Tragican gubitak zivota mladih Prnjavorcana

Drugim riječima buvlja pijaca.

Moderators: vrsta8472, Hirurg

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Tragican gubitak zivota mladih Prnjavorcana

Post by vrsta8472 »

Mr X wrote:Ja stvarno ne znam dali ste normalni Vi koji pravite ovakav spisak i stavljate ga ovdje?! Tačno Vas treba naučiti malo pameti i nekog poštovanja. SRAMOTA!
Ако овај списак, успиј да охлади једну младу усијану главу, направили смо велики посао.

Што НАС треба научити памети?! Не знам да ли СМО икога увриједили. Мислим да овај списак треба ставити на огласну таблу испред Гимназије!!!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Re: Tragican gubitak zivota mladih Prnjavorcana

Post by Mr X »

vrsta8472 wrote:Мислим да овај списак треба ставити на огласну таблу испред Гимназије!!!
Majke mi Vedrane ti nisi pametan! Dali si ikad i igdje čuo u bilo kojoj državi da su se pravili nekakvi spiskovi mrtvih po javnim sredstvima informisanja sa namjerom da se poboljša saobraćajna kultura,da se poveća sigurnost u saobraćaju i sl? Jedino sredstvo za povećanje sigurnosti u saobraćaju i uklanjanje manijaka sa ceste jeste samo udariti po džepu,ali pazi udariti,a šta to znači?! Vidiš Slovenci su donijeli zakon za naj teže kršitelje ili naj češće kršitelje zakona u saobraćaju da se kažnjavaju od 500€ do 5000€ plus recimo ako te ustavi policija i ako ti izmjere 1,5 ili više alkohola u krvi automatski ti oduzimaju vozilo i pišu kaznu od nekih 1200€ do 2200€ i tek kad poravnaš tu kaznu auto dobiješ nazad,a plus uz to te slijede kaznenski bodovi za takav prekršaj se dobiva 9 prekršajnih bodova,a maximala je 18 bodova i gubiš vozačku dozvolu pa ti vidi bato moj hoćeš li se narokati i sjesti za volan. Narod je stoka to upamti i sve te akcije i promocije o osvješćenju sigurnosti na cesti neće uroditi plodom jedino na ovaj način što sam napisao. Ja znam dole kod nas je to sad nemoguće ali nije rečeno i da nije izvodljivo.
Pustite bre pokojnike neka počivaju u miru Božijem jer sa tim nema šanse da ćete postići ama bilo šta već samo po džepu ali toliko da zažali što je ikad u opšte sjeo za volan. Vjeruj mi!
Image

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Tragican gubitak zivota mladih Prnjavorcana

Post by Magyar »

Mislim da vam je ovaj spisak potpuno bezvezna stvar.Mislite li da treba bilbord da bi se kako kaze Vedran "usijane glave" ohladile?Staviti spisak na oglasnu plocu ispred gimnazije?Zasto?Pa ta "usijana glava" ne vidi ni bilborda ni spiska!
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Tragican gubitak zivota mladih Prnjavorcana

Post by vrsta8472 »

Џаба, ниси ме успио убједити. И даље мислим да тај списак, може да буде опомена за све нас.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Tragican gubitak zivota mladih Prnjavorcana

Post by Magyar »

Samo naprijed, ali mislim da se nece nista promijeniti!Kako mladji narastaji pristizu sve su gori i gori.Cast izuzetcima!
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
sibi
Posts: 1157
Joined: 11.10.2007. 15:13

Re: Tragican gubitak zivota mladih Prnjavorcana

Post by sibi »

U Austriji ima na svakome koraku kruzni tok, semafori koji rade kao saeko sat, linije sa granulatom i sve i jedna sitnica je po propisu. Ali ipak se gine.

Korjen problematike sto se tice saobracaja + omladine potice u kucnom odgoju. Kada vidim u zanatskom da 15-16 godina momci+cure piju heineken kao vodu, sta ima se ocekivati sa 18 godina sa vozackom dozvolom u dzepu?

Nesreca se uvijek moze desiti, bez daljnega, ali vecina tih nesreca se dogadjaju, jer narod pogresno postupi saobracaju, neprilagodna brzina u krivinama itd. itd.. Ali kao sto sam rekao, u Austriji, Njemackoj, B, I, F, CH.. ceste su sigurne i za idiote, ali ipak se gine.

Na kraju krajeva dajem vam pravo, da je u prnjavoru ipak zivi haos sto se tice linija, znakova, i mnogo toga. Ali to je vise stvar mentaliteta nasega - "ma ko ga *ebe, nek se znalaze". Tako zvuci sigurno u vladi, kada je u pitanju saobracaj u prnjavoru.

pozdrav svima i sve najbolje,

S ibi

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Tragican gubitak zivota mladih Prnjavorcana

Post by murgo »

moram da postanem sarkastican. Nek je laka zemlja svima koji nisu vise medju nama. Po mom misljenju nije ni cudo sto se toliko gine. Procenat zrtava saobracaja je jos uvijek mali kad se uporedi sa procentom kupljenih vozackih dozvola!
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Re: Tragican gubitak zivota mladih Prnjavorcana

Post by Mr X »

murgo wrote: Procenat zrtava saobracaja je jos uvijek mali kad se uporedi sa procentom kupljenih vozackih dozvola!
Bravo murgo!
Image

User avatar
Crazy_frog
Posts: 255
Joined: 18.02.2007. 23:08
Location: Prnjavor

Re: Tragican gubitak zivota mladih Prnjavorcana

Post by Crazy_frog »

Ne bih rekao da je ovaj spisak pametna ideja i da ce ista da promjeni,pustite umrle nek pocivaju u miru!!!Znam dosta ljudi koji su imali ozbiljnije nesrece pa se opet ne smiruju i jos su gori tako da mislim da ovaj spisak ne bi nista napravio... :smt017
KO UCI ZNA, KO KRADE IMA!!!

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Tragican gubitak zivota mladih Prnjavorcana

Post by Hirurg »

murgo wrote:moram da postanem sarkastican. Nek je laka zemlja svima koji nisu vise medju nama. Po mom misljenju nije ni cudo sto se toliko gine. Procenat zrtava saobracaja je jos uvijek mali kad se uporedi sa procentom kupljenih vozackih dozvola!
a tek sta ih vozi malo udarenih u glavu ...

User avatar
vasko
Posts: 1156
Joined: 19.03.2007. 18:28
Location: Na tvojim grudima...

Re: Tragican gubitak zivota mladih Prnjavorcana

Post by vasko »

Hirurg wrote:
murgo wrote:moram da postanem sarkastican. Nek je laka zemlja svima koji nisu vise medju nama. Po mom misljenju nije ni cudo sto se toliko gine. Procenat zrtava saobracaja je jos uvijek mali kad se uporedi sa procentom kupljenih vozackih dozvola!
a tek sta ih vozi malo udarenih u glavu ...
:lol: :lol:
Umro bi na tvojim rukama!

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Re: Tragican gubitak zivota mladih Prnjavorcana

Post by seljak iz skakavaca »

Prvi smajli na ovoj temi?


Spisak?
Ako se vec na takav nacin trazi preventiva, onda je mozda najbolje resenje bilbord sa slikom udesa, sa upozorenjem! Kome rade klikeri, dovoljno je da se zgorzi i probudi iz eventualnog nasrtanja, kome ne, njemu nece i ovako i onako!
Jednostavnije, bezbolnije; a isti efekat!

Kazne? Ovakve ili onakve, imaju samo jednu svrhu- a to je punjenje budzeta! Prica o namjeri da se na taj nacin dovede do smanjivanja broja udesa, je prica za djecu, bila i ostace!!
Ljudi se kroz danasnjicu na razne nacine (nesvjesno) edukuju; jer se sve vise pise i prica o tome, da l´ na netu, da l´ na TV, radiju. To drzava podrzava, zbog vlastitog obraza; ali istovremeno vidi i kao negativni tok dogadjaja! Nedjela se postepeno smanjuju, pa se iz tog razloga dize visina kazni, kako bi se dopunila nastala razlika!
Visina unosa novca u budzet kroz saobracajne kazne se planira unaprijed, za narednu godinu, zar ne?!?
Zakoni o povecanju kazni se obicno donose krajem godine (Septembar, Novembar), a obicno stupaju na snagu 01.01., zar ne? (razlog je statistika za tekucu godinu, ali ne onakva kakvu bi mi zeljeli da vidimo).
Dakle, uskladjivanje statistickog smanjenja prekrsaja sa dodatnom visinom iznosa istih, kako bi se ukupna dobijena cifra prilagodila planiranom iznosu zacrtanom za narednu budzetsku godinu!

Isto vazi i za CO2 bajke! Porez, porez, porez! Svaki dodatni komentar je suvisan!

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Tragican gubitak zivota mladih Prnjavorcana

Post by regeman »

Kazne imaju smisla. Ko hoce da se bahati i iskace iz reda i pravila taj i treba da plati. E sad, kod nas je problem sto neko ko predstavlja opasnost i vozi 120 gdje ogranicenje 50 umjesto da izgubi vozacku, prodje sa kaznom od 40km i nastavi da divlja. time nista nije postignuto.
Kazne imaju uticaj na broj nezgoda do odredjenog nivoa, a sve dalje je preventiva.
a to je punjenje budzeta! Prica o namjeri da se na taj nacin dovede do smanjivanja broja udesa, je prica za djecu, bila i ostace!!
nije bas tako, nije da sam zagovornik pretjeranog kaznjavanja, ali broj udesa u Srbiji se za 20ak dana koliko traje primjena novog zakona prepolovio.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Re: Tragican gubitak zivota mladih Prnjavorcana

Post by Mr X »

Ma daj molim te pa ja pisem iz ličnog iskustva što znam da je ovdje odkako su se uvele astronomske kazne da naveče recimo ako tip izadje autom van i da se nacuga neće garant sjesti za volan već se obično zove taxi pošto je svjestan da mu ode vozačka i lova. Samo opali 1000€-2000€ po dzepu pa ćeš da vidiš kako za sledeći put razmišlja,a to punjenje državnog budžeta nema nikakve veze sa tim!
Image

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Tragican gubitak zivota mladih Prnjavorcana

Post by Magyar »

Mr X wrote:Ma daj molim te pa ja pisem iz ličnog iskustva što znam da je ovdje odkako su se uvele astronomske kazne da naveče recimo ako tip izadje autom van i da se nacuga neće garant sjesti za volan već se obično zove taxi pošto je svjestan da mu ode vozačka i lova. Samo opali 1000€-2000€ po dzepu pa ćeš da vidiš kako za sledeći put razmišlja,a to punjenje državnog budžeta nema nikakve veze sa tim!
Pa mislim da punjenje budzeta ima itekako veze sa astronomskim kaznama koje su uvedene u Srbiji.Ali to ce kao i sve ostalo trajati 2-3 mjeseca i onda po starom i ko ce da profitira?Pa panduri naravno, jer ako je kazna za neki prekrsaj 300 evrica, pa oduzimanje dozvole pa ne znam ni ja sta, svaki vozac ce ladno da ponudi panduru 100-150 evrica da ga pusti!Jer pandur kad uzme 5 puta u mjesecu 100 eura to mu je plata na platu,a kod kuce sitna djeca,gola njiva, zena, stara majka i ostalo hmmm.Pa i kod nas kad je uveden ovaj radar sto je "nemoguce" da ponisti kad snimi brzinu, s pocetka je bilo ma ne moze nikako drugacije nego da se plati kazna.Ja sam imao srecu pa sam u prnjavoru u prvoj sedmici za 40 preko ogranicenja platio 50KM, ali zato posle dok je prosao taj prvi talas "policija trenira strogocu", samo pitam moze li da prepolovimo.Tesko je odbiti nekakvu lovu kad kuce ceka sve gore navedeno!Znate kakva su vremena, zaebana!!!!!!
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Re: Tragican gubitak zivota mladih Prnjavorcana

Post by Mr X »

Magyar wrote:Pa panduri naravno, jer ako je kazna za neki prekrsaj 300 evrica, pa oduzimanje dozvole pa ne znam ni ja sta, svaki vozac ce ladno da ponudi panduru 100-150 evrica da ga pusti!Jer pandur kad uzme 5 puta u mjesecu 100 eura to mu je plata na platu,a kod kuce sitna djeca,gola njiva, zena, stara majka i ostalo hmmm.Pa i kod nas kad je uveden ovaj radar sto je "nemoguce" da ponisti kad snimi brzinu, s pocetka je bilo ma ne moze nikako drugacije nego da se plati kazna.Ja sam imao srecu pa sam u prnjavoru u prvoj sedmici za 40 preko ogranicenja platio 50KM, ali zato posle dok je prosao taj prvi talas "policija trenira strogocu", samo pitam moze li da prepolovimo.Tesko je odbiti nekakvu lovu kad kuce ceka sve gore navedeno!Znate kakva su vremena, zaebana!!!!!!
Ja ti vjerujem to za podkupljivanje pandura ali to može samo kod nas dole,a šta ako se desi k'o što sam ja ovdje ponudio panduru lovu da mi ne piše nalog sudiji za prekršaje,a on fino odvede me u policijsku stanicu i još me optuže za podmićivanje i tad sam nayebo ko žuti...Živa istina!
Image

User avatar
Mir1a
Posts: 9
Joined: 16.12.2009. 10:49

Re: Tragican gubitak zivota mladih Prnjavorcana

Post by Mir1a »

http://www.youtube.com/watch?v=lUJYc_JX1dQ
Žalosno ali istinito.................. :(

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Tragican gubitak zivota mladih Prnjavorcana

Post by vrsta8472 »

НЕИЗВЈЕСНЕ ДАЉЕ ПРОГНОЗЕ ЗА ЈЕДНОГ ОД ПОВРИЈЕЂЕНИХ ПЈЕШАКА


БАЊАЛУКА, 4. ЈАНУАРА /СРНА/ - Лице чији су иницијали П.Ј. /20/, које је тешко повријеђено у саобраћајној несрећи на путу Прњавор - Челинац, прикључено је на апарат за вјештачко дисање и даље прогнозе о његовом здравственом стању су неизвјесне, саопштено је из бањалучког Клиничког центра.

Код П.Ј. је утврђен прелом потиљачне кости, прелом сљепоочне кости, крварење у малом, средњем и великом мозгу и крварење у можданим коморама.

Стање другог лица, чији су иницијали Ц.Д. /16/, код којег је утврђено нагњечење мозга, стабилно је и пацијент је свјестан, наводе из Клиничког центра.

Возач "мицубишија" чији су иницијали Б.М. /57/ синоћ је у мјесту Доњи Вијачани на путу Прњавор - Челинац ударио П.Ј. и Ц.Д., који су се кретали пјешке у истом правцу, као и аутомобил.

Возач, који је био пијан, након несреће је побјегао с лица мјеста./крај/нб/мђ
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Tragican gubitak zivota mladih Prnjavorcana

Post by vrsta8472 »

Џипом ударио младиће и побјегао

Image

Пјешаци Јован Прерадовић (19) из Прњавора и Д.Ц. (15) из Бусоваче тешко су повријеђени након што их је џипом у неђељу увече ударио Момир Богичевић (56) из Прњавора.

Богичевић је након незгоде побјегао, али је ухапшен неколико километара даље од мјеста незгоде.

У ЦЈБ Бањалука јуче је потврдено да се незгода догодила у неђељу око 23.10 на регионалном путу Прњавор - Челинац у мјесту Доњи Вијачани.

"Богичевић, за којег је утврђено да је возио у пијаном стању, ударио је предњом десном страном свог џипа двојицу младића, а затим наставио возити према Прњавору, навео је извор Независних" из ЦЈБ Бањалука, додавши да младићи нису ни могли избјећи судар јер им је пијани возач долазио с леђа.

Из бањалучког Клиничког центра јуче је саопштено да је Прерадовић прикључен на апарат за вјештачко дисање, те да су све даље прогнозе неизвјесне.

Прерадовић је, како наводе из КЦ-а, примљен са тешким повредама главе, односно преломом потиљачне и сљепоочне кости, те крварењима у мозгу и можданим коморама, преломом грудне кости, те нагњечењем плућа.

"Д.Ц. је примљен са нагњечењем мозга. Тренутно је стабилан и свјестан", саопштено је из КЦ-а.

"Независним" је потврдено да је код Богичевића након незгоде измјерено преко два промила алкохола у крви.

"Богичевић је побјегао и оставио повријеђене младиће. Неколико километара даље на магистралном путу Прњавор - Дервента пијаног возача је зауставила саобраћајна патрола и привела га", појаснио је извор из ЦЈБ Бањалука.

Након криминалистичке обраде у полицији Богичевић је јуче предат у надлежност Окружног тужилаштва у Бањалуци.

Из овог тужилаштва је саопштено да је након саслушања дежурни тужилац затражио да се Богичевићу одреди једномјесечни притвор.

Дежурни тужилац је уједно наредио да се изврше сва неопходна вјештачења, меду којима и вјештачење техничке исправности возила, те да се предузму све истражне радње како би се утврдиле тачне околности које су довеле до незгоде.

Н.Морача - Независне новине
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
sveznadar
Posts: 386
Joined: 25.08.2007. 21:04

Re: Tragican gubitak zivota mladih Prnjavorcana

Post by sveznadar »

I dok se dvojica povrijeđenih momaka bore za život, pijani vozač koji je skrivio nesreću i pobjegao sa mjesta nesreće je pušten da se brani sa slobode! Para vrti gdje burgija neće!!!
"...Što se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život..."

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Re: Tragican gubitak zivota mladih Prnjavorcana

Post by Hunter »

kad smo vec kod pijanih vozaca, veceras oko 7 na karacu se u mene direktno zabio lik sa golfom 3, koji je isao iz prnjavora, i naduvao je nesto preko 2 promila, njemu nista nije bilo, a ja zavrsio sa isjecenim licem i prilicno ugruvan
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Tragican gubitak zivota mladih Prnjavorcana

Post by KAMIKAZA »

Sto znaci da je Alfa kanta :D ,nek si ti nama ziv i zdrav,kola ce da bude,ali sledeci put pazi dobro sta kupujes :) Mercedes glavu cuva :smt003
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Re: Tragican gubitak zivota mladih Prnjavorcana

Post by Hunter »

kami da ti kazem, mercedes i jest glavu sacuvao, i pojas. Samo se pitam dokle, gdje je kraj ugrozavanju drugih od strane pijanih vozaca?
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Tragican gubitak zivota mladih Prnjavorcana

Post by KAMIKAZA »

Moraju da se poostre kazne za pijane vozace,to je jedini nacin da se stane u kraj tome,mada nije u pitanju samo svjest samih vozaca,po meni vecu odgovornost snose korumpirani policajci.
Sami vidite sta se desava,ali ne samo u nas, pre neki dan sam gledao neku emisiju na HTVu, u Zagrebu je neki mladic dzipom pregazio djevojku na pjesackom prelazu,i sad jedan advokat napada a neki sudija brani odluku suda da se mladic kazni uvjetno iako je imao 5 tezih prijava u toj godini,znaci nije prvi put to napravio pa da mu se nesto oprasta,osim toga pala je mrtva glava.Ali zakon nije isti za sve,njemu na primjer, iako je udes imao smrtne posledice, niko nije pravio alko test ili test na droge,jednostavno je pusten da sa mjesta udesa ode i to vozeci taj isti dzip,koji je normalno trebao da se uzme radi uvidjaja.Najgluplje je sto i taj sudija koji je sjeo na tu stolicu da brani pravosudni sistem Hrvatske,ne vjeruje u to sto prica, i vidi se da i sam misli da je u pitanju korupcija u policiji i pravosudju ,ali nesmije da se suprostavi, vec laze i kruzi kao kisa oko Kragujevca.
Eto i mi smo imali prije par dana taj slucaj sa Mosom,mozda i nije kriv koliko ga se okrivljuje,ali kriv je sto je bio pijan,jer mooozda je mogao da ih izbjegne da je bio trijezan,i ja sam prije par dana mogao da pokupim dva para koji su setali,imao sam srece sa svojim svjetlima bi ih vjerovatno kasno primjetio, i ovako sam reagovao mahinalno i sve je proslo dobro, ali da sam ih udario, znao bi da sam bio trijezan i da sam uradio sve sto je bilo u mojoj moci,jednostavno covjeku nije vazno koliko ce te teretiti sud, najteza kazna je griza savjesti.
U nas se pored kazni za vozace trebaju uvesti i kazne za druge nesavjesne ucesnike u saobracaju,pjesaci u tamnim odjelima nocu se tesko uocavaju, zaprege nocu bi trebalo da se zabrane na magistrali,a da ne pominjemo moto kultivatore i babe sa tackama i plastom sjena na njima ili snajku sa cetiri krave,koju sam licno dozivio kao sok u magli,pa stada ovaca na magistralnom putu itd,itd.Zakon mora da se mjenja.
Glupo je povecavati kazne za pojas i kaznjavati ljude po gradu sto se nisu vezali pedeset metara,a pustati potencijalne ubice da se vozaju sa 2 promila.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Tragican gubitak zivota mladih Prnjavorcana

Post by regeman »

U nas se pored kazni za vozace trebaju uvesti i kazne za druge nesavjesne ucesnike u saobracaju
Zakon mora da se mjenja.
kazne postoje, zakon je donesen 2006. i odlican je, napisan je od strane dobrih strucnjaka, problem je sto se ne primjenjuje. A sto se ne primjenjuje treba pitati nacelnike policije i saobracajne policije. Bio sam na seminaru gdje nacelnik saob. policije RS, neki Skrbic prica o kaznama. Momcina zivi u 1970oj kad su u opstinama bila 2, 3 auta i par konjskih kola.
A sto se tice nase policije, imao sam priliku da saradjujem sa njima, i kad sam im neki dopis poslao receno mi je da ce ga zaprimiti cim neka sefica procita pravilnik, koji je donesen 2007. Sta reci dalje, zena i ne zna sta pise u pravilniku koji joj treba svakodnevno.
Sto se tice huntera, ne znam sta reci..uzas i drzi se.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Post Reply