Cudni ljudski rekordi

Drugim riječima buvlja pijaca.

Moderators: vrsta8472, Hirurg

User avatar
marianna
Posts: 465
Joined: 21.06.2007. 09:49
Location: On the face of the place

Post by marianna »

Sad nek neko kaze da nema muske populacije u BL :lol:

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

ime, i broj :D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

:D :oops: Jojjjjjjjjjj a meneeeeeeee stiddddddddd !!!!! :lol:
Hunter hajde kad budes isao ,ponesi jednu vrecu tih brojeva i za nas :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

ne sikiraj se, kad je mogla da primi 1400 moze jos 2 :D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Ma ona samo misli da drzi rekord, ja znam neke koje su tu cifru davno prevazisle. :D A jos se racunaju za postene... :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Neka, hvala...

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

Najelegantniji muskarac na Europskom kontinentu zivi u Prnjavoru, RS. Objedinio je duhovni i fizichki aspekt, radi u crkvi i ujedno trci maraton. Veliki je poznavaoc zenskog srca.

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Post by Sewerin »

Ana nije taj za knjige. Košulja, košulja...ludačka, ludačka. :D

P.S. Rekordaš nemoj da se ljutiš. :wink:
Image

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
ImageImage

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

E sta su ti zene, pale se ko hepo kocke na ove sportase :D jel ima neka gdje bi i ja mogao proci, i ja sam sportski tip, izgledam kao sumo borac... :lol: :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

KAMIKAZA wrote:E sta su ti zene, pale se ko hepo kocke na ove sportase :D jel ima neka gdje bi i ja mogao proci, i ja sam sportski tip, izgledam kao sumo borac... :lol: :wink:
A sto kazu...ispod brda najbolji kuruz raste! :wink:

User avatar
Crna
Posts: 351
Joined: 15.08.2008. 00:28

Post by Crna »

[quote="KAMIKAZA"]E sta su ti zene, pale se ko hepo kocke na ove sportase :D


uh sportasi...the best..posebno fudbaleri :)
........ne ocekuj ocekivano, ne trazi odgovor na molitve, Bog djeluje u tisini i dat ce ti odgovor u tisini.......

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

Ja se palim na frizure fudbalerke.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Ti si vec izgorela :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

Najčudnije iz 2008. godine
Časopis "Tajm" sastavio je listu deset najbizarnijih trendova, zločina ili zanimljivih priča iz protekle godine.

Prvo mesto među čudnim pričama zauzima Tomas Biti, poznatiji kao trudni muškarac. Biti, koji je rođen kao žena, u martu je objavio da očekuje prvo dete. Njegova supruga Nensi, kojoj je ranije izvađena materica, izvršila je nad njim veštačku oplodnju spermom donatora, a u junu je rođena zdrava devojčica Suzan Džulijet. Biti će se na ovoj listi verovatno naći i u 2009. godini, pošto je u novembru objavio da je ponovo trudan.

Na drugom mestu liste "Tajma" su tinejdžeri iz Teksasa, koji su priznali da su oskrnavili grob da bi izvadili lobanju dečaka umrlog 1921. godine, koju su zatim iskoristili kao lulu za pušenje marihuane. Na trećem mestu je bizaran slučaj na obalama Britanske Kolumbije - u protekloj godini pronađeno je najmanje šest ljudskih stopala, razbacanih po plaži.

Na spisku se nalazi i ženka ajkule po imenu Tidbit, koja je zatrudnela bez pomoći mužjaka. To je bio drugi zabeleženi slučaj bezgrešnog začeća kod ajkule ikada zabeležen u svetu. Medicinski raritet predstavlja i devetogodišnja devojčica iz Grčke, u čijoj je materici pronađen oformljen ženski fetus, koji je zapravo pre rođenja bio njena sestra bliznakinja.

Šesto mesto zauzima čuveni "Internet razvod" muža i žene iz Velike Britanije, zbog slučaja prevare u igrici "Second life".

Neobični kozmetički tretman nalazi se na sedmom mestu liste. Vlasnik salona u Virdžiniji mušterijama je ponudio "riblji pedikir", tokom kojeg male ribe iz roda šarana grickaju i uklanjaju mrtvo tkivo sa stopala. Ovaj uvrnuti tretman dostigao je ogromnu popularnost, pre nego što su ga nadležne zdravstvene ustanove zabranile.

Udruženje za humani tretman životinja PETA pozvalo je na korišćenje ljudskog mleka u proizvodnji sladoleda, kako bi se zaštitile krave i telad.

Deveto mesto zauzimaju dvojica večnih tragača za Jetijem, koji su pompezno predstavili slike "ulovljenog" misterioznog bića, za koje se ispostavilo da je gumeni gorila.

Poslednji na listi je razočarani Ijan Ašer iz Australije, koji je posle razvoda ponudio ceo svoj život na Internet aukciji. Za kuću, prijatelje i svoj posao dobio je 380.000 dolara, koje je iskoristio za put oko sveta.

User avatar
Crna
Posts: 351
Joined: 15.08.2008. 00:28

Post by Crna »

Rekordni nokti,dužine cak 8,5m , otkinuti nakon automobilske nesrece.


Amerikanka Lee Radmond je godinama imala najduže nokte na svijetu,koji su usljed automobilske nesrece morali biti skraceni. Lee,koja je iz Salt Lake City-ja,svoje nokte nije kidala od 1979.god. Lee je zavedena u Guiness-ovoj knjizi rekorda kao vlasnica najdužih noktiju koji su na njenu žalost ,zbog oštecenja u toku saobracajne nesrece morali biti skraceni."Nažalost je oštecenje bilo toliko da se nisu mogli popraviti",kazala je Lee,koja je godinama bila poznata po dužini noktiju i svrstavala ih u svoj identitet.Za lokalne vijesti "Deseret News",Lee je izjavila kako je živjela sasvim normalno obavljajuci sve kucne poslove(usisavanje,spremanje,...) regularno a cesto je bila i za volanom.Cak je bez ikakvih problema vodila racuna i o svom mužu koji ima alchajmerovu bolest.
Lee je ,u prethodnim intervijuima, izjavljivala kako ce otkinuti nokte ali nije precizirala datum.
Predstavnici Guiness-ove knjige rekorda izjavili su kako je Lee bila savršen ambasador dugih noktiju,koji su bili osnova njenog života i karaktera.




Image



Image



Image
........ne ocekuj ocekivano, ne trazi odgovor na molitve, Bog djeluje u tisini i dat ce ti odgovor u tisini.......

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 E ovo je stvarno za Ginisa.... :lol: :lol:
ImageImage

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Post by Sewerin »

KIVI76 wrote:- "Dragi Ginise! Pišem ti jer mislim da bi me trebo' upisat' u onu tvoju knjigu rekorada.
Kivikson no frx...srediću ja to sa Ginisom. :wink:
Image

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

:lol: :lol: :lol: Majmune misliš da si pametan.. Jel... Kada te vidim sasuću ti te tvoje zube u grlo... :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
ImageImage

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

:shock:
I to spada u rekorde neke vrste?

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Post by Sewerin »

KIVI76 wrote::lol: :lol: :lol: Majmune misliš da si pametan.. Jel... Kada te vidim sasuću ti te tvoje zube u grlo... :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
:smt005

Pff...kad bi se bojao miševa nosio bi mačku u džepu. :wink:

P.S. Sutra ću ujutro na kafu oko pola 10, sačekaj na raskrsnici da mi saspes zube...povedi i Njegovana.

Cao zdravo.
Image

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

Ja ti rekoh, a ti kako hoćeš....
ImageImage

User avatar
Liquari
Posts: 1827
Joined: 15.08.2007. 16:32
Location: Prnjavor City
Contact:

Post by Liquari »

Nokti :o

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Post by Sewerin »

KIVI76 wrote:Ja ti rekoh, a ti kako hoćeš....
Pa ja ti rekoh da dođeš a ti ništa...džabe se probudio tako rano trebao sam spavati. 8)
Image

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

A priznaj da si vec bio skinuo protezu :lol:

Post Reply