NE! nezavisnosti Kosova i Metohije

Svjetska politika a i šire

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Da li ste za otcjepljenje Kosova?

Ne!
78
76%
Da!
15
15%
Ne zanima me...
9
9%
 
Total votes: 102

User avatar
Drekavac
Posts: 236
Joined: 19.11.2007. 19:05
Location: (U)KRAJINA

Post by Drekavac »

Taj parlament je slican onome u Srbiji, odlucuju supci koji su na vlasti.
A posteni narod se i nepita.
Ali ipak ih ima, i to se nesmije zaboraviti.
KOSOVO JE SRBIJA!!!

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Drekavac wrote:Taj parlament je slican onome u Srbiji, odlucuju supci koji su na vlasti.
A posteni narod se i nepita.
Ali ipak ih ima, i to se nesmije zaboraviti.


Брате, џаба ти то све. Има и Руса који би нам помогли али они су нико и ништа. А ми опет блејимо гледајући према Русији хоће ли нам пружити помоћ, а оно они нама БУРЕК. :lol:
Image

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

Da je ZIRINOVSKI NA VLASTI davno bih se Kosovsko pitanje rijesilo,naravno uz pomoc RADIKALA.
Ovako kako stvari stoje Kosovo je otpisano od Srbije-tuzno ali istinuto :o

Jebes Tadicevu diplomatiju :twisted: Putuju i satance svakog dana a dali se neko od vas zapita koliko to sve kosta :?: Bolje da te pare daju sirotinji na Kosovu a ne da prde tamo amo ,a znaju da od toga nema nista.****** ih EVROPA :twisted:
Image

User avatar
Nektar
Posts: 532
Joined: 05.02.2007. 21:22

Post by Nektar »

Da je ZIRINOVSKI NA VLASTI davno bih se Kosovsko pitanje rijesilo,naravno uz pomoc RADIKALA.
Ovako kako stvari stoje Kosovo je otpisano od Srbije-tuzno ali istinuto Surprised
Не д'о нам Бог да Жириновски дође на власт(а вјероватно и неће никад). Још једна свјетска будала више.

И Аргентина изгледа неће признати сецесију.
Живјели!!!

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Nektar wrote:
И Аргентина изгледа неће признати сецесију.

Признаће, признаће само полако. Па ни Грчка неће признати због љетовања код њих. Пропали би јер Срби долазе масовно доле, али до следеће године има о они да признају независност.
иви били па видјели.
Image

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

E vala Njegovane ako ti mislis da Grcki turizam zavisi od Srbije onda ne znam sta bih na to rekao.....
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Cipiripi wrote:E vala Njegovane ako ti mislis da Grcki turizam zavisi od Srbije onda ne znam sta bih na to rekao.....
У доста случајева зависи. Зар ниси знао?
Image

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Kao sto sam vec pomenuo - SPC Innsbruck je zatrazila odobrenje za odrzavanje Protesta za nedelju 09.03.. Medjutim, danas je stigao negativan odgovor od izvrsnih vlasti, ali je ipak na molbu prihvacen 02.03.08 kao dan za Proteste.. Znaci ipak u ovu nedelju (vjerovatno da nam pokvare plan pa da nas bude sto manje..).

Vjerujem da ima osoba koje citaju ovde a da su u blizini, pa se osjecam duznim da objavim, dakle:
NEDELJA, 03.02.2008 U 13h KOD MARTKHALLE INNSBRUCK;
PROTESTI PROTIV NEZAVISNOG KOSOVA...

Nadam se da ce nas biti u sto vecem broju!

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

seljak iz skakavaca wrote:Kao sto sam vec pomenuo - SPC Innsbruck je zatrazila odobrenje za odrzavanje Protesta za nedelju 09.03.. Medjutim, danas je stigao negativan odgovor od izvrsnih vlasti, ali je ipak na molbu prihvacen 02.03.08 kao dan za Proteste.. Znaci ipak u ovu nedelju (vjerovatno da nam pokvare plan pa da nas bude sto manje..).

Vjerujem da ima osoba koje citaju ovde a da su u blizini, pa se osjecam duznim da objavim, dakle:
NEDELJA, 03.02.2008 U 13h KOD MARTKHALLE INNSBRUCK;
PROTESTI PROTIV NEZAVISNOG KOSOVA...

Nadam se da ce nas biti u sto vecem broju!


Свака част. Одазовите се у што већем броју.
КОСОВО ЈЕ СРБИЈА!
Image

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

seljak iz skakavaca wrote:Kao sto sam vec pomenuo - SPC Innsbruck je zatrazila odobrenje za odrzavanje Protesta za nedelju 09.03.. Medjutim, danas je stigao negativan odgovor od izvrsnih vlasti, ali je ipak na molbu prihvacen 02.03.08 kao dan za Proteste.. Znaci ipak u ovu nedelju (vjerovatno da nam pokvare plan pa da nas bude sto manje..).

Vjerujem da ima osoba koje citaju ovde a da su u blizini, pa se osjecam duznim da objavim, dakle:
NEDELJA, 03.02.2008 U 13h KOD MARTKHALLE INNSBRUCK;
PROTESTI PROTIV NEZAVISNOG KOSOVA...

Nadam se da ce nas biti u sto vecem broju!
Свака част. Одазовите се у што већем броју.
КОСОВО ЈЕ СРБИЈА!
Image

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

Ne nisam znao i necu ni vjerovati.....vise mi to lici na zajebanciju
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Cipiripi wrote:Ne nisam znao i necu ni vjerovati.....vise mi to lici na zajebanciju
Па ево када би ти рекао да од мојих познаника иде велики број ти би се зачудио. Јест да су они из Србије а то нам и треба за овај одговор. Примјер од њих 10 - 8 иде у Грчку на љетовање.
Image

User avatar
ivancho
Posts: 260
Joined: 02.05.2007. 16:37

Post by ivancho »

seljak iz skakavaca wrote:Kao sto sam vec pomenuo - SPC Innsbruck je zatrazila odobrenje za odrzavanje Protesta za nedelju 09.03.. Medjutim, danas je stigao negativan odgovor od izvrsnih vlasti, ali je ipak na molbu prihvacen 02.03.08 kao dan za Proteste.. Znaci ipak u ovu nedelju (vjerovatno da nam pokvare plan pa da nas bude sto manje..).

Vjerujem da ima osoba koje citaju ovde a da su u blizini, pa se osjecam duznim da objavim, dakle:
NEDELJA, 03.02.2008 U 13h KOD MARTKHALLE INNSBRUCK;
PROTESTI PROTIV NEZAVISNOG KOSOVA...

Nadam se da ce nas biti u sto vecem broju!
Da nisi malo pobrkao datume????

User avatar
Mercedes
Posts: 35
Joined: 14.02.2008. 09:46
Location: Gay paradise - Prnjavor

Post by Mercedes »

Image

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

ivancho wrote:
seljak iz skakavaca wrote:Kao sto sam vec pomenuo - SPC Innsbruck je zatrazila odobrenje za odrzavanje Protesta za nedelju 09.03.. Medjutim, danas je stigao negativan odgovor od izvrsnih vlasti, ali je ipak na molbu prihvacen 02.03.08 kao dan za Proteste.. Znaci ipak u ovu nedelju (vjerovatno da nam pokvare plan pa da nas bude sto manje..).

Vjerujem da ima osoba koje citaju ovde a da su u blizini, pa se osjecam duznim da objavim, dakle:
NEDELJA, 03.02.2008 U 13h KOD MARTKHALLE INNSBRUCK;
PROTESTI PROTIV NEZAVISNOG KOSOVA...

Nadam se da ce nas biti u sto vecem broju!
Da nisi malo pobrkao datume????
8)
02.03.08
:D
Izvinjavam se

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

Njegovan wrote:
Cipiripi wrote:Ne nisam znao i necu ni vjerovati.....vise mi to lici na zajebanciju
Па ево када би ти рекао да од мојих познаника иде велики број ти би се зачудио. Јест да су они из Србије а то нам и треба за овај одговор. Примјер од њих 10 - 8 иде у Грчку на љетовање.
Ne cudim se ja da oni idu ali turizam Grcke nece propasti zbog par hiljada Srbijanaca,ne budi lud.
Niti ce ti svi koji idu bojkotovati radi priznanja i mahom se opredijeliti za npr Spaniju. Ne treba sebi davati preveliki znacaj pogotovo ne u vidu potrosne moci zitelja Srbije.
Zagulismo mi bezveze oko ovoga :lol:
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

Kostakurta
Posts: 537
Joined: 26.03.2005. 09:10

Post by Kostakurta »

[quote="Mercedes"]Image[/quote
Nekada bilo sad se spominjalo.
Last edited by Kostakurta on 01.03.2008. 04:38, edited 1 time in total.
Odmah sam ja znao da tu nesto smrdi
kaze tip iz komunalnog

Kostakurta
Posts: 537
Joined: 26.03.2005. 09:10

Post by Kostakurta »

[quote="Mercedes"]Image[/quote
Nekada bilo sad se spominjalo.
Odmah sam ja znao da tu nesto smrdi
kaze tip iz komunalnog

User avatar
sena internetusa
Posts: 754
Joined: 17.08.2007. 10:07
Location: NIGDJEZEMSKA

Post by sena internetusa »

Da nebi tolike sloge ne bi se ni raspala ajd nace oni nacin da podijele i beogradski pasaluk bar na gheta!!
Friedns are flowers in life´s garden

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Ко је Србин и српскога рода, и од српске крви и кољена, а не дошо на бој на Косово, не имао од срца порода, ни мушкога, ни дјевојачкога...
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
zokii1983
Posts: 243
Joined: 07.02.2005. 09:55
Contact:

Post by zokii1983 »

seljak iz skakavaca wrote: KOLIKO DRZAVA TREBA DA PRIZNA DA BI KOSOVO DOBILO NEZAVISNOST???? Ili to ne igra ulogu?!?!
Srbija je u "problemu" ako Kosovo prizna vise od 100 drzava ...

Rusija kao jedna od 5 stalnih clanica UN-a ce vjerovatno staviti Veto ... bilo gdje drugo gdje je drzava Srbija priznati clan, kosovo nece moci nista da ostvari ....
ako ih UN neprizna... oni su pobunjenici i srbija "ima prava" na vojnu intervenciju .....ali po amerima, kosovo je izuzetak ... tako da se to nikada nece desiti

a ako kosovo prizna vise od 100 zemalja ... onda ni veto rusije nece imati nikakve koristi ... a na tu kartu siptari i igraju

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

sena internetusa wrote:Da nebi tolike sloge ne bi se ni raspala ajd nace oni nacin da podijele i beogradski pasaluk bar na gheta!!
Nesto si htjela ili htio reci?
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
Nektar
Posts: 532
Joined: 05.02.2007. 21:22

Post by Nektar »

Srbija je u "problemu" ako Kosovo prizna vise od 100 drzava ...
Одакле ти то? Мислим, волио бих знати како правно стојимо, па зато питам.
Колико ја знам, СБ је врховни орган УН-а, и једино они могу против воље Србије одвојити дио њене територије. У Уставу Косова и Србије нема нити једне ставке(колико ми је познато) која Косову даје било какво право на самоопредјељење. Ако је све то тако, не игра никакву (правну) улогу чињеница да ли ће Косово признати 1 или 100држава. Практично, међутим, довољно је да само САД успостави дипломатске одное с њима, као што је довољно да их само они изолују (као Кубу), и да имају проблем. Е сад, на резолуцију 1244 се сви позивају, па чак и Шиптари, шта она тачно подразумијева, појма немам.
Живјели!!!

User avatar
sena internetusa
Posts: 754
Joined: 17.08.2007. 10:07
Location: NIGDJEZEMSKA

Post by sena internetusa »

Cipiripi wrote:
sena internetusa wrote:Da nebi tolike sloge ne bi se ni raspala ajd nace oni nacin da podijele i beogradski pasaluk bar na gheta!!
Nesto si htjela ili htio reci?
REKLA SAM sta sam htjela
Friedns are flowers in life´s garden

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

sena internetusa wrote:
Cipiripi wrote:
sena internetusa wrote:Da nebi tolike sloge ne bi se ni raspala ajd nace oni nacin da podijele i beogradski pasaluk bar na gheta!!
Nesto si htjela ili htio reci?
REKLA SAM sta sam htjela
J.ebem te pametnu al' samo ako si zensko...ako nisi musko kako su pojedini ovde tvrdili......
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

Post Reply