Svi mi imamo nekog svog idola...

Drugim riječima buvlja pijaca.

Moderators: vrsta8472, Hirurg

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

A jesil ga preso u celavosti,Kamhikhazho nijedna???
Srebrena Krila

cirus
Posts: 122
Joined: 03.06.2007. 13:00
Location: preko bare

Post by cirus »

Ma jok kakav celav.Kako najzgodniji covjek poslije Gradonacelnika moze biti celav?(PAY BACK).

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Post by neko iz mase »

Moj idol...Jedan i jedini Zinedin Zidan.Mada nije mu vjera za hvaliti ali čovjek je car.Kako to da nikome nije idol Muhamed Ali?

User avatar
odlikas7450
Posts: 305
Joined: 18.05.2007. 11:30

Post by odlikas7450 »

Imao nekad idole pa me mnogi razocarali. Sad samo u se i u svoje kljuse.

User avatar
Sweety
Posts: 172
Joined: 28.10.2007. 15:50

Post by Sweety »

Ma kakvog idola.
"Ne cini sebi idola niti kakva lika,nemoj im se kajati,niti im sluziti"
:lol: :lol: :lol:

User avatar
bebaaa
Posts: 1087
Joined: 16.09.2007. 15:17
Location: prnjavor

Post by bebaaa »

Ako si vec izgradjena licnost,stabilna osoba zasto u nekom traziti idola!!!???
...Ako ti zivot da 1000 razloga za plac,
ti dokazi da imas 1001 razlog za smijeh...

san
Posts: 55
Joined: 17.10.2007. 11:12

Post by san »

seha wrote:U pravu si,nemam zasto kupit hljeba djeci.A ti Franjo,kako bas udari na kredite,sto me ne upita,imam li Male Brione ili jahtu,mozda.Ne upita se ti kojim slucajem,imam li zena ko pljeve i dal me voli i postuje cijeli svijet.Ma ne Franjo,naucio si ti na propast sistema i na crnjenje i onog sto imalo valja od naseg,ne mozes ti vjerovat a i ne zelis da neko od tvojih znaci nesto u ovom .ebenom svijetu...Da, ja sam propalica bez igdje ista...A kad bi zivio milion zivota,nemogu bit ni blizu Tita,samo pusta zelja.A karakter ko Tito,nikad vise ,mili moj,nikad...
Ako se na varam, na tvojim je grudima NJEGOV skraceni potpis?
Pozdrav, mladji poznanik
MUSEMIC

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Moj veeeeeeeeeeeeeliki idol-ZACARIJAImageImage
Image

User avatar
Kaya
Posts: 454
Joined: 04.01.2008. 14:15
Location: Prnjavor,SouthSide :)
Contact:

Post by Kaya »

Super Mario 8)
No Hate Allowed ! ! !

Samac
Posts: 1357
Joined: 12.03.2007. 23:00
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Samac »

2. Ne pravi sebi idola niti kakva lika; nemoj im se klanjati niti im služiti

Samac
Posts: 1357
Joined: 12.03.2007. 23:00
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Samac »

neko iz mase wrote:
Samac wrote:2. Ne pravi sebi idola niti kakva lika; nemoj im se klanjati niti im služiti
Mislim da se to baš ne odnosi na neke sportske,muzičke i dr."idole".A ako smatraš da jest kako bi komentarisao:"Blagoslovljeni siromašni duhom jer je njihovo carstvo nebesko"?Moj sportski idol utiče na moju igru a ne ponašanje.I ne klanjam mu se :wink:
A da upravu si, primjetio sam da u zapovjestima piše:

Ne pravi sebi idola niti kakva lika; nemoj im se klanjati niti im služiti (ovo se ne odnosi na sportiste, muzičare) :wink:

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Post by neko iz mase »

Samac wrote:
neko iz mase wrote:
Samac wrote:2. Ne pravi sebi idola niti kakva lika; nemoj im se klanjati niti im služiti
Mislim da se to baš ne odnosi na neke sportske,muzičke i dr."idole".A ako smatraš da jest kako bi komentarisao:"Blagoslovljeni siromašni duhom jer je njihovo carstvo nebesko"?Moj sportski idol utiče na moju igru a ne ponašanje.I ne klanjam mu se :wink:
A da upravu si, primjetio sam da u zapovjestima piše:

Ne pravi sebi idola niti kakva lika; nemoj im se klanjati niti im služiti (ovo se ne odnosi na sportiste, muzičare) :wink:
Nisi me razumio ali nema veze :wink: .Ja nema idola u smislu da se ponašam kao on,da se nosim kao on.Imam određenu osobu kojoj se divim zbog određene sposobnosti.A bukvalnog idola nemam jer nema savršene osobe na svijetu :wink:

zacaria
Posts: 1041
Joined: 20.08.2006. 19:35

Post by zacaria »

Mr X wrote:Moj veeeeeeeeeeeeeliki idol-ZACARIJAImageImage


hvala, hvala razumije se....

a sto se tice ove Bozije zapovjesti, mislim da su se svi zeznuli koji se drze toga, jer su svi srbi napravili sebi idole citaj -svece
O fredlani gruntibugli..Vaše mikturacije jesu mi ko plurdlani garblikoči i lurdgni sni
Grupe, zazivam Ti,I huptozno da dranglaš me krinklim bindlvurdlama / ili da te bacim međ gobervarte svojim blarglgnječuronom čuvaj se ako te ne!"

Samac
Posts: 1357
Joined: 12.03.2007. 23:00
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Samac »

neko iz mase wrote:
Samac wrote:
neko iz mase wrote:
Samac wrote:2. Ne pravi sebi idola niti kakva lika; nemoj im se klanjati niti im služiti
Mislim da se to baš ne odnosi na neke sportske,muzičke i dr."idole".A ako smatraš da jest kako bi komentarisao:"Blagoslovljeni siromašni duhom jer je njihovo carstvo nebesko"?Moj sportski idol utiče na moju igru a ne ponašanje.I ne klanjam mu se :wink:
A da upravu si, primjetio sam da u zapovjestima piše:

Ne pravi sebi idola niti kakva lika; nemoj im se klanjati niti im služiti (ovo se ne odnosi na sportiste, muzičare) :wink:
Nisi me razumio ali nema veze :wink: .Ja nema idola u smislu da se ponašam kao on,da se nosim kao on.Imam određenu osobu kojoj se divim zbog određene sposobnosti.A bukvalnog idola nemam jer nema savršene osobe na svijetu :wink:
Poštujem to što se nikom ne klanjaš :wink: Ali ipak zna se šta je idol, neko koga oponašaš i poistovjećuješ se sa njegovom ličnošću. Ja lično nemam idola, sam sam sebi najvažniji i mislim da nebi mogao ni zbog koga mijenjati se kao ličnost. Vjerujem da je takva situacija i sa tobom.
Mislim da to na šta ti misliš nije baš Idol, mislim da više težiš tome da postigneš njegov uspjeh.
Dok ja to zakomplikujem. pozzzz :wink:

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Post by neko iz mase »

E shvatio si uglavnom.Znam i ja da to nije baš idol.Ali ajd.Pozz :wink:

zacaria
Posts: 1041
Joined: 20.08.2006. 19:35

Post by zacaria »

meni su idoli voditeljke sa Vikoma... ni brige ni pameti
O fredlani gruntibugli..Vaše mikturacije jesu mi ko plurdlani garblikoči i lurdgni sni
Grupe, zazivam Ti,I huptozno da dranglaš me krinklim bindlvurdlama / ili da te bacim međ gobervarte svojim blarglgnječuronom čuvaj se ako te ne!"

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Post by neko iz mase »

Meni Zmaj od Šipova :wink:

Samac
Posts: 1357
Joined: 12.03.2007. 23:00
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Samac »

neko iz mase wrote:E shvatio si uglavnom.Znam i ja da to nije baš idol.Ali ajd.Pozz :wink:
Sve u svemu , ni ja ni ti u pravu, e jesmo ............. :? zbunjeni

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

neko iz mase wrote:Meni Zmaj od Šipova :wink:
Уххх, гдје њега нађе. :lol:
Image

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Post by neko iz mase »

Ma tržio neku osobu koja će biti u egalu sa Zacarinim idolima.Pa mi on pao na pamet :D

zacaria
Posts: 1041
Joined: 20.08.2006. 19:35

Post by zacaria »

neko iz mase wrote:Ma tržio neku osobu koja će biti u egalu sa Zacarinim idolima.Pa mi on pao na pamet :D
bas sam sinoc gledala svoje idole, nazivaju se vikomice orchestra, sviraju 3 elektricne gitare a za jednom se vuce kabl od gitare...da ne pricam da se umjesto svega toga cuje harmonika i frula...
moji idoli...
O fredlani gruntibugli..Vaše mikturacije jesu mi ko plurdlani garblikoči i lurdgni sni
Grupe, zazivam Ti,I huptozno da dranglaš me krinklim bindlvurdlama / ili da te bacim međ gobervarte svojim blarglgnječuronom čuvaj se ako te ne!"

put sudbine
Posts: 74
Joined: 04.02.2008. 12:35

Post by put sudbine »

moj idol : BORA CORBA
pozdrav zavicaju

User avatar
K.G.
Posts: 175
Joined: 07.03.2007. 16:33
Location: Prnjavor

Post by K.G. »

Zar nije ocito, pa K.G. :D :D :D





Al` samo kosarkaski, u zivotu inace ipak idoli su roditetlji
:smt038 :smt038 :smt023[/img]http://www.nba.com/media/act_kevin_garnett.jpg
SVE PROLAZI ZVEZDA TRAJE!!!!

User avatar
Milky-Way
Posts: 29
Joined: 23.12.2007. 15:29

Post by Milky-Way »

moj idol je samo ona:


Image

Post Reply