Najdrazi pedagoski radnici

Drugim riječima buvlja pijaca.

Moderators: vrsta8472, Hirurg

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by KAMIKAZA »

Taj Isajlo nije lik iz nasih skola :D inace bi ga znali,ili bi bio zaveden u knjizi posjeta ,nekog Banjaluckog psihologa :D
Koga smo mi obradili,tome ni psiholozi nisu mogli pomoci. :)
Neznam jesam li napisao ovo,dugo mi da trazim.
Dospijem ja jednom prilikom poslije nekog tamo ponavljanja razreda i ko zna kog prebacivanja na relaciji Derventa -Prnjavor,bas su me svi obozavali,jedva su cekali da odem :D u SUP;ma ne u SUP vec S"U P,tako smo zvali onu skolu ucenika u privredi,kasnije se SUP brinuo o nama :smt005 i svaki drugi dan podplatim nekog da budem dezurni mjesto njega,tako da sam vazio za skolskog portira danima,a samo da me Rupa ne uhvati da odgovaram,slala je ona emisare da me traze ali ovi stalno kazu da nisam tu,i ona jednom sva bjesna uzme dnevnik sidje u hol i kaze,onako prijatno:"Slusaj ti budaletino jedna ,nisam ja ucila skolu da se igram zmirke sa tobom",i sprasi mi jedinicu vecu nego sto ju je znao da napise moj profesor Zdravko,sto se kaze preko dva lista :D tako ja propusti vasar tog ljeta gospodnjeg :smt005
Ah ja a njoj sam za njenu pretjeranu uctivost,nesto kasnije napisao Rupa Nada Krava na velikimmmm garaznim vratima koja su pravili Bravari u dvoristu izmedju SUPa i Sloge :D e to je bilo umjetnicko djelo,prava lijepa crvena velikaa slova :D a znate kako su me uhvatili ,mislim kako su otkrili da sam ja napisao :( ja sam tada jedini u nekom pismenom radu napisao Konj velikim slovom,i posto je Krava bila napisana isto velikim slovom ja popusio :?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

emanuela
Posts: 326
Joined: 28.05.2010. 01:20

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by emanuela »

Rupa je po meni ipak dobar profesor.Ko kod nje ima dva na fakultetu položi matematiku bez muke.
Ne znam zašto ju blatiti, sad je već u godinama i mislim da je u odnosu na današnje mlade profesoric ipak "pojam".
Pa prof. Rodić , pa Franciska.nema bez njih ništa. Koja mlada prof. može njima paradirati.Jedna "visi " u Skveru sa učenicima, treća se obuče da
nije ni za snek bar.One su ipak dame i po znanju i po ponašanju.Jednom sam bila na konsultacijama pa izašla dežurna neka
mlada profesorica ( ne znam kako se zove).Žvaće žvaku i duva balone i priča sa mnom.J agledam u nju pa kažem jesi li ti učenica ili profesorica.
Kako mi je opsovala.Doooobra su naša djeca ?

emanuela
Posts: 326
Joined: 28.05.2010. 01:20

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by emanuela »

Lična ubeđenja su najjača ubeđenja ?
Last edited by emanuela on 07.01.2012. 08:40, edited 1 time in total.

User avatar
alibaba
Posts: 81
Joined: 22.09.2006. 00:21
Location: austrija

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by alibaba »

fuj otrov jedan!!!!! znam da je bilo svakakvih nastavnika... ali to je bas bio nekakav gad...
Ko rano rani... citav dan zijeva

cicos
Posts: 200
Joined: 10.04.2010. 15:07

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by cicos »

Jedan mali kveshchn za psihoanalitichare Kamikazovca i Dzaneza,
poshto se onako lijepo ispljuvashte po Boji Pusonji.
Jel' vi svoje Frojdovske zakljuchke izvlachite iz spoljashnjeg ili unutrashnjeg izgleda?
Posebno iz chinjenice da vama nije sigurno predavao nishta tako da mozete slabo suditi o njegovom znanju...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by KAMIKAZA »

BOJU ZNAM BOLJE OD I JEDNOG SVOG NASTAVNIKA;A TACNO JE DA MI NIJE PREDAVAO :D
Sad ti mislis da ga ja mrzim sto mi je dirao Brankicu i Ankicu, :D ma neeeeee nije zato ,ja to onako od oka :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

srbin janez
Posts: 296
Joined: 06.09.2008. 15:23

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by srbin janez »

x
Last edited by srbin janez on 18.10.2010. 01:20, edited 1 time in total.

srbin janez
Posts: 296
Joined: 06.09.2008. 15:23

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by srbin janez »

x
Last edited by srbin janez on 18.10.2010. 01:20, edited 1 time in total.

cicos
Posts: 200
Joined: 10.04.2010. 15:07

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by cicos »

Kamikazovcu:
Pa sto si poklopio cijelu Drenovu?
'oces Pepin miraz pa si bacio oko i na "Crnu", a za Ankicu, vjerovatno mislis na onu povishe brane.
Znam da su ti metode odokativne - to ti vjerujem
Tvoja izjava
"Pusonja Bojo takve budale nije bilo na daleko,izgledao je bas kao neki retardirani sumski covjek..."

je inace i u duhu svih foruma pa samim tim i ovog sto ti Moderator, kao "starom vuku", omogucava.
Ismijavanje nekoga zato sto nije tako lijepo modelovan kao ti, je tebi razlog da napises ono sto si napisao.
To ti nije bilo dovoljno pa si nastavio sa komparacijom u stilu
" vas profesor Miro je bio sa svojim repom pravi ljepotan za njega. ..."
nisi se izjasnio na koga lika sada kidishesh u pljuvanju. Da ti i on nije dirao u neku od tvojih "djevojcica"
Nebi se valjda usudio, jer je i on gabor samo nesto malo manji od Boje.
Kada vec vladas tim "metodama" onda bar imenuj one koji su stvarno imali "metode" takve i takve
a ne da se izivljavas uvredama na racun rugoba Boje i "Mire sa repom"

Dzanezu - serbinu: ( ovo ti je speshl' kombinejshn - ma koji dzebeni Arnauti )
Posto su ti arnauti zapeli za oko, aj' izadji na ulice Ljubljane u svojoj dzebenoj dezeli pa im se sit izna*araj keve arnautske
MoRe bidne da ce ti tvoji polusunarodNJAci da podignu spomenik ...

Lijep si nik izabrao ne'a shta. SrboAlbanci=Arnauti, SrboJanezi=???
Ko b' rek'o da je janezovina ravnicarka ...
Da si ucio ne bi otisao gore njima... lijepo ti rekoshe na jednom drugom "tjopoku"
Samo nemoj pricati kako ste se vi gore pretrgli za "nasu stvar" kada ste dobrovoljno placali ratni porez
po sistemu "... morali plaćati,jer drugačije nisu mogli napustiti BiH."
Ti koji su placali porez ocito su to cinili jako dobrovoljno.

I jedan i drugi nadjite nacin kako ce te i gdje peglati svoje komplekse.
Nemojte to raditi po drugima.
Ima ustanova koja se brine i za takve ... ili pojacajte dosadasnju dozu tabletica ako vam se ponashanje otme kontroli.

srbin janez
Posts: 296
Joined: 06.09.2008. 15:23

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by srbin janez »

x
Last edited by srbin janez on 18.10.2010. 01:21, edited 1 time in total.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by KAMIKAZA »

cicos wrote:Kamikazovcu:
Pa sto si poklopio cijelu Drenovu?
'oces Pepin miraz pa si bacio oko i na "Crnu", a za Ankicu, vjerovatno mislis na onu povishe brane.
Znam da su ti metode odokativne - to ti vjerujem
Tvoja izjava
"Pusonja Bojo takve budale nije bilo na daleko,izgledao je bas kao neki retardirani sumski covjek..."

je inace i u duhu svih foruma pa samim tim i ovog sto ti Moderator, kao "starom vuku", omogucava.
Ismijavanje nekoga zato sto nije tako lijepo modelovan kao ti, je tebi razlog da napises ono sto si napisao.
To ti nije bilo dovoljno pa si nastavio sa komparacijom u stilu
" vas profesor Miro je bio sa svojim repom pravi ljepotan za njega. ..."
nisi se izjasnio na koga lika sada kidishesh u pljuvanju. Da ti i on nije dirao u neku od tvojih "djevojcica"


Nebi se valjda usudio, jer je i on gabor samo nesto malo manji od Boje.
Kada vec vladas tim "metodama" onda bar imenuj one koji su stvarno imali "metode" takve i takve
a ne da se izivljavas uvredama na racun rugoba Boje i "Mire sa repom"
.
:D
Pa imam i ja pravo na svoje misljenje,bez obzira na to sto sam moderator,ne vidim nista lose u tome sto sam pomenuo Mirin rep,cak je to i kompliment, :D a i ovo za Boju ,budaletina,moze da se gleda u pozitivnom smislu :wink: sta mislis koliko sam ja takvih komplimenata dobio :D

Vidim da znas dobro Drenovu i Drenovcanke :D moram to sankcionisati, :D

Ah da ne zaboravim, :D hvala na komplimentu,necu ga shvatiti kao uvredu, :D jer ja sam ti jako lijepo modelovan,kao bojler :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

cicos
Posts: 200
Joined: 10.04.2010. 15:07

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by cicos »

srbin janez wrote: Mislim da ovaj post govori sve o autoru.Šta dodati,primitivizmu.
Jeeeee. Ozezi opletiiii. Ja primitivan a ti i Kamikazovac niste.
Dal' zato sto ste vas dvoj'ca o'shli preko grane a ja nisam?
Kad' vi nekoga nazivate "blentovinom" i "budaletinom" onda to nije primitivizam a kada ja napisem po neki redak koji bas vama i ne legne na srcu onda sam primitivac...
Forum daje pravo svakome da iznese svoje mišljenje.
Care zaboravio si da postoji razlika izmedju misljenja i pljuvanja.
Vas dvojica ste Boju popljuvali , Cile - jer je imao sukob interesa sa njim a ti samo na osnovu onog sto si cuo da se pricalo uz rakijski kazan. Da ste stvarno iznosili ono sto je on radio u skoli kao nastavnik ne bih se ni javio pa makra to bilo i neistinito.
Ali pljuvanje samo sto on po vama lici na tamo nekog "sumskog covjeka" i nije neshto shto vama ide na chast koju ste ocito stekli po zapadnim manirima.
Ja ne nazvah bilo koga od vas ovde, pa ni tebe i Kamikazovca da ste budaletuine.
Ne da nisam rekao no nisam ni pomislio. A vi ste 'ladno to rekli za pomenutog.
Vi pljujeta, a ja primitivac. Mozda je kod vas "gore" to sasvim normalno???
Nebi bilo dobro kada bi se svi u svemu slagali,znate onaj pregovor;ljudi smo kao
jesensko lišće različitih boja i vrsta.
Prozaika
Ovako iskrivljenoga pisanja nisam odavno vidio vjerovatno je to odraz vašega obrazovanja .
Pa kad' si vec krenuo sa izrazima "iskrivljenog pisanja" rechi bolan na sta mislish???
Mozda ti smeta sto pisem "sh" a ne "š" , "tj" a ne "ć" i tome sl... ???
Pa dzbg ja nav'ko da se sluzim ASCII-em ati ocito poceo da se sluzis racunaljkom kada je YUSCII zazivio , u moje vrijeme bio samo ASCII pa mi ovi novokomponovani YUscii, CROsci, SIsci, djesBAscii - malo zbljak.
To prepustam vama koji ste se o racunare omrsili u novije vrijeme :wink:
Zato takvi i vama slični imate pravo da volite Pušonju i dignite mu spomenik negdje u šumi pa se mu divite.
Mene Pušonja nije učio ali ono što sam čuo od njegovih učenika koji su kasnije završili fakultet ,daje mi za pravo da imam o tome čovjeku negativno mišljenje,
Bilo bi lijepo i korisno cuti koje si to reference (Bojine bivse ucenike) koristio pri naucnom radu "Pljuvanje po liku i djelu Boje Pusonje koga licno autor ne poznaje ali se pricalo uz rakijski kazan gdje e inace okuplja krema iz okolnih zaseoka"
a to je da je najveći "******" koji je ikada radio u Vijačanima.
Mozda ima. Raspitaj se kod svojih obavjestajaca.Ali ih imenuj da se zna ko su ti reference :twisted:
Toliko o Pišonji pardon Puš onji.
Moze. Sada ce mo prebaciti na "licno obratjanje" ( izvin' shto me mrzi da kuckam shumnike :lol: )
Što se tiče Arnauta na tvoju veliku žalost sve ih je manje u Sloveniji,pogodila ih
je ekonomska kriza pa su ostali bez viza . :D
A vas su ostavili da im radite misaone poslove na gradjevini.
i još o porezu.Pravo svakoga pojedinca je da se odluči kome i koliko dati,a ono što se mora nije teško.
Znaci ipak se davalo zato shto se moralo a ne da je ishlo od srca :wink:
Po tvome pisanju zaključujem da nismo bili na istim stranama zato se i ne možemo slagati.
Novi primjer tvoje plitke procjene... a more bidne da si i u pravu. Nisu se tvoji sadashnji komshijani proslavili pocetkom 90-ih kada su zapoceli "ona deshavana". Mozda si ti samo lozio vatru dok su oni roshtiljali onu djecurliju iz JNA
Nisi mi odgovorio na pitanje,kojim jezikom pišeš, možda Pušonjskim?
Pa za kraj si i ostavio licjemjerje u svom stilu ali malo zesce.
Vec ti je odgovoreno. Kada sam ja kuckao svoje prve retke po stokakvim BBS-ovima kada ni teola ni inecca, zone ili koga vec nije ni bilo, mnogi od vas nisu se najbolje snalazili ni sa obicnim digitronom. Tada sam "naucio" ovaj zargon kada su samo neke snajkice zeljele da na racunarima ("286" imaju nasa slova pa se krpilo po ROM-u od Hercules kartice da se ista ubace) a ostali nisu bolovali da kuckaju stokakve sumnike jer WIN-doze nije tada ni bilo. Samo chisti DOS. Ko je bio bas bolestan da mu na njegovom 286 budu shumnici , pisali smo stokakve TSR programe a onima perverznijima nabacivali i cirilicu.
Ne zato sto ja mrzim cirilicu (pisem je na poslu svakodnevno) vec je to bilo pre*eravanje shirih razmjera. Ali ko je platio i imao je svoju cirilicu. Tada nije bilo fleshovanja jer nije ni bilo FLASH memorije vec obicni UV epromi pa ga drljaj na suncu dok se ne isprazni pa ubaci novu definiciju slova... ili u stampace ... ali ti to vjerovatno znas bolje od mene...
Sve u svemu pisem u zargonu onih koji su svoje kuckanje na racunaru zapoceli poodavno i imaju neki svoj rijecnik a kuckanje shumnika ovako kako to ponekada radim je na neki nacin zezancija na racun onih koji su nabacili sva moguca pisma dole u lijevom uglu svoga taska , ono cisto da im se nadje svahili ili jezik plemena crne noge.
Sada posto si zakljucio ovo da nema vise o PUSH oni (kako ti rece, sada ce mo da se pljujemo licno. Kak' o'sh
Kada bi mogao da procitas svoje postove i vidis kao si samo "uklizao u kost" nekim clanovima foruma i budes objektivan vidio bi da nisi nista bolji od Boje koji jeste bio u pojedinim trenu'cima sirov ali nije bio budaletina a ponajmanje si ti imao prava da se filozofski pitash "ko mu dade diplomu" - yeb'ga - ne dijele ih jos na ljepotu (uglavno) ili si je ti mozda dobio na ljepotu...
Vjerovatno si stalni gost na mnogim drugim forumima gdje se druze Barbike i chasne sestre pa ti ovakav zargon nikako ne prija
'mal da zaboravim. Jel' ti meni kroz svoj post "vijkas" (oslovljavas sa Vi) ili pises u mnozini?

cicos
Posts: 200
Joined: 10.04.2010. 15:07

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by cicos »

KAMIKAZA wrote: Pa imam i ja pravo na svoje misljenje,
Ocito ti i "Dzanezovac a srbin" poistovjecujete misljenje i dijagnozu u najgorem smislu.
Obadvojica pljujete i vicete "ja misli" - on "zato sto je cuo da se pricalo kako je neko kazao da je bilo rijeci..."
a ti zato sto je isti Bojo zalazio u Macinkovice kao i ti - ili mozda grijesim
bez obzira na to sto sam moderator,
O izvin' moderatore - nisam znao a nisam nigdje ni procitao. Obicno pored svog cijenjenog nika, fotke i ostalog stave i svoj status na forumu, posto je kod tebe samo korisnik to sam se upustio u polemiku inace mi ne bi palo na pamet
da se zaje*ajem sa tako odgovornim statusom na forumu. Ako me banujes ima da me nema :wink:
ne vidim nista lose u tome sto sam pomenuo Mirin rep,cak je to i kompliment,
Chudan nachin sprdanja sa nekim - pri cemu ga popljujes pa onda kazes da se salis i da je to kompliment.
Al' da ja njga ne branim, reknes na koga si mislio pa nka se taj lik prepozna
a i ovo za Boju ,budaletina,moze da se gleda u pozitivnom smislu
Da je Bojo ziv nebi' se ja raspravljao sa tobom i DZ-om vec bih prepustio Boji da na svoj Romanijski nacin sa vama vodi diskusiju i o tvom liku i djelu kao i onima sto su DZ-u rekli to sto su rekli.
Malo teze je razumjeti da se sa toliko izivljavanja obrusite na nekoga samo zato sto je licio na "sumskog covjeka"
Posto boju poznajem mnogo bolje no ti i mnogi tebi slicni, mogu ti reci da je tu bila onaprica (nije prozaika)
"Na vuka vika a lisice ..." su harale po Vukovicima... a i sa druge strane brane.
:wink: sta mislis koliko sam ja takvih komplimenata dobio :D
Ja ti nisam uputio ni jedan takav, bez obzira sto moju poslednju recenicu upucenu Mr. DZ-u mozes tako shvatiti.
I Bojo je kao i svi ostali lijecio svoje komplekse na drugima. Neki su imali zesci sukob izmedju ega i super ega pa na kraju svoje komplekse i nisu do kraja peglali na drugima.
Malo je onih koji su radili u prosvjeti a da nisu presli granicu nekorektnosti. Samo je pitanje da li to mogu i priznati. Isto to vrijedi i u drugim poslovima. Samo se manje uoci. Koliko vas je policajac "izvozao" kada vas zaustavi pa niste tako pljuvali po njemu.
Zasto?
Zato sto ima pendrek i moze da vas baci u jendek sto bi Boro rekao. A prosvjetarima je krenulo da im ni Miza ne bi zavidjela da je ziva. Pirija - mila majka.
Vidim da znas dobro Drenovu i Drenovcanke :D moram to sankcionisati, :D
Pa tak-tak.
Samo daj. Nisu me banovali ni na ruskim forumima ni spanskim ni kineskim ni ... pa daj ti. Pukni ban i umiri strasti :wink:
Ah da ne zaboravim, :D hvala na komplimentu,necu ga shvatiti kao uvredu, :D jer ja sam ti jako lijepo modelovan,kao bojler :smt005
"pojacavanje doze" se odnosilo na to da malo zivce relaksirate na drugi nacin a ne pljuvkom
Kao sto reko' jedan ban resava sve. Necu se prijavljivati pod drugim nikom - a nisam se nesto ni napisao do sada pa necu izgubiti mnogo
Nisam imao namjeru da vrijedjam vec da vam kazem da mozete pisati ono sto je neko ucinio kao javna licnos ali da mu se ismijavate javno zato sto je rascupan i tako to, pa jos ti kao moderator koji bi trebao upozoravati druge da to ne cine ...
Vidjeli ste bar jednu sliku Ajnstajna. Nesto se ne sjecam da sam ga vidio "zalizanog" i na jednoj.
Budaletina ? Sumski covjek ? Totalikus blentikus? MoRe bidne...

"Caco" te prepozn'o od prve. Ja sam bio u trilimi ali sam kroz par tvojih postova od njih 7 kila skontao o kome se radi...
Dok ne krenete u juris na mene evo vam 2 linka da pljujete po jos jednom rashupanom
http://www.bbc.co.uk/serbian/news/2010/ ... nius.shtml
http://www.bbc.co.uk/serbian/news/2006/ ... isha.shtml
Last edited by cicos on 10.09.2010. 17:19, edited 1 time in total.

srbin janez
Posts: 296
Joined: 06.09.2008. 15:23

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by srbin janez »

x
Last edited by srbin janez on 18.10.2010. 01:21, edited 2 times in total.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by KAMIKAZA »

Eto kad se malo smire strasti sve pase, :D nije bila dijagnoza kao sto rece vec misljenje,a evo zasto,dijagnoza je moguca samo na zivom primjerku,a u ovom slucaju Boje nema i mozemo to samo nazvati obdukcijom. :) Nemam ja nista protiv njega koga je on i zasto i dal je meni smetalo sto je dirao Garu,nije ni vazno,drugi su bili brzi od nas obadvojice :D Ja sam sudio po tome sto je on u neko davno vrijeme kad su njegove ucenice polazile u 1 srednje i prelazile u moj resor :D dolazio uvece da ih kontrolise,i skoro svaku drugu vece bio tu,onako rasperusan zapjenio i ljubomoran na sve sto se primicalo njegovoj "imovini" :D A ako vec sve znas ,onda znas i to da nema ucitelj iz Vijacana sta da jurca uvece po Prnjavoru za djevojcicama od 15 godina,i da ih "cuva" (kad sam ja bio tu) :D I ja se drzim one :"O pokojniku sve najbolje",ali ima granica. :wink:
Demokratija podrazumjeva,i pravo na misljenje,pa cak i na pogresno,ne znam dal je moje ispravno,tesko je suditi sam o sebi,lakse je govoriti o drugima,ali isto tako ja ne pjenim ako mi necije misljenje ne pase,ne ocekujem ni od koga da mjenja misljenje i misli kao ja,ali ne ocekujem ni da mi neko skine glavu ako ne mislim kao on,to se zove sloboda govora i za to se nebi trebalo kaznjavati, pogotovu ne ovdje .
Da skratim :D moj drug Rade Kitic zvani Caco,je najveci dzentlmen iz moje generacije,i vidis da o njemu svi pisemo samo dobro (a jos je ziv :D ) bez obzira sto radi u skoli,mi propalice ga opet volimo. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

cicos
Posts: 200
Joined: 10.04.2010. 15:07

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by cicos »

Ovo ti je originalno, ubilo se za smirivanje strasti.
Ako mislis da sam ja "balija" onda si se malo zadzebo u proracunu, pa bez veze postujes linkove koji ne mogu doprinijeti nicem boljem osim novom klanju. Mozda to klanje i ne bi bilo tako lose da se desi na malo pravedniji nacin.
Necete se sastati vi koji tako pljujete po njima niti oni sto pljuju po nama pa se porokati tako neprimitivni
a da onima kojim nije do takvih "neprimitivnih" nebuloza, samim time oslobodite vise prostora na planeti pa da oni budu i dalje primitivni ali da se ne kolju sa drugima.
Svi takvi qrcheviti koji su izazivali "one druge" time sto bi malo zapucali pa pokupili pribor za razmnozavanje i pobjegli
a "primitivni" ostali i dobili po ledjima, sada nastavljaju iza svojih nikova da pljuju opet sebi iste likove sa druge strane, pa ce opet neko svoje dijete dobiti raskomadano a da nije i sam pljuvao po drugima.
Kada si tako drchan, aj' ljeba ti postavi taj link na nekom od "zelenih" foruma ali se pri registraciji i poslije nje oglasi sa svojom punom adresom gdje ti se mogu zahvaliti na tim fotkama koje zboksase u taj FLV.
Ako imas mu*a aj' to ucini. Ne kazem da neces ali bojim se da ce neko opet morati ljubiti neciju otsjecenu glavu zato sto je tamo neko kenjkao po netu sa takvim nebulozama. Tanka je linija sto razdvaja ujkoTompsona od mnogih nashih "junaka" koji su jaki u choporu ali kad' su sami manji su od makova zrna i vlastiti nos zavlace u vlastiti zavrsetak debelog crijeva.
Pitaj one fakultetdzije a i ostale , ko iz Vijacana odnese nosila da od njih napravi razanj pa ranjenog Mikica 93-e kod
Brckog nismo imali cime iznijeti. Mnogi ljepotani nisu tada smjeli pomoliti nos iz kanala da mu pomognu. Tamo neki gabori jesu. Od tog dana onaj Miro s repom ( ako je Kamikazovac mislio na tog Miru) i jeste "pustio kosu" kada mu je covjeki bukvalno umro na rukama. Nije "pustio rep" zato sto mu lijepo stoji vec zbog svih onih znanih i neznanih koji su u dvadeset i nekoj godini zavrsili svoj zivot.
Pitajte Sikanjica da li mu je do takvih nebuloza?
Nemojte pitati one koji su placali porez. Neki su se "na Ceru" busali uz ladnu pivu kako su oni placali da se ratuje... sta se desilo tu neka kaze Kamikazovac posto sve zna. Ja ne znam samo sam nacuo.
Mozda su dobili povrat poreza oni koji su ga placali ili ce ga traziti - mnogi koji su izgubili djecu nisu dobili povrat ni mrtvih pa i dalje trunu u neimenovanim i neznanim grobovima.

Pitanje za moderatore (Kamikazovac se ocito zajebaje ili ga nisu "tushili" medju sebe) procitajte pravila svog foruma pa ako ne nadjete igdje ista sto upucuje na to da se ne siri rasna,vjerska i sl. netrpeljivost neka to potraze na drugim forumima mozda je to zabranjeno. Da ne spominjem to da ovaj link sa "jutrube" nema veze sa topikom
Last edited by cicos on 10.09.2010. 17:23, edited 1 time in total.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by KAMIKAZA »

:D Govor mrznje ,je moje drugo ime :D
Vidis u gornjem lijevom uglu ko su moderatori koje teme,ovdje su Barba i Vrsta :D zato ja i pravim sranje :D ja sam na politici,tamo je zabranjeno sveeeeeeeeeee,koljem onog ko pokusa da siri mrznju pogotovo socijalnu i nacionalnu :smt005
Nisam mogao da otvorim ovo sto nam je Janez pokusavao da pokaze,to malo Hore,pa ne mogu da komentarisem


[img]Svi takvi qrcheviti koji su izazivali "one druge" time sto bi malo zapucali pa pokupili pribor za razmnozavanje i pobjegli
a "primitivni" ostali i dobili po ledjima, sada nastavljaju iza svojih nikova da pljuju opet sebi iste likove sa druge strane, pa ce opet neko svoje dijete dobiti raskomadano a da nije i sam pljuvao po drugima
[/img]
Jel ovo nesto direktno ili je opcenito ? :P
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by MAXIMUS »

CICOS :arrow: pedagoski ! nema sta ! :smt024
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

cicos
Posts: 200
Joined: 10.04.2010. 15:07

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by cicos »

KAMIKAZA wrote:Eto kad se malo smire strasti sve pase, :D
Pa dal' se smirl'a... i nije. Ocito vam je zapadni vjetar malo udario u glavu
nije bila dijagnoza kao sto rece vec misljenje,a evo zasto,dijagnoza je moguca samo na zivom primjerku,a u ovom slucaju Boje nema i mozemo to samo nazvati obdukcijom. :)
U trenutku kada si pisao hvalospjev o njemu nije bilo spomena da nije ziv
Ocito da si raspalio smajlije na rafalnu i da ti je leglo sto objekat pljuvanja vije vise ziv.
Nemam ja nista protiv njega koga je on i zasto i dal je meni smetalo sto je dirao Garu,nije ni vazno,drugi su bili brzi od nas obadvojice :D
A da se malo "izmaknes" pa procitas svoje postove i prokljuvis da ti ova izjava nije u kontradikciji...
Da ne kvotiram i nardnih par recenica gdje kazes da je on zapjenio i bio ljubomoran. Da nisi i ti malo i jos poneki...
Ne rece gdje ih je sacekivao. Ispred kafane u Vijacanima? Koliko znam da je on tu bio stalno kod Putjka dezurni - valjda zato sto nije ni imao gdje da ode osim da vrijeme provodi ispred kafane.
A ako vec sve znas ,onda znas i to da nema ucitelj iz Vijacana sta da jurca uvece po Prnjavoru za djevojcicama od 15 godina,i da ih "cuva" (kad sam ja bio tu) :D
A-ha znaci u Prnjavoru. Ti znas zbog cega je i dolazio najcesce u grad?
Novine bez kojih se nije odvajao a u stanu nije imao ko da mu napravi rucak pa je odlazio zbog toga.
Ni jednom rijecju nisam rekao da je on bio svetac i da je imao sta da "radi sa 15-godisnjim ucenicama"
ali opte zaboravljas da si ga popljuvao u "koprdakshn" sa Dzanezom_Balijo_Arnauto_Ljubom a da nisi rekao da je to iz razloga sto je on cinio krivicno djelo, uznemiravao i zlostavljao maloljetnice.
Bilo je to jos vrijeme komunizma, sto ga nisi prijavio pa neka i njega negdje svezu iz bukvu pa po bubrezima.
Kada sve saberes peglanje vlastitih kompleksa je disciplina u kojoj se svi mogu prepoznati, neko vise a neko manje.
Pa i Bojo.
I ja se drzim one :"O pokojniku sve najbolje",ali ima granica. :wink:
Nek ti bude tvoj "wink", mozda neko strese isti i nakon tebe kao sto ce ga isto stresti i poslije mene.
Svako svoju dusevnu hranu troshi.
Demokratija podrazumjeva,i pravo na misljenje,pa cak i na pogresno,ne znam dal je moje ispravno,
Misljenje da ali pljuvanje i vrijedjanje - sumnjam
Aj' sad ti pa se sit iznapljuj po "Merchepici" sve tako biranim rijecima, javno pa nam uz obilje smajlija prenesi utiske o dogadjajima koji ce slediti
tesko je suditi sam o sebi,lakse je govoriti o drugima,
To se podrazumijeva. Ali vi koji se "neprimitivno" ponasate morate smoci snage i izdici se i pokazati nama
koji smo ogrezli u primitivizmu koko se to radi
ali isto tako ja ne pjenim ako mi necije misljenje ne pase,ne ocekujem ni od koga da mjenja misljenje i misli kao ja,ali ne ocekujem ni da mi neko skine glavu ako ne mislim kao on,to se zove sloboda govora i za to se nebi trebalo kaznjavati, pogotovu ne ovdje .
Dzbg. Sloboda govora - sloboda pljuvanja - What is next?
Da skratim :D moj drug Rade Kitic zvani Caco,je najveci dzentlmen iz moje generacije,i vidis da o njemu svi pisemo samo dobro (a jos je ziv :D ) bez obzira sto radi u skoli,mi propalice ga opet volimo. :D
Nisam ga razumio u kom kontekstu je spominjao Macinkovice... ali vi ste jarani pa se kvitajte :wink:

U ovom sto napisah bi mLogo ironije sto potencijalnog chitaoca moze dovesti do toga da pocne pljuvku po meni
postavljajuci se na vasu stranu jer ste vi vidjeniji na forumu od mene.
Prezivio sam i gore stvari - mozda predveram i ovo.

cicos
Posts: 200
Joined: 10.04.2010. 15:07

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by cicos »

KAMIKAZA wrote::D Govor mrznje ,je moje drugo ime :D
Vidis u gornjem lijevom uglu ko su moderatori koje teme,ovdje su Barba i Vrsta :D zato ja i pravim sranje :D
Ma vidio sam. Zato sam prokomentarises da se z... kada si napisao da si ovde moderator
ja sam na politici,tamo je zabranjeno sveeeeeeeeeee,koljem onog ko pokusa da siri mrznju pogotovo socijalnu i nacionalnu :smt005
Bolje da to sto rece da radis radis sa politicarima bez da gledas sta su rekli i napisali.
Po defaultu - ima da ih nema . Mozda nama poslije bude bolje.
Nisam mogao da otvorim ovo sto nam je Janez pokusavao da pokaze,to malo Hore,pa ne mogu da komentarisem
Bolje sto nisi. Na takvim linkovima mozes naci bash bljuvotina sa svih strana.
U jednom razgovoru sam rekao da ovo sto se desilo pocetkom devedesetih je djecija igra prema onom sto ce se desiti ako se 90-e ponove!!!! Ako bude ponovo krenulo "klat ce mo se zubima". Tome najvise doprinose oni koji pljuju po "onim drugima" a svoje znanje i sposobnosti bi mogli da iskoriste na mnogo korisniji nacin.
Posle svega sto se cuti i vidjeti moze , nazalost nisam daleko od istine. Najblaze receno nazalost.
[img]Svi takvi qrcheviti koji su izazivali "one druge" time sto bi malo zapucali pa pokupili pribor za razmnozavanje i pobjegli
a "primitivni" ostali i dobili po ledjima, sada nastavljaju iza svojih nikova da pljuju opet sebi iste likove sa druge strane, pa ce opet neko svoje dijete dobiti raskomadano a da nije i sam pljuvao po drugima
[/img]
Jel ovo nesto direktno ili je opcenito ? :P
Nista direktno.
Uostalom odgovorio si na repli koji sam napisao vezano za link sa youtube-a

cicos
Posts: 200
Joined: 10.04.2010. 15:07

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by cicos »

MAXIMUS wrote:CICOS :arrow: pedagoski ! nema sta ! :smt024
Jel' to zbog rijecnika ili ...zbog udaljavanja od teme ?

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by Magyar »

Gradski i demokratski :lol:
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by KAMIKAZA »

Jes ti vidio Madjar,ova bi mene jos nadgovorila :D ,ispravi me ako grijesim,ali iza ovih tekstova se krije uvrijedjena zena. :wink:
Meni je drago sto se svakih nekoliko pojavi jedna nova,"NOVA" osoba koja zagrije forum,pa makar i pljuvanjem,jadan Bojo sad se u grobu okrece,a sve sto smo htjeli je da malo osvjezimo pamcenje i pomenemo ljude iz nase proslosti,koji su ma kakvi bili,obiljezili nasu proslost,na zalost on nije medju zivima,i nije u mogucnosti da brani svoje stavove,mozda covjek i nije bio bas toliko los,u svakom slucaju,"Bog da mu dusu prosti",mi nismo tu da sudimo,ni nasa djela ili nedjela mozda nisu nekome po volji,ali nasa su nekako gledana nasim ocima puno manja.Ali samo gledana nasim ocima. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by MAXIMUS »

cicos wrote:Jel' to zbog rijecnika ili ...zbog udaljavanja od teme ?
Rijecito ! :D

Mada moram priznati da ne znam o kome raspravljate pa ko je u pravu odlucite vi ... :smt006
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

cicos
Posts: 200
Joined: 10.04.2010. 15:07

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by cicos »

KAMIKAZA wrote:Jes ti vidio Madjar,ova bi mene jos nadgovorila :D ,ispravi me ako grijesim,ali iza ovih tekstova se krije uvrijedjena zena. :wink:
Nek' ti bude . Srest ce mo se prije ili poslije. Prijetim? - NE !!!
Ali si krajnje nekorektan, posprdan sto me iznenadjuje. Ako jesi taj za koga smatram da jesi a u ovoj prici i prici koju si provlacio kroz svoje postove i drugi su te prepoznali,(ne samo Caco), zanima me sta ces tada reci naovo sada direktno po drugi put po meni. K'o shto rekoh "Let it be".
Ako iz ovih par tekstova ti tvrdim da sam zena pa jos uvrijedjena - neka ti bude. Papachki ne'a shta.
Necu ti to tada reci , ali znaj da cu to tada misliti.
Meni je drago sto se svakih nekoliko pojavi jedna nova,"NOVA" osoba koja zagrije forum,pa makar i pljuvanjem,jadan
Ovo ti je licemjerje po x-ti put ali bash u brk.
Ja pljuje - a ti ne. Ti imas pravo da misljenje da sam zena. Ocel' i tebi jaHran po jeziku DZ-vac reci da si vracara ili je to samo za "...nove, NOVE..." rezervisano.
Dzebajga nas jezik je k'o stvoren za dvosmislenosti. ValjAd sa nama niko i nece da prica pa moramo sami sa sobom ili sebi na ovakvim forumima priushtimo pravljenje cirkuske predstave. Mozemop - sto no pjesnik rece "mene niko i onako ne uzima zaozbiljno" - PetrovicPetre.
Ako nastavis da me prozivas snajkom, jos cu morati da editujem postove da bih prilagodio "polaritet" MISLJENJU svelapdajuceg Kamikazovca.
Bojo sad se u grobu okrece,
Naci ce i on svoj mir kada poslednji DemokratskoMisaoni jezici utihnu
a sve sto smo htjeli je da malo osvjezimo pamcenje i pomenemo ljude iz nase proslosti,koji su ma kakvi bili,obiljezili nasu proslost,
Kada sam poceo da citam postove ovog tjopika i meni je bilo drago da se sjetim mnogih koji su bili prozivani pa makar to bio i Vojin Cicic koji je jednu ucenicu zatvarao u ormar - bio je zbog toga zvijer od covjeka gdje se izivljavanje na Pavlu Rudakijevicu moglo graniciti sa sadizmom... I ja sam klecao na kukuruznom zrnju, dobijao redovne "fasunge" onim "cetvrtastim metrom"... Jednostavno i on je dio mog zivota kao i mnogi drugi u makom kontekstu to bilo.
Bili su neki bas zvijeri od (ne)ljudi ali navodim razlog zasto to tvrdim a ne "onako od oka" ili po chuvenju.
na zalost on nije medju zivima,
Ovo ti je posebno zao.
i nije u mogucnosti da brani svoje stavove,mozda covjek i nije bio bas toliko los,u svakom slucaju,
Dok je bio ziv imali ste mogucnost suditi mu i presuditi. Cutali ste ko .... pa to sada i nastavite.
Prije par dana jedan od njegovih ucenika je isto tako tvrdio da je Bojo bio los pa je naveo primjer... ali iz tog primjera se opet vidi da je bio ljubomoran, sto on ima pravo, a Bojo nije "to i to" smio da cini.
"Bog da mu dusu prosti",
To neka rijese njih dvojica. Od nas bi bilo korektno da ga ostavimo na miru. Svi su imali dovoljno vremena da ga optuze i osude - nije niko i onda je posteno da ga sada ne diramo. Posto ja DZ-u nisam hriscanin onda mogu i ovako i onako a po tebi ja nisam musko pa cu ocito morati prekrpiti stare postove a i ovaj cu morati pisati u "zenskom licu"
mi nismo tu da sudimo,ni nasa djela ili nedjela mozda nisu nekome po volji,ali nasa su nekako gledana nasim ocima puno manja.Ali samo gledana nasim ocima. :D
I dok poslednji zluradi jezik ne utihne, necu prestati odgovarati na to sto pisete u vezi njega.
Njega nema da se brani a nikoga iza njega da ga brani. Za nekoga ko ti je bio ili jeste RAJA vrijedi i mnogo vise od borbe sa shtochijim smajlijima. Zbog toga sam jula 93-e mogao ostati bez glave a mogu i ovde ako ne moze drukcije.
Your move is next.

Sve je dobro dok se dogadjaji mogu kontrolisati. Ali kada se otmu kontroli , onda stajanja nema stobi DZ-ovi jaHrani rekli "kaj bo pa bo..." ili tako nekako - sad' ce on to strucno da prevede na Arnautski.
Ljigav narod ljigav jezik pa se i ne otimam da ga znam

Post Reply