Politicka svastara

Unošenje u politički život intriga, podvala iz ličnih, sebičnih interesa

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Hahahahaha. Sve me vise podsjecas na dijanu sa tom diplomom. De ti pokazi nama svoju diplomu. Vidis covjece da si polupismen!? Ustvari, ti to ne vidis, jer ne znas kako treba. :wink: Ali nema veze, samo ti i dalje mislis da ti znas... :roll:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Dodik wrote:Kad zavrsis fakultet i pokazes diplomu onda mozemo da pricamo Sheki ok?
Ovako nemam sta da pricam sa ljudima koji nisu akademski gradjani :)
OS TI DA KAJES DA MOJA DIPLOMA ; SA VAKULTETA U KOKORIMA NE VAZI; HAAAAAAAA ? :lol: :wink:
E sad si se sjebo necu glasati za tebe da mi dvije penzije das !!! :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Živorad
Posts: 821
Joined: 05.06.2008. 18:48
Location: ILOVA FOREVER

Post by Živorad »

AJOJ KAD VAM SE VRSTAN VRATI IMA DA VAS POSADI KO ZUMBUL
SAD KAD ZNATE KOJI SAM ZNAJTE DAĆ VAS ZEZAT ZA SVE VAŠE BUDALŠTNE

User avatar
LEGIJA
Posts: 471
Joined: 17.05.2007. 11:34
Location: Canada

Post by LEGIJA »

Dodik wrote:Neka je Klempo ukrao milione maraka za vodovod treba ga opet izabrati
da pokupi jos par miliona zar ne Sheki? :)
Pa da klempo je ukrao par miliona,pogledaj malo koliko je dodik oprao tj pokrao na zgradi vlade,na kupovini aviona,na kupovini voznog parka.Dodik malo realnije sagledaj sve ja ne kazem da je SDS zlato i uopste nisam clan te stranke :smt117

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

I JA VOLIM DA KRADEM :D AL NEMOGU DA DODJEM NA RED OD OVIH LOPOVA !!! :wink:
Svi su oni isti, mi sitni smrtnici samo trebamo gledati ko ce nam vise mrvica ostaviti, dobrog za nas nema, postoji los i losiji, e sad svako mora za sebe da odluci ko je taj losiji. :wink:
Poslusajteeeeeeeeeee meneeeeeeeeeeeeeeeeee , Sajmon kaze glasajte, Sajmon kaze glasakte zaaaaaa ..... :lol: hehehehe pa da popasem ban, al vi svi znate na koga sam mislio !!!! :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Moderator
Posts: 128
Joined: 24.01.2008. 20:38

Post by Moderator »

Drzite se teme!

Hvala!

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Post by BETMEN »

Voda je sto posto neispravna, dokaz ti je to sto je jedna osoba ostala bez posla u vodovodu zato sto je na svoju ruku poslala vodu na analizu, a i mnogi iz opstine to govore ali javno sute i samo pricaju u manjim krugovima. Voda za pice ce doci u grad jedino ako se narod uhvati lopate i stijaca, pa sami sebi iskopamo vodovod. Sve ostalo je mrtvo slovo na papiru




SVE U SVEMU KAKO GOD BILO MI VODE ZA PICE NEMAMO, A DALI CEMO JE IMATI NEZNA SE :cry:
POSMATRAM VAS

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Prave tunel ispod kuća koje tonu
Datum: 29.09.2008 19:24
Autor: Dragan Risojević
BANJALUKA - Vlasti Republike Srpske prisiljene su da potroše najmanje milion maraka za otkup još tri kuće na prvoj dionici autoputa Banjaluka - Gradiška pošto je utvrđeno da bi, nečijom greškom, mogle da propadnu kroz tunel, saznaju "Nezavisne".

Kuće iznad tunela u gradnji u Laktašima, na lokaciji Jelića brdo, nisu bile smetnja građevincima, ali su vlasnici tužili sudu "Puteve RS" pošto su strahovali da bi mogli završiti u tunelu.

Vještak, čije je svjedočenje u sporu pokrenutom pred banjalučkim Osnovnim sudom okrenulo slučaj u njihovu korist, utvrdio je da je prijetnja stvarna i da kuće već tonu.

Slobodan Radulj, glavni pravobranilac RS, koji rukovodi otkupom zemljišta, rekao je da prvobitnim projektom tunel i nije trebalo da prolazi ispod ovih kuća, ali da je naknadno izmijenjen, tako da su se kuće, koje nisu bile predviđene za eksproprijaciju, našle neposredno iznad tunelske cijevi.

"Nečijom greškom ili zabunom, tunel se našao ispod tih kuća. Sud je, prvobitno, zabranio dalje radove zbog opasnosti po kuće, ali je kasnije uvažio našu žalbu i dozvolio nastavak radova. Izvođač radova, međutim, nije želio da ulazi u radove jer je zaključio da su kuće zaista u opasnosti", prenio je Radulj.

U međuvremenu, Vladin tim za rješavanje imovinskih pitanja odlučio je da s vlasnicima kuća uđe u pregovore o otkupu, nakon čega su građevinci nastavili radove na iskopu 400 metara tunela.

Prema riječima Mladena Lazendića, direktora "Puteva RS", s vlasnicima dvije kuće već je postignut dogovor o visini cijene, dok s jednim još pregovaraju. Kako se procjenjuje, za otkup ove tri kuće moglo bi biti potrošeno i do milion i po maraka.

Inače, tunel u Laktašima već dugo je neuralgična tačka prve dionice autoputa, na potezu od Klašnica do mahovljanske petlje, pošto građevinci dugo nisu mogli da uđu u radove zbog neriješenih imovinsko-pravnih pitanja. Izuzev tunela, prva dionica je, praktično, pred završetkom, dok bi Banjaluka i Gradiška trebalo da budu spojene autoputem do kraja iduće godine, kad ističe rok za završetak druge dionice.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

E koja steta...znaci na 200 milijardi koje su vec pokrali za 4km autoputa morace da dodaju jos 1??? E, mnogo mi je tesko... :roll:

Dobar im taj autoput, prave 3 kilometra autoputa 3 godine i za njega daju 500 miliona a da zalost bude veca, ne zavrse ga. Da su od zlata radili ne bi izaslo toliko!!!

User avatar
Repko
Posts: 257
Joined: 28.11.2002. 01:09
Location: Prnjavor Village
Contact:

Post by Repko »

Српска посла :(
Don’t forget 1389 Battle for Kosovo.
Don’t forget 1912 Kumanovo battle, revenge for Kosovo.
Don’t forger 1999 Battle for Kosovo II
Don’t forget we’ll revenge it again
Predaj život otadžbini, dušu Bogu a ponos nikome!

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Ne bih da ulazim u detalje, ali svako ziv sa Arhitekture ili Gradjevine kao student ce vam reci da zbog ovakvog propusta profesori nece rad da vam prime, a o projektima i to ozbiljnim da ne pricamo.
Mislim, kao student moras da vodis racuna o svakom detalju, a o radu u ozbiljnim firmama, posebno na zapadu, gdje se vodi briga o svakom centimetru, detalju i evru da ne pricamo.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

regeman wrote: Mislim, kao student moras da vodis racuna o svakom detalju, a o radu u ozbiljnim firmama, posebno na zapadu, gdje se vodi briga o svakom centimetru, detalju i evru da ne pricamo.
Opet si pio onu prepeku iz podruma :D mada, sve je to tacno ali u nas se na svu tu sumu doda 55 % za baksis,i tu se teorija mimoilazi sa praksom. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
VUK-RS
Posts: 613
Joined: 03.08.2005. 04:41
Location: Прњавор

Post by VUK-RS »

FeelFree wrote:Image
Isjecak iz danasnjih Nezavisnih novina.
Da li je sada parkiranje besplatno?
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Nije jarane,nego je sad jos i poskupilo a Zivkovic hoce da kupi i jos jednu etazu a sto se tice donacije za one dvije ulice,ona je nestala a prica se da ce se za te pare kupiti i treca etaza ,,TRZNICE,,...naravno,znas ko ce biti kupac!Sve u svemu,Tko zna Tzna,Tko nezna Tnek crkne!!! 8)
Srebrena Krila

mali_decak
Posts: 218
Joined: 31.01.2008. 13:14
Location: PRESELIO

Post by mali_decak »

Ajoj majko pa zar smo spali na to da slusamo DRAGU,jadna li nam majka :roll:

wanted
Posts: 250
Joined: 24.07.2008. 14:53

Post by wanted »

Covjek se boji zatvora, pa hoce da ispuca sve sto ima, dok nije otisao u zatvor...E, Drago neces ni ti jos dugo, ovi iz tuzilastva tebe cekaju....

srbin janez
Posts: 296
Joined: 06.09.2008. 15:23

Post by srbin janez »

-
Last edited by srbin janez on 18.10.2010. 04:16, edited 1 time in total.

User avatar
alibaba
Posts: 81
Joined: 22.09.2006. 00:21
Location: austrija

Post by alibaba »

E drustvo jel' istina da je taj Kalabic skoro popusio neke batine??? Rekose da je nekom tipu nesto psovao pa je dobio po njonji :smt062 !!!


Pozdrav :smt041
Ko rano rani... citav dan zijeva

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

E druze, on svako malo popase. :lol: Sad nam treba da neko ode korak dalje i sve nas rijesi muka. :D

wanted
Posts: 250
Joined: 24.07.2008. 14:53

Post by wanted »

Oho, ovi bi jako...ali treba naci coveka... :lol: Drago, Drago, ajd kuci.... :twisted:

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

srbin janez wrote:HALO KUME

Halo,kume,pletem mreže
nema ništa ,baš bez veze.

Halo,kume,zovem te,
tražim jaku vezu,
ne mogu se gurati
u dugačkom redu.
Dok se narod gura
i dok pravi gužvu,
preko veze odradi
sve što treba kumu.

Ne smije mnogo da se čeka,
biće gužva još i veća,
pašće bakšiš još uz platu,
sredi pasoš ,ličnu kartu...
Da pravimo još veće sranje,
sredi nam i naoružanje,
postaćemo mnogo slavni,
neka znaju ko je glavni.

Sirotinja neka čeka,briga nas za njih,
na Balkanu kumovi su najvredniji.
Za kuma se sređuje sve preko reda,
ovdje sve može i nema da nema.

Ako vam se suši grlo popite još koje pivo,
kad budete svega siti,dobrog kuma zakon štiti.

Čekaonice su stvarno pune,baš me briga,hvala,kume.

IZ Zbirke pjesama/ TRI DUKATA/ Ranko Moravac

Mislim,da je naš zemljak iz Brezika veoma dobro obradio ovu temu.
Jel ovaj stihoklepac Ranko zavrsio osnovnu?
Ovo djeluje kao kad djeca pisu pjesmice za dan skole.
Ili je mozda poklonik HAIKU POEZIJE :lol: ,vidim ima i trostiha :P

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

Image

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

Toliki doktorati i o5 čovek ne zna...ccc
Image

mali_decak
Posts: 218
Joined: 31.01.2008. 13:14
Location: PRESELIO

Post by mali_decak »

Kako ono bi brate da citiram naseg druga,DOK NAROD GLEDA CECINE SISE ODE KOSOVO :lol: bi nam drug u pravu :wink:

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

Ma šta da ti kažem...šibačina ;)
Image

Post Reply