Politicka svastara

Unošenje u politički život intriga, podvala iz ličnih, sebičnih interesa

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

PLJUJU ;PLJUJU; SAMO NASE ZESTOKO; NA MOKRO :lol: ;A SVOJE ONAKO MALKICE NA SUHO !!! :wink:



LJUDI STO OVI NASI ( VASI) SMJENUSE KOMANDIRA ???? :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Maximus, ne znam sta hoces da kazes. Ako su pljuvali TRAVIĆA, ok, samo ove jos ne mogu pljuvati, jer kako mi se cini, oni su sitna riba u odnosu na ove sto ubijaju ljude samo da bi dosli do para...I to tako lijepo izneseno, sa dokazima, sve kako treba...Ebiga, nema ko da tjera dalje. U uredjenijim drzavama bi bili davno iza resetaka, SVI.

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Nicky wrote:Ebiga, nema ko da tjera dalje. U uredjenijim drzavama bi bili davno iza resetaka, SVI.
Dobro razmisli o svojim riječima !!!
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Sta se tu ima razmisljati? Sve je jesno kao dan. Nemamo nista, zbog takvih, a mafija na svakom cosku, dokazi na stolu, a opet nista. :roll:

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Situacija se zaostrila i postaje rutavo,kako u drzavi tako i na forumu.Oj,zemljo otvori se da raknem u tebe...
Srebrena Krila

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

Ako se zemlja otvori upadosmo svi u jednu rupu :D pa cemo morati svi zajedno da jedemo govanca :D
Image

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Добра би синоћ представа у Дому културе. Јебо Аудицију ! :lol:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Heheh, bitno je da si se dobro zabavio :D )))
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

А тек Хирург испред говорнице... :lol:
Врста, какав је био поглед из првих редова !? :twisted:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

EHHHHH TE PREDIZBORNE KAMPANJE !!!!!!!!!!!!!! :lol:


www.youtube.com/watch?v=oxhvoOsdjsg&feature=related

I IZBORNE MUCKE !!!!!!!!!! :D
www.youtube.com/watch?v=etLqlk7zyJ0&feature=related
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

aquarius wrote:Добра би синоћ представа у Дому културе. Јебо Аудицију ! :lol:
И ту сам закаснио. :lol:
Image

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

Ma nista posebno Njego,Majko Kjajevic,Mima Sis i kompanija.

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

Seha da te priupitam nesto :D
Da je Tito bio Srbin ,dal bi ga onda toliko volio :?: :D
Image

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

...kako god volim majku,volio bi i Tita srbina...
Srebrena Krila

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Ufffffffffffffffffffffff sto se ja nacita ovog vaseg !!!!!!!!!!!!! :?
AJD SAD IZ POCETKA; KO JE SRBIN NEK DIGNE DVA PRSTA :D ; AL PRAVI 100 % ;STA JE RADIJE BI DIGLI TRI ;AAAAAAAAAAA NE MOZE SAMO DVA I GOTOVOOOO !!!!! :lol: SVI NARODI I NARODNOSTI U BOSNI MOGU DA TVRDE DA SU OVO ILI ONO OSIM NAS SRBA; HRVATA I MUSLIMANA; A EVO ZASTO:
ELEM NAJALI TURCI U DAVNA VREMENA :D POTURCILI SVE ; A KOJE NISU POBISE;ILI OTJERASE U SUMU;500 GODINA CINILI ZULUM ; SJEBASE IM OVI NASI DRZAVU; KAO I SVE DRZAVE PRIJE I POSLIJE TOGA :D INACE RUSENJE DRZAVA NAM JE SVIMA NA OVIM TERENIMA HOBI :P E ONDA NAJASE OVI NAZOVI SRBI I HRVATI STO SU BILI POTURICE; RASCERASE TURKE; TJ. SVOJU BRACU DO PRE PAR DANA I POSTASE CISTI; OSTASE IM MUSLIMANI; KAO RATNA REZERVA !!! :D
TEKLO TO TAKO DO TITE; MALO POKOLJEMO MI NJIH MALO ONI NAS;PA DRUGI RAT OPET MI NJIH ONI NAS; I KAD JE TO PROSLO; ODLUCI TITO DA VISE NE TREBA RATNA REZERVA (MUSLIMANI) IZBRISA IH I NAREDI DA SE ONI PRESTROJE DOBROVOLJNO U SRBE ILI HRVATE; I BI TO TAKO; AL VIDJE NEKO DA BI NAM MOGAO ZAFALITI TRECI U NEKOM EVENTUALNOM RATU I OPET TITO NAREDI DA SE PRESTROJE KO HOCE NAZAD U MUSLIMANE ; A KO NECE MOZE OSTATI TO STO JEST PA NEK MU SE SVI RUGAJU. :D
DODJOSE DEVEDESETE; JEBENO VRIJEME; DODJE I KARADZIC ; A SA NJIM I POPOVI DODJOSE NA IDEJU DA SE OPET MALO POKRSTAVA; HTJEDE I HODZA DA SUNETI NEKE VELIKE SRBE AL NE IMADE CAKIJE; POKRSTISE SE NEKI I PROMJENUSE OPET IMENA ;PA SAD NA GROBU NASEG CUVENOG AVDAGE STOJI; PETAR PRERADOVIC -AVDAGA; AKO SE NE VARAM; MORACU PITATI POPA RADU ZA PRAVE PODATKE; I ONDA DODJOSE ONE POSLERATNE GODINE; OPET SAMO OVAJ PUT BEZ TITA; SVI KOJI HOCE NAZAD U SVOJU VJERU MOGU; A KOJI NECE SVJET CE IH ZAJEBAVAT; I HAJDE OPET PRESTROJAVANJE; TAKO JE TO U BOSNI; I SAD NEK MI NEKO KAZE JA SAM CIST SRBIN; HRVAT ILI MUSLIMAN; KO TO MOZE RECI U OVOLIKOM PRESTROJAVANJU; MJENJANJU VJERE TAMO I OVAMO; U STVARI NASE PORIJEKLO MOZEMO SAMO DA NAGADJAMO I DA BUDEMO ONO STO DANAS HOCEMO; A TO STA SU NAM BILI PREDCI I STA CE NAM BITI DJECA MOZEMO STVARNO NAGADJATI !!! :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Gdje ti Avdaga naumpade.Bilo je njih jos,ko npr.doktor Aca(Ago),rahmetli Dzevad sa Ograda i da ne nabrajam,al staces Kami,ljudi se bojali,cuvali bogatstvo,ma stara prica vjekovna,sve Jovo na novo.Je.i ga,meni stvarno nikad na pamet nije palo tako nesto.Sjecam se za vrijeme rata,Avdaga je dolazio kod mene u kucu i plako,budalio od straha da ga nece srbi ubit,bio je dobar cojek,tjesio sam ga da sto bude svima bice i njemu,al on to nije mogo prihvatit i posto je bio dobar prijatelj sa svim carsijskim srbima odluci da promijene vjeru.Al i dok je bio ziv ko srbin,u kuci su mu bila i Meka i Medina i nana stara iz Dervente(zenina mu mati)i svi su se zvali svojim muslimanskim imenima,mos mislit Nermin habenzi-Nebojsa.Staces,sudbine su cudna stvar...A zbilja,ja sad imam americko drzavljanstvo,nikad nisam ni zapisan u ,,novo bosansko,, i nikad ne ispisan iz Jugoslavenskog,doso u Ameriku sa YU pasosem,Juge vise nema i ispade da sam amerikanac,nemoze cojek pobjec od prokletstva najebavanja pa ga .ebi...
Srebrena Krila

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

:D OVO JE UPROSTENA ISTINA; I JA TVRDIM A I U KNJIGAMA STOJI DA JE TAKO !!! :D
KOD NAS SU SE U SVAKOM RATU; POPOVI I HODZE PRVO (NEKI ZA KRST NEKI ZA ONU STVAR) HVATALI; POKRSTAVALO SE I SUNETILO NA SVE STRANE; I SAD SE NESTO KURCIMO MI SMO OVO ILI ONO. TO SMO STO JESMO I STO ZELIMO DA BUDEMO; DANAS JE SMJESNO KAD VIDIM ONE STARE KOMUNISTE; KOJI SU SUDILI DRUGIMA I PLJUVALI IH ; DA IH SAD NE IMENUJEM ; ALI LAKO SE PREPOZNAJU JER SU PRVI DO POPA ILI HODZE; I DANAS SU ONI ZESTOKI VJERNICI !!! :wink: A ONI STO SU TO UVJEK BILI SAD STOJE PRED VRATIMA; JER SE BOJE BOZIJE KAZNE; I NECE SA NJIMA POD ISTI KROV !!! :D
TRAZIO SAM JEDAN LINK; AL GA NE MOGU DA PRONADJEM; KAKO RUSI U CERCENIJI POKRSTAVAJU MUDZAHEDINA KOJI JE JEDNOM OD NJIH ODSJEKAO PRSTE U ZAROBLJENISTVU ;IZ OSVETE SU GA KRSTILI I VJEROVATNO POSLIJE UBILI;AL STRAVA KAKO SE KOPRCA NA KRSTENJU !!! :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Ништа не брисати ! Ово је сваштара, па ко` воли нек изволи.

У вези са горенаписаним могу само додати да је поред " србизације " и "покрштавања турака " у потоњем рату, увијек било и обрнуто пропорционалних процеса. У 2. свјетском рату , настанком НДХ на овим просторима и успоставом " хрватског прољећа ", многе српске породице на нашој општини, а и шире, прихватише ислам или католичанство. Као примјер " мирне исламизације " навешћу стару прњаворску породицу Југовић, која је ( један њен дио ) , под притиском НДХ-демократије, преко ноћи постала Југо.
Тако да су се поједини чланови ове старе српске породице поново вратили вјери својих отаца.
Ово све написах само истине ради, а мишљења сам да човјек који мјења вјеру, губи образ и част.
Друштво је духовно богатије што је различитије. Примјер свакако не треба тражити у Америци,као вјештачкој нацији, него у позитивним примјерима мултикултуралних заједница ( Шпанија, Француска, Њемачка, Енглеска... ) Наравно, да и у овим европским државама има одређених међунационалних и вјерских проблема , али позитивни ефекти " мјешања раса " су ипак важнији.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

Ne vidim zašto bi neko izgubio obraz ili čast ako promjeni ali istinski vjeru?Ako je npr moj djed,otac,pradjed bio neke vjere zašto bih ja morao bit te vjere?Valjda svi imamo čorbe u glavi pa možemo skontati u kojoj religiji se krije istina ili da li se u nekoj uopšte krije istina...

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

aquarius wrote:Као примјер " мирне исламизације " навешћу стару прњаворску породицу Југовић, која је ( један њен дио ) , под притиском НДХ-демократије, преко ноћи постала Југо.
Јел у то спада и зубар Југо?
Image

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Familija Jugo je dosla krajem drugog svjetskog rata u Prnjavor iz Istocne Hercegovine.Dosli su ko takvi kakvi su i dan danas,muslimani.Pojedini od njih su u ovom zadnjem ratu presli na pravoslavlje a nemaju nikakve veze sa prezimenom Jugovic i tom familijom(Buco,Gesa,Rodjko).Jedna izrazito cestita familija,naravno u svakom zitu ima kukolja...
Srebrena Krila

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Njegovan wrote: Јел у то спада и зубар Југо?
Dr. Jugo je rodom iz Gacka.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
zozon
Posts: 2768
Joined: 23.06.2002. 22:17
Location: Mjesto, nego sta........
Contact:

Post by zozon »

Ostavicu ovaj post ovdje, iako bi mozda trebalo da stoji u Pitanjima i obavjestenjima. Salcn, Seha i Njegovan, ovo prepucavanje vam je potpuno nepotrebno i nije mu mjesto ovdje. Ko je Srbin, a ko Musliman nije tema za forum, bar ne u ovakvom obliku u kojem ste vi to nama svima ovdje predstavili. Zao mi je samo sto sinoc nisam sve ovo vidjela, da obrisem na vrijeme.
You must not know 'bout me...

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Неби се ја ни препуцавао али шташ када ме вуче за језик. :?
Image

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

zozon wrote:Ostavicu ovaj post ovdje, iako bi mozda trebalo da stoji u Pitanjima i obavjestenjima. Salcn, Seha i Njegovan, ovo prepucavanje vam je potpuno nepotrebno i nije mu mjesto ovdje. Ko je Srbin, a ko Musliman nije tema za forum, bar ne u ovakvom obliku u kojem ste vi to nama svima ovdje predstavili. Zao mi je samo sto sinoc nisam sve ovo vidjela, da obrisem na vrijeme.
VJESTICETI STVARNO NEMAS POJMA!

Jel ovo politicka svastara :?:
Sta se sve pise u sve u svastari pa nisi reagovala,pa to ti je isto i ovde na politickoj svastari :twisted:
Image

Post Reply