Da li ste prijavili licnu nepokretnu imovinu za placanje por

Drugim riječima buvlja pijaca.

Moderators: vrsta8472, Hirurg

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Da li ste prijavili licnu nepokretnu imovinu za placanje por

Post by kuzmo »

---------------
Last edited by kuzmo on 06.02.2014. 10:07, edited 1 time in total.

PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

Re: Da li ste prijavili licnu nepokretnu imovinu za placanje por

Post by PIKI »

Sta da im placamo da mogu vise sebi da kradu jeli im malo ovo sto kradu . Sto se tice da li bi prijavio svoju imovinu NEBIH dok me nebih uhvatili :) :D :D
Image

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Da li ste prijavili licnu nepokretnu imovinu za placanje por

Post by murgo »

prvo nek nam vrate ratni porez koji smo papreno placali a isti je otisao u privatne dzepove da ne kazem cije...
nema zabave bez zena i rakije

ljubisa88
Posts: 21
Joined: 30.08.2010. 21:39

Re: Da li ste prijavili licnu nepokretnu imovinu za placanje por

Post by ljubisa88 »

Ko sto rece nas pop Tomo, bog ce da vam plati :smt005 :smt005

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Re: Da li ste prijavili licnu nepokretnu imovinu za placanje por

Post by Cipiripi »

murgo wrote:prvo nek nam vrate ratni porez koji smo papreno placali a isti je otisao u privatne dzepove da ne kazem cije...
Jbt....ne da si naporan sa tim ratnim porezom.....godinama ga vec nabijas ovde na mnogim temama kao da su samo tebi pare uzeli. Nisi trebao dolaziti kuci za vrijeme rata i ne bi nista platio!
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Da li ste prijavili licnu nepokretnu imovinu za placanje por

Post by KAMIKAZA »

Ja od nepokretne imovine imam,auto i kamp kucicu :smt005 obadvoje su skroz nepokretni,pola djelova im fali.Eto sta ti je posteni gradjanin,javno objavi svoju imovinu ,a ne kao neki sto ih se mora juriti da popune listu. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Da li ste prijavili licnu nepokretnu imovinu za placanje por

Post by Magyar »

murgo wrote:prvo nek nam vrate ratni porez koji smo papreno placali a isti je otisao u privatne dzepove da ne kazem cije...
Onda neka vrate i svu onu prolivenu krv, neka vrate i sve one sto su izginuli. Ma more prekin` tamo vise i vas i ratnog poreza. Sto niste ratovali pa ne bi placali porez!
Sve što možeš danas, uradi juče!

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Re: Da li ste prijavili licnu nepokretnu imovinu za placanje por

Post by čiča »

Mislim da bi trebali na ratni porez jednom za uvijek zaboraviti, jer nije to nikakvo zrtvovanje u odnosu na nas ostale koji ostavismo zdravlje, djelove tjela, a i zivote na raznim ratistima.
Nemam ja nista protiv poreza na imovinu ukoliko ne bi bio visok iznos, a i da se ne koristi za sluzbena vozila nekih opstinskih sluzbenika i njihovih ljubavnica. Medjuti poznavajuci nase prilike, nacin oporezivanja, na kraju bi najmanje sredstava otislo u prave svrhe.

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Da li ste prijavili licnu nepokretnu imovinu za placanje por

Post by murgo »

Cipiripi wrote:
murgo wrote:prvo nek nam vrate ratni porez koji smo papreno placali a isti je otisao u privatne dzepove da ne kazem cije...
Jbt....ne da si naporan sa tim ratnim porezom.....godinama ga vec nabijas ovde na mnogim temama kao da su samo tebi pare uzeli. Nisi trebao dolaziti kuci za vrijeme rata i ne bi nista platio!
Cipiripi
Nabijam na nos ratni porez i nadam se da ce neko to jednog dana vratiti ili skupo platiti!
Nije mi do ratnog poreza, vec zbog principa! taj novac je otisao u privatne dzepove a nasi borci su morali da nose hranu od kuce kad su isli na front. To je tako velika sramota i grehota, da me to i dan danas pece! Taj novac je beznacajan u poredjenju sa ljudskim zivotima...koji su na zalost zrtvovani zbog politike koja se i danas vodi po principu "glavom kroz zid"! Ta politika je tako bolan udarac za sve one koji su se borili, ostavili svoje zivote ili zdravlje a nemaju danas od cega da zive, dok izvjesni imaju vile u Srbiji itd...da ne nabrajam...
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Da li ste prijavili licnu nepokretnu imovinu za placanje por

Post by Hirurg »

ovaj kuzmo samo zajebava se po forumu :lol:

ne dam drzavi ni marke...nisam ni ja dobio nista od nje...cak ni puta ispred kuce....o ostalom da ne pricam!!! ne dam kerovima nista!!!!

kalabic da se vozi u mecki i da trosi nase pare a ja biciklom, e pa ne dam psetu,i ne dam!!!!

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Da li ste prijavili licnu nepokretnu imovinu za placanje por

Post by JOKARA »

KAMIKAZA wrote:Ja od nepokretne imovine imam,auto i kamp kucicu :smt005 obadvoje su skroz nepokretni,pola djelova im fali.Eto sta ti je posteni gradjanin,javno objavi svoju imovinu ,a ne kao neki sto ih se mora juriti da popune listu. :D
Ja sam bio ubijedjen da ce kod tebe biti kao ono kad se baba udala za djeda i nakon par dana kaze ona njemu ja se udadoh za tebe, a ne upitah te ni sta imas od imovine. Pita djed sav zacudjen kakve imovine ? Baba ce na to pa ove pokretne, nepokretne... Djed ce: A tooooooooo, sad cu ja tebi reci !!! Od pokretne imovine imam protezu, a od nepokretne k...c !!!
Ja se uplasih za Kamikazu kad poce pisati o imovini reko jos mlad covjek sta mu je !!! :D :D :D :D
Свако зна своје, милиција свачије !

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Da li ste prijavili licnu nepokretnu imovinu za placanje

Post by kuzmo »

-------------
Last edited by kuzmo on 06.02.2014. 10:47, edited 1 time in total.

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Da li ste prijavili licnu nepokretnu imovinu za placanje

Post by kuzmo »

--------------
Last edited by kuzmo on 06.02.2014. 10:47, edited 1 time in total.

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Da li ste prijavili licnu nepokretnu imovinu za placanje por

Post by Magyar »

srbin janez wrote:Re magyar:Sto niste ratovali pa ne bi placali porez!

Gospodine nismo ni mi koji smo otišli vani pali sa kruške.Valda imamo i mi roditelje i rodbinu koja živi tamo i koja je dijelila sudbinu sa svojim narodom.
I mi smo izgubili drage i voljene osobe(braću,rođake,prijatelje),a ne samo vi.
Ne tražim ja ratni porez nazad ono što sam dao ja sam *alalio,samo netreba lajati i
govoriti da ljudi nisu davali i biti nezahvalan.
Moje mišljenje je (da li se slažeš ili ne) da onaj ko želi pomoći, pomoć da direktno bez
posrednika.Toliko.
Šta znači pojam STRANAC i ti ljudi koji žive vani su naši, hjeli mi to priznati ili ne.Živio ti meni 500 godina!
Da ste `alalili ne bi spominjali. Mi koji zivimo u ovoj nasoj lijepoj "domovini" svaki dan placamo neke gluposti i razno-razne poreze, za koje ne znamo ni sta su ni cemu sluze. Poklopimo se i sutimo, jbga kad ne znamo drugacije. Ne odlazi ni nas porez onima kojima treba jbga. Zaboravite to, bilo, proslo i gotovo. Sve ce to djavo polako odnijeti.

A sto se tice ovog poreza, hm. Da na foteljama ovih konja(marke dorata), Dodika i kompanije sjede ljudi koji iole misle na drugi narod, moglo bi ovde biti dobro. Porez se placa i u Sloveniji, Austriji, Njemackoj, itd. ali tamo barem imate neku sigurnost zato sto ga placate. A ovde placao ili ne placao isto nam se `vata. Trulo smo drustvo postali zbog sake bijednika koji nas vuku u ambis :?
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Da li ste prijavili licnu nepokretnu imovinu za placanje por

Post by KAMIKAZA »

JOKARA wrote:
KAMIKAZA wrote:Ja od nepokretne imovine imam,auto i kamp kucicu :smt005 obadvoje su skroz nepokretni,pola djelova im fali.Eto sta ti je posteni gradjanin,javno objavi svoju imovinu ,a ne kao neki sto ih se mora juriti da popune listu. :D
Ja sam bio ubijedjen da ce kod tebe biti kao ono kad se baba udala za djeda i nakon par dana kaze ona njemu ja se udadoh za tebe, a ne upitah te ni sta imas od imovine. Pita djed sav zacudjen kakve imovine ? Baba ce na to pa ove pokretne, nepokretne... Djed ce: A tooooooooo, sad cu ja tebi reci !!! Od pokretne imovine imam protezu, a od nepokretne k...c !!!
Ja se uplasih za Kamikazu kad poce pisati o imovini reko jos mlad covjek sta mu je !!! :D :D :D :D
:oops: Eto mene zakon otkri na brzinu :D malo sam pokusao sa utajom kod prijave i odma me policija otkrila,nije ozna ako sve ne dozna :D a samo sam htio da se ne blamiram pred zenama :smt005 eto uz ovo gore imam jos od pokretne imovine,protezu, i od nepokretne k***c :smt005 sve sam to utajio iz straha da ne dodje poreznik pa mi zaplijeni :D ne znam sa kojim bi se teze rastao. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Da li ste prijavili licnu nepokretnu imovinu za placanje

Post by kuzmo »

-----------
Last edited by kuzmo on 06.02.2014. 10:42, edited 1 time in total.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Da li ste prijavili licnu nepokretnu imovinu za placanje por

Post by KAMIKAZA »

Sve je to u redu sestro,ali kad trebas neki papircic ,teta te posalje da joj doneses potvrdu da si izmirio poreske obaveze i ti si opet donja :D oni za nas imaju lijeka,ali mi za njih nemamo ni otrov. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Da li ste prijavili licnu nepokretnu imovinu za placanje

Post by kuzmo »

--------------
Last edited by kuzmo on 06.02.2014. 10:42, edited 1 time in total.

User avatar
povjerljiva
Posts: 712
Joined: 11.03.2010. 13:10
Location: tamo daleko

Re: Da li ste prijavili licnu nepokretnu imovinu za placanje por

Post by povjerljiva »

KAMIKAZA wrote:Sve je to u redu sestro,ali kad trebas neki papircic ,teta te posalje da joj doneses potvrdu da si izmirio poreske obaveze i ti si opet donja :D oni za nas imaju lijeka,ali mi za njih nemamo ni otrov. :D
Jeste ali... Zato se moramo angažovati da na vlast dođu oni koji će nam garantovati da kad ispunimo svoje obaveze imamo i prava. Ovako samo pričaju o obavezi plaćanja i ostalog a niko ne spominje naša prava kao građanina i čovjeka.
Život je samo jedan.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Da li ste prijavili licnu nepokretnu imovinu za placanje por

Post by KAMIKAZA »

Niko vise od mene nebi volio da sve bude dobro,ali najlakse je reci ja bi ovako,ja bi onako,tako je i u nas u drzavi,svi znamo kako treba,ali kad dodjemo na vlast.ako dodjemo,radimo kao i predhodnik,u sustini drugacije ni ne ide,jer go se ne svlaci,pare su potrosene i narodu sad treba neko da to kaze,a da ne pogine :D ko god to da ucini narod ce da ga mrzi,zato je svakom od njih lakse da lazu dok mandat ne prodje,i naravno posto dok su na vlasti vide kuda ce sve ovo da ode,oni pokusaju da bar sebe obezbjede.
Pitam ja vas jel imamo mi sad covjeka koji ce da kaze narodu,para nema,mislim da nemamo,a uzeti nekog ko ce da ih laze jos jedan mandat, i nije rijesenje,osim toga zalud razmisljamo,Dodika nikad niko skinuti nece dok ima i jedan fening u kasi :D on jos ima para od telekoma,a kad ih nestane, izborit ce se za jos jedan mandat :D jer ce ludi narod misliti da ima jos tih para.Znaci trpite i sutite,para ce brzo nestati. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !


User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Re: Da li ste prijavili licnu nepokretnu imovinu za placanje por

Post by Sewerin »

Mada je sin Igor vlasnik firme „Fruit eko“ vredne 2,6 miliona KM, vozi automobil od 50.000 KM i ima račun u banci od 10.800 KM, Dodik je u imovinskom kartonu napisao da - izdržava sina.
Ma to je samo dok Igor ne stane na svoje noge ... :smt004
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Da li ste prijavili licnu nepokretnu imovinu za placanje por

Post by KAMIKAZA »

[img]Drago Kalabić, SNSD
Godišnja plata Drage Kalabića kao poslanika u Parlamentu BiH je 50.000 KM, dok je po osnovu naknada zaradio još 20.000 KM. Poseduje stan u Banjaluci vredan 90.000 KM i kuću u Prnjavoru vrednu 100.000 KM. Vozi automobil od 10.000 KM i na računu u banci ima 10.000 KM. Interesantno je da Kalabić otplaćuje tuđe kredite u ukupnoj vrednosti od 25.000 KM.

[/img]
:smt005 Ovo je najbolje,ko je sjebao Dragojla da mu bude zirant,ja cu da ga castim, :D garant Djukara :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
LEGIJA
Posts: 471
Joined: 17.05.2007. 11:34
Location: Canada

Re: Da li ste prijavili licnu nepokretnu imovinu za placanje por

Post by LEGIJA »

KAMIKAZA wrote:[img]Drago Kalabić, SNSD
Godišnja plata Drage Kalabića kao poslanika u Parlamentu BiH je 50.000 KM, dok je po osnovu naknada zaradio još 20.000 KM. Poseduje stan u Banjaluci vredan 90.000 KM i kuću u Prnjavoru vrednu 100.000 KM. Vozi automobil od 10.000 KM i na računu u banci ima 10.000 KM. Interesantno je da Kalabić otplaćuje tuđe kredite u ukupnoj vrednosti od 25.000 KM.

[/img]
:smt005 Ovo je najbolje,ko je sjebao Dragojla da mu bude zirant,ja cu da ga castim, :D garant Djukara :smt005
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Da li ste prijavili licnu nepokretnu imovinu za placanje por

Post by murgo »

Ne znam gdje da stavim ovaj link pa evo ovdje...ima mnogo nesolventnih Prnjavorcana...

http://81.94.2.51/static/uploads/attach ... yout_1.pdf
nema zabave bez zena i rakije

Post Reply