Studenti i ostali problemi

Drugim riječima buvlja pijaca.

Moderators: vrsta8472, Hirurg

Post Reply
User avatar
eto_me_sa_vama84
Posts: 27
Joined: 19.04.2010. 15:18

Studenti i ostali problemi

Post by eto_me_sa_vama84 »

Nesto me trenutno navodi na ovu temu. Ustvari to nesto je to sto se nalazim usred studija i pitam se kako da ga zavrsim, jer ne znam dokle ce moji to podnijeti, da mi placaju sve te troskove za faks, stanarinu...itd...

Ko od Vas ima savjet kako prezivjeti? :(
Poznaje li neko neku firmu u Banja Luci ili Prnjavoru, gdje bi se isplatilo jedan bar mjesec da radim...mislim vec, da je takvo nesto poznato ja bi do sad cula za to ali ko zna mozda i ne bas....nisam se jos dovoljno raspitala....
sto manje slasti, to je sladje....

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Studenti i ostali problemi

Post by Vucijak »

Preporucujem ti da se obratis Dragi Kalabicu on ce te bez problema zaposliti
Image

User avatar
eto_me_sa_vama84
Posts: 27
Joined: 19.04.2010. 15:18

Re: Studenti i ostali problemi

Post by eto_me_sa_vama84 »

Mislim da je to cisto ludilo ici kucati nekome na vrata i ganjati ga...vise me zanimaju savjeti u fazonu da li neko zna neku od tih par firmi koje bi onako bez obaveza studenta na mjesec dana i slicno primili...
sto manje slasti, to je sladje....

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Studenti i ostali problemi

Post by droplja »

Ja kad sam studirao u studenjaku je postajala studentska organizacija,ili sobl cinimi se, i tu je uvjek bilo posla za dnevnice. Jednom sam nosio namjestaj sa 5 sprata ,nisam mogao na noge 3 dana :smt003
Steta ako to danas nije u funkciji :?
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
eto_me_sa_vama84
Posts: 27
Joined: 19.04.2010. 15:18

Re: Studenti i ostali problemi

Post by eto_me_sa_vama84 »

oki droplja, vidjecu da li mogu tu da se prijavim...hvala
sto manje slasti, to je sladje....

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Studenti i ostali problemi

Post by regeman »

Imas sajt agencijaspektar.com
na njemu ima adresa gdje ta agencija u BL. Nalaze poslove uopste, mislim i studentima, uzimaju neku proviziju i tako.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Studenti i ostali problemi

Post by droplja »

Mislim da su zene cesto radile u mtel-u sa kovertama,raspitaj se mozda je to i sada aktuelno...ili tipa neke ankete i sl.... moras se povezati s nekim iz sobl-a ,tj . tu se prvo obrati.
Nema na cemu ,svi smo mi imali istih problema,nije to nista novo :smt002
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
eto_me_sa_vama84
Posts: 27
Joined: 19.04.2010. 15:18

Re: Studenti i ostali problemi

Post by eto_me_sa_vama84 »

oki, oki...samo sad jos koji ispit sledece dve sedmice smlatim i eto me u biznis neki :D
sto manje slasti, to je sladje....

User avatar
night eagle
Posts: 112
Joined: 15.12.2008. 17:38
Location: Navaho desert, Arizona,USA

Re: Studenti i ostali problemi

Post by night eagle »

Za studente u Banjoj Luci postoji nekoliko studentskih zadruga preko koje mogu da našu honorarne poslove. Znam za Studentsku zadrugu KAB koja se nalazi u ulici iza kafića Topolino kada se krene prema Srednjoj ekonomskoj školi (neznam tačnu adresu) u barakama iza Zavoda za zapošljvanje. Oni daju studentima honorane poslove tipa raznošenje novina, anketiranje i slično.

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Studenti i ostali problemi

Post by Hirurg »

regeman wrote:Imas sajt agencijaspektar.com
na njemu ima adresa gdje ta agencija u BL. Nalaze poslove uopste, mislim i studentima, uzimaju neku proviziju i tako.
sto je najgore ta agancija spektar uzima proviziju samo da ti da adresu ko trazi radnika a ne garantuje da ce te bar na razgovor pozvati...pljacka zesca

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Studenti i ostali problemi

Post by regeman »

Jbg, to nisam znao.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
eto_me_sa_vama84
Posts: 27
Joined: 19.04.2010. 15:18

Re: Studenti i ostali problemi

Post by eto_me_sa_vama84 »

Zato je ovaj forum tu, da se vidi ko sta zna :) Super za svaki komentar,pa mozda jos nekom studentu pomogne kada dodje na ovaj forum... a sad laku noc svima :smt006 Sve Vas :smt049 :smt002
sto manje slasti, to je sladje....

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Re: Studenti i ostali problemi

Post by neko iz mase »

Начелник општине Прњавор обавјештава ученике и студенте са подручја општине да је на основу Одлуке о стипендирању ученика и студената („Службени гласник општине Прњавор, број 2/11) расписао Јавни позив за додјелу ученичких и студентских стипенија за школску 2010/2011. годину.

Увид у Јавни позив може се извршити на званичној интернет страници општине Прњавор на адреси www.prnjavor.ba, као и на огласним таблама општине Прњавор. Рок за подношење захтјева за додјелу стипендије је 15 дана од дана објављивања Јавног позива, односно до понедељка 28.02.2011. године.
http://www.opstinaprnjavor.net/

User avatar
eto_me_sa_vama84
Posts: 27
Joined: 19.04.2010. 15:18

Re: Studenti i ostali problemi

Post by eto_me_sa_vama84 »

Hvala i za ovu informaciju, nisam ni za to bila u toku :( :smt006
sto manje slasti, to je sladje....

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Re: Studenti i ostali problemi

Post by neko iz mase »

Od 15:10 minute imaš prilog koji bi te mogao zanimati :wink: .
http://rtrs.tv/av/player.php?id=11536&x=1

Raspitaj se još u agenciji Spektar,znam da su na nekim fakultetima držali radionicu "Kako tražiti posao?"

Post Reply