Pijanska

Drugim riječima buvlja pijaca.

Moderators: vrsta8472, Hirurg

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

vrsta8472 wrote:Napio se do sada jednom u zivotu :cry:

Sta da vam pricam.
i nikad se vise nisi otrijeznio :D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Odem ja sa Mirom Petresinom u tadasnji cafe bar "Live" na neku Hajneken promociju. Sramota je reci ali ja sam popio jedno tri ona Hajnekena i napio se da nisam znao sta radim (uglavnom sam pravio raznorazne gluposti o kojima se i dan danas prica), sutradan sam isao na polaganje vozackog, sa prvim mamurlukom u zivotu i naravno PADNEM.

Da ne kazete kako nemam i ja tih pjanskih prica.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

KOZAK
Posts: 54
Joined: 13.09.2007. 21:38

Post by KOZAK »

Jednom sam se olešio tako da sam sva vrata ključem izgrebao pokušavajući da ih odključam!
JOJ STO VOLIM KAD GODINA IZDA,SVE POSKUPI,POJEFTINI P...A(PIVA)

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

jer tad,
TAD SAM BIO MLAD.....

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Kad sam bio mlad

Sa trinaes sam popusio prvu pljugu
A posle prve odma i drugu
Jer tad
Tad sam bio mlad

S cetrnaes sam popio prvo pivo
A posle piva sam pio sve zivo

Jer tad
Tad sam bio mlad

Kad dobijem batine nisam kukao
Bio sam tucen, i ja sam tukao
Jer tad
Tad sam bio mlad

Ja samo petnaes, ona ofucana
Hvala joj, ali bila je tucana
:lol:
Jer tad
Tad sam bio mlad

Sa sesnaes sam prvi put ponavljao
Pobego od kuce, i nisam je javljao
Jer tad
Tad sam bio mlad

Malo sam lagao, bio sam nagao
Nikome racun nisam polagao
Jer tad
Tad sam bio mlad
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Sneza
Posts: 842
Joined: 19.01.2005. 05:17
Location: Prnjavor

Post by Sneza »

Neka si ti to označio...a ona će se prepoznati :lol: :lol: :lol:

User avatar
odlikas7450
Posts: 305
Joined: 18.05.2007. 11:30

Post by odlikas7450 »

Ova danasnja omladina zaista previse pije i nema ni granice u picu. Kazem to jer se sjetih jednog mog kolege koji je uvijek govorio: "Ja uvijek imam granicu u picu." Kad ga pitaju, koja mu je granica, on kaze: "Kad se userem".

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

:lol: :lol:

Ma nije bas tako odlikaš, sve je to samo previse naduvano od strane medija.... naj vise u inostranstvu....
Pilo se, pije se i piće se... samo, danas su mogućnosti malo da ne kazem bolje u odnosu na vrijeme kad si ti bio mlad.... :wink:

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Најгоре: Једна Нова Година деведесетих, на гајби код пријатељице, " кила вињака " и црна рупа. Сјећам се да сам се пробудио са главом у ВЦ шољи. Одвратно искуству које бих најрадије заборавио.

Најбоље: Било их је више, али бих издвојио пар роштиља у Ловачком, и Францову незаборавну кафану на истој локацији. :lol: Од сумрака до свитања :smt023
Фантастична идеја, штета што није било заинтересованих. :x
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Nektar
Posts: 532
Joined: 05.02.2007. 21:22

Post by Nektar »

Имам милион прича, ал' некако сад баш не могу да се сјетим ниједне! :smt017
Најбоље је било у средњој школи...обавезе скоро никакве, професори ме добро знали и увијек гледали кроз прсте, што сам максимално користио... Пило се прије школе, послије школе...за вријеме школе... :D Дођем ја тако добро накресан код проф. Ђурђевића... :lol: Богу хвала, и он је мало кад био тријезан... :lol: и онда крену дуели... Штета само што је тад телефон с камером био прави луксуз... :lol:
Углавном, најбоље пијанке су биле непланиране, кад се крене на кафу или слично. Кад се испланира, увијек нешто или неко закаже и од тог не буде ништа!
Живјели!!!

User avatar
Nelle
Posts: 204
Joined: 29.06.2007. 22:36

Post by Nelle »

Kao Nektar imam milion prica ali ja o svojim nesmijem da pricam.
Srednja skola,pilo se na smrt.Dodjem u skolu nakresan ko deva pa zezam prof.Filipovic kako ima jednu nogu tanju,naravno odmah jedinica i napolje.
Subotom se izlazilo u Liju,joj neponovilo se.
Sa 20 maraka se napijem i ostane za burek,sada sa 20 maraka nemogu skoro nista.
Nekako mi je tada omladina bila veselija,jest se pilo ali veselilo.
Sada je samo ko ce vise popiti i glavu razbiti nekome.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Nelle, slazem se u potpunosti. Veliki sam protivnik tih ljudi koji piju a ne znaju da se kontrolisu. Vjerovatno smo se i tad sretali u Liji. :lol: A bilo je kino, a kasnije i tu u Exitu, dok je tu bio. Sad mi se cini da se sve raspalo. Nema vise onakvog veselja, sve je drugacije. Evo, ja cak ne pijem alkohol uopste, ima vec dosta...

User avatar
Nektar
Posts: 532
Joined: 05.02.2007. 21:22

Post by Nektar »

Е јест вала, Егзит је био закон. Редовно сам тамо наступао. Једном приликом, дођем са дјевојком око поноћи, чисто да попијем пиће, кад тамо све пијано ко мајка, туче трубачка верзија "Лане моје"...е тад сам видио како тријезан човјек гледа на све то... :lol: Ни "нови" Егзит није би лош тамо почетком године, али распаде се екипа конобара и пропаде све...
Живјели!!!

zacaria
Posts: 1041
Joined: 20.08.2006. 19:35

Post by zacaria »

ok, upravo,sada lesh pijana..... rakija, nektar ovo ono.... shator , stotinu ljudi , Baja mali sheba (sheva ) :wink: ....
dosla luci bez cviki , telefona, itd....i sa flashom shtoka.....bonus :wink: :twisted:

laku noc
O fredlani gruntibugli..Vaše mikturacije jesu mi ko plurdlani garblikoči i lurdgni sni
Grupe, zazivam Ti,I huptozno da dranglaš me krinklim bindlvurdlama / ili da te bacim međ gobervarte svojim blarglgnječuronom čuvaj se ako te ne!"

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Re: Pijanska

Post by Njegovan »

zacaria wrote:e ovako- noc kad ste se najvise olesili ...
sta ste radili, kako, s kim, gdje, koji kanal... :smt030
Једном сам се одерао толико да су ме носили кући. Али ријетко пијем. То је било прије једно 10 година у нашем старом Таргету. Никада не могу заборавити то. То је само једном да је тако било и да нисам могао на своје ноге лагане да устанем. :lol:
Image

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

zacaria wrote:ok, upravo,sada lesh pijana..... rakija, nektar ovo ono.... shator , stotinu ljudi , Baja mali sheba (sheva ) :wink: ....
dosla luci bez cviki , telefona, itd....i sa flashom shtoka.....bonus :wink: :twisted:

laku noc
Сретно јутрос са мамурлуком. Чуј, Баја Мали Шеба :lol: :lol: :lol:
То је онај Книнџин клон. :lol:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Ribar
Posts: 69
Joined: 26.09.2007. 14:37

Post by Ribar »

joj glava, stvarno ko nezna pit i netreba. al izac ugrad subotom i ne popit bar malo onda radije ostati ukuci. :lol:

zacaria
Posts: 1041
Joined: 20.08.2006. 19:35

Post by zacaria »

aha sheba razvaljuje, sinoc sam mu upala na binu i prekinula muziku
O fredlani gruntibugli..Vaše mikturacije jesu mi ko plurdlani garblikoči i lurdgni sni
Grupe, zazivam Ti,I huptozno da dranglaš me krinklim bindlvurdlama / ili da te bacim međ gobervarte svojim blarglgnječuronom čuvaj se ako te ne!"

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

zacaria wrote:aha sheba razvaljuje, sinoc sam mu upala na binu i prekinula muziku
Чек, чек... рођендан у Бјелошевићима ? :wink: Чуо сам да је био рокенрол. :lol:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Jel to onaj sto je dobio audi-a za osamnaesti rodjendan i sator sa muzikom?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Пасат шестицу, не Ауди. :lol:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Lose sam informisan :(
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
plawusha
Posts: 101
Joined: 03.08.2007. 23:56

Post by plawusha »

:lol: Zadnji dan skole ove god....Toliko sam se radovala sto sam uopste prosla pa jos nacisto tako da sam morala to proslaviti i jbg MALO se pretjeralo u konzumiranju alkoholnih pica...(tj. svacije sljive,malo kruske,votke,vina i naravno piva...)
Sve bi to i nekako bilo OK da se nismo ponapijali u skolskom wc-u pa povracali kroz prozor na "slucajne prolaznike".... :smt030
jeftino grizem po kucama....br: 065/yxy/xxxx

zacaria
Posts: 1041
Joined: 20.08.2006. 19:35

Post by zacaria »

vrsta8472 wrote:Jel to onaj sto je dobio audi-a za osamnaesti rodjendan i sator sa muzikom?

eee taj.....
O fredlani gruntibugli..Vaše mikturacije jesu mi ko plurdlani garblikoči i lurdgni sni
Grupe, zazivam Ti,I huptozno da dranglaš me krinklim bindlvurdlama / ili da te bacim međ gobervarte svojim blarglgnječuronom čuvaj se ako te ne!"

User avatar
okrivljena
Posts: 270
Joined: 27.07.2007. 23:07
Location: zemlja

Post by okrivljena »

zacaria, trijeznis li se ti ikada?! Haha salim se..... Cura je stvarno lik, a kad se napije, legenda nad legendama!
Jedino ekser ne ide glavom kroz zid!

Post Reply