Pismenost

Drugim riječima buvlja pijaca.

Moderators: vrsta8472, Hirurg

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Pismenost

Post by KAMIKAZA »

Pa ona je cistacica nije profesorica :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Pismenost

Post by aquarius »

Sa ovom konstatacijom se apsolutno slažem, jer sam ja citirao dijelove na koje imam komentar na raznim temama, baš iz razloga da se moj komentar ne bi odnosio na prethodni post (što je sasvim logično) a Vi gospodo "moderatori" ste navodili razloge "bespotrebnog citiranja".
Ok ali uobzirite činjenicu da Forum uređuje više moderatora. Nismo svi jednaki.
Sa ovakvim stavom dolazimo do novog saznanja da "moderatorima" odgovara da od pojedinih forumaša postove "uređuju" baš na takav način (jer ih ne možete spriječiti), te od tih postova prave doslovno "besmislenu priču", a da ostave citat itekako bi sve to imalo smisla, ali to pojedincima ovde ne odgovara, što je očigledno.
Ovo nikad nisam radio, a naročito ne u situacijama gdje korisnik napada ili proziva lično mene. Mrzi me sad da tražim ali primjera ima bezbroj.

Sa poslednjih par postova sam otišao debelo u offtopic što se na bilo kom ozbiljnijem Forumu drastično kažnjava brisanjem cijelog posta i banovanjem na 24 sata.
Prihvatam konsekvence.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Re: Pismenost

Post by sagittarius_rex »

http://bl-javnost.com/index.php?option= ... 3&lang=eng

Сваки коментар је сувишан...
>>>---------------------->>>

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Pismenost

Post by CHEJK »

KAMIKAZA wrote:Pa ona je cistacica nije profesorica :D
Znam, Kami i vjerujem da je pismenija od pojedinaca. Zato sam dao takvu sugestiju... 8)
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Pismenost

Post by CHEJK »

aquarius wrote:Ok ali uobzirite činjenicu da Forum uređuje više moderatora. Nismo svi jednaki.
Pa kada niste jednaki, nego Vas ima i pravednih, zašto niko vrstine komentare ne izmjenjuje, zbog nepotrebnog citiranja, zbog postova koje nemaju veze sa temom na koju ih postavlja......

Prvo ti kao moderator provjeri ovoga paćenika vrstu šta piskara pa kada "urediš" njegove postove, uvrede, pljuvanja drugih ljudi, širenje neargumentovanih seoskih tračeva a sve to u svrhu liječenja njegovog bolesnog i neostvarenog ega, onda se javi. Inače, generalno ti i jesi najkorektniji, mada svi mi nešto preskačete primjenjivati pravila na sve članove foruma jednako i pravično.
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Pismenost

Post by vrsta8472 »

На подфоруму гдје сам ја модератор, ти пљујеш по мени и ја то не бришем. Шта је то? Демократија или лудост :smt003
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Pismenost

Post by KAMIKAZA »

:shock: Aaaaaaaaaa ja sad skonto da mi njima mozemo izbrisati postoveeeeee.............. :D Niste mi ni rekli zasto je ova gumica sto smo dobili od admina ... :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: Pismenost

Post by dkrajina »

Protekcija, korupcija, mito vlada na forumu :smt005 :smt005
zivot je surov

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Pismenost

Post by CHEJK »

vrsta8472 wrote:На подфоруму гдје сам ја модератор, ти пљујеш по мени и ја то не бришем. Шта је то? Демократија или лудост :smt003
Niko nije pomenuo riječi "brisanje/čišćenje" odmah ta do razriješimo.

Ja ne pljujem po tebi kao što ti pljuješ po drugim ljudima, ja prebacim koju šalu, provokaciju uputim sugestiju, negodovanje i slično.

Pljuvanje je ovo što ti radiš, prepričavajući tračeve ovde na forumu, ne razmišljajući čiju porodicu ili djecu možeš da uvrijediš. Montiraš priče na način, što vrlo često urediš nečiji post zbog "nepotrebnog citiranja", pa taj sam post izgubi smisao, ali to i jeste poenta da ti i tebi slični plasirate ovde svoje nebuloze. Tračevi, bljuvotine na svakoj temi, svaka rasprava i tema teče u smjeru koje ti vrsta odrediš, a to vrlo vješto radiš, pa i kada krene rasprava u pravom smjeru ti iz naftalina počneš vaditi neke informacije da bi tema bila vođena u smislu i smjeru koji odgovara tvom mentalnom sklopu. Nakon toga ubaciš par postova, vratiš temu u kolosjek i opet te nema.

Opet ponavljam, kao moderator, MORAŠ da se suzdržiš od svoje lične mržnje, zavisti i frustracija prema drugim ljudima i pokušaš u skladu sa svojim mentalnim sklopom i maksimumom njegovog funkcionisanja da budeš realan, što tebi očigledno slabo ide od ruke.

Na ovom forumu radiš to što radiš,jer svi pametni ljudi imaju pametnijeg posla pa si tako ostao ti da nas "informišeš" inormacijama koje uz tvoje famozne interpretacije i analize postaju apsolutne dezinformacije. U Prijedoru su te na toj večernjoj školici barem mogli naučiti osnovna načela ponašanja ako već to kao dijete nisi savladao. Toliko o tvom radu, a o tebi kao čovjeku je suvišno govoriti.... Međutim ako te zanima i to slobodno me pitaj.

Ovaj post zajedno sa prethodnih par prebacite na odgovarajuću temu, ovde nema smisla pisati o ovome. Još manje smisla ima pokušati objasniti osobi poput tebe koja živi od toga da blati druge ljude, traži im mane, priča tračeve da se treba posvetiti malo svom životu i pomesti smeće ispred svoga praga.

:smt006 :smt006 :smt006 :smt006
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Pismenost

Post by CHEJK »

KAMIKAZA wrote::shock: Aaaaaaaaaa ja sad skonto da mi njima mozemo izbrisati postoveeeeee.............. :D Niste mi ni rekli zasto je ova gumica sto smo dobili od admina ... :D
Nadam se da ćeš do kraja svoga postojanja na ovome forumu još mnogo, kako to kažeš "skontati".

A kakvu ste "gumicu" dobili i za koje namjene?!

Ja vjerujem da je to gumica upotrebljiva u svrhu toga da kada j... u mozak svoje neistomišljenike i čitaoce (tako što kreirate priče, teme i tračeve kako se Vama sviđa) i jedni i drugi budete zaštićeni. Glupost, idiotluk, bezobrazluk i pretjerana potreba za dokazivanjem su najgori virusi koji u primitvnim sredinama poput ove se lako šire i vrlo brzo (ukoliko nema zaštite), nalaze novog domaćina.... (Kami ne odnosi se na tebe, kada se bude nešto odnosilo LIČNO ću ti reći, kao i do sada.)
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Pismenost

Post by VJESTICA »

Kad se vec na ovoj temi povela rasprava oko Vedranovih "ambicija"na ovom forumu,voljela bih znati kakvu svrhu isti ima kada daje pogresne informacije forumasima i kakav mu je pri tome cilj?Vedrane samo da ti kazem da nemam snage igrati tvoju igru(prosto imam zivot,a forum mi nije zivot)Vjeruj mi sve te humanitarne akcije koje radis,kad ih stavis na vagu sa pakostima koje pravis su mnogo ispod njih.
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Pismenost

Post by vrsta8472 »

CHEJK wrote:Ja ne pljujem po tebi kao što ti pljuješ po drugim ljudima, ja prebacim koju šalu, provokaciju uputim sugestiju, negodovanje i slično.
Ти мене без престанка критикујеш. Углавном неаргументовано и сам си контрадикторан у својим ставовима тј. постовима. А то ћу да анализирам у даљењем тексту.
CHEJK wrote:Pljuvanje je ovo što ti radiš, prepričavajući tračeve ovde na forumu, ne razmišljajući čiju porodicu ili djecu možeš da uvrijediš.
Ко год да се бавим било каквим јавним послом или да пише на овом форуму а ми га "проивалимо", ко се крије иза тог ника. По мени треба да трпи јавну критику, као и што сам трпим већ дуже вријеме. Ја сам овај начин живота изабрао, и разумијем људе који су против мене - јер немам длаке на језику. Ако некога повриједим, не радим то са намјером да га увријед, већ да га исправим - коригујем. Ја сам себе не могу да погледам са стране, па да видим какав сам. Затоми служите ви, моји дневни критичари.
CHEJK wrote:Montiraš priče na način, što vrlo često urediš nečiji post zbog "nepotrebnog citiranja", pa taj sam post izgubi smisao, ali to i jeste poenta da ti i tebi slični plasirate ovde svoje nebuloze. Tračevi, bljuvotine na svakoj temi, svaka rasprava i tema teče u smjeru koje ti vrsta odrediš, a to vrlo vješto radiš, pa i kada krene rasprava u pravom smjeru ti iz naftalina počneš vaditi neke informacije da bi tema bila vođena u smislu i smjeru koji odgovara tvom mentalnom sklopu. Nakon toga ubaciš par postova, vratiš temu u kolosjek i opet te nema.
Овакве ствари не може да ради, оваква особа:

CHEJK wrote: U Prijedoru su te na toj večernjoj školici barem mogli naučiti osnovna načela ponašanja ako već to kao dijete nisi savladao.
CHEJK wrote:zavisti i frustracija prema drugim ljudima i pokušaš u skladu sa svojim mentalnim sklopom i maksimumom njegovog funkcionisanja da budeš realan, što tebi očigledno slabo ide od ruke.
Они који заврше, вечерњу школу како ти кажеш, не могу да раде баш такве манипулације. Такву врсту манипулације може да ради само надпросјечно, интелигентна особа. И хвала ти, због тога. Морам признати, иако си контрадикторан да ми ово твоје писање о мени - импонује.
CHEJK wrote: Na ovom forumu radiš to što radiš,jer svi pametni ljudi imaju pametnijeg posla pa si tako ostao ti da nas "informišeš" inormacijama koje uz tvoje famozne interpretacije i analize postaju apsolutne dezinformacije.
За твоју информацију, та "манипулација" креће за мјесец или два мало озбиљније. Да ово буде ексклузивна најава, нове приче на "прњавор.инфо" и то након 10 година овог портала :smt002
CHEJK wrote:a o tebi kao čovjeku je suvišno govoriti...
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image







И за крај:

Види ко је први
CHEJK wrote: Toliko o tvom radu, . Međutim ako te zanima i to slobodno me pitaj.
Питам те, реци ми - да чујем.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Pismenost

Post by svraka »

Kakav narcisoidni lik! Jedini promasaj, Mendela je umro, a nisi sa njim uspio da iskezis zubice. Orginal si Drago, zato i ne cudi sto niste mogli u istu vrecu.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Pismenost

Post by vrsta8472 »

Из мене стоје дјела, а не шупља прича.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

Re: Pismenost

Post by Striker »

Strasno... Kakav um..
Image

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Pismenost

Post by vrsta8472 »

Да, :shock: страшно ...
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

Re: Pismenost

Post by Striker »

Tu je tvojih dela 5%, vise guranje nosa tu si 100%
Last edited by vrsta8472 on 08.12.2013. 17:37, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Image

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Pismenost

Post by vrsta8472 »

Мислиш?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Pismenost

Post by svraka »

Народни израз: набигуза.

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Pismenost

Post by просвјета »

Вјероватно овај мој пост треба негдје пребацити, а с њим још по нешто ...
Мислим нарцис... Image

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Pismenost

Post by grlica »

svraka wrote:Народни израз: набигуза.
:smt005 :smt005 :smt005 hahaahahha , baš ga izvuče :smt005 :smt005
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: Pismenost

Post by dkrajina »

Samo se Vi zaj...e ,kad Vrsta sjede u neku od opstinskih fotelja drugu pricu ima da pricate :smt006 :lol:
zivot je surov

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Pismenost

Post by svraka »

dkrajina wrote:Samo se Vi zaj...e ,kad Vrsta sjede u neku od opstinskih fotelja drugu pricu ima da pricate :smt006 :lol:
Само због теме писменост скрећем ти пажњу да се "Ви" пише великим словом само када се обраћаш једној особи, из поштовања. То се зове персирање. Ако се обраћаш групи људи, колико год их поштујеш, ви се пише малим словом.

Не каже се "кад Врста сједе", него "кад Врста сједне".

Да ће се то и десити, више је него очигледно. Да ће покренути "корисне кадровске промјене", такође је за очекивати. Драго му је ментор био. Само, има и она, не плаши се мечка метлом.

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: Pismenost

Post by dkrajina »

G.Svraka ,
Ja pisem sa telefona vozeci 90 kmh kroz Italiju.
Tako da nemogu da obracam paznju na pravopis.
A moracu izgleda u koaliciju sa Vrstom da i mene zastiti :D
:smt006
zivot je surov

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Pismenost

Post by KAMIKAZA »

dkrajina wrote: Ja pisem sa telefona vozeci 90 kmh kroz Italiju.
Kus si to krenuo sa tim biciklom ??? :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Post Reply