NE! nezavisnosti Kosova i Metohije

Svjetska politika a i šire

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Da li ste za otcjepljenje Kosova?

Ne!
78
76%
Da!
15
15%
Ne zanima me...
9
9%
 
Total votes: 102

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

ma treba to njima prepustiti, i izgraditi zid izmedju srbije i kosova pa nek se onda jebu
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Да ми је видјети тог ко је заокружио да. :evil: :evil: :evil: :evil:
Image

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Aj,vidi Njege jest ljut,uf.
Srebrena Krila

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

seha wrote:Aj,vidi Njege jest ljut,uf.
Зар је чудно бити љут када хоће да ти цијепају Отаџбину? :?
Шта си ти заокружио?
Image

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Haha, sad jednog po jednog ispitaj. :lol: Evo, ja sam zaokruzio ovo trece! Htio ti ne htio, ili ja, ili bilo ko, 'oni' ce odluciti kako oni hoce.

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Немам жељу да испитујем редом само сам јавно размишљао. :wink:
А то што си ти заокружио треће то показује ко си и шта си.
Ако теби толико не значи ово гласање боље да ниси ни гласао јер ово је жалосно што си урадио.
Image

User avatar
Suzke
Posts: 85
Joined: 05.10.2007. 17:15
Location: Austrija-Palackovci

Post by Suzke »

MA tO pRVO bre :D :D
...Oci su tesne za moje suze...

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Cim ima opcija, znaci da mogu da glasam, a posto me ne zanima, nisam dalje komentarisao. :wink:

User avatar
SCG
Posts: 486
Joined: 12.04.2006. 22:52
Location: Prnjavor City/CH

Post by SCG »

zaokruzio sam NE, ali ipak to nista nece promjeniti.....nas srbe niko neferma ni 2%, sad su cak i albanci ispali pametniji i bolji od nas.....

kosovo je tako reci nezavisno, imaju sad sve svoje,zahvaljujuci i nasim politicarima, koji se i plase da nesto urade da nebi i bush poceo da nas bombarduje:?

tuzno
www.kkmladost76.freeforums.org

KK MLADOST 76'= PONOS GRADA

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Njego,nisam glaso.Da budem iskren,ne bih dao to otcjepljenje jer tim cinom Srbija daje dio svoje zemlje Albaniji, neminovno je da ce siptari to odmah uraditi.Bice tu jos krvi,htjeli mi to ili ne.
Srebrena Krila

User avatar
SCG
Posts: 486
Joined: 12.04.2006. 22:52
Location: Prnjavor City/CH

Post by SCG »

seha wrote:Njego,nisam glaso.Da budem iskren,ne bih dao to otcjepljenje jer tim cinom Srbija daje dio svoje zemlje Albaniji, neminovno je da ce siptari to odmah uraditi.Bice tu jos krvi,htjeli mi to ili ne.
jebes ih albanci ima za 100 godina da vladaju evropom...

imaju albaniju, sad ce dobiti kosovo, pa imaju pola makedonije, pola crne gore...i jos sto su se okotili to je katastrofa...sve jedan jebeni siptar ima bar 3 djece, i njegova djeca bar 3 itd...
a kod nas?? jedno, dvoje, nijedno....
www.kkmladost76.freeforums.org

KK MLADOST 76'= PONOS GRADA

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

A ako do toga dodje - kosovo ce postajati sve nerazvijenije... bice sve veca i veca bijeda... i zemlja bez osnovnih ljudskih prava... to je 100%..

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Nece oni buraz vladati svijetom,nikad za nikad.Jedino gdje su uhvatili furseta je na Kosovu,ali to traje jos od davnih 80-ih,gdje JNA i MUP jugoslavije napravise kardinalnu gresku sto ne ugusise secesionisticku bunu na vrijeme.Njihovim primjerom su se i drugi narodi SFRJ okurazili i poceli 90-ih godina isto s,ranje.Buraz,mislim da nama sa podrucja Jugoslavije nesto znaci samo ,,sila,,,i da se samo njoj mozemo povinovati,vidis i sam od kraja zadnjeg rata nigdje nista nije zafunkcionisalo po volji naroda,sve instaliraju stranke na vlasti,masa se boji,nepa pravne drzave.A jaro da imamo jaku policiju i vojsku sa narodnim zakonima,sipak bi siptar a i mi sami trazili neku samostalnost i otcijepljenje od maticne drzave.
Srebrena Krila

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

A ko je po tebi nasa maticna drzava??? I koji mi?

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Seljo,djecec bolan,kud si navro.Govorim jos uvijek o Jugoslaviji i desavanjima koja su nas u crno zavila.Ali vidim na sta insinuiras pa da ti i na to odgovorim.Sto se tice Bosne i RS,mislim da je RS vec dobro samostalna i otcijepljena od iste i da je to svrsen cin.Moje licno razmisljanje je da to komadanje vodi na mnozenje malih drzavica koje kao sto ti rece za kosovo,padaju u ponor siromastine.O to ja mislim moj Seljo,a ja zivim u jednoj od vecih drzava na svijetu,gdje ne vidjeh da ikoga interesuje secesionizam,dobra drzava za mene.
Srebrena Krila

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Aha... OK, pametno zboris, samo kad sam spomenuo Kosovo i moje misljenje o veoma mogucoj krizi koja bi mogla nastati usred ocjepljenja istog, hteo sam da kazem sasvim nesto drugo; a to se ne odnosi na povrsinsku veličinu pomenute drzave, vec na mentalitet koji tamo cini vecinu.. šiptari...
Ja ne očekujem od njih ništa pozitivno, nista pametno... po meni su to ljudi koji obozavaju bijedu i kameno doba!!! mentalno zaostali!!!

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Znas kako,ima i njih svakakvih.Ja neznam jesili bio u Pristini ili Peci ili urosevcu,carsije su to buraz,svasta ima tamo,dosta nih su bogati,imaju zlatare,slasticrne i raznorazne male privatne obrte.ne bih reko da oni vole bijedu,i ono ko svi mi vole pare i raskos,samo jaro oni su jaci u nacionalizmu od svih nas drugih.To je u njima i njihova vjekovna teznja za pripojenju ,,matici,, drzavi nikad nece izumrijeti.Onda nisu siromasni i samim saznanjem da su narod koji dobija nenormalan priliv novca iz inostranstva,u cilju ojacavanja albanskog nacionalizma i ostvarenju njihovih ciljeva.Jedino sto izgledaju ko bijeda,prave puno djece,puno rade pa zapostavljaju djecu te ona izgledaju prljavo.Ali sve je to pupa hava zelena trava,oni hoce Kosovo drzavu po cijenu istrebljenja,pa je pitanje sta raditi sa nekim ko ne zeli pregovore i hoce da otme komad zemlje od drzave kojoj ta zemlja i po bogu po ocu pripada,to je fol moj seljo.
Srebrena Krila

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Kako god, oni su mentalno zaostali :D
Naravno da ima svih tih ducana, itd, ali.... ipak to sve cjelokupno izgleda totalno bijedno i ruzno... kao i u svakoj drzavi u kojoj je islamski narod većina.... Ja ih kolko tolko postujem, ali...
pozz

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

seljak iz skakavaca wrote:Kako god, oni su mentalno zaostali :D
Naravno da ima svih tih ducana, itd, ali.... ipak to sve cjelokupno izgleda totalno bijedno i ruzno... kao i u svakoj drzavi u kojoj je islamski narod većina.... Ja ih kolko tolko postujem, ali...
pozz

Мало грјешиш, на Блиском Истоку све сами исламски свијет а пара на све стране ;)

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

E j,ebiga sad ti ode na drugu stranu.Slusaj ne mjesaj tuke i cuke,siptara ima i muslimana i katolika na kosovu,i oni bez obzira koje su vjere misle isto.A sto se tice Arapskog svijeta gdje se nadam da si na njih i mislio,oni su mentalna bijeda i njihov slucaj je izgubljen.Ti mozgovi se nikad ne popravljaju,isto tako i u tim arapskim zemljama imas i pravoslavne i katolicke zitelje koji su isti k,urac ko i muslimani.prema tome nema veze vjeroispovjest nego upravo mentalitet i geografska pripadnost.Seljo moj pa ja ne vidjeh razlike izmedju Banja luke i Mostara ili Bijeljine i Zenice ili Trebinja i Tuzle.Ne idimo jovo na novo u nacionalne duele,prihvatimo istinu i cinjenice onakve kakve su.Zivio ti meni...
Srebrena Krila

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

u pravu si seha, u potpunosti te podrzavam
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Aha, ma ne zelim da ulazim u kako ti kazes nacionalne duele, samo sam izneo svoje misljenje oko tog svega... Zemlje poput iraka i irana su bogate rudama itd ali te zemlje to nikad nece znati iskoristiti na pravi nacin, ostace uvjek onakvi kakvi su sada...
Sto se tice Bosne, po meni federacija izgleda dosta losije od rs.. osim u gradovima u kojima ima dosta srba ili hrvata.. npr Travnik je za mene dno dna...
Zivio i ti meni :wink:

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Ipak ti ode Seljo nizbrdo,nek si ti meni ziv i zdrav.Za mene je to sve isto,ok.Ne gledamo sa istih gledista.
Srebrena Krila

maxcar
Posts: 7
Joined: 11.06.2007. 13:57
Location: prnjavor

Post by maxcar »

hm...
ovaj seha bi mogao drzati predavanje...
ali pred praznim amfiteatrom...poznati i priznati prnjavorski kosmopolita... sine,svaka ti je njegoseva,ti si lider neke stranke,harizmaticna licnost ili duhoviti pojedinac iz naroda?
zaboravljas uzvicnike na krajevima recenica....jaro...
pozzzzzzzzz
max

Kostakurta
Posts: 537
Joined: 26.03.2005. 09:10

Post by Kostakurta »

Hunter wrote:Znam jako dobro istoriju, ali se postavlja pitanje da li vrijedi voditi bitku koja je unaprijed izgubljena, njih je na kosovu 3 miliona, a srba ni 100000, bolje dati kosovo, a da se rs prikljuci srbiji, nego ga izgubiti, a nista ne dobiti. Svaka cast svim srpskim manastirima tamo, ali od proslosti se ne zivi, treba gledati u buducnost. Ionako je Baja mali Knindza otpjevao da je Kosovo srpsko i da ce srpsko i da ostane, a svi dobro znamo sta se desilo sa krajinom, koja je takodje opjevana. Razmislite malo o mojim rijecima i shvaticete da sam bar malo u pravu!
Stani,stani Baja otpeva i za RS da je srpska i da ce srpska da ostane.
A bogami Baja kako je ku.rate srece i baxuz sta god je otpevao,propevao je otislo u klinac :roll:
P.S Sto znaci bolje da se Baja bavi svercom ko prije i batali pevanje.
P.S II Jer ce biti zajebano kad bude poceo pevati i o Srbiji :lol:
Odmah sam ja znao da tu nesto smrdi
kaze tip iz komunalnog

Post Reply