Izmjene i dopune zakona

Drugim riječima buvlja pijaca.

Moderators: vrsta8472, Hirurg

Post Reply
JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Izmjene i dopune zakona

Post by JOKARA »

Za Postara
Kamikaza ti je odlicno odgovorio, covjek ukapirao sustinu stvari.Ako provjeravas moras ulaziti u bazu podataka, ako ulazis u bazu moras napisati razlog, ako napises razlog ... ili si donji.

Za sve nas "savjesne" vozace, prodjite kroz Prnjavor pa pogledajte kakava je anarhija u saobracaju vec nastala, a kakva ce tek biti kad svi saznaju da je obrisan clan 238. stav 1. tacka 13. Parkiranih vozila gdje nikad nije bilo,neka mi sad neko objasni kako se znamo kulturno ponasati kad odemo na zapad da li je to sto smo kulturni i mi kao i oni ili je ipak kandzija ( po Vukajliji kamdzija ).
Za Vuka
Moze se kaznjavati za parkiranje ali to treba znati, na kraju bi ispalo da sam te kaznio zbog ne postupanja po naredjenju ovlastenog sluzbenog lica ali zbog parkiranja. Ovo je vec na nekom drugom da razmislja, vase je samo da placate kazne a sve ostalo je nasa briga. :lol: :lol: :lol:
Sala naravno.
Свако зна своје, милиција свачије !

postar
Posts: 49
Joined: 13.05.2007. 19:48
Location: CERSKA 67

Re: Izmjene i dopune zakona

Post by postar »

Kamikaza da li se tebi ikada desilo da te policija legitimise kao pjesaka i da tada gleda u tvoju licnu kartu i opet zove stanicu i provjerava podatke? tada nema kazne. Kakva je sad razlika? objasni? :?:

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Izmjene i dopune zakona

Post by regeman »

Razlika je u tome sto u prvom slucaju upravljas motornim vozilom velike snage za koji je potrebna dozvola koja potvrdjuje da si sposoban za to a u drugom slucaju si obican pjesak gdje licna karta sluzi za identifikaciju.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Izmjene i dopune zakona

Post by JOKARA »

postar wrote:Kamikaza da li se tebi ikada desilo da te policija legitimise kao pjesaka i da tada gleda u tvoju licnu kartu i opet zove stanicu i provjerava podatke? tada nema kazne. Kakva je sad razlika? objasni? :?:
Evo pokusacu ja da ti odgovorim na to pitanje posto je "Kamikaza fini gospodin" pa uopste nikom nije sumnjiv. :lol:
U policiji postoje raspisane razno-razne potrage npr. za predmetima, vozilima, reg. tablicama, oruzju i gle cuda i za licima pa ta lica mogu biti nestala ... naravno postoje i raspisane potjernice, a priznaces da se ona raspisuju samo za licima. Veoma cesto sud potrazuje lica radi izdrzavanja kazne zatvora ili ... Malo sam ti nabacao svega, dakle skontaces zbog cega policajac uzme licnu kartu od nekoga i provjerava jos nesto. :lol: :lol: :lol:
Свако зна своје, милиција свачије !

postar
Posts: 49
Joined: 13.05.2007. 19:48
Location: CERSKA 67

Re: Izmjene i dopune zakona

Post by postar »

To je jedna jedina "privilegija" koju obicni smrtnici imaju i zasto da je sada ne iskoriste. Veliki broj pripadnika prnjavorskog mup-a ne koristi kacigu, sigurnosni pojas, svjetla, pakiranje na trotoaru itd... kako sa privatnim tako i sa sluzbenim vozilima.To izaziva bijes kod ostalih vozaca i onda oni treniraju strogocu na nama. Mislim da je to ono o cemu bi trebalo malo vise voditi racuna.I usput na sluzbenom golfu 4 vec duzi vremenski period ne radi jedno zadnje poziciono svjetlo :lol: Ali to valjda niko i ne primjecuje :oops:

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Izmjene i dopune zakona

Post by JOKARA »

Pa i nije ti bas neka privilegija !!! :oops: Ne vidim razlog da sebe nazivas obicnim smrtnicima, a policiju svrstavas u neku nebesku kategoriju ili neznam koju drugu. Svi smo mi isti smrtnici.
Mislim da si malo tendenciozno napisao ovaj post. Od izmjena i dopuna zakona stigli smo do tuzakanja i ponasanja identicnog vozacima koji kad pogrijese i zaustavi ih policija pocinju sa pricom, a kako se on moze parkirati, kako ovaj moze ovo a onaj ono ....
Krenucu po redu "Veliki broj pripadnika prnjavorskog mup-a ne koristi kacigu" nemam pojma sta ti znaci velik broj, koliko ja znam svega cetvorica policajaca od koji jedan zivi ali ne radi u Prnjavoru ima moped i jedan ima motocikl. Da li svi ne koriste kacigu, nisam bas siguran, da li je to velik broj i u to nisam bas siguran. Za pojas se slazem sa tobom, veci broj policajaca ne koristi stalno sigurnosni pojas.
"...svjetla, pakiranje na trotoaru itd... kako sa privatnim tako i sa sluzbenim vozilima" Svjetla vjerovatno zaborave kao i svi ostali bar tako pretpostavljam. pretpostavljam da se i parkiraju na trotoaru ( ja cak i nemam gdje ispred zgrade u kojoj zivim ) ali da parkiraju sluzbeno vozilo na trotoaru, mozda ako vrse neku sluzbenu radnju, a zbog potrebe brzog reagovanja ili vrsenja uvidjaja nemaju drugog mjesta, mislim da je to razumljivo. Danas cu pogledati kod kog to golfa nije ispravno svjetlo za obiljezavanje vozila da se zamijeni sijalica u svakom slucaju hvala na sugestiji.
Ima tu neke profesionalne "solidarnosti" svako koristi pogodnosti posla koji radi e sad da li je to ispravno ili ne to je drugi padez. Ja mislim da nije ispravno.
Pokusacu da ti objasnim profesionalne pogodnosti nekog postara. Dodje postar kod Kamikaze da mu donese poziv od Dragane Svraka Panic, njega nema kod kuce i on baci poziv u dvoriste ili jos gore ostavi obavijest na vratima da on dodje sam u postu da podigne posiljku. Nosi postar pismo penzionisanom kolegi postaru ne nalazi ga kod kuce, vrati se pa svaki dan dok ga ne pronadje nosi pismo, ne ostavlja obavijest da mu kolega dolazi po posiljku. :oops: :lol:
Nemoj me pogresno shvatiti da ja zelim da opravdavam takvo postupanje, samo sam ti iz tog razloga na pocetku posta rekao da ni policajci nisu nista drugo osim obicni smrtnici kao i svi ostali.Trebali bi da budu disciplinovaniji od ostalih a ja mislim i da jesu, moraces se sloziti da izuzetak ne negira pravilo.
U svakom slucaju kao i stotine puta do sada skrenucemo paznju kolegama da se ponasaju u skladu sa propisima, da ne krse zakone i ne iritiraju gradjane svojim ponasanjem.Nisu starjesine u mogucnosti vidjeti sve sto vidite vi koji ste svakodnevno u gradu i koji ste kontrolisani od strane policije, ja ovo shvatam kao dobronamjernu sugestiju ili kritiku i hvala ti.
Mislim da nema potrebe nekoga ko casno radi svoj ( tezak i odgovoran ) posao zbog toga sto je zaboravio upaliti svjetlo, parkirao vozilo na trotoaru ili nije stavio kacigu razapeti na krst. Treba li policajca koji uhvati izvrsioca krivicnog djela na izvrsenju, zbog toga sto je sjeo na skuter i eventualno stavio dijete ispred sebe da stoji ili mozda nije stavio kacigu poslati na disciplinsku. Mozda i treba ali kada mu neko da adekvatnu materijalnu satisfakciju za posao koji radi, treba ga upozoriti ( moje misljenje je da se tako treba ponasati i prema svakom drugom vozacu )da mu to ne postane praksa pa ako i to ne ide onda Boze moj.
Pozdrav!!!
P.S.
Nema veze sto se parkiraju po trotoarima, nema kaznene odredbe po novim Izmjenama i dopunama zakona. :lol: :lol: :lol:
Salim se naravno !!!
Ipak bi ja da se drzimo izmjena i dopuna zakona. O ovome mozemo na nekoj drugoj temi ako ima potrebe.
Свако зна своје, милиција свачије !

postar
Posts: 49
Joined: 13.05.2007. 19:48
Location: CERSKA 67

Re: Izmjene i dopune zakona

Post by postar »

Nisam ja postar ali znam da i tamo postoje određena pravila. Raspitat cu se da li je to u kamikazinom slucaju bilo po propisima. :wink: Ne kazem ja da nekoga treba suspendovati ali je to ono sto mene bode u oci a druge mozda i ne. Mislio sam da cu uz novu saobracajnu morati da mijenjam i tablice ali one ostadose iste. Da li je doslo do nekakvih izmjena ili sam ja bio pogresno informisan ?

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Izmjene i dopune zakona

Post by regeman »

mozes a ne moras mijenjati. Na licni zahtjev, jedino kod prepisa postoji obveza.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Re: Izmjene i dopune zakona

Post by seljak iz skakavaca »

Trla baba lan,...
Prosle sedmice prolazim pored policijske stanice, dvojica sluzbenika se ´nagela´ na rampu,.. vozim dalje, dolazim na raskrsnicu kod caffe Koridor i gledam `odozdo´ dolazeci motor, a na njemu dvojica bez kaciga, koji skrecu lijevo,... nastavim ravno, ali usporim da obratim paznju na dalji tok desavanja,... I sta biva? Biva da ta dva veseljaka laganice prolaze pored stanice, ... i nikome nista! I et´,...

A spomenuh jedared takve stvari, i ispadoh odmah najcrnji, donji,.. i jedan od onih koji su ogorceni zbog ko zna cega, pa ovde kale svoj bijes,.. ma, hajde,...

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Izmjene i dopune zakona

Post by Franz »

E bas si morao Vedrana i mene otkucati sto ne nosimo kacige...bas si los.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Izmjene i dopune zakona

Post by Magyar »

Znaci sad se smijemo parkirati i po trotoarima bez bojazni da cemo ostati laksi za 40 KM ?
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
LEGIJA
Posts: 471
Joined: 17.05.2007. 11:34
Location: Canada

Re: Izmjene i dopune zakona

Post by LEGIJA »

Franz wrote:E bas si morao Vedrana i mene otkucati sto ne nosimo kacige...bas si los.
Franz za bicikle nije obavezna kaciga :wink:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Izmjene i dopune zakona

Post by vrsta8472 »

Јесте
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Izmjene i dopune zakona

Post by JOKARA »

Za postara,
Nisam ja ni mislio da si ti postar naveo sam primjer zbog tvog nika. Moze za primjer i mesar ili bilo koja druga profesija. Sto se tice bodenja ociju i meni to bode oci narocito ono sa sluzbenim golfom, danas sam odma rekao kolegi koji radi te poslove da provjeri na kojoj cetvorki ne radi zadnja pozicija i da zamijeni sijalicu. Hvala na sugestiji jos jednom.
Za SiS-a
aman ljudi dokle cete vi misliti da smo mi supermeni i da svi sve i u svakom momentu treba da radimo.
Onaj na kapiji mozda ima neke druge poslove i zadatke. Da istrci na ulicu i zaustavi nekoga onda bi komentarisali sta trci, krije se po zivicama, viri iza kioska da bi nekom naplatio kaznu. Ja stvarno neznam ko bi svima ugodio. Ako kaznjavas ne valjas ako ne kaznjavas opet ne valjas. Npr. jesi li ti siguran da su ta dvojica na kapiji radila ili su krenuli kuci pa zastali da popricaju, to je za vas nemoguce. Pa valjda i mi imamo pravo otici kuci. Mozda su i radili ja stvarno nemam pojma ali vjerujem da postoji logicno objasnjenje zasto je to tako bilo. Nemojte donositi sud na prvu !!!
POZDRAV !!!
P.S.
Poslije one pjesme koju smo citali na skupstini Izvidjaca, imam zelju da upoznam SiS-a. Ako si u Prnjavoru i naravno ako hoces da se upoznamo ja sutra radim od 20,00 casova pa navrati u stanicu, popijemo pice i upoznamo se. Mozda nam jos neku pjesmu napises. Znaci ja u principu volim da upoznajem i druzim sa ljudima svako od vas ko ima zelju da se upoznamo neka me slobodno potrazi bice mi veoma drago. Mozemo razmijeniti iskustva, poglede na neke stvari ja sam sklon razmisljanju da se od svakog covjeka moze nauciti bar nesto. Mozda zajedno iznadjemo rjesenje za probleme sa kojima se svi zajedno susrecemo.
Vrata moje kancelarije svima su uvijek otvorena i uvijek cu naci vremena da porazgovaramo.
Свако зна своје, милиција свачије !

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Re: Izmjene i dopune zakona

Post by seljak iz skakavaca »

Da se razumijemo, ja nisam imao namjeru da crncim ocajnickim kritikama u onom prvom postu na ovoj temi, vec samo pokusao da napravim ´bezazleno´ poredjenje izmedju stvari koje su takoreci realno/surovo ogledalo desavanja na nasim ulicama a da to vrlo cesto prolazi bez kaznjavanja, i nekih novih zakona koji su za podsmjeh, a koji se guraju kao nesto sto je od vitalnog znacaja i strogo kaznjivo.

Ovo iznad, u vezi motociklista- slazem se da niste i ne mozete glumiti supermene i juriti po ulici, ali to nije ni tema,.. Tema je to da je strasno da se doguralo do tog stepena bahatosti vozaca, da na takav nacin demonstriraju svoju slobodu vozeci pored policijske stanice bez kacige, a istovremeno nemoc policije i manjak zelje da se tu nesto promjeni... Da su prethodno dirani za dzep, i da imaju strah/respekt, ne bi takve stvari radili, i to je sustina..

E, na to sam mislio; jer, sada se trazi od bicikliksta da nose kacige i od pjesaka da nose veste nocu (etiketiraju se kao evropski zakoni, a cisto sumnjam da to negdje jos postoji), i bice kaznjavani dok istovremeno pored budu prolazili veseli motoristi bez kacige, itd :D (samo primjer, nista protiv njih :) )

P.S. Nisam vise u Prnjavoru, vratio sam se u nedelju. Drago mi je procitati ´zelju´, za to sam uvijek rad, i ako sam iskren- imao sam namjeru doci na okupljanje (koje nije odrzano) bas iz tih razloga (a mislio se ´pojaviti´ i na nekom od izvidjackih okupljanja, cisto da malko zavirim, a i, da donesem pivo koje sam obecao :D ), ali, ... nista od toga nije odrzavano...
Godi mi i zbog pjesme, i, to je najmanji problem, bice jos, treba samo povod.
Sto se tice resenja itd, za to sam lajk, tu ce ti trebati bolji sagovornici; ja mogu kao i vecina koji pisu ovde samo da ispricam svoja iskustva i skromno zapazanje iz licnog ugla,...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Izmjene i dopune zakona

Post by KAMIKAZA »

:D Eh ta kaciga,ja sam prestao da vozim motore zbog te tute,kao prvo nema je za ovu moju mesiracu i nosurdu da pase, a kao drugo ,jebes voznju ako se zene dok prolazim ne mogu diviti mojoj ljepoti :smt005
Sis ne navracaj poslije 20h u stanicu,od tad bas tuku sve po redu a posebno goste :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Izmjene i dopune zakona

Post by JOKARA »

SiS
Odlicno sam te razumio, zao mi je sto si otisao. Izvidjaci su bili u Mlinskoj rijeci ali ko zna da li si ti bio tada u Prnjavoru.
Sve sto si napisao nasa je stvarnost :( nadati se da ce jednom neko napraviti zakon koji ce se moci primjenjivati u svakom svom clanu.
Kami tebe cekam da ti napravim oziljak i iznad druge obrve ali to radimo poslije 22 :lol:
POZDRAV NARODE !!!
Свако зна своје, милиција свачије !

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Izmjene i dopune zakona

Post by JOKARA »

Magyar wrote:Znaci sad se smijemo parkirati i po trotoarima bez bojazni da cemo ostati laksi za 40 KM ?
Kakve si ti srece prvi put kad stanes na trotoar, nastupice nove izmjene i dopune pa ces popusiti kaznu :lol: :lol: :lol:
Свако зна своје, милиција свачије !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Izmjene i dopune zakona

Post by regeman »

Valjda nesto ima i u zakonu sto treba da ukaze na ponasanje ucesnka u saobracaju a ne samo da namece. Eto pojas, svjetla, kaciga prije svega treba licno bezbjednost samog ucesnika da poboljsaju. Ako on sam ne moze to da ukapira nikakva kazna nece pomoci.
Inace kod nase policije mi smeta to oko selektivne pravde. Npr, ukoliko iz zc krenete prema BL i skrenete kod bivseg sirana lijevo nastupice kazna jer ste presli preko pune linije sto je ispravno. Medjutim prigradski autobusi koji izlaze iz ulice gdje elektro redovno, svakog dana krse zakon jer skrecuci lijevo prelaze preko pune linije a nisam cuo da je iko kaznjen za to. Ocigledno treba bus pun djece da nastrada da se neko dozove pameti.
takodje, kraj zc se vikendom ne moze proci jer su uz ulicu parkirani automobili i to na samom trotoaru a saobracajnu patrolu nikad ispred i pored troje nisam vidio.
Prvi smatram da svi treba tehnicki ispravni da budu, ali je pogresan redoslijed traziti ispravnost put.automobila dok su teretna vozila i autobusi koja predstavljaju opasna sredsrva u saobracaju potpuno zasticena zbog svojih veza i vezica.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Izmjene i dopune zakona

Post by KAMIKAZA »

Kad vec Rege pomenu ono skretanje kod Sirana :) mjesto je stvarno opasno,i ma kako meni licno ne pasalo,treba da ostane zabrana,ali ne mogu da shvatim ,zasto je zabrana prelaska magistrale, kad se ide iz grada moze se skrenuti lijevo prema Derventi ali se ne smije preci pravac u ZC-2 ,ne vidim razlog,ako vec presjecem tu traku,svejedno je dal ulijecem :D pravac ili skrecem lijevo. :D
Pre neki dan me prijatan policajac zaustavio i objasnio mi da se magistralni put ne smije prelijetati,vec se samo smije prelijetati u svrhu skretanja lijevo :D ali mi nije naplatio kaznu,pitao me je samo dal sam domaci i ja mu kazem da jesam ali eto,vidio sam nekog duznika koga trazim par mjeseci pred kaficom i zuuuummm pravo u ruke policajcu,ali dobar neki djecko,jos da je htio malo pridrzati ovoga da ga nadraufam bio bi super. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Izmjene i dopune zakona

Post by regeman »

Nije problem da tu bude zabrana, neka je, samo mi cudno da se kaznjavaju jedni a drugima se gleda kroz prste svaki dan.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Izmjene i dopune zakona

Post by murgo »

Kad vec Rege pomenu ono skretanje kod Sirana mjesto je stvarno opasno
Pitanje za prnjavorske opstinske celnike:

Zasto se na toj raskrsnici ne napravi kruzni tok i uvede ogranicenje brzine na 50 km/h na cijeloj magistrali od Vijake do Josika...ili dalje...? Za izbore, sluzbena putovanja i nepotrebne skupe limuzine imaju dovoljno finansijskih sredstava a za spasavanje ljudskih zivota nemaju!?
Ko moze, sa razumnim argumentima, da mi odgovori na ovo pitanje?
nema zabave bez zena i rakije

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Izmjene i dopune zakona

Post by JOKARA »

murgo wrote:
Kad vec Rege pomenu ono skretanje kod Sirana mjesto je stvarno opasno
Pitanje za prnjavorske opstinske celnike:

Zasto se na toj raskrsnici ne napravi kruzni tok i uvede ogranicenje brzine na 50 km/h na cijeloj magistrali od Vijake do Josika...ili dalje...? Za izbore, sluzbena putovanja i nepotrebne skupe limuzine imaju dovoljno finansijskih sredstava a za spasavanje ljudskih zivota nemaju!?
Ko moze, sa razumnim argumentima, da mi odgovori na ovo pitanje?
Pokusacu ja da ti objasnim e sad koliko je razumno to sam prosudi. Pisao sam koju smo muku imali na raskrsnici poslije ( glavno skretawe u grad ).
Pogresno si adresirao pitanje, ovo pitanje nije za opstinske nego za drzavne organe, odnosno za JP Putevi RS magistralni putevi su u njihovoj nadleznosti. Ovo je magistralni put M 16.1 koji svojim jednim dijelom prolazi kroz naselje Prnjavor. Posto oni to placaju oni i diktiraju pravila igre, nema sanse da im odbijes pero, a svasta smo pokusavali i predlagali ( pobogu to kosta ) kod nas je glava najjeftinija.Ogranicenje brzine od Vijake do silosa u Ratkovcu je 60Km/h jer na znaku sa imenom naseljenog mjesta stoji i to ogranicenje inace da ga nema prema izmjenama i dopunama zakona bilo bi 50.
Nadam se da je jasnije, znam da nisi zadovoljan ako ti sta znaci nisam ni ja.
Свако зна своје, милиција свачије !

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Izmjene i dopune zakona

Post by Magyar »

JOKARA wrote:
Magyar wrote:Znaci sad se smijemo parkirati i po trotoarima bez bojazni da cemo ostati laksi za 40 KM ?
Kakve si ti srece prvi put kad stanes na trotoar, nastupice nove izmjene i dopune pa ces popusiti kaznu :lol: :lol: :lol:
Pa da, opet po sirot`nji puca :smt005
JOKARA wrote: P.S.
.... ja sutra radim od 20,00 casova pa navrati u stanicu, popijemo pice i upoznamo se. Znaci ja u principu volim da upoznajem i druzim sa ljudima svako od vas ko ima zelju da se upoznamo neka me slobodno potrazi bice mi veoma drago. Mozemo razmijeniti iskustva, poglede na neke stvari ja sam sklon razmisljanju da se od svakog covjeka moze nauciti bar nesto. Mozda zajedno iznadjemo rjesenje za probleme sa kojima se svi zajedno susrecemo.
Vrata moje kancelarije svima su uvijek otvorena i uvijek cu naci vremena da porazgovaramo.
Meni bi trebalo jedno `iljadu dvije maraka, ili bar da mi budes zirant ako nemas u ke$u, a ja cu zauzvrat orezat one tvoje kruske :smt005 :smt005 :smt005
P.S. Ako more ikako :smt005 :smt005
Sve što možeš danas, uradi juče!

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Izmjene i dopune zakona

Post by murgo »

magistralni putevi su u njihovoj nadleznosti
Jokara, hvala na odgovoru! Sto se nadleznosti tice, nisam informisan, posto vec skoro 30 godina zivim u inostranstvu.
Nadam se da je jasnije, znam da nisi zadovoljan ako ti sta znaci nisam ni ja.
Ne, to nije rjesenje reci da je skupo... Ne zelim nikome zlo ali razmisljam da molim Boga, da neko od TIH DOTICNIH tu izgubi glavu...mozda ce onda da prorade klikeri u doticnom ministarstvu...
nema zabave bez zena i rakije

Post Reply