Tragican gubitak zivota mladih Prnjavorcana

Drugim riječima buvlja pijaca.

Moderators: vrsta8472, Hirurg

User avatar
sena internetusa
Posts: 754
Joined: 17.08.2007. 10:07
Location: NIGDJEZEMSKA

Post by sena internetusa »

IAKO JE BILO CRVENO POKUSAO JE DA PREDJE U MEDJUVREMENU SE RAMPA SPUSTILA I ON JE U POSLEDNJIM TRENUTCIMA POKUSAO DA PODIGNE RAMPU RUCNO KADA JE VIDIO DA SE VOZ PRIBLIZAVA VRATIO SE U KABINU KAMIONA I VOZ NIJE USPIO DA ZAKOCI NA VRIJEME PREMINU JE PAR MINUTA KASNIJE NA LICU MJESTA
Friedns are flowers in life´s garden

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

sena internetusa wrote:http://1.1.1.2/bmi/img.kronline.at/hps/ ... zEeMi2.jpg

Nema slike Seno
Nema slike na ovom linku.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
IloVa
Posts: 265
Joined: 01.07.2007. 10:26
Location: Austrija

Post by IloVa »



Sneza
Posts: 842
Joined: 19.01.2005. 05:17
Location: Prnjavor

Post by Sneza »

DA..taj momak je iz ilove, a sestra mu je frizerka. Ja sam sad čula šta se desilo..
O Bože :cry:..

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Image

Image

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
IloVa
Posts: 265
Joined: 01.07.2007. 10:26
Location: Austrija

Post by IloVa »

ko je razumio sta je pisalo na ovim linkovima?

on je ispao i zkamiona i pao pod voz!! strasno!!!

User avatar
miKkii*
Posts: 147
Joined: 09.10.2007. 20:03
Location: XXIII-II-MCMLXVI .

Post by miKkii* »

.

NiiKAD TEE NECEEMOO ZAB0RAViiTi DRAZENE !! !!

*M . Lj . A . D .*
Image
RIP ^Drazen..

User avatar
AziLanT
Posts: 133
Joined: 11.10.2007. 11:24
Location: Evropa

Post by AziLanT »

Strasna smrt,moje iskreno saucesce!
Nauka i religija nisu suprostavljene.
Nauka je samo previse mlada da bi razumela.

User avatar
SKORPIJA
Posts: 219
Joined: 10.04.2007. 20:54
Location: WÖRGL

Post by SKORPIJA »

MOJE SAUCESCE FAM MIODANICU :TAJ MOMAK JE STRSNO DOBAR BIO SUPER MOMAK ;SLAVA MU

User avatar
minko
Posts: 329
Joined: 16.07.2007. 17:05
Location: Dedinje, Prnjavor
Contact:

Post by minko »

Moje saucesce porodici Miodanic.

User avatar
SKORPIJA
Posts: 219
Joined: 10.04.2007. 20:54
Location: WÖRGL

Post by SKORPIJA »

SJECAM SE KAKO SAM U JEDNOJ KAFANI BIO I TAMO NEKOM NISAM PASO A TAJ SJEDIO SA
DVOJICOM POLICAJACA I TAJ NAGOVORI POLICAJCE DA ME IZVEDU IZ KAFICA DA ME IZTUKU
A POKOJNI PRIDJE POLICAJCIMA NEZNAM STA JE REKO TACNO I ONI MENE PUSTE TAKO DA ME JE SPASIO OD NJi.

HVALA MU PUNO NIKAD TE ZABORAVITI NECU DRUZE:

User avatar
sibi
Posts: 1157
Joined: 11.10.2007. 15:13

Post by sibi »

Kao sto sam napisao u drugom topicu, da napisem i ovde..
sibi wrote:Dobar dan svima.

Slucajno sam dosao na vas forum, kada sam trazio u novinama informacije. Bolje receno, trazio sam dali ima detajlja uvez udesa od drazen stojcica. Drazen je bio jedan od mojih najboljih drugara i jos uvijek nemogu realizirati da ga vise nema. Nemogu spavati ni misliti kako treba, zao mi je ga bezkrajno mnogo. Sta situaciju pravi jos goru nego sto jeste je, da je njegov kum, dusan gunjevic, koji je isto nastradao, bio takodje jedan jako dobar drug. Vec tada nisam vise razumeo svijet, da dusan nezivi vise, sada jos i drazen :cry: Motorista koji je na ribnjaku nastradao, Bajic iz d.ilove, je bio drug od mojih rodjakova. Ta vijest da je i on nastradao bila je takodje nevjerovatna. Boze samo sacuvaj. U sledece vrijeme moram vidjeti kako da savladam to sve :cry: Nemojte nikada praviti gluposti po cesti da bi bili cool, nikada pod uticajem alkohola ni bicikl voziti - voznja auta ni u snu, brzo se zaborave takve tragedije, dok se desi sledeca, ali nikada nauciti iz gresaka drugih.

Izvinite ako filozofiram u pogresnom topicu, ali sam pronasao sliku drazenovu u ovom topicu, tako da sam tu i pisao.


Svima pozdrav i jos ugodan dan!

Srdjo
Sledeci cetvrtak putujem kuci da odem na groblje, to je najmanje sto mogu uraditi :(

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

vrsta8472 wrote:Od Nove godine do danas, poginulo je 8 momaka od 82 godista pa nagore.

Ove ispod nisam ni brojao, i nisam broja samoubistva i druge vrste smrti, osim saobracajni nesreca.

Znaci od Nove godine do danas poginlo je 8 mladih Prnjavorcana.
Tuga.16 puta vise nesreca se desi na podrucju Bl-Derventa nego na bilo kom putu iste klaseu Evropi.Naravni niko nista ne preduzima, jer kod nas zivot i nije bas vrijedan ocigledno.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

rodjo neka ti je laka zemlja
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
sibi
Posts: 1157
Joined: 11.10.2007. 15:13

Post by sibi »

"Digo sam ga 245", "Moj vuce do 220 bolje nego tvoj"...

samo takve price se u gornjim smrticama cule zadnjih godina. ako vec mora se "cepati", sto nebi se naslo ljudi koji bi organizirali negde 1/4 milja sprint ili nekakav drugaciji "tuning" tref gde se postavi parkur da se moze bez rizika voziti. Neznam kako je dole sa lokacijama, ali sigurno bi se moglo naci negde "staza" ili barem zakljucana cesta gde sa pilonama parkur se napravi. Kroz takve stvari bi se mozda smanjio broj onih momaka, koji voze prebrzo po selima!

druga stvar je da su kontrole i zakoni skorom pa i nizasta. kroz to da nezivim dole, neznam kako ide to sa zakonom da mladici nesmiju posle 23:00 da voze. Koliko sam cuo, niko ziv nekontrolise to, i ako, onda ono " :| ajd vozi.." Da bi kontrole se kontrolisalo vise takodje bi se neki udes mogao izbjeci. Mi u austriji moramo nakon 3 meseca posle dobitka vozacke ici na probnu voznju, posle 6 meseci ima vijezbanje na parkuru. Kako auto reagira u svim mogucim situacijama - ipak je pomoglo koliko toliko, i nakon jos 3 meseca dolazi jos jedna kontrolna voznja. a kod nas? samo da zgrabe pare auto skole i dovidjenja! u toj tacki mogli bi uzeti primjer na drugim drzavama nasa vlada!

na kraju krajeva, od tog svega sto sam pisao nista nema, ako se sijedne pod uticajem alkohola za volan. to je nesto sto nemogu da shvatim kako neko moze da uradi to. jos mi je gore kad, koliko sam informisan do sad, drazen i milan takodje bili pod uticajem alkohola. to me jos vise boli da nije moralo to sve biti sta je se desilo :cry: Jedna greska u zivotu, i to je bila zadnja. Uvijek mi je pricao kako zeli da kupi bmw e46, pricali uvijek o njemackoj i da bi bilo cool tamo biti, kao da smo juce pricali, ali tek sada vidim koliko fali mi on kao drug, kad ga vise nema :cry:

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

За такве " егзибиције " , раније сам рекао, постоји писта - аутодром у Залужанима, па до миле воље.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

ljeposava
Posts: 7
Joined: 21.08.2007. 21:19
Location: Minhen

Post by ljeposava »

Ne znam da li neko od vas ima djecu, mislim da niko ne razunije tugu roditelja kad izgubi dijete ako sam nema djecu, to je neopisivo( UZAS) i izjava jednog forumasa(mimko?)' na svu srecu imaju jos jedno dijete', me je pogodila da ne mogu da vjerujem da neko moze izvali takvu glupost.
momka nisam licno poznavala, ali je ipak jos jedna tuzna veoma tuzna vijest
Sto se odgadja, to se ne dogadja

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Мислим да знам на шта је момак мислио. Само се превише грубо изразио. Правио је паралелу између људи који остану без једног дјетета и оних који изгубе једино дјете.

Правити таква поређења је беспотребно. Нема горе несреће , него кад родитељ мора сахранити дијете.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
DJ_Buco
Posts: 1628
Joined: 15.07.2007. 21:36
Location: www.metno.bih
Contact:

Post by DJ_Buco »

AQUARIUS je nas prevodilac i tumac
:D

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Самопрегалачки рад на едукацији млађахних форумаша. :lol: :wink:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
ThunderBird
Posts: 2455
Joined: 12.08.2007. 20:27
Location: Sparam pokojnog Đole Gunjevića njive sa kontra strane brda...
Contact:

Post by ThunderBird »

Svako ko je željan brzine, evo nek dodje u nedelju (sutra) na pistu Mahovljani u Laktašima da se provože malo i da osjeti adrenalin...



A ta priča "moj ide 245" je vjerovatno potekla od Živanića poznatijeg kao Žižak...


Momak je spretan vozač, ali neće dugo... :roll: :roll: :roll:



2sibi: Od početka sledeće godine uvodi se teoretska škola i polaganje vozačkog će trajati oko pola godine i samo B kategorija će ga košta oko 1000+ KM tako da neće više biti svakakvih vozača...

C ćeš polagati kad skupiš dovoljno iskustva u vožnji B kategorije a o E ili konačno D kategoriji da ne pričam...


Iskreno, jako me raduje to...

User avatar
minko
Posts: 329
Joined: 16.07.2007. 17:05
Location: Dedinje, Prnjavor
Contact:

Post by minko »

ljeposava wrote:Ne znam da li neko od vas ima djecu, mislim da niko ne razunije tugu roditelja kad izgubi dijete ako sam nema djecu, to je neopisivo( UZAS) i izjava jednog forumasa(mimko?)' na svu srecu imaju jos jedno dijete', me je pogodila da ne mogu da vjerujem da neko moze izvali takvu glupost.
momka nisam licno poznavala, ali je ipak jos jedna tuzna veoma tuzna vijest
Nista lose nisam mislio, a sta je tu tolika glupost? Htjeo sam da kazem da roditeljima nije sve izgubljeno jer imaju jos jedno dijete, ne zelim da se rasparavljam, samo sam zelio da pojasnim svoj post.

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

ode i Miodanic mlad u zemlju...malo prije sam dosao od kuce ozaloscenih... :cry:

User avatar
sibi
Posts: 1157
Joined: 11.10.2007. 15:13

Post by sibi »

Ko je Miodanic?

@ Thunder

hvala na informaciji, tako i treba da bude u drzavi, nadaj mo se da ce takav zakon izpametiti kojeg mladica i spasiti im zivot!

EDIT: za zizka - cuo sam razno raznih prica o njemu, neznam sta da kazem na to, ali njegove eskapade nisu normalne

Post Reply