Trazim pomoc!!!

Drugim riječima buvlja pijaca.

Moderators: vrsta8472, Hirurg

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Trazim pomoc!!!

Post by Hirurg »

vrsta8472 wrote:Жељка или Жељко?!
ovo samo vedro moze da pita... :shock:

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Trazim pomoc!!!

Post by murgo »

Na http://www.trazimo.info ima ovapotraga za jednim prevarantom. Mozda je nekom od Prnjavorcana doticni poznat.
pozdrav
murgo
-------------------------------------------------------------------------------
TRAZI SE Hajrudin Ibrisevic zvani Hajro, Franjo Ilic, Edin Sarajlic i moguce jos par imena

Rod. u Gracanici 29.08.1964, mati Zlatija, otac Muhamed. Moguce da se krece po Tuzli, Prnjavoru, Banja Luci, Sarajevu. Vidjan je prije par mjeseci u hotelu Sunce kod Sarajeva.

Trazi se zbog izrade ljudi sto zive U Minhenu i okolini a naj vjerovatnije i po Austriji, Hrvatskoj i Bosni da je bio aktivan.

Kretao se po Minhenu gdje je izradio naseg momka za 5.500,00 Eura.

Policiji Minhena trebaju informacije o njegovom Aktuelnom boravku. Moguce da je jos uvijek u Minhenu.

Posto ga traze i ljudi a ne samo policija, bili bi vam veoma zahvalni za bilo koji informaciju koju imate o njegovom trenutnom boraku koju mozete anonimno da stavite na ovaj forum.

Radi na sledeci nacin: Nudi Mobilne tetelone za super cijenu. Uzme pare a Mobitela nigdje... Prosto i jednostavno.

Unaprijed se zahvaljujemo...
informacije mozete poslati na muho.tuzla@hotmail.de
nema zabave bez zena i rakije

ZEMO
Posts: 7
Joined: 20.06.2010. 20:24

Re: Trazim pomoc!!! slaven studic

Post by ZEMO »

jeste u swedskoj je

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Trazim pomoc!!!

Post by KAMIKAZA »

Da to nije Hajro bilder (Delimehic) nesto zabrljao,SAMO ON MOZE DA URADI TAKO VELIKO DJELO :D,on mjenja imena :D
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak ... 7155_n.jpg
NADJOH I HAJRINU SLIKU :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Trazim pomoc!!!

Post by Franz »

Onaj shepavi sto ima sulude ideje. :D
Its too late to change events
Its time to face the consequence

fuad1234
Posts: 1
Joined: 23.02.2011. 03:51

Re: Trazim pomoc!!!

Post by fuad1234 »

Ma nista to nije novo eno ga ima i profil poslovan je covjek to bavi se biznisom kao nasi predsjedavajuci to je bosanska skola, ni svabo ga nemoze uhvatiti. Hajro samo naprijed nemas sta izgubiti. :lol:

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Trazim pomoc!!!

Post by murgo »

http://www.trazimo.info/read.asp?kat=1&id=11069
savic cedo
banja luka rs-bih

Broj poruka: 1 trazim druga iz vojske 24/2/2011

--------------------------------------------------------------------------------
trazim druga iz vojske peulic sladan zivi u donjim vijacanima kod prnjavora
..ako neko zna adresu ili broj.telefona...molim slati na cedo.savic@gmail.com
nema zabave bez zena i rakije

tajfun70
Posts: 1
Joined: 30.06.2011. 15:41

Re: Trazim pomoc!!!

Post by tajfun70 »

-------------------------------------------------------------------------------
TRAZI SE Hajrudin Ibrisevic zvani Hajro, Franjo Ilic, Edin Sarajlic i moguce jos par imena

evo kako izleda hajrudin ibrisevic


Image

Prevareni
Posts: 1
Joined: 25.07.2011. 11:29

Re: Trazim pomoc!!!

Post by Prevareni »

Potvrdjujem da se na gornjoj slici (njemacka vozacka) nalazi trazeni Hajrudin (Hajro) Ibrisevic. Fotka je stara par godina, ibrisevic je trenutno mnogo deblji nego na fotki.

Ibrisevic Hajrudin je trazen ne samo od njemacke nego aktuelno i od austrijske policije zbog prevare, ucjenjivanja, prijetnje, silovanja maloljetnih i zlostavljanja 4 mjesecne djevojcice iz austrije.
Potjernica za njim je izdata od Landesgericht Salzburg, Austrija vec prije 3 godine, od tad je gosp. Ibrisevic u bijegu.

Hajrudin Hajro Ibrisevic, koji se npr. rado koristi imenima svoga sina Maria (Edin, Mario). Ibrisevic se sluzi i drugim imenima, predstavlja se rado kao policajac, ili tajni agent kako bi dobio povjerenje svojiz zrtvi.

Fotka Ibrisevic Hajrudin pred austrijskim Sudom:
http://2005.fotorush.com/integration/ne ... allery=968

Fotka, stara zirca 4-5 godine.
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Trazim pomoc!!!

Post by KAMIKAZA »

Dal ima neko od vas da radi u telekomu ?
Trebam pomoc i informaciju,nisu u pitanju vauceri i pare :D
Hajd i da napisem sta je ,mozda neko od vas zna vise o tome.
Elem prije par godina se mjenjali oni brojevi,pa ja od predbroja 861 i 863 dobih kao i svi 661 i 663naravno to za sobom povlaci stotinu nedaca,ljudi koji imaju moj broj 20 i vise godina,moraju da jure i traze preko nekih poznanika broj,dosta ih vjerovatno nikad nije ni uspjelo da nadje,pa se tako izgube stari prijatelji i poslovni partneri,koji su iz daljine,a samim tim i novac. :)
E sad, pre neki dan dobijem obavjest da mi se mjenjaju opet brojevi,i to ponovo oba broja ali sad kompletno,naravno bez obrazlozenja i nekog snik snak,vec ostro i na prvu u roku od 15 dana se mjenja i vas novi broj je.....
Pitam se dal je to normalno,dal neko moze sve to samo tako iz nekog hira da radi,momentalno nisam tu ali da jesam morala bi policija intervenisati da ih brani :? majku mu covjek u nas ako nema problema,onda ti ih neka budala napravi na brzaka,sad moram da obavjestavam par stotina ljudi ,a i ne znam ko sve ima i treba moj broj,da se sve mjenja,moram stare kartice da bacim i pravim nove skupa sa reklamama.....itd. :evil:
Ah ja ,pitanje je,moze li se sprijeciti taj cirkus i zadrzati broj,ako neko zna neka javi hitno...Unaprijed zahvalni -sluga pokorni-za koji dan nedostupni :) Kamikaza.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Trazim pomoc!!!

Post by ZMIJA »

Apsolutno te razumijem Kami, i problem koji si iznio stvara ljudima određene probleme, pogotovo u poslovnom svijetu i taj javasluk i z Telekoma svakako je za osuditi i kazniti, ako je to moguce,od strane postenog svijeta .ali ne lezi vraze postenog svijeta je sve manje, i manje, i ove turbolencije sa brojevima, a koje imaju realno pokrice od zvanicnog provjdera nazovi Telekoma, dobro dođe, prije svega lopovima ,politicarima i kurvama,a po mom misljenju najvise su najebali ziranti i poslovni ljudi a telefonske tračare će se brzo adaptirati i rijesiti ovaj novonastali komunikacioni problem. :lol: :lol: :lol:
Mozda bi bilo dobro da svi krenemo bojkovati,fiksnu mrezu ,odnosno staviti u stanje mirovanja i plaćati samo preplatu kako bi zadrzali fiksni broj, a do tada se sluziti mobilnom telefonijom i ako treba koristiti i po nekog goluba psmonosu za vazne obavjesti nasim partnerima u tele saobraćaju. :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Brankica
Posts: 1416
Joined: 09.03.2009. 16:24
Location: Prnjavor

Re: Trazim pomoc!!!

Post by Brankica »

KAMIKAZA wrote:Dal ima neko od vas da radi u telekomu ?
Trebam pomoc i informaciju,nisu u pitanju vauceri i pare :D
Hajd i da napisem sta je ,mozda neko od vas zna vise o tome.
Pitam se dal je to normalno,dal neko moze sve to samo tako iz nekog hira da radi,Ah ja ,pitanje je,moze li se sprijeciti taj cirkus i zadrzati broj,ako neko zna neka javi hitno...Unaprijed zahvalni -sluga pokorni-za koji dan nedostupni :) Kamikaza.
Boze,kamikaza,pa ne mogu vjerovati da ti je to problem :-).
Napises samo ovdje,"VAS MODERATOR KAMIKAZA od sada na novom broju....."i ostavis broj :-)
Ma daj,ko vise koristi telefon :-)

To gore je bila sala!
U Srbiji su mislim ,nakon mijenjanja broja sa centrale kad birate broj ,pustali automatski govornu poruku sa novim vazecim brojem ,duzi vremenski period.
(da ne slazem ali imam osjecaj mozda i godinu dana)
Stvarno ne znam sta se desava kod nas.
Znam samo da planiram odjaviti fiksi tel jer mi ne sluzi nicemu.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Trazim pomoc!!!

Post by KAMIKAZA »

Ma sve je to ludo,pisao sam vec da su mi u decembru iskljucili jedan broj,i ja posto znam da se uredno placa,prijavim jos tada kvar,ona tamo na centrali kaze javit ce se meni oni,i nista,u januaru ja zovem ponovo,a ona se cudi kako to da ne radi,i opet daj drugi broj da te nazovemo kad popravimo :D kazem joj ja ,pa zovi me na ovaj kad popravite,a ona,sva vazna,kao ako ne bude islo da mogu da mi jave,kao da ja necu primjetiti i sam da ne radi.I onda pocinje ganjanje,ja zovem za uskrs 10 puta,nista se ne desava,osim obecanja,od danas do sutra.Kontam nisu ludi sredit ce,a racuni uredni u dan,sve ista cifra kao i prosle godine,od novembra,pitam kako se trosi kad ne radi,kaze mi kona da ja na 2 telefona imam razlicite tarife :D one pocetne,a obadva su stariji brojevi,i ja se sad u ljeto zainatim i svaki dan tamo,kao da radim u telekomu,svako jutro da vidim do kud su stigli,i treci dan,valda im ja dosadio,otkriju da ja nisam platio za taj telefonski broj racun u aprilu 2011,naravno to je njima bio razlog da meni iskljuce telefon u decembru 2010. :lol: A na vraga,sve odreske od placanja imam i oni me opet posalju u postu da vidim gdje je sve nestalo,na kraju je to trebalo da bude takva procedura za tih 13 maraka,da sam ja uzeo priznanicu i uplatio ponovo taj mjesec,da bi mi oni iduci dan ponovo pustili telefon u pogon.Sad po tome tek mozes da vidis Brankice koliko ja telefoniram sa kucnog telefona :D ali tada su bar mogli mene da zovu na taj broj,samo ja nisam mogao nikoga da zovem,pa se sad plasim da mi telekom ne posalje racun ,jer su mi sparali novac koji bi ja potrosio svaki mjesec da je bilo sve ispravno. :smt003
EEEEEEEEE KOME SAM JA DAO SVOJE VAUCEREEEEEEEEEEEE;BOLJE DA SAM IH PRODAO PERI I POPIO !!!!!!!! :?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Trazim pomoc!!!

Post by murgo »

Milan Pajkovic
Malmö Svedska

Broj poruka: 2
TRAZIM BRATA 31/10/2011
Predrag Pajkovic rodjen 6/11-71
Otisao je bio za Bosnu 2001 da radi i nestao. Zena mu se zvala INDIRA JUGOVIC poreklom iz Bosne Prnjavor . Ako neko zna ista o njima volio bi da mi se obrati vec ga trazim 11 god i necu prestati dok ih ne nadjem. email : milan_pajkovic@hotmail.com
ako neko od Forumasa nesto o trazenim osobama zna, molim pisati na milan_pajkovic@hotmail.com
hvala
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Trazim pomoc!!!

Post by vrsta8472 »

Индира Југовић је моја комшиница, ако је то та.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Yugo-boss
Posts: 5
Joined: 01.11.2011. 20:46

Re: Trazim pomoc!!!

Post by Yugo-boss »

Jel taj lik vojno lice,iz berana?hvala

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Trazim pomoc!!!

Post by vrsta8472 »

Ако је то та, 1980-то годиште црна висока, покушала се бавити народним пјевањем али не баш успјешно. Имали су кућу у нашој улици, гдје су сви отишли немам појма. Углавном ту не живе, могу се распитати па вам јавим
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Trazim pomoc!!!

Post by murgo »

Yugo-boss wrote:Jel taj lik vojno lice,iz berana?hvala
...da, trazeni je iz Berana. Da li ga poznajes i znas li gdje se on nalazi? hvala unaprijed!
nema zabave bez zena i rakije

Milan82
Posts: 21
Joined: 01.11.2011. 15:38

Re: Trazim pomoc!!!

Post by Milan82 »

.
Last edited by Milan82 on 28.12.2011. 13:15, edited 1 time in total.

Milan82
Posts: 21
Joined: 01.11.2011. 15:38

Re: Trazim pomoc!!!

Post by Milan82 »

.
Last edited by Milan82 on 28.12.2011. 13:15, edited 1 time in total.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Trazim pomoc!!!

Post by vrsta8472 »

Нисам је видјео има пар година, знам да је нешто покушала да пјева као народна пјевљака на ПИНКУ али јој то није успјело. Мислим да су се сви из породице Југо негдје одеслили, гдје тачно не знам. Покушаћу да сазнам па ти јавим. Поздрав
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Milan82
Posts: 21
Joined: 01.11.2011. 15:38

Re: Trazim pomoc!!!

Post by Milan82 »

.
Last edited by Milan82 on 28.12.2011. 13:15, edited 1 time in total.

Четник
Posts: 9
Joined: 15.06.2011. 16:11

Re: Trazim pomoc!!!

Post by Четник »

Mislim da Indira radi u FRUKTA TRADE-u. Nisam siguran,ali mislim da je to ona. Sada se preziva Matkovic,ima dijete...

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Trazim pomoc!!!

Post by murgo »

jel imate br. tel. od FRUCTA TRADE?
nema zabave bez zena i rakije

Четник
Posts: 9
Joined: 15.06.2011. 16:11

Re: Trazim pomoc!!!

Post by Четник »

murgo wrote:jel imate br. tel. od FRUCTA TRADE?
ne. Blizu je. A mislim da zivi u kremnoj,Vucijak,nisam siguran

Post Reply