Politicka svastara

Unošenje u politički život intriga, podvala iz ličnih, sebičnih interesa

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
pat
Posts: 228
Joined: 06.04.2009. 18:52

Re: Politicka svastara

Post by pat »

Pat napiši konačno neku revolucionarnu pjesmu, pa da krenemo u ljuti boj
Ne znam sto si se uhvatio mene kao pijan plota. Ja te nigdje nisam spomenuo i nemam razloga da te spominjem.
Ni jedno drustvo ne opstaje niti postaje bolje ako ga niko ne kritikuje i ako svi misle na jedan nacin. A oni koji misle na drugi nacin bivaju popljuvani, nazivani stranim placenicima, izdajnicima iz sarajeva, federacije, neretvanjsko livanjskog kantona, sds-ovcem i da ne nabrajam dalje.
Hoces li reci da treba da bude kao u sjevernoj koreji, da sef pravi atomske bombice i snima filmove sa nekakvim robotima a narod da umire po cesti od gladi?
Pokusaj prihvatiti kritiku ili tudje misljenje, a ne sve shvatati licno i odmah krenuti u pljuvanje po "neprijatelju", jer mozda on i nije neprijatelj nego sagovornik koji ima drugacije misljenje.
Ipak i te moje rijeci su imale tezinu pa si se njih prihvatio, a rijeci cesto budu oruzije za borbu, jer da tako nije, ni ti ne bi bio ovdje i branio svoje stavove.

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Politicka svastara

Post by Pantera »

:smt023

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Politicka svastara

Post by droplja »

Ja se stvarno nisam uhvatio tebe Pat kao pijan plota, u jednom postu detaljno sam na jedan korektan način replicirao na tvoj post vezano za one crne limuzine i tvoje viđenje stanja iz tog ugla koji ja smatram veoma korektnim , i ja se tu s tobom u potpunosti slažem ali mi je urednica ,pardon upravnica taj post automatski izbrisala i dala mi nogu tako što me je poslala u samicu na odeđeno vrijeme, a meni je bilo mrsko ponovo pisati na tu repliku jer ja nemam vremena da ponovo čitam a kamo li da pišem. :smt006 :smt006 :smt006
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Politicka svastara

Post by regeman »

Ni jedno drustvo ne opstaje niti postaje bolje ako ga niko ne kritikuje i ako svi misle na jedan nacin. A oni koji misle na drugi nacin bivaju popljuvani, nazivani stranim placenicima, izdajnicima iz sarajeva, federacije, neretvanjsko livanjskog kantona, sds-ovcem i da ne nabrajam dalje.
Hoces li reci da treba da bude kao u sjevernoj koreji, da sef pravi atomske bombice i snima filmove sa nekakvim robotima a narod da umire po cesti od gladi?
bravo pat...odlicno receno...vlasti odgovara da je narod kontrolisan i zatupljen masovnim medijima kao stu su ovi nasi, glas, nezavisne, rtrs, ali i vlast shvati da sa takvim narodom ne moze daleko dogurati. Sve ima svoj limit.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
marianna
Posts: 465
Joined: 21.06.2007. 09:49
Location: On the face of the place

Re: Politicka svastara

Post by marianna »

Malo copy/paste kako se stedi u svijetu :)

Влада Јужне Кореје затражила је од функционера и запослених у јавним компанијама да пруже примјер и смање гријање - носећи топлију одјећу да би се уштедјела енергија док је у земљи ледено вријеме са ниском температуром.
Министарство економије и науке затражило је од министара, установа и јавних предузећа да искључе гријање од 11. 00 до 12.00 часова, а затим од 17. 00 до 18.00 ради хитне уштеде енергије.

Температура у владиним зградама треба да буде до 18 степени, а радници би морали да буду топлије обучени да би се изборили против хладноће.
"Канцеларије ће бити хладније од жељене температуре, зато се запосленима препуручује топлији доњи веш", изјавио је данас званичник Рох Кеон-Ки.
Он је додао да ће званичници пратити температуру у згради како би утврдили да ли се мјере примјењују.

"Желимо да дамо примјер, јер би земља могла да се суочи са озбиљним недостатком енергије ако се настави овакав ритам потрошње, због гријања", изјавио је званичник Министарства. У Сеулу је у недјељу измјерена најнижа температура посљедњих десет година, чак минус 17,8 Целзијусових степени.
Цијелим током ријека Хан, која пролази кроз јужнокорејску пријестоницу, замрзнута је.
У Бусану, великој луци на југоистоку земље, у недјељу је измјерено минус 12,8 Целзијусових степени, што је најнижа измјерена температура посљедњих 96 година.
(SRNA)

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Politicka svastara

Post by KAMIKAZA »

Nasi kad bi im neko uveo ovakvo nesto,oni bi preko budzeta narucili ne samo sebi vec cjeloj familiji pa cak i punicama :D nove bunde i donji ves ,tako da bi nas kostalo deset puta vise. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Politicka svastara

Post by regeman »

Zato je Koreja medju prvih deset po ekonomiji a nas i ne racunaju..ko indijanska plemena u sumama Amazona :D
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by murgo »

Породице погинулих, несталих . . . и БО је чиста политичка прича
moram i ja nesto da kazem na ovo ,mada je za drugu rubriku...
brat jednog nestalog borca je prije 3 dana izvrsio samoubistvo vjesanjem. Koliko ja znam i on je takodje bio na ratistu i to sa puskom u ruci, a ne kao mnogi navodni "borci" koji ratiste nisu ni vidjeli...jer su bili zaposleni trgovinom zarobljenicima...
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by regeman »

vrsta8472 wrote:
KAMIKAZA wrote:Hajde sada da se malo uozbiljimo,dosta je smjeha,situacija je krajnje ozbiljna,a evo i zasto:
Ovo sto sada pisem je iz provjerenog izvora i treba da se svi zamislimo nad tim,jer se radi o nasoj proslosti,sadasnjosti i buducnosti,sve u jednom , jedno bez drugoga ne moze bar ne kad su u pitanju invalidi rata,jer oni su juce dali dio sebe,za nase sutra,a mi ih danas podcjenjujemo i izigravamo.
Prema nasim informacijama su u budzetu planirali 35000 KM za invalide otadzbinskog rata dok su vjerovatno po Gataricevom nalogu - naredjenju planirali 50000 KM za pseci azil.
Dakle vise je para predvidjeno za pse lutalice nego za invalide.
То између РВИ, Породице погинулих, несталих . . . и БО је чиста политичка прича. Мислим да то знају и птице на гранама. Сви знамо у којим странкама су били предсједници тих удружења а у којој је странки садашњи предсједник БО. И онда узмеш у обзир СО, која доноси буџет, то дође као нека врста реваншизма. Ајд нека тог реваншизма. Али поставља се питање зашто они обични људи морају да испаштају због њихови политичких размомилажења?!

Sta se brines za obicne ljude, glasali su kako su glasali prethodnih 18 godina, eto im corba koju su spremili, nek sad jedu. Taj ko nije glasao nek cuti.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by regeman »

droplja wrote:Pasiji azil i pelcovanje 10.000 ovaca koje u Prnjavoru objektivno nema je namjenjeno Gatariću a lova preko LJubića treba da Nemanja popravi svoj financiski stajling, a Stanić mora vratiti 80.000 kmkoje je na licitaciji uložio u Sekine dvije dače, a lova boračke organizacije je pod sigurnim rukovodstvom poznatog majstora domaće kuhinje Vladimira Vlade Živkovića , našeg slavnog komadanta.Ovi borci NORa, poridice i invalidi sa to malo siće ne mogu pokriti ni vlastite troškove svoje organizacije.
U ostalom politika SDSa nikad i nije priznala kako oni to kažu odmetnike iz zvanične boračke organizacije.
Suruju opasno sds i snsd na lokalu..iako je receno da ce samo na nivou BIH da vladaju...malo morgen.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by vrsta8472 »

Нормално да шурују. Нама овдје као прикажу да се мрзе, а по кафанама се послови одрађују. Банда је то велика. Могу и змија и дропља да нам потврде са киме Киклоп кафу по кафанама пије :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by KAMIKAZA »

murgo wrote:

brat jednog nestalog borca je prije 3 dana izvrsio samoubistvo vjesanjem. Koliko ja znam i on je takodje bio na ratistu i to sa puskom u ruci, .
Pocivaj u miru prijatelj :(
Tuzno je to sve sto ih je snaslo. :(
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by Vucijak »

brat jednog nestalog borca je prije 3 dana izvrsio samoubistvo vjesanjem. Koliko ja znam i on je takodje bio na ratistu i to sa puskom u ruci, .
Ja stvarno ne znam sta se ovo kod nas desava pa svaki dana procitam nesto ruzno !
Ako se ovako nastavi ne znam na sta ce sve ovo izaci izgleda nam se sprema neko veliko zlo :?
Image

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by ZMIJA »

vrsta8472 wrote:Нормално да шурују. Нама овдје као прикажу да се мрзе, а по кафанама се послови одрађују. Банда је то велика. Могу и змија и дропља да нам потврде са киме Киклоп кафу по кафанама пије :smt002
Neznam zmijske mi časti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by vrsta8472 »

Све знаш, а не знаш да твој вољени шеф Драгојло, са највећим прњаворским тајкунима намјешта послове које могу да добију само они који су блиски СНСД-у. Као нпр. продаја регресираног вјештачког ђубрива, па онда изградња оних базена на Повеличу, па куповање месних конзерви за републичке резерве. Шта мислиш ко је тим тајкунима, сређује те послове. Да се ти питаш сигурно не би радили то што раде. Али када се погасе свјетла на предизборним бинама, најљући противници по разним кафанама сједе и договарају се. А ми обична марва се свађамо и кољемо око ничега. И онда се запитам ко је од нас луд :P
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by regeman »

Naravno, kad im das konkrento misljenje koje svako ziv zna oni krenu ili da ne odgovaraju, jednostavno preskoce ga, ili da vade citate marksizma i kako je sve naopako u drzavi.
Naravno da nije vlast nije sjajna, nikad bila niti ce biti, samo ne vidim potrebu da se toliko brani nesto za sta se zna da ne valja. Po cijenu cega? Moze se biti clan partije a da se ne podrzava bas svala glupost.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by ZMIJA »

Mislim da mi raspravljamo o velikim društvenim problemima koji se manifestuju prije svega kroz politiku i ne vidim ništa loše ako neko citira klasične evrpske filzofe devetnaestog vijeka, bilo da su idealističke i li matrijalističke usmjerenosti kao na primjer Marks Hegel, Engels, Kant Fojerbah, Bakunjin Niče i drugi, jer društvene devijacije o kojima govoirimo nisu karakteristika naših prostora i našeg vremena. Mi smo genaracija koja je promjenila dva društvena poretka i zapamtila nešto što generacije ispred nas nisu a to je prelazak iz socijalizma u kapitalizam, promjenu titulara svojine a to su krupni događaji gledajući na istoriski aspekta a u tom svemu preživjeli smo gerađanski krvavi rat i imamo danas to što imamo da smo s pravom nezadovoljni sa svojom sudbinom u ovom društvenom sistemu koji je za nas koji pamtimo onaj predhodni koji je bio loš zato je i propao u stvari bolji od ovog današnjeg.Hoće li kad propasti i ovaj mi to sigurno nećemo doživjeti a ja tvrdim vakav kakav je propašće sigurno kad tad.
Smrkan govori o zavjeri demokratski izabrani političara sa čim se ja do nekle mogu složiti ali to je puko nabrajanje posledica nekog stanja koje ostaje takvo kako je neko projektovao i postavio pravila igre.
Ja pitam Smrkana da da svoj predlog kako izaći iz ovog stanja kakvo je narečeno i ako taj predlog izlaska iz ovog tunela bude na vidiku podržat ću ga iz sve snage , samo da mi ne kaže kao Kamikaza da bježim od brod koji tone ili kako je uradio i sam Smrkan da napustim zločinačko udruženje ako ako sam ga dobro citirao jer to ne vodi nikud , rat se u pozadini i ni jedna bitka nije dobila dakle Smrki očekujem od tebe precizan odgovor na mje pitanje a ono glasi KAKO DALJE.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by KAMIKAZA »

ZMIJA wrote: samo da mi ne kaže kao Kamikaza da bježim od brod koji tone .
Ma ja sam to tebi kao komsiji i prijatelju rekao,on ce te savjetovati da ostanes ,zajebat ce te rece da je to podmornica i da tek kad potone postaje opasan po okolinu. :D
ZMIJA wrote:.Hoće li kad propasti i ovaj mi to sigurno nećemo doživjeti .
Pa zar ti mislis da cemo mi tako kratko zivjeti. :D
ZMIJA wrote: rat se u pozadini i ni jedna bitka nije dobila .
To je stara parola,danas ona ne vazi,u poslednjem ratu samo su se bitke iz pozadine dobijale,svi koji su tako ratovali sacuvase glave,a i obogatise se. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by vrsta8472 »

Прво за змију, ниси ми одговорио на моје постављено питање, откуд свим прњаворским тајкунима послови које финансира Влада РС и ко им је то средио?!
ZMIJA wrote:Ja pitam Smrkana da da svoj predlog kako izaći iz ovog stanja kakvo je narečeno i ako taj predlog izlaska iz ovog tunela bude na vidiku podržat ću ga iz sve snage , samo da mi ne kaže kao Kamikaza da bježim od brod koji tone ili kako je uradio i sam Smrkan da napustim zločinačko udruženje ako ako sam ga dobro citirao jer to ne vodi nikud ,
Тешко, могу слободно да кажем скоро па немогуће. Али како ја нисам песимиста по природи већ оптимиста покушаћу да ти објасним. Прво би требало све ове политичаре који су своју каријеру стварали за вријеме рата, на неки фин и демократски начин уклонити са политичке сцене Прњавор. Кренуо бих од Немање, Калабића, Новаковића, Жунића, Суботића итд. Једноставно вријеме је те људе прегазило. Ниси више толико млад и немаш вољу да се бориш и мјењаш стање које баш њима одговара. Ето кад би се то урадило, онда би се у свакој од тих политичких странака требало да изабере ново руководство. Ако је икако могуће, људи који немају ораха у џеповима. Ти унутар страначки избори би требали бити баш демократски, да већина изабере а не мањина, са теледиригованим начином гласања. Након тога избори, али не они пљуваторски, већ да свака странка направи квалитетну изборну платформу за бираче. И да си поставе рокове, до тада то и то да се уради. А са друге стране треба да постоји народ,који би се активно укључио у та локална дешавања и са позитивном критиком се обраћао народним одборницима. Ето тако некако, не видим други начин.
ZMIJA wrote: rat se u pozadini i ni jedna bitka nije dobila dakle Smrki očekujem od tebe precizan odgovor na mje pitanje a ono glasi KAKO DALJE.
Ето га, јел' добар :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

OldTownBoy
Posts: 137
Joined: 09.02.2010. 13:40
Location: negde u gradu

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by OldTownBoy »

vrsta - Тешко, могу слободно да кажем скоро па немогуће. Али како ја нисам песимиста по природи већ оптимиста покушаћу да ти објасним. Прво би требало све ове политичаре који су своју каријеру стварали за вријеме рата, на неки фин и демократски начин уклонити са политичке сцене Прњавор. Кренуо бих од Немање, Калабића, Новаковића, Жунића, Суботића итд. Једноставно вријеме је те људе прегазило. Ниси више толико млад и немаш вољу да се бориш и мјењаш стање које баш њима одговара. Ето кад би се то урадило, онда би се у свакој од тих политичких странака требало да изабере ново руководство. Ако је икако могуће, људи који немају ораха у џеповима. Ти унутар страначки избори би требали бити баш демократски, да већина изабере а не мањина, са теледиригованим начином гласања. Након тога избори, али не они пљуваторски, већ да свака странка направи квалитетну изборну платформу за бираче. И да си поставе рокове, до тада то и то да се уради. А са друге стране треба да постоји народ,који би се активно укључио у та локална дешавања и са позитивном критиком се обраћао народним одборницима. Ето тако некако, не видим други начин.
Dobar ti je plan samo od kako je komunizam propao slabo vjerujem u savrseno drustvo a u demokratiju gotovo pa nikako . Na taj nacin ne funkcionisu ni mnogo naprednija drustva a mi necemo ni u 23. vijeku .
Kako dalje upita zmijoljubac . Unistiti korupciju u pravosudju pa suditi po zakonu , pola ce ih odustati a pola pozatvarati , to je jedina sanse da na scenu dodju mladji i perspektivni ljudi .
um caruje a Dundo Maroje

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by ZMIJA »

Moram priznati Smrki da odgovor na moje pitanje nije ono šta sam očekivao, to što ti predlažeš, podsjetilo me je na Mila Đukanovićakoji je slično odgovarao pokojnom dr Stipi Šuvaru na 14. kongresu SKJu koji je tada bio vrlo perspektivan i mladi političar Crne Gore koji je u odnosu na današnje mlade ljude u politici bio par ekselans i dalje nadam se da ti je poznato kako je završila promjena društvenog sistema koji je bio svima dojadio u to vrijeme, a znaš šta se sve dogodilo poslije Žute grede i poslednjeg događaja gdje je tadašnji perspektivni junoša neki dan podnio ostavku na mjestu crnogorskog malo je reći predsednika vlade već oligaraha.Mislim da sam ti dao šlagvort za ozbiljno razmišljanje pomenute teme.
Druga stvar ti pomimnješ naše lokalne političare kako su prevaziđeni i kako po tebi treba da odu ali uto je tvoj dojam ti ne računaš da ti isti loši političari na izborima redovno dobivaju određenu podršku naroda koja se jedina smatra legitimnom i legalnom pričom bez obzira šta o tome mislila ja ili ti.Primjer Miladina Stanića čovjeka koga smo na ovom forumu pominjali više puta u svjetlu kakvo ga obasjava ali narod je izabrao njega za poslanika i dobijo je više glasova i ponovo će dobiti sutra na izborima više od bilo kog mladog političara evo koga mi na ovom demokratskom forumu predložimo na neku listu neke partije evo koje god se dogovorimo , jel se slažeš.
Ti govoriš o nekim demokratskim izborima u nekoj bilo kojoj stranci i partiji u kojoj nema tele dirigovanja odnosno na demokratski način , e moj Smrki gdje ti živiš.
Ja sam već jednom rekla da je više takozvane demokratije bilo u bivšem SKJ nego u svim današnjim partijama koje su regristovane i to je Smrki činjenica od koje se mora polaziti jer samo ako ne pođeš od precizno utvrđene dijagonoze svaki pacijent će prije umrijeti nego ozdraviti.
Ovim poslom se ne može baviti svako jer je politika veoma prljava i zahtjevna i zato se mladi ljudi koji nešto mogu i znaju u principu bješe od ove svere života a onda imamo surogate koji su upravo posledica što mladi ljudi politiku ne doživljavaju ozbiljno i što se ništa kvalitetno na ovom planu ne dešava.Evo primjer si ti, došao si u stranku išao si na listu mlad si čovjek nisi glup nisi ružan , nisi nemoralan mislim i uvjek kažem kad se s tobom ne slažem to ne znači da te pocjenjujem kad svoje mišljenje suprostavim tvome a ti si spreman i uvrijedit ako nije kako ti misliš, odnosno namećeš svoje mišljenje po svaku cijenu a sa kim se ne slažeš denunciraš ga i spreman si biti netolerantan a govoriš o demokratiji , po mom mišljenju ti kad bi došao na vlast da bi bio pet puta gori od ovih koje redovno prozivaš.
T i se ne moraš sa mnom složiti nije to ni prvi nadam se ni poslednji put ali da bi promijenio svijet moraš mijenjati i sebe.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by regeman »

Т
ешко, могу слободно да кажем скоро па немогуће. Али како ја нисам песимиста по природи већ оптимиста покушаћу да ти објасним. Прво би требало све ове политичаре који су своју каријеру стварали за вријеме рата, на неки фин и демократски начин уклонити са политичке сцене Прњавор. Кренуо бих од Немање, Калабића, Новаковића, Жунића, Суботића итд. Једноставно вријеме је те људе прегазило. Ниси више толико млад и немаш вољу да се бориш и мјењаш стање које баш њима одговара. Ето кад би се то урадило, онда би се у свакој од тих политичких странака требало да изабере ново руководство. Ако је икако могуће, људи који немају ораха у џеповима. Ти унутар страначки избори би требали бити баш демократски, да већина изабере а не мањина, са теледиригованим начином гласања. Након тога избори, али не они пљуваторски, већ да свака странка направи квалитетну изборну платформу за бираче. И да си поставе рокове, до тада то и то да се уради. А са друге стране треба да постоји народ,који би се активно укључио у та локална дешавања и са позитивном критиком се обраћао народним одборницима. Ето тако некако, не видим други начин.
grijesis silno :D . Prvo su bili na vlasti 5 godina, skurcali privredu, javne finansije, javnu privredu, milijardu evra, a sad kao propituju kako dalje. Cuj kako dalje narod vam je dao glas, sad ste na vlasti, sami smisljajte, nije forum politicka stranka. :D
Da sad dovedes druge politicare, morace prvo vracati kredit koji su ovi uzeli, pa ce ovi ustati i reci eee jel vidite kako je sa nama bilo dobro.
Najbolje pustiti da sve samo od sebe propadne sto mora, pa onda ispocetka na zdravim osnovama graditi. A ne ovamo se busati R. Srpskom, a svaka 5ta marka iz kredita, plus u odnosu na plate najskuplja i najsiromasnija u Evropi, zajedno sa macehom BIH. :smt006
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by vrsta8472 »

ZMIJA wrote:Evo primjer si ti, došao si u stranku išao si na listu mlad si čovjek nisi glup nisi ružan , nisi nemoralan mislim i uvjek kažem kad se s tobom ne slažem to ne znači da te pocjenjujem kad svoje mišljenje suprostavim tvome a ti si spreman i uvrijedit ako nije kako ti misliš, odnosno namećeš svoje mišljenje po svaku cijenu a sa kim se ne slažeš denunciraš ga i spreman si biti netolerantan a govoriš o demokratiji , po mom mišljenju ti kad bi došao na vlast da bi bio pet puta gori od ovih koje redovno prozivaš.

T i se ne moraš sa mnom složiti nije to ni prvi nadam se ni poslednji put ali da bi promijenio svijet moraš mijenjati i sebe.
Змијо, оно што сам написао је по мени једини начин да се нешто промјени. Знам да је то утопија, није нико луд да се одрекне фотеље, када та иста фотеља доноси солидну зараду и ајд некакву моћ а да не радиш много. Знам да је живот тих политичара на власти катастрофа. Јер те нон стоп неко мољака, за посао, вуче за рукав. Требаш да испоштујеш брдо будала које су те довеле на власт, а и сам знаш да је то најгори људски шљам што постоји. И тако, имаш неку моћ одмах имаш код жена велики +, а своју жену занемарујеш. Са женом и дјецу, која у малој средини као што је Прњавор НИКАДА не могу да буду успјешнија од родитеља. Углавном живот ти се претвори у ноћну мору. И на све то још се накачи пар будала на интернету којима не можеш ништа, јер је ово као демократска земља. Године пролазе и на крају завршиш на друштвеном сметљишту. Сада са неке дистанце, ето двије године након Локалних избора, само Богу могу да захвалим што нисам прошао за одборника, јер би ме до сада убили. Сигурно не би као већина одборника СНСД-а читаво вријеме само сједили и једва чекали крај засједања СО, и на би долазио тотално неприпремљен на исте те сједнице, већ бих покушао да се што боље припремим и наравно не би био спреман на свакојаке компромисе. Боље и за мене и за оне несрећнике у СО да нисам ту :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
rocky
Posts: 1500
Joined: 22.04.2005. 21:09
Location: ITA / RS

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by rocky »

Bio bi ko Zuna, ne bi te mogli otjerati od govornice... :D :D
Idemo dalje ...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by vrsta8472 »

Нема више говорнице, сада се прича са свог мјеста. Имају микрофони, али када почне дискусија не требају ти микрофони :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply