Forumaske prinove

Drugim riječima buvlja pijaca.

Moderators: vrsta8472, Hirurg

PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

Re: Forumaske prinove

Post by PIKI »

hvala svima na cestitkama :) Otvoricu ja nalog na prnjavor.info hahaha
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Forumaske prinove

Post by KAMIKAZA »

PIKI wrote:hvala svima na cestitkama :) Otvoricu ja nalog na prnjavor.info hahaha
Otvori ti djetetu devizni racun,nalog moze i da saceka jer svejedno djete jos nije upoznalo kandidate za nacelnika.Kad nacelnik svrati sa dukatom ,onda otvaraj nalog i to sa laznim datumom rodjenja,da moze da glasa. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Forumaske prinove

Post by Nicky »

Eto ni ja nisam znao, sto kaze Striko, ni da si se ozenio (ako jesi uopste :D ) Bitno je da ima djece...sa srecom! :smt006

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Forumaske prinove

Post by grlica »

eh , kako se razlikuju običaji .... u srpskoj i onoj ne srpskoj .... u mom selu MLADU ZLATOM ZLATE svatovi ... ... u tzv, leđenima (lavorima) ... a svadba je dokaz imena i prezimena ... a svatovi moraju zaklat ovna sa triput zavrnutim rogovima i takvog prinjeti mladoj i porodici što ispraća kćer ... i ispratnja nikad ne sjedi sa svatovima ...
na sijelu ... kako je to sve jednostavno bilo nekad -dok je bilo plemenske svijesti , ispratnja ispraća a svatovi dočekuju, svako svoje goste služi....
a ćaja proziva
jedna dobra smijurija starog naspram sveg novog nalazi se :arrow: "kad ukucate ---mlada kabadahija---" !
imam moćno pero - jezik srpski

Post Reply