Pijanska

Drugim riječima buvlja pijaca.

Moderators: vrsta8472, Hirurg

User avatar
Nektar
Posts: 532
Joined: 05.02.2007. 21:22

Post by Nektar »

ja kada samo vidim ovaj tvoj avatar dodje mi muka.................otrovao sam se tim "sirupom" jednom i svaki pogled na njega mi pokrece zeludac......
Исти сам! Једно вријеме ми је било невиђено мучење да оперем зубе, јер је паста за зубе имала сличан укус...
Живјели!!!

User avatar
kraschotica
Posts: 1061
Joined: 10.11.2007. 21:25
Location: put za nigdje...pa pred kraj puta;)
Contact:

Post by kraschotica »

ma sjetih se, jednom sam malo više popila, i to je kriv moj dečko i njegov tata...koji si mi samo nalijevali ovaj sokić iz mog avatara, i tada sam malo popila, i rekla sam, više nikada i evo gotovo dvije godine nisam popila kada idem van više od 4-5 "jegerića" sa coca colom...više me nikada nitko neće uspjeti napit;)
ki je mačku rep odsikal=)

User avatar
Ribar
Posts: 69
Joined: 26.09.2007. 14:37

Post by Ribar »

tata i sin se udruzili kako si se samo izvukla iz ti kandzi :lol:

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Jednom sam bio tolko trijezan ,kad nisam bljuno sve iz sebe.Oj,kad se sjetim,krene mi ubljuvak iz ustiju...
Srebrena Krila

User avatar
kraschotica
Posts: 1061
Joined: 10.11.2007. 21:25
Location: put za nigdje...pa pred kraj puta;)
Contact:

Post by kraschotica »

Ribar wrote:tata i sin se udruzili kako si se samo izvukla iz ti kandzi :lol:
haha, ma morala sam:) nemogu oni toliko točit kolko ja mogu popit, nemaju dobiti:)
ki je mačku rep odsikal=)

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Zac druze moj da li moze ova subota da se udruzimo i da se ubijemo samo sa pivcugom?!

zacaria
Posts: 1041
Joined: 20.08.2006. 19:35

Post by zacaria »

nego!
O fredlani gruntibugli..Vaše mikturacije jesu mi ko plurdlani garblikoči i lurdgni sni
Grupe, zazivam Ti,I huptozno da dranglaš me krinklim bindlvurdlama / ili da te bacim međ gobervarte svojim blarglgnječuronom čuvaj se ako te ne!"

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

zacaria wrote:nego!
E,dogovoreno...kad dodjem dole javim ti se na mobitel!

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Post by neko iz mase »

Od mnogobrojnih pjanstava rado se sjetim tri.
1.U sedmom razredu prije rodicine svadbe došli njeni punac i punica iz Španije.Ispeklo se prase ,alkohola kao u priči.Prvo sam krenuo sa klipovima pa onda bambusi pa onda gemišti i na kraju malo rakince.Na kraju me dovezli kući a mama samo što nije umrla od straha.
2.Kod prijateljice na rođendanu u Vijačanima.Auuu svi krenuli fino ali na kraju sam se skotrljao niz stepenice,ispovraćao čitavo imanje.Svjedok mi je Zacaria :smt030 ,čak smo zajedno i kući išli :lol: .
3.Prijatelj slavio rođendan u Urbanu.Pio sam pivo,crvenu votku i neku rakicu.Na kraju sam povraćao na sred ulice i spavao sam ispred kafane dok me drug nije odnjeo kući.Mislim da je Zac i tu bila.

Ima tog još ali...

kopacka80
Posts: 675
Joined: 24.01.2008. 16:51
Location: prnjavor zamisli

Post by kopacka80 »

Volim popit volim zagalamit!!! :lol:
Ja kada sam se ono jednoč napio,ja sam povraćao!!!
Onda kad sam se opet napio ja sam opet povraćao!!!
Onda svaki put kad sam se napio ja sam povraćao!!!
I nastaviću da pijem pa makar opet povraćao!!!
Jer ja sam uporan dečko!!!
Nešto će nestati,ili alkohola ili povraćke!!! 8)
MLADOST PROLAZI,STAROST ISTO PROLAZI!!!!
Др. Дабић

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Kada bih vas slusao i vasa iskustva sa alkoholom , vjerovatno ga nikiada ne bih ni probao !!!

Imali ljudi kakvih gegova i nesvakidasnjih anegdota ...

zacaria
Posts: 1041
Joined: 20.08.2006. 19:35

Post by zacaria »

ja sam usla u bus za...neka destinacija u Srbiji
vozili su me citavih 10 metara
ili su me ubacili...ne znam
O fredlani gruntibugli..Vaše mikturacije jesu mi ko plurdlani garblikoči i lurdgni sni
Grupe, zazivam Ti,I huptozno da dranglaš me krinklim bindlvurdlama / ili da te bacim međ gobervarte svojim blarglgnječuronom čuvaj se ako te ne!"

zacaria
Posts: 1041
Joined: 20.08.2006. 19:35

Post by zacaria »

veceras sam citavih 15 minuta urlala na mikrofon u civcijama (zvjezdane noci)
nezaobilazno mjesto (jer ako buco moze reklamirati , mozem i ja)
:P
O fredlani gruntibugli..Vaše mikturacije jesu mi ko plurdlani garblikoči i lurdgni sni
Grupe, zazivam Ti,I huptozno da dranglaš me krinklim bindlvurdlama / ili da te bacim međ gobervarte svojim blarglgnječuronom čuvaj se ako te ne!"

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

kraschotica wrote:evo gotovo dvije godine nisam popila kada idem van više od 4-5 "jegerića" sa coca colom...
Ovo pice nama u prezimenu izgleda... :lol: 8) :wink:

User avatar
proljece83
Posts: 446
Joined: 28.02.2007. 20:46
Location: Prnjavor

Post by proljece83 »

2.Kod prijateljice na rođendanu u Vijačanima.Auuu svi krenuli fino ali na kraju sam se skotrljao niz stepenice,ispovraćao čitavo imanje.

Jos te je neko gledao... :wink: :lol: :lol:

Kostakurta
Posts: 537
Joined: 26.03.2005. 09:10

Post by Kostakurta »

Vracali se sa Kulasa,nakon obrnutog janjeta,galona rakije i klipaca Jelena iz podruma kraj hladne vode i izvora.Muzika dere od dugmeta i taman Bebek razvezao ,,ooooo ne ide tooooo .Kad prasak auto sletilo negde u njivu kod Kremne-dobro smo i dogurali.Auto komplet razbijeno a nama ni ogrebotina-jedino sto sam skontao da bi mozda trebalo i bljunut ali sam se predomislio pa otvorih gepek jer ostalo jos klipaca citavih i onaki fini opet nazdravili. :smt030
Last edited by Kostakurta on 27.05.2008. 05:37, edited 1 time in total.
Odmah sam ja znao da tu nesto smrdi
kaze tip iz komunalnog

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

...posto mi vjera ne dozvoljava alkohol tako nikad ne probah isti...vjerujem da je lijepog okusa,npr na jagode ili borovnice...ponekad pomislim o konvertizaciji u neku drugu vjeru pa da okusam taj opojni alkohol... :twisted: :roll:
Srebrena Krila

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

seha wrote:...posto mi vjera ne dozvoljava alkohol tako nikad ne probah isti...vjerujem da je lijepog okusa,npr na jagode ili borovnice...ponekad pomislim o konvertizaciji u neku drugu vjeru pa da okusam taj opojni alkohol... :twisted: :roll:
Врати се на прави пут...врата су ти широм отворена...на пут својих предака. :wink: :D
Image

Kostakurta
Posts: 537
Joined: 26.03.2005. 09:10

Post by Kostakurta »

seha wrote:...posto mi vjera ne dozvoljava alkohol tako nikad ne probah isti...vjerujem da je lijepog okusa,npr na jagode ili borovnice...ponekad pomislim o konvertizaciji u neku drugu vjeru pa da okusam taj opojni alkohol... :twisted: :roll:
A sto jest,jest-seha uvek sa gustim sokom od mouschmulje, kutija zvakaci a na njima napisana drina sarajvska,ponekad bond a nekad i 57.
..N,eg aj ti u subotare tamo je sve dozvoljeno :wink:
Odmah sam ja znao da tu nesto smrdi
kaze tip iz komunalnog

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

...e ovo kostakurta sto si napiso je pravo bila pijanska... :wink:
Srebrena Krila

Kostakurta
Posts: 537
Joined: 26.03.2005. 09:10

Post by Kostakurta »

seha wrote:...e ovo kostakurta sto si napiso je pravo bila pijanska... :wink:
,,Ja- nikad,,,,-rece lola objasnjavajuci pred murijasima kad ga zaustavise i bljunu svu onu mezu sto je cuvao za sutra :lol:
Odmah sam ja znao da tu nesto smrdi
kaze tip iz komunalnog

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

...22:06,ponedeljak...nemogoh izdrzat a da ne napisem...prahnIo mi slanik,torotan i kuhana jaja a to dobro ide uz whiskach,neJa veze koji...i upalih(ne kerozinom)auto i otidjoh do granapa kupit slanika...evo godra mi nesto,a i sezona je nogometa pa me nest' sve to lagano vrati negdje u osamdesete...hajd zivili...
Srebrena Krila

mila mara
Posts: 1
Joined: 17.06.2008. 01:54
Location: LOSE

Post by mila mara »

rakijator je najbolja stvar za pijanske price.....
pola sveps, pola nasa domaca brlja i juris u nove pohode!!!

:D

ako ima neko dobar recept za home-made koktele...
Dva prsta u usta, bice mi bolje....

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

...kaladont,biber,kiselo vrhnje,aspirin,dec kruske i malko likvija...gore usta,gori pamet i gori straznji strap...coctel se zove,,nikad vise,,!!!...pa izvolite...
Srebrena Krila

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

uhhhh ... hladi se 5 kila Viškog bijelog vina , Fajkine pljeske , slana torta i naravno Grčki roštiljski namaz ... tri ljuta prijatelja što se nisu vidjeli dva mjeseca ... a nezna se ko je više žedan !!!
BIĆE ŽESTOKO !!!
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

Post Reply