post by Magyar »

regeman wrote:Srbi ce sami sebe sjebati jer su nesposobni kao nacija i narod za bilo kakav napredak, a stagnacija vodi samo u biolosku i ekonomsku priopast. Dijelom zahvaljujuci izborom vodja.
Evo pogledajte Francuske, milioni na ulicama zbog reforme penzionog sistema, a kod nas imamo primjere za ginisa a narod cese muda. Da ne pricamo o nekakvim reformama o kojima vecina ovaca nema pojma ni sta znaci. Primjeri za ginisa su da propada punionica pepsija sto se ni u Africi nije desilo i da npr propadnu medicinska elektronika i urbanisticki zavod- sto se nikad nigdje nije desilo na planeti.
Bravo rege. A narod cese muda umjesto da zgazi bagru. Neki dan sam citao u novinama da je onaj Golic dobio samo cetiri mjeseca robije za pronevjeru 1.3 miliona KM!
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
pat
Posts: 228
Joined: 06.04.2009. 18:52

Re: Pade magla na sokake

Post by pat »

Evo pogledajte Francuske, milioni na ulicama zbog reforme penzionog sistema, a kod nas imamo primjere za ginisa a narod cese muda.
Protesti i jesu ogledalo demokratije, mirni protesti, kojima narod iskaže svoje nezadovoljstvo. Kod nas je problem što se u toj masi nađe nekoliko huligana,
slučajno ili namjerno, pa sve upropaste svojim divljanjem. Ili se nekakvi pokušaji pojedinaca "umire" na brzinu, zbog strahovlade u medijima, isprepadanšću ljudi jer je ovde politički protivnik i lični. Sa njim ne treba sarađivati, normalno pričati i ne komunicirati sa njegovim sličnomišljenicima. Eventualno ako ga se sretne na ulici, sa njim se posvađati, nešto mu opsovati, uporediti ga sa nekom životinjom. Sve to kuhaju "sa vrha", dok oni međusobno dobro sarađuju, prave koalicije, rade poslove, dijele procente, a mi prećutno na preživljavanju.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Pade magla na sokake

Post by vrsta8472 »

Скинуо сам емисију Потез али је у флв. формату, да би га могао исјечи треба да је у ави. формату. Зна ли ко како да пребацим флв у ави?!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
rocky
Posts: 1500
Joined: 22.04.2005. 21:09
Location: ITA / RS

Re: Pade magla na sokake

Post by rocky »

vrsta8472 wrote:Скинуо сам емисију Потез али је у флв. формату, да би га могао исјечи треба да је у ави. формату. Зна ли ко како да пребацим флв у ави?!
evo probaj sa ovim:
http://free-flv-converter.softonic.it/
Idemo dalje ...

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Pade magla na sokake

Post by Pantera »

Magyar wrote:
regeman wrote:Srbi ce sami sebe sjebati jer su nesposobni kao nacija i narod za bilo kakav napredak, a stagnacija vodi samo u biolosku i ekonomsku priopast. Dijelom zahvaljujuci izborom vodja.
Evo pogledajte Francuske, milioni na ulicama zbog reforme penzionog sistema, a kod nas imamo primjere za ginisa a narod cese muda. Da ne pricamo o nekakvim reformama o kojima vecina ovaca nema pojma ni sta znaci. Primjeri za ginisa su da propada punionica pepsija sto se ni u Africi nije desilo i da npr propadnu medicinska elektronika i urbanisticki zavod- sto se nikad nigdje nije desilo na planeti.
Bravo rege. A narod cese muda umjesto da zgazi bagru. Neki dan sam citao u novinama da je onaj Golic dobio samo cetiri mjeseca robije za pronevjeru 1.3 miliona KM!
Рекла бих да је Голић само жртвено јање. Мало у затвор и ћао. Гдје су други? Није он то сам смислио и спровео.

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Pade magla na sokake

Post by Magyar »

Pa ti ostali su Dodik i kompanija. Ne mogu oni robijati. Sve lopov do lopova, a mi glave dole!!!!!!!!!
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Pade magla na sokake

Post by KAMIKAZA »

Ja sam slao par poruka ali ni jedna nije objavljena,iako su pare sa racuna skinute :D a bile su simpicantne :D
Sad mi je tek jasno zasto smo zavrsili tu gdje jesmo :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Post Reply