Psi lutalice opsijedaju grad

Drugim riječima buvlja pijaca.

Moderators: vrsta8472, Hirurg

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Psi lutalice opsijedaju grad

Post by murgo »

Che, sta se bojis istine?
Svaka cast VAMA iz SOZ...a takodje i zahvalnost sa moje strane za VASE zalaganje za siromasne i bespomocne..! Vi sigurno profitirate sto se tice tih prostorija, a sto se tice popa...ja imam svoje misljenje, a popadijino ponasanje prema meni prije nekoloko godina je dokaz da sam u pravu!
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Re: Psi lutalice opsijedaju grad

Post by che »

Tema su psi lutalice, ne popovi. Otvori temu za pljuvanje po njima ako zelis, a ne citiraj moje rijeci da bi pomenula manifetluke popovske i nesporazume sa popadijama.

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Psi lutalice opsijedaju grad

Post by murgo »

che, u pravu si, promasio sam temu... nemam namjeru da postanem zensko...komentar za brisanje...
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
pat
Posts: 228
Joined: 06.04.2009. 18:52

Re: Psi lutalice opsijedaju grad

Post by pat »

Veceras malo prolazim po gradu, malo autom, malo pjeske, pa primjetih da je pasa svakim danom sve vise!
I Kinezi promjenili navike, pih! Cudno mi je to, zamislite da jaganjci i prasci trce bezglavo i slobodno ulicom ulicom... :smt005 :smt005 :smt005
Sve bi ih noc "progutala" :smt003

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Psi lutalice opsijedaju grad

Post by KAMIKAZA »

Pat nisu to bili psi lutalice ,vec nasi politicari :smt005 naisao si bas u vrijeme kad se zavrsavala 25 skupstinska sjednica :smt005

:D Pod hitno treba organizovati 26 skupstinsku sjednicu i donijeti odluku o izdvajanju sredstava za pseci azil,ali 50 000 su smjesna cifra,naj bolje je da odmah startamo sa pola miliona,da ne moramo i na sledecoj sjednici da razmatramo istu temu. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Psi lutalice opsijedaju grad

Post by Vucijak »

Svi ovi psi lutalice zapravo pokazuju u kakvoj bolesnoj srediti zivite...
Image

User avatar
Opti Myst
Posts: 590
Joined: 10.05.2007. 20:38

Re: Psi lutalice opsijedaju grad

Post by Opti Myst »

"When people are fanatically dedicated to political or religious faiths
or any other kinds of dogmas or goals, it's always because these dogmas
or goals are in doubt." (Zen and the Art of Motorcycle Maintenance)

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Psi lutalice opsijedaju grad

Post by Magyar »

Primijetih ovih dana u Prnjavoru da je pun grad KEROVA lutalica iz Banja Luke! Jos poceli i da ujedaju :evil: ! Oooops ili je to mozda jedinica za podrsku bila ???? Eto neka moderatori prebace na temu o policiji ako ovo nije bas za ovu! Ali mislim da jeste, jer se bas radi o najobicnijim banjaluckim dzukelama! Sramota! :evil: :evil: :evil: :evil:
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Psi lutalice opsijedaju grad

Post by KAMIKAZA »

Opet su ti uzeli par kila janjetine,pa si ljut :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Psi lutalice opsijedaju grad

Post by Magyar »

KAMIKAZA wrote:Opet su ti uzeli par kila janjetine,pa si ljut :D
E da su bar to bilo bi mi puno lakse! Prebili, demolirali, rastrgali svezanog covjeka! Pichke jedne smrdljive :evil: :evil: :evil: :evil:
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Psi lutalice opsijedaju grad

Post by MAXIMUS »

Primjećuje li iko ove silne džukele što slobodno šetaju gradom i okolnim ulicama ... Misli li iko da rješava ovaj problem i kome se uopšte obratiti !
Ružna slika grada kao da živimo na divljem zapadu !
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Psi lutalice opsijedaju grad

Post by regeman »

komunalna?
ona ulica pored pijace izgledak ko neki geto.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Psi lutalice opsijedaju grad

Post by murgo »

http://www.20min.ch/panorama/news/story ... h-16213130

Kampfhund beisst Österreicher Penis durch

Mit Sigmund G. will kein Mann tauschen. Ein Hund attackiert ihn und haut seine Zähne in sein bestes Stück, bis es fast abfällt. «Die Hoden sind frei gelegen», erzählt der 61-Jährige.

Sigmund G. macht sich auf zum Hauptplatz in Linz, wie jeden Tag will er am Kiosk Zigaretten und die Zeitung kaufen. Als er sein Velo abschliesst, geschieht es. «Ich habe nur einen Schatten gesehen, da ist mir auch schon der grosse Kopf eines Hundes mitten ins Zentrum gefahren», erzählt der Rentner den «Oberösterreichischen Nachrichten». Er spricht im Spitalbett liegend - denn der Kampfhund hat ihn voll erwischt.
Gespürt hat er gottlob nicht viel, «nur ein leichtes Brennen». Dennoch wird er sofort in den Spital transportiert. Die Operation dauert mehrere Stunden lang. Schliesslich gelingt es den Ärzten, das beste Stück des Mannes zu retten.
«Dann ist es in drei Minuten aus»

«Mein Penis wurde durchgebissen. Die Hoden sind frei gelegen», erzählt der 61-Jährige. «Jetzt bin ich halt beschnitten und habe ein Loch im Penis, aber alles andere wird wieder», sagt Sigmund G. mit einem leichten Grinsen.

Der Hund und sein Besitzer sind verschwunden. Laut Passanten soll es sich um einen Kampfhund ohne Halsband gehandelt haben, schwarz-braun und etwa kniehoch.

G. hofft, dass das Tier gefunden wird. Es gehe ihm nicht um Schmerzensgeld. «Aber was ist, wenn der Hund ein Kind anfällt oder bei mir die Hauptschlagader erwischt?», fragt er, «dann ist es in drei Minuten aus.»
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Psi lutalice opsijedaju grad

Post by KAMIKAZA »

MAXIMUS wrote:Primjećuje li iko ove silne džukele što slobodno šetaju gradom i okolnim ulicama ... Misli li iko da rješava ovaj problem i kome se uopšte obratiti !
Ružna slika grada kao da živimo na divljem zapadu !
Smirilo se to :D naisao si bas u momentu kad je skupstina prestala sa radom pa ti se pricinilo . :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
MeDo
Posts: 60
Joined: 26.11.2011. 16:45

Re: Psi lutalice opsijedaju grad

Post by MeDo »

De ostavi'te zivotnje na miru , nek se pare po ulicama i uzivaju u ovim letnjim danima :) :D

User avatar
Opti Myst
Posts: 590
Joined: 10.05.2007. 20:38

Re: Psi lutalice opsijedaju grad

Post by Opti Myst »

Evo kako to rješavaju u Kini:
(oni sa slabim želucem i mlađi od 16 godina preporučujem da ne otvaraju link) :!: :!: :!:

http://www.occupyforanimals.org/the-tru ... darin.html
"When people are fanatically dedicated to political or religious faiths
or any other kinds of dogmas or goals, it's always because these dogmas
or goals are in doubt." (Zen and the Art of Motorcycle Maintenance)

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Psi lutalice opsijedaju grad

Post by vrsta8472 »

У Кини сигурно нема проблема са псима луталицама :!:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
trucker
Posts: 118
Joined: 14.02.2010. 07:39

Re: Psi lutalice opsijedaju grad

Post by trucker »

Наравно да нема, јеси видио икад' код Срба свињу луталицу :?: :smt003

Стварно страшно, јадне животиње!
Чини ми се рођаче, да је стандард покварио људе...

zacaria
Posts: 1041
Joined: 20.08.2006. 19:35

Re: Psi lutalice opsijedaju grad

Post by zacaria »

Vjekovima unazad ljudi zloupotrebljavaju svoju nadmoć nad drugim vrstama, kao i između sebe: trgovina robljem, etničko čišćenje, genocid, zlostavljanje žena i djece, prisilan rad djece... Danas se čudimo kako je nešto od ovoga ikada bilo moguće i teško uočavamo u sadašnjosti iste stereotipe, istu obespravljenost i nasilje, istu zloupotrebu moći. Nekada su to bili „samo Indijanci“, „samo Jevreji“, a danas su to „samo beskućnici“, „samo homoseksualci“, „samo životinje“! Životinje nemaju moć govora kako bi mogle da se odbrane. Demokratsko društvo svoj napredak treba da iskazuje i odnosom prema životinjama i njihovom pravu na život u skladu sa uslovima opstanka vrste.
Azil za pse je odlična ideja, ako ga ikad bude.
O fredlani gruntibugli..Vaše mikturacije jesu mi ko plurdlani garblikoči i lurdgni sni
Grupe, zazivam Ti,I huptozno da dranglaš me krinklim bindlvurdlama / ili da te bacim međ gobervarte svojim blarglgnječuronom čuvaj se ako te ne!"

User avatar
Тихи
Posts: 78
Joined: 28.09.2012. 04:01
Location: цео свет

Re: Psi lutalice opsijedaju grad

Post by Тихи »

Наравно слажем се да је Прњавору потребан азил за напуштене псе, можда је боље решење на нивоу Бањлучке регие. Прњавор је мела средина да би финасирао такбе пројекте, није ту потребна само жица да се огради, и неки кров..., треба издвојити средства за храну, стерилизацију, лијечење. У околни Београда се налази азил мислим да је негдје на потезу Ледине_Сурчин финансира га нека невладина организација преко гране, између осталог имају програм удомљавања истих паса који помажу слбовидим и слијепим, Јован Мемедовић је урадио једну епизоду САСВИМ ПРИРОДНО на ту тему, приказа пса са београдске улице кога је усвоио брачни пар чини ми се из Швајцарске.

Прије пар мјесеци преко ноћи у дворишту ми се појаве штенад стара око 2 мјесеца, наравно женке, било ми је жао да их одстријелим па сам дао оглас да их поклањам или мијењам тако да сам их удомио, мало и профитиро . :lol:
Рођак који ми је предложио исту идеју по...о кад је видио шта сам добио на поклон од људи није ништа мареијало вриједно али добро дошло..



Не могу а да не примијетим да поједини форумаши који се на овој теми каче за неке друге ствари, као кад се неки неуки нађу на слави послије 2,3 чаше почну о политици и поповима, то је само рална слика наше дубиозе не просвијећености. отом по том то је нека друга тема пошто сам нови на форуму не знам да је отворена :idea:
НЕ ЗНАШ С КИМ СЕ КАЧИШ

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Psi lutalice opsijedaju grad

Post by KAMIKAZA »

Тихи wrote:
Прије пар мјесеци преко ноћи у дворишту ми се појаве штенад стара око 2 мјесеца, наравно женке, било ми је жао да их одстријелим :
Pa si ih bacio kod mene u dvoriste :D ja bas trazim ko je taj da mu ih vratim. :) E da sam te uhvatio al bi ti profitiroooo. :smt075 :D
Taj azil za pse treba u svakom slucaju,ipak smo mi sad malo veci gradic,ali da se ne gleda odmah komercijalni interes,vec samo humani,mada bi i samo stanovnistvo trebalo da poradi na tome,prilikom nabavke zivotinja,dal macaka,pasa ili krokodila,neovisno,moraju se znati sopstvene mogucnosti i mora se racunati da ce doci do razmnozavanja,znaci blagovremena intervencija,jer ni mi kao ljudska vrsta se ne razmnozavamo neplanski,i ne bacamo djecu kod komsija u dvoriste ili potok. :D Naj bolje je da se otvori azil u mome potoku,jer tamo svi bacaju sve,ja se ubih vracajuci na adrese. :D Nebi nista imao protiv da se napravi i azil za Sirijanke.(njih nebi vracao bivsim vlasnicima) :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Psi lutalice opsijedaju grad

Post by kuzmo »

A ,sta cete da preduzmete sa ovim lutalicama uoci izbora :wink:

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Psi lutalice opsijedaju grad

Post by corkan »

kuzmo wrote:A ,sta cete da preduzmete sa ovim lutalicama uoci izbora :wink:
Pod šator da se nahrane i onda su bezopasni.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
Тихи
Posts: 78
Joined: 28.09.2012. 04:01
Location: цео свет

Re: Psi lutalice opsijedaju grad

Post by Тихи »

KAMIKAZA wrote:
Тихи wrote:
Прије пар мјесеци преко ноћи у дворишту ми се појаве штенад стара око 2 мјесеца, наравно женке, било ми је жао да их одстријелим :
Pa si ih bacio kod mene u dvoriste :D ja bas trazim ko je taj da mu ih vratim. :) E da sam te uhvatio al bi ti profitiroooo. :smt075 :D
Taj azil za pse treba u svakom slucaju,ipak smo mi sad malo veci gradic,ali da se ne gleda odmah komercijalni interes,vec samo humani,mada bi i samo stanovnistvo trebalo da poradi na tome,prilikom nabavke zivotinja,dal macaka,pasa ili krokodila,neovisno,moraju se znati sopstvene mogucnosti i mora se racunati da ce doci do razmnozavanja,znaci blagovremena intervencija,jer ni mi kao ljudska vrsta se ne razmnozavamo neplanski,i ne bacamo djecu kod komsija u dvoriste ili potok. :D Naj bolje je da se otvori azil u mome potoku,jer tamo svi bacaju sve,ja se ubih vracajuci na adrese. :D Nebi nista imao protiv da se napravi i azil za Sirijanke.(njih nebi vracao bivsim vlasnicima) :smt005
Драги КАМИКАЗА-
1 ја већ има пса мужјака стар преко 10 год ако си се ти парио са њим па је он ио исту штенад окотио ода сам ти ја сигурно увалио исту штенад
2 Дао сам оглас да поклањам или мијењам штенад, досао ми тип из Челинца по једно За њега сам добио стап за пецање на ком су поломљене рингле послужиће ми за пионира кад будем ишао да гледам партизан на штап могу да ставим заставу и онако сам мислио да купим за исту, друго је одвела родјака због клинаца који су је купали дневно по неколико пута, данас сам мазио пресладак је, за њега сам добио боцу вина, треће је отишло у Пискавицу без надокнаде.
3 Прњавор је мала средина велика средства би се одвајала за азил, регионални азил би био рентабилни, није ријеч о економској добити да исте има П.Душанић или неки други назови бизнисмен би отвори азил.
4 Слажем се са тобом да људи требају бити свјесни да женке доносе на свијет потомство и то треба имати у виду....


Азил за псе је потребан ту се слажемо апсолутно али је Прњавор мала средина
НЕ ЗНАШ С КИМ СЕ КАЧИШ

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Psi lutalice opsijedaju grad

Post by murgo »

ne negiram tvrdnje da je azil za nezbrinute zivotinje, pogotovo pse, potreban...misli ma bi bilo rentabilnije otvoriti kineski restoran, ako ga jos nema u Prnjavoru!
:smt005 :smt005 :smt005
nema zabave bez zena i rakije

Post Reply