Da li ste se životno osigurali

Drugim riječima buvlja pijaca.

Moderators: vrsta8472, Hirurg

User avatar
Mixer 01
Posts: 62
Joined: 13.12.2007. 14:30
Location: Tu negdje

Post by Mixer 01 »

[/quote]gorica vrhovac

--------------------------------------------------------------------------------

Mixer 01 (citat):
Citat:
Mixer 01 (citat):
Citat:
jel i ti to radis?


Napravio sam manju pauzu pa sad pripremam teren


odlicno i ja imam sada kratku pavzu! A u koji agenciji si ja sam u agenciji 100 Smiljan Mori i Kristjan Krautberger!


Agencija nam je ista samo sto je moja linija Joza Kerneza-Brankica Miholjcic


super! Onda smo ista agencija! Samo ja radim u Sloveniji! A gde imate semenare?

[quote]
Seminare imamo u BL
EVO ME TU SAM, JA SAM !!!

User avatar
gorica vrhovac
Posts: 340
Joined: 04.03.2007. 00:45

Post by gorica vrhovac »

Bila sam na prvom seminaru u BL kad se otvorila agencija u Bosni!
Image

User avatar
VUK-RS
Posts: 613
Joined: 03.08.2005. 04:41
Location: Прњавор

Post by VUK-RS »

Постоји изрека у том послу: " Државе, банке и Владе могу пропасти, али осигуравајућа кућа НИКАД !!! :wink:
MOZE I TE KAKO PROPASTI.

Ukoliko se radi o "linijama",s moje tacke gledista to nista drugo nije nego PIRAMIDA,tipa AMWAY i drugi.

Ukoliko se zelite osigurati,potrazite osiguranje od povreda u privatnom zivotu,od sportskih povreda(znaci svaki prelom,povreda osiguranika i bilo koje druge osobe koja je povezana sa osiguranikom bice isplacena),domacinstvo od provala i kradja,osiguranje kucanskih aparata(da li da dijete razbije staklo na vasim balkonskim vratima ili prevrne televizor u domacinstvu,kod rodbine,komsije,stetu snosi osiguranje).
Znaci ako dijete upadne s bicikla i ogrebe vase ili komsijino auto,takodje osiguranje snosi stetu.
U ovoj opciji nema povrata novca nakon perioda od 10 ili 15 godina,ali zato je osigurano sve.
Osiguranje pravne zastite na nivou svih institucija i u svim slucajevima(posao,saobracaj,krivicna djela,.....)

Konkretno se radi o "Freizeit und Sportunfall versicherung,Haushalt versicherung i Privat rechtschutz"

Postoje osiguranja zdravstvene zastite(klinicko lijecenje,izbor lijecnika,kategorija,ugradjivanje zubnih implantata) samo jako skupa.

Ukoliko zelite vid stednje i osiguranja novca preporucujem BAUSPAR opciju tj.Gradjevinska Stedionica(dozvoljena jedna polisa,novac "zagarantovan 100%" plus premije na godisnjem nivou,minus porez na kamatu koji je 22%[KeSt]) u preiodu od 6 godina sa mogucnosti produzenja ugovora.Maksimalna ulaganja € 83,34 po stanovniku,tj. stedisi(mjesecno) ili jednokratnom uplatom € 1000 godisnje.

Zivotnim osiguranjem za zivota nista ne postizete osim ostetu kod teskog invaliditeta i u slucaju smrti.Isplata novca je zagarantovana 66,7 % (dva jaka garanta koja se cesto navode)sto odprilike iznosi uplati ugovorom u periodu od 10 ili 15 godina zavisno od osiguravajuce kuce.
Veca je zastita biti clan nekog od autoklubova tipa ARBÖ ili ÖAMTC nego zivotnog osiguranja(slepanje,sitne opravke,dijagnostika,savjetovanje,odredjeni popusti kod partnera,vrijednosi cekovi,HELI i AIR ambulance kako u zemlji tako i u inostranstvu,itd...)

Nisam broker,a ni makler.

Ispravite me ako grijesim.
:lol: :lol: :lol:
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

User avatar
Fataliti
Posts: 16
Joined: 13.07.2007. 14:57

Post by Fataliti »

Gorice nevjerujem da radite već godinu dana iz razloga sto smiljan mori dijeluje na teritoriji rs od 5 mjeseca 2007

User avatar
gorica vrhovac
Posts: 340
Joined: 04.03.2007. 00:45

Post by gorica vrhovac »

Fataliti wrote:Gorice nevjerujem da radite već godinu dana iz razloga sto smiljan mori dijeluje na teritoriji rs od 5 mjeseca 2007
istima da djeluje 5 mjeseca u rs al ja radim u sloveniji a tu radi malo duze,ja radim 1 godinu!
Image

User avatar
Fataliti
Posts: 16
Joined: 13.07.2007. 14:57

Post by Fataliti »

OPROSTITE NISAM ZNAO DA RADITE U SLOVENIJI

PRIMITE ISKRENO IZVINJENJE

SRDACAN POZDRAV

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Osiguran, pa se osjecam sigurnije :wink:
od povreda, zivotno, penziono, djidja midja... Generali :wink:

Slucaj:
Zakljucim Unfall versicherung (osiguranje od povreda), i bi to cetvrtak...al djavo hoce, pa tada slucajno ne imadoh pasosha uzase; pa nismo mogli odmah faksati... reko, sutra cemo...
Kad sutradan- ode prst... :roll:
Operacija, lezanje na klinici od 7 dana, neki deo invalidnine... sve sam to mogao "kasirati" da sam imao pasosh uzase dan prije.... al jbg...

DRAGO MI JE STO SAM OSIGURAN, ALI UVJEK KAZEM DA BOG DA MI NE TREBALO

zoki05
Posts: 725
Joined: 05.07.2005. 09:49
Location: Prnjavor

Post by zoki05 »

ču ovo!!! pa jest, mi koji živimo u LONDONU, mi smo morali.. ali vi ne morate! blago vama..

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

gorica vrhovac wrote:ja sam u agenciji 100 Smiljan Mori i Kristjan Krautberger!
Gorice sta da radim?Da li da se smijem ili da se zamislim... :?: Image
Image

Post Reply