Najdrazi pedagoski radnici

Drugim riječima buvlja pijaca.

Moderators: vrsta8472, Hirurg

cicos
Posts: 200
Joined: 10.04.2010. 15:07

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by cicos »

Polako Madjar sad ce prepeka, :D
CICOS ME ZAJEBAVA;SAAD SAM TEK IMAO VREMENA DA PROCITAM CJELI POST ,njemu se stvarno ne svidja moje pisanje,kao da je Vlado zivkovic sam poceo da pise na forumu.
Ma ne zajebava te - nemam ja 'nako veliku njonju kao Vlado.
Moram se obratiti licno u jednini,evo sad su mi javili ko je Cicos
Aaaaa OZNA i UDBA su nasha sudba. Lako je tebi da doznash samo kad' te zanima. Ja moram i pivu da platim da mi izbace imena
i malo sam iznenadjen, :D
Ja neshto i nisam kada su mi rekli koje slavni "Kami"
ali zivot je pun iznenadjenja,zato moram da se obratim njemu licno, :D
Zato postoje PP
kao prvo ja se ne krijem
Zato koristis puno ime i prezime kao nik ( i mi ostali ne ostavljamo JMB ali ne tvrdimo da se ne krijemo - lakshe je iz mraka ... iza djeda pucat' na meDJeda)
jednostavno svako ko zeli da sazna ko sam moze
reci kako jer ima i onih koji kazu da nisu doznali ko je slavni "Kami"
a mogao sam to da sakrijem da sam htio
Jes bas siguran u to sto tvrdis???
ja sam zelio da se zna ko sam ali isto tako nisam htio da opterecujem one koje to nije interesovalo
???
,i koji bi citali sve ovo sto ja skrabam samo zato sto je to napisao neko tamo koga oni poznaju,i koji je eto nekim slucajem lud i pisa uz vjetar,iako mu nije nuzda.Meni nije nuzda ni da budem lud ,ni da pisam uz vjetar ,ni da se suprostavljam onima koji imaju moc,(dobar dio su moji prijatelji)itd.itd.itd...
Ovde si uu pravu svi su cutali i nisu citali postove dok nisu doznali ko sam. Sada kada su doznali ko sam, poceli su da koriste blagodeti demokratije k'o i ti
sve to nisam morao,ali zivot nas kao male usmjeri i usadi nam nesto u ove tintare
Ne bih ovo da komentarisem, a posebno ne o "zavrsavanju u Cicosovim rezancima"
Druga stvar je ovo musko zensko,meni su rekli da si neka tamo ostecena snajka koja je bila vec na forumu pod drugim imenom,pa kako bi ja znao da si musko,ima puno zena da se lazno predstavljaju,a i obrnuto,ovdje smo svi nesto drugo nego u stvarnom zivotu,
'ebga sad' ocito i kod OZNE nesh' moRe da se zezne :lol:
Pa mozda si mogao da razmislis i o tome da se pisanije u tom trenutko vec razvilo do mjere kada se pomalo gube zivci.
Zasto sam "ustao" za tog covjeka vec sam napisao nekoliko puta .
ETO ZA TU UVREDU SE IZVINJAVAM
Ma daj. U pocetku mi je sve ovo na forumu bilo bash kao lagana zeza - sve do tog posta. Ako si toliko na forumu i ako si se utrapljavao u stokakva g.... onda si morao osjetiti kada je trenutak da se malo prikoci a da to ne lici na tvoj poraz - dosao neki novi lik i slavnog "Kamia" stjerao u cosak.
Ti si na moj post u sadejstvu sa svojim istomisljenikom nastavio ka tome da se vise ne mozemo zaustaviti ,
U svemu ovome ocito ni ti ni ja necemo mozi staviti tacku. Sto je blago receno i smijesno i glupo i ... svakako nekako. Da to neko ucini sa strane opet isti glupi shmek...da smo se u pojedinim dijelovima prepiske bash sluzili ironijom i onim gorim sa obje strane
LM, sve i jeste krenulo ovako jer si mislio da sam imao namjeru da te nadgovorim - k'o dijete si - niisam ja lokalna snajka kojoj je gusta da se nadgovara preko medje. Imam problema dovoljno za nekoliko zivota i bez nadlajavanja s tobom ili "nadrogovavanja" ( po Brankici)
nije bilo namjerno,ali posluzilo je kao metoda da te izvucemo iz rezervi i da saznamo nesto vise o tebi. :wink:
Shto jes' jes' nisam ostavio JMB da budem o'ma prepoznat ali eto nekima nije trebalo mnogo da prokljuve ko sam.
A mogao si i na PP da pitash, mogao si da provjeris na teolu (ako imash veza i vezica) ko se krije iza te i te4 maila adrese.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by KAMIKAZA »

Eto sad bi se i ja trebao naci uvrijedjenim,ali nisam ja taj tip.....demokratija je na zalost uticala i na mene :D trpim i radim...
Nisu se oni okupili oko mene,nas je samo jedno veliko zlo stavilo skupa na istu stranu,mozda da nije bilo...(necu imena da opet na zakuvamo :D ) ......reci cu samo zla,mi bi bili politicki,moralni,drustveni ili neki drugi protivnici,mozda to i postanemo,u neka skorija vremena,kad se sve promjeni na bolje,i kad nam svima bude jednako dobro,tada cemo morati da se sukobljavamo sami sa sobom,u zelji da od dobrog napravimo bolje.
Ali necu ovdje o politici,mada se ona uvukla u sve,pa evo je i ovdje medju pedagoskim rad(t)nicima,necu da pisem ni o tome zasto ja sve to radim,kad mi nije nuzda,ili bilo koji od ovih koje ti prozivas,svako ima razlicit motiv i stimulans,na srecu nikome od nas to nije novac.
Ovo sto sam naveo gore da nisam zavrsio skolu kao ti,je cinjenica,nije cinizam ni uvreda bilo kog tipa,uvreda bi bila da se ja smatram ravnim tebi,to sam naveo kad sam saznao o kome se radi,prije toga ti to naravno nebi priznao,jer i znanje je sirok pojam,ne poredim svoje sa nicijim, jer posto toga ne vidim automatski i ne znam dal se koristi kakvim pomagalima ili ko mu sapce dok pise.Pojavljivali su se ovdje likovi koji su vjerovatno danima spremali neki post,i kad ga objave,on izgleda perfektno,kao da ga je magistar pisao,a kasnije zabrljaju i ispostavi se da se radi o nekom tamo koji ni svoje ime ne zna da napise bez greske,prema takvima sam ja skeptican i takvima ne govorim ovo sto sam tebi rekao :D
Moj svaki post pa i pjesma su pisani najduze par minuta,vjerovatno imaju puno gresaka,ja se trudim koliko mogu bar te gramaticke da ispravim,da me bar vi pedagoski radnici ne proklinjete,rekao sam vec tekstovi pisani tako u velikoj mjeri zavise od mog trenutnog rapolozenja,nisam ni ja robot,tako se i desava da mozda promakne nesto,sto bi ja drugi dan vjerovatno drugacije napisao,ali i gdje mogu popraviti,to ne radim,jer to i jeste ono sto ljudi vole,nekad ljut,nekad veseo,nekad tuzan,a uvjek ruzan. :D Po mojim postovima se moze znati kakav mi je bio dan.
Eto,ma super stvar ovaj internet,ti i ja se ovoliko nismo za zivota ispricali :D :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

cicos
Posts: 200
Joined: 10.04.2010. 15:07

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by cicos »

kuzmo wrote:A ,jeste se napucali da nije pun mjesec.A brate imao si zivce da ovaj post sve citiras i sklopis kao elaborat.Vidim da se okupljate,evo jedan tokar za pocetak ,jbg. nisam bravar :lol:
Ma sto se brigas sto nisi bravar.
Ma sta bih sve napisao da sam se latio druge pive ( u nedostatku bambusa)
:mrgreen:

cicos
Posts: 200
Joined: 10.04.2010. 15:07

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by cicos »

Eto sad bi se i ja trebao naci uvrijedjenim,ali nisam ja taj tip
Da si udario "rezanac" znao bih zbog cega ;)
Pa iskreno se nadam da su ova dva posta kraj one vrevanje oko ... aj' necu vise spominjati
Znam da ima svih i svakakvih a pretpostavljam da ima i onih koji provociraju a nasli su se na vjetrometini vas sa foruma a bez kisobrana
Istinu za volju pratim ,vise ili manje redovno, bar 20-ak foruma ali na njima se za ovako pisanje kao sto smo mi razmijenili leti k'o iz pratjke.
I za malo skretanje sa teme a da ne pricam o bilo kakvom pokusaju vrijedjanja pada banovanje, Zato su uveli na neke od tih foruma i "pozivnice"
Onaj ko ti da pozivnicu u slucaju da ti zas... lete obojica...
Kada smo kod pisanja i sklapanja poruke. Gresaka ima k'o uprici.
To sebi mogu da dozvolim samo zato sto sam kod Mihajljine isao na popravni iz S-H jezika , pa mogu nju da okrivim sto me pustila da prodjem ;)
Istina ima i onih "gresaka" koje namjerno pravim ali su uglavno naglasene sa velikim slovom unutar rijeci.
Isto vrijedi i za sh, tj, ch i ostale shumnike. To je fora jos poodavno kada neta zapravce nije ni bilo ... ali to je neka druga prica
Sto se tice onih "mocnih dusmana" po kojima vi osipate drvlje i kamenje su i moji dusmani.
Steta sto oni ovde "ne stanuju" pa da se sa njima raspravim o nekim imovinsko-pravnim odnosima. Ne bi mi tre'ala ni prva piva a kamoli bambusovac
da se rasplajvazim sa njima.
Ovako cu morati sve to preko suda u nadi da cu pozivjeti toliko dugo da dozivim bar prvo sudjenje.

Da ne kukamo o politicarima jer su oni u dubokoj predizbornoj shutnji ili kako bi to preveo na bosanski ( boshnjachki)
" Ba, ko je laj'o - laj'o, ne'a vishe - zdraaaavooo"
P.S.
Mozda ovo ne bi bilo lose i za nas dvojicu ;)
Last edited by cicos on 03.10.2010. 10:12, edited 1 time in total.

jazavac pred sudom
Posts: 36
Joined: 26.09.2010. 19:11

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by jazavac pred sudom »

DOBRO ZBORIŠ "CICOS" .SVIĐA MI SE , SVAKA TI JE NA MEJSTU.

Dragana
Posts: 105
Joined: 09.01.2009. 08:44

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by Dragana »

Evo, kaze mi mama da je umro nastavnik Milan Davidovic.
Sto se dogadja kad mrtvi fazani lete iznad nasih glava
Kad mrtvi fazani lete, a nijedan ne pada???

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by KAMIKAZA »

Ne zezaj, :shock: jel stvarno ???
Iako mi je pocupao milion puta solufe,bio mi je drag na neki nacin...
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by aquarius »

Slobodno mogu reći da je Milan Davidović bio moj porodični nastavnik matematike.
Učio je mog oca, moju majku, ujaka, mene i sestru. Dakle 5 različitih generacija.
Još mi u glavi zvoni Pitagorina teorema :
" Zbir kvadrata nad hipotenuzom,
to zna svako dete ,
jednak je zbiru kvadrata nad obje katete "

Neka mu je laka crna zemlja !
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
sveznadar
Posts: 386
Joined: 25.08.2007. 21:04

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by sveznadar »

Тема замрла, тек се понеког просвјетног радника сјетимо када му видимо читуљу... :(
"...Što se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život..."

cicos
Posts: 200
Joined: 10.04.2010. 15:07

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by cicos »

Umrije Tesla umrije Ajnstajn a i ja se ne osjecam bas najbolje

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by murgo »

:smt041 :smt041 :smt041
nema zabave bez zena i rakije

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by JOKARA »

Koliko poznajemo saobraćajnu kulturu?

Učenici osnovnih škola "Nikola Tesla" iz Prnjavora i "Branko Ćopić" iz Šibovske učestvovaće na republičkom prvenstvu iz poznavanja saobraćajne kulture koje će biti održano 20. maja u Banji "Vrućici" u Tesliću.

Ekipe koje putuju u Teslić sastavljene su od po dva dječaka i dvije djevojčice rođenih u periodu od 1999. do 2001. godine.

Takmičenje organizuje Auto moto savez Republike Srpske kao preventivno-obrazovnu aktivnost s ciljem smanjenja stepena ugroženosti školske djece u saobraćaju.

Đaci osnovnih škola najugroženija su kategorija učesnika u saobraćaju i kao pješaci i kao biciklisti. Realizovanjem ove aktivnosti povećava se nivo opšteg saobraćajnog obrazovanja, olakšava kretanje djece pješaka i biciklista u saobraćaju, te na taj način direktno utiče na povećanje njihove bezbijednosti.

Takmičenje se sastoji iz dva dijela, teoretskog koji podrazumijeva provjeru poznavanja saobraćajnih propisa i praktičnog koji se odnosi na vožnju biciklom na poligonima.

Koordinator takmičenja Romko Zakaljuk napomenuo je da su ekipe iz Prnjavora na ranijim takmičenjima imale zapažene rezultate od kojih je bilo dobrih rezultata na bivšim saveznim i republičkim takmičenjima.
Ovo je saopstenje Radio Prnjavora od 12.05.2011 godine.

Vjerujem da ce Cicos najbolje razumjeti sta pisem.
Ocigledno da takmicenje iz matematike, fizike ... nisu bitna :smt017 tako bar misle oni koji su intervuisani odnosno oni koji su davali izjavu - informaciju! :smt078 Godinama se iz pojedinih skola i od strane pojedinaca favorizuje samo jedno takmicenje i to najcesce poznavanje saobracajnih propisa ili kako smo to mi ranije zvali "biciklizam". :smt117 Nije mi zelja da umanjim trud i rad kako djece tako i nastavnika koji vodi tu sekciju :smt023 ali u moje-nase vrijeme sistem vrijednosti bio je malo drugaciji ili ako nista bar su bili podjednaki kriteriji i tretman za sva takmicenja. Dakle ide se na republicko takmicenje to je znatno bitnije od odlaska na drzavno takmicenje i zauzimanje ( vec godinama ) zavidnih rezultata na drzavnim prvenstvima. :idea: :!: :?:
Свако зна своје, милиција свачије !

cicos
Posts: 200
Joined: 10.04.2010. 15:07

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by cicos »

JOKARA wrote:
Koliko poznajemo saobraćajnu kulturu?
Vjerujem da ce Cicos najbolje razumjeti sta pisem.
Ocigledno da takmicenje iz matematike, fizike ... nisu bitna :smt017 tako bar misle oni koji su intervuisani odnosno oni koji su davali izjavu -
Ah, razumijem. Cak sta vise, sinoc sam se vratio sa drzavnog takmicenja ili olimpijade iz matematike. Napisah ILI jer ni sam ne kontam sta je bilo.
Posto su svi ucenici , osmi , deveti i pvi srednje radili istre zadatke ispade da je bila olimpijada. Ali pravi cirkus se desio prije toga.
U stvari mijenajo sam kolegu jer je on imao ispit i prozivio olicenje (ne)ozbiljnosti od strane organizatora tj. naseg PPZ-a
Organizovan je prevoz. Uz nekih po' sata kasnjenja smo krenuli u Saraj'vo. Kasnjenje bilo iz razloga sto sofer nije znao ko iz BL ide sa njim - niko mu nije rekao.
Onda je promasio put pa umjesto u Teslic krenuo u Teshanj, u Doboju opet prica kao u BL. Niko ne zna da li ima neko iz Doboja od djece ili ne. U Sarajevo kada smo dosli nema mjesta gdje da prespavamo.
Neko bio brzi i zauzeo mjesto iako je navodno 'begenisano'. Idemo u neku krchmu da pitamo za prenociste. Imaju 9 mjesta a na s 11. Neko ce morati u busu da spava,a mozda neko i pored tarabe. Ja predlozio da se vratimo i kod kinezovaca kupimo po vrecu za spavanje a okolo ima i trnjaka i shumaraka pa da za veceru skupljamo puzeve...
Konacno nas odvedose do Lukavice pred neki 'otel. Onda izbija jurnjava za sobaricom da to pripremi. Sobe dvokrevetne sa po tri kreveta. Zasto li se zovu dvokrevetne? Ne znam. Ali znam da je shofer hrkao skoro cijelu noc ...
Vecera nije bila obezbijedjena pa smo svako od nas pratilaca dao po 24KM za veceru - za sebe i ucenika. Mozda nam neko to i namiri. Ako ne onda sam u cistom plusu jer mi je dnevnica koliko mi je poznato 20KM.
Cijena prenocista je valjda 90KM po zivoj dushi. Doruchak ko iz snova. Vece su obroke dobijali na rimskim galijama - opet se sjetih puzeva. Takmicenje pocelo u 10 sati a mi koji nismo djeca smo polipsali po ovoj zvizgochaji chekajuci da se sve to zavrshi , da bi tek oko pola osam uvece krenuli nazad.
Pri obilasku grada (dok smo cekali da komisija pregleda radove) "turisticki vodic" nam je ispred skupstine rekao da je u istoj kafa 30 feninga a ruchak chitavih 1KM. Vjerovatno tako zestok cjenovnik da se ne bi desio udar na shlajboke od sirotinje koja obitava po skupstinama, vladama, predsjednistvima... Mozda i oni dobijaju onu bljedoliku salamu kao mi juce ujutro...
Sve u svemu ne zna se sta je vise i za koga ponizvajuce. Za djecu ili za nas koji sa njima radimo.Tretiraju nas k'o dvorske lude samo da bi popunili svoje kalendare rada sa djecom i da ne bude da se oni ne brinu za djecu. Usput trebalo je vidjeti kako je opremljena "njihova" skola u Dobrinji ("Skende Kulenovic") u odnosu na ove nase bijeda i jad od kabineta.
Postavlja se pitanje zasto je sve manje onih koji hoce da uce? Ne mora biti neko filozof pa da dozna ako se djeci kao nagrada da neka lijeva bizuterija od kinezovaca koja ne vrijedi ni 20KM brat-bratu i sto je i najgore, nema nikakve veze sa onim sto su djeca radila. Ucenik koji je isao na matematiku dobije knjigu "Druzina pere kvrzice"
Da ne pricam da je to oduvijek tako. Sjecam se rahmetli Ranka Ruzicica i Pere Marusica koji su onomad dosli u Vijacane pa Boji (onom ruznom - Kamikazovac ce to strucnije opisati) i meni dali za obavezu da napisemo sanacion plan i program kako mislimo rijesiti slucaj da su nam djeca iz MM i fizike bila zadnja na opstinskom takmicenju. Nije vrijedjelo da objasnjavamo da je tog dana Goca (evo nas opet zajedno u ovoj skoli) odvela djecu u BL na one cuveno "Titinim stazama revolucije". Broj aktera se prepolovio.Ranko i Bojo zasigurno su na onom svijetu a za Peru neznam,Cedo (nu blago meni) i Goca kao jezicare evo pod istim krovom samnom a ja koliko cu dugo do sa borim do odlaska kod sv. Petra i kuvanja u loncu zbog svih onih jedinica ... neznam ali poslije svega ovog do sada sto prozivjeh i vidjeh u ovoj struci, ne bih nista ni izgubio da me i ne bude.
Za sve gramaticke greske koje napisah odgovorna je Mihajljina sto me propustila na popranom tamo neke 70-e. Zato je ovde Goca koja spremno ceka da ispravi svaku moju greshku, a i da mi zvoca ... ;)

Mozda ce doci vrijeme kada ce neki novi klinci koji budu odlucivali sta ce da se radi, donijeti dobru odluku i ulagati u znanje a ne da se uzdamo u svoja ledja a pamet kupujemo od drugih.
Ne krivim nikoga od nastavnika koji rade one "omrznute" predmete iz kojih skupljaju petice. Ko je meni kriv sto sam 80-e izabrao matematiku i fiziku. Prvo sto uvijek testiraju su ta dva predmeta. Valjda znaju da su tu djeca najtanja pa se moze uvijek naci zrtva u koju ce se uprijeti prstom da nista ne radi.
A gradivo je tek prica za neku novu shkrabotijadu na forumu.... koliko samo gluposti mora da se uci a nikada nece zatrebati...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by vrsta8472 »

Све у свему, луд и незабораван провод :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by kuzmo »

Da li ste culi da je preminuo jedan od ucenicima drazih profesora Radivoje Gunjevic Djole.

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by nenad 10 »

kada

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by vrsta8472 »

Јутрос, не знам како сам то заборавио написати :?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by regeman »

Pocivaj u miru!
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
povjerljiva
Posts: 712
Joined: 11.03.2010. 13:10
Location: tamo daleko

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by povjerljiva »

Ostaće upamćen kao jedan od najdražih profesora.

Njegova je kultna izreka da ako hoćeš da đaka nagradiš, daš mu jedinicu, on ode u Švicu i vrati se u bijesnim kolima, a ako hoćeš da ga kazniš, daš mu peticu, pa jadnik misli da je pametan i postane intelektualac, koji se onda cijeli život pati.
Život je samo jedan.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by ZMIJA »

Preerano je otisao.Slava mu :!:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by JOKARA »

Zaista mi je zao Djole, porodici iskreno saucesce.

Cicos, znao sam da ces ubosti temu, bravo !!!
Ni meni nije zelja da umanjujem bilo ciji rad i zalaganje ali smatram da su ( po meni ) bitniji predmeti matematika, fizika, srpski pa cak i vjeronauka.
Pozdrav !
Свако зна своје, милиција свачије !

Brankica
Posts: 1416
Joined: 09.03.2009. 16:24
Location: Prnjavor

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by Brankica »

cicos wrote:Ah, razumijem. Cak sta vise, sinoc sam se vratio sa drzavnog takmicenja ili olimpijade iz matematike.
:-)
Samo da te upozorim da vodis racuna sta pises na forumu.Nama je uskracena sloboda govora!
To sto mi idemo na DRZAVNE OLIMPIJADE to nase nije nista.Moj je ucenik bio 4. mjesto na Drzavnoj olimpijadi.
Da je vozio bicikl u Teslicu znala bi sva Opstina i sire,bio bi najavljen i odlazak i naknadno plasman. :-)Ali ovako,tudje dijete sam pohvalila samo u meni dostupnim medijima.Nema to veze,stari umiru,fala bogu i mi cemo a djeca zive i pamte.Svakome njegovo.Vrijeme ipak sve pokaze.
I da znas ja nisam imala pravo ni na putni nalog,sta da se nedaj boze desi saobracajka.To su stvari gdje se debelo moramo ograditi ubuduce.
A sto se tice slobode govora, :-)

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by KAMIKAZA »

Brankica wrote::-)
Samo da te upozorim da vodis racuna sta pises na forumu.Nama je uskracena sloboda govora!
:-)
Naravno,uskracena vam je sloboda govora, ali sloboda pisanja vam je ostavljena. :D Znam da bi me sada udavila,da mozes :-P
Mi smo jedna uredjena drustvena zajednica i ne mozemo da pisemo sta hocemo i protiv koga hocemo. :smt003 gdje bi nam bio kraj,kad bi smjeli svakome da kazemo sta mislimo ,izginuli bi medju sobom za dan. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by Vucijak »

Bas mi je zao Djoleta bio je bas dobar covjek
Image

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Najdrazi pedagoski radnici

Post by nenad 10 »

Nazalost preminuo je Ljubinko Savkovic direktor Os.Branko Copic.On je preporodio skolu obnovio,uredio i veliko mu hvala.Nek mu je laka crna zemlja.

Post Reply