Da li je Ukrajina pred krvavim građanskim ratom?

Svjetska politika a i šire

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Da li je Ukrajina pred krvavim građanskim ratom?

Post by svraka »

Izvrćeš moje riječi, a to nije lijepo od tebe.
grlica wrote:ne možeš živjeti sa Srbima ako ne voliš Ruse
Gdje je ovo spomenuto? Ko je pominjao čupave glave, šubare, čojstvo...? Pravoslavlje, kalendar...? Ništa ja ne pomenuh od ovoga. Rekoh, i stojim iza toga, Srbi sa simpatijama gledaju na Rusiju. Možda ti ne, no izuzetci upravo i potvrđuju pravila. Neka te moja naklonost Rusiji ne brine odveć, radije razmisli zašto Bošnjaci ne podnose Rusiju. Ili Hrvati. Zašto se zlurado naslađuju ovim sankcijama Rusiji? Zašto lete k*o muve u NATO?

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Da li je Ukrajina pred krvavim građanskim ratom?

Post by nenad 10 »

Ovi sto su sada na vlasti u Ukrajini to su marionete zapada i narod Ukrajine ih se treba sto prije rijesiti.Ukrajina je uvijek bila oslonjena na Rusiju i zato je glupo da ocekuju od zapada(svaba) da ih oni pomazu.Oni kome god su pomogli taj je na.ebo!Isto tako NATO pokusava sve ono sto nije mogao u ranijem periodu a to je da pritisne Rusiju.Nadam se da ce narodi i Ukrajine i Rusije da se dogovore izmedju sebe bez uplitanja sa strane.Meni licno su dragi i jedni i drugi.

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Da li je Ukrajina pred krvavim građanskim ratom?

Post by grlica »

svraka wrote:. Ali ono što je sigurno, to je, da je živjeti među Srbima, a pričati protiv Rusije, teško prihvatljivo, nerazumno čak.
Bolje zvuči moja rečenica , gdje ja kao izvrćem tvoje riječi nego ovo što si zaista napisao.U redu niko nije pominajo šubare to sam ja rekla al ih je Mile baš dobro udesio kad ih je doveo u Banjaluku prije izbora. Tako je i dobio izbore -- zahvaljujući tim ruskim kapama. Moja baba kad je to vidjela, odmah je rekla da treba Mile opet da bude predsjednik. Ja se nisam složila al Rusina je Rusina i Srbi vole Ruse zar ne?!
Koliko znam , bar iz istorije , mi smo vazda nešto čekali i čekali od njih a pomoć nikad nije stizala. Evo i sad oni su bili suzdržani ---ma nemoj , mrzim lažne prijatelje --ako me voliš ne možeš biti suzdržan.
Ne mrzim ih , divim se njihovoj kulturi , književnosti , njihovim daljinama ---da nema tog plina ne bi bilo ni njih.Al im ne vjerujem , nikad im nisam vjerovala !
Svaki Srbin voli Ruse -- pogrešno je . Bolje: svaki Srbin ne mrzi Ruse ... nije nerazuman :wink:

PS . Koliko god poštujem Šešelja -- ja sam ipak za Vučića :)
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Da li je Ukrajina pred krvavim građanskim ratom?

Post by ZMIJA »

NAŠI I NJIHOVI

Odlukom Evropskog parlamenta da po hitnom postupku izglasa rezoluciju o Šešelju,ako mene pitate najbolji je pokazatelj koliko je Srbija danas poželjan kandidat, i kolko će sutra biti ravnoparvan član ''porodice evropskih naroda'' Ovaj toalet od papira,izlobiran od strane hrvatskih poslanika u Briselu,između ostalih i nazočene Ruže Tomašić,koja se proslavila izjavom ''da nikad ne bi dozvolila da joj se kćerka uda za Srbina'''', crno na belo dokazuje da za Evropu naš i njihov fašizam nisu isti.

Njihov, jelte,može da sjedi zavaljen u briselskoj fotelji i prima platu od nekoliko hiljada evra,a naš,ako se ona Šešeljeva ofucana priča o garnicama Karalobag ,Kralovac Virovitica uopšte može svrstati u fašizam, osuđena je na tisućljetno prokletstvo,začinjeno robijanjem u Hagu i dekleracijama EU.
Dok se u Hrvatskoj i dalje vijore ustaški barjaci,lome ćirilične table,državne obljetnice proslavljaju uz Tmsonove hitove /uživo/,a u Sbaoru sjede zastupnici ideje poglavnika Ante Pavelića,najveći problem na Balakanu j Šešelj ?!Vojvoda bez vojske.lider stranke koja nije premašila srpsku skupštinu i koga su sa dva kancera poslali u Srbiju da im poslije 12 godina mrcvarenja ne bi izdahnuo u Hagu, na njihovu bruku...
Ko je ovdje lud ?

Zaparavo pitanje glasi : ''Čemu se mi posle svega još nadamo u ovoj priči o kandidaturi,poglavljima,skrininzima i ostalim psihotestovima i elektrošokovima koje treba da prođemo da bi smo jednog dana bili deo nečega što više i nije tako ekskluzivno,a sklono je i padu.

Da se za počtak zadržimo na ovom jednom,rezolucijom o Šešelju,aktuelizovanom testu naše izdržljivosti...Onaomad sam na istom mestu izneo sumnju da će Srbija ući u EU bez golemih ustupaka komšijama,s one strane Dunava.Eto, nije prošlo ni 15 dana,a mi smo na primeru Šešelja vidli šta nas čeka,Jer, akao su u Zagrebu ''za dom spremni''poslije jedne Šešeljve izjave,zamislite šta će se tek desitikad na dnevni red dođu Šrengradska Ada i ratna odšteta.

Nije dobro i bojim se da će biti gore,Treba da nas zabrine to što se niko od vajnih poslanika EU paralamenta,pri tom ne mislim na Hrvate,nije setio da za govornicom prozbori koju o dronu sa zastavom Velike Alabanije,koji je nad Beogradmo poneo ideju o novom crtanju granica i otimanju teritorija četiri suverene zemlje - ali su zato zdušno prihvatili rezulociju o Vojislavu Ššelju,šefu partije koja na poslednjim izborima u Srbiji 3.2 % glasova,

Ova briselska dekleracija,dragi moji,jasno i glasno otkriva šata nam se piše na putu ka EU,Ako znamo da čitamo.
naravno.O onome šta nas čeka svojevremeno je, istina u alaegorijama,pisao i Vuk Karadžić,otac modernog srpskog jezika.Delo se zove ''Crveni ban'
Piše u današnjem Pressu Antonije Kovačević'
Last edited by ZMIJA on 23.11.2014. 16:43, edited 1 time in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
aleksandar76
Posts: 293
Joined: 09.01.2012. 12:23

Re: Da li je Ukrajina pred krvavim građanskim ratom?

Post by aleksandar76 »

svraka wrote:Srbi su uvijek gledali sa simpatijama na Rusiju. Bez obzira da li su Srbi iz Srbije, iz Republike Srpske, iz Hrvatske, ili bilo kog drugog dijela Svijeta. Ne bih da ulazim u detalje zašto je to tako. Tako je. Naravno da postoje razlozi, ali kao što rekoh, ne bih sada o tome. Sa druge strane, Hrvati po rođenju ne podnose Ruse. Zašto je to tako, ne bih o tome, mada postoje razlozi, naravno. Ali ono što je sigurno, to je, da je živjeti među Srbima, a pričati protiv Rusije, teško prihvatljivo, nerazumno čak.
I gdje bi ti mene Svrako poslao da živim?
Shvatio sam ja tebe veoma dobro, a shvati i ti mene ako možeš ili ako hoćeš -svejedno mi je- čitav život živim u našem Prnjavoru i sa Srbima i sa Hrvatima i sa svim ostalim narodima i narodnostima - nikad nisam djelio ljude oko sebe po nacionalnom nego po karakteru i odlučivao sam s kime ću da budem drug,prijatelj ili brat! SVOJIM IZVALAMA GLUPOSTI pokušavaš da mi imputiraš neke stvari (nadam se da je ovo bilo lično meni namjenjeno)koje se tiču vas Srba i Hrvata- što me uopšte ne interesuje, ima tema ovdje na forumu pa udri koliko ti volja.
Image

User avatar
aleksandar76
Posts: 293
Joined: 09.01.2012. 12:23

Re: Da li je Ukrajina pred krvavim građanskim ratom?

Post by aleksandar76 »

Mnogo mi je Zmijo da te citiram -mislim na post prije ovog: Šojić je druže Zmijo bio prije raspada obožavane nam Sfrj - pa i sam serijal "tijesne kože" je urađen godinama prije samih sukoba a on nije urađen po ugledu na Rumunsku ekonomiju i njihove direktore :wink: - ostali dio tvog teksta je uopštena tvoja tvrdnja s kojom se i slažem osim ruskog amaterizma u globalizaciji - i opet Rusija brani svoju zemlju po Čečeniji , Gruziji , Ukrajini - a isto tako brani svoje tržište u Iranu, Siriji - Libiju nisu htjeli da brane jer Gadafi se bio okrenuo Francuzima (pa mu ovi okrenuli leđa) jednostavno gdje imaju interesa tu se ulažu veta a gdje nemaju interesa tu su gospodo moja draga "suzdržani". Pravi amateri zar ne!
Image

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Da li je Ukrajina pred krvavim građanskim ratom?

Post by ZMIJA »

aleksandar76 wrote: je uopštena tvoja tvrdnja s kojom se i slažem osim ruskog amaterizma u globalizaciji - i opet Rusija brani svoju zemlju po Čečeniji , Gruziji , Ukrajini - a isto tako
Ne razumijem šta je to uopštena tvrdnja
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Keyser Söze
Posts: 163
Joined: 14.07.2014. 11:41

Re: Da li je Ukrajina pred krvavim građanskim ratom?

Post by Keyser Söze »

Sve te silne ljubavi BH naroda (Srba, Hrvata i Bosnjaka) prema drugima (Rusiji, Njemackoj, Turskoj) su samo odraz frustriranosti pojedinaca i citavih naroda. Takva "ljubav", uzvracena ili ne, izmedju kolektiviteta je nepouzdana, neravnopravna i ne pretjerano korisna. Mi mali narodi smo moneta za potkusurivanje pojedincima (politicarima, privrednicima, kriminalcima...) iz tih velikih naroda koju potezu kada im zatreba za vlastite potrebe, nista ih ne kosta, a mozda nesto usicare. Tako se Erdogan sjeti Bosnjaka uz izbore, a Putin Srba kada zeli malo zatezati i pokazati da se bez Rusije ne moze odlucivati. A u nedostatku dobrog zivota prosjecnog Bosnju i Srbu odmah sunce obasja! A ni Mili ni Bakiru nije mrsko ljubiti skute velikih vodja da uberu pokoji poen kod "svojih". Imao sam srecu posjetiti i putovati i po Rusiji, i po Turskoj, zalosno je da te tako velike zemlje ne mogu obezbijediti svom narodu boljitak i prosperitet. A onda bude paradoksalno da je Putin popularniji medju Srbima nego medju Rusima, ili Erdogan medju Bosnjacima nego u Turskoj. Nego radni narode, u se i u svoje kljuse, pustite i Turke i Ruse, preci vam je Aco komsija od svih miliona Rusa. Prijateljstvo je individualni osjecaj, a mjeri se stepenom odricanja da bi se prijatelju pomoglo. Odnosi izmedju drzava i naroda su cisti interesi, bar za ove velike, pa je onda glupo da se mi mali tako dobrovoljno prostituisemo za sitan gros.
Velikodusno rodjace, raspolagati tudjom mukom, nije mala zajebancija


User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Da li je Ukrajina pred krvavim građanskim ratom?

Post by KAMIKAZA »

grlica wrote: svaki Srbin ne mrzi Ruse ..
Tesko mi je ovo gradivo :D ,ali ja bi rekao da Srbi nevole Amere,a ne mrze Ruse,sto nikako ne znaci da mrze Amere ili da vole Ruse.Nasa ljubav je cudo,malo ih je,sta malo nema ih, da se mogu pohvaliti da ih Srbi vole,jer oni nevole sami sebe a kamo li druge.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Da li je Ukrajina pred krvavim građanskim ratom?

Post by KAMIKAZA »

Image

Überraschendes Ergebnis
39 Prozent der Deutschen für Anerkennung der Krim-Annexion
39% Nijemaca su za priznavanje aneksije Krima .
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
aleksandar76
Posts: 293
Joined: 09.01.2012. 12:23

Re: Da li je Ukrajina pred krvavim građanskim ratom?

Post by aleksandar76 »

Moraju da se iskupe za Kosovo , mada im to nije zvanična politika.
Image

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Da li je Ukrajina pred krvavim građanskim ratom?

Post by svraka »

aleksandar76 wrote:I gdje bi ti mene Svrako poslao da živim?
Искрено мислим да ти нигдје неће бити боље него међу Србима. Срби су људи отвореног срца и просте душе. Да ли су због тога заслужили да их се коњари? Појаснићу. Потпуно је небитно који лик из реда српског народа прича о односима са Русијом. Да ли то био Шешељ, Милошевић, Тадић, Ђинђић, Његош, Кустурица, Додик, Чавић, Вучић, Новак Ђоковић, Ражњатовић, Дарко Шарић, Лепа Брена... Небитно је о коме се ради. За све Србе, политичаре, умјетнике, криминалце, спортисте..., за све, Русија је пријатељска земља. Била, и биће. И када причаш међу Србима ружно о Русији, ти заправо не причаш ружно о Русији, него се ругаш и омаловажаваш мишљење оних међу којима живиш. Наравно, не пада ми ни на крај памети да ти оспоравам демократско право да причаш ружно о Русима, и о Русији. Само напријед. Дозволићеш и мени право да кажем да је то некоректно. Ништа више.

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Da li je Ukrajina pred krvavim građanskim ratom?

Post by VJESTICA »

:smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Da li je Ukrajina pred krvavim građanskim ratom?

Post by grlica »

Fala svrako đe ispisa ove lidere mog života , mislim ove znamenite Srbe , malo te Brena zenula al aj ...kroz prste :D savremenici :D i vještica je sa nama da četuje :wink: te podrži svako srbovanje i rusofilstvo. To ti je neštko ko Marijofil - ako ti zvuči poznato FTV. Znam ja da vi najviše volite Šešelja al eto to je baš šala europskoga dvora sa nama.TaJ Šešelj, opet stvara pometnju --ponovo raste ideja u ujedinjenju srpskog naroda --koje bi trebalo Rusija da predloži i aminuje :P zar ne dragi moji rusofili :)
Ja znam za Njegoša i Dodika. Koga vi znate još osim njih dvojice i crkveno patrijarha da su se sastajali od Srba sa anam njima Rusima. I to sastajanje ---jaka stvar :o pa Vučić je odma zapalio za Sarajevo --ko Rama za Beograd ( vole Albanci Srbijuu pa to ti je :smt001 ko i Srbi Bosnu :P ) . To je sada moderno, da se sastaju oni koji se nisu odavno sastali kao ljudi :wink:
ajde imate li neki svjetli primjer iz prošlosti :wink: :?: sastajanja Srba sa Rusima
OSIM DODDE I NJEGE , :!: OF SKROZ
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Da li je Ukrajina pred krvavim građanskim ratom?

Post by KAMIKAZA »

grlica wrote: ajde imate li neki svjetli primjer iz prošlosti :wink: :?: sastajanja Srba sa Rusima
Oooooooo pa bar mi tih primjera imamo na pretek,evo ovakooooo:Misko Hemun i Maja, :D paaaa onda moj rodjak ,pa Zoran i Ana,ppaaa u pm,u nas nema ko se nije sastajao sa tim Rusima u stvari sa Ruskinjama,ali svi se razidjose osim gore navedenih Zorana i Ane (SZR Ana) :D eto pa sad reci da su se samo Dodik i Putin sastajali,mi imamo i ovakve primjere gdje su se sastajali skroz,al ono bas skrozzzzzzz. :D Znas na sta mislim. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Da li je Ukrajina pred krvavim građanskim ratom?

Post by VJESTICA »

Grlice, zаpad (EU I SAD)ili Rusija,na cijoj si strani?
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
aleksandar76
Posts: 293
Joined: 09.01.2012. 12:23

Re: Da li je Ukrajina pred krvavim građanskim ratom?

Post by aleksandar76 »

svraka wrote:
Искрено мислим да ти нигдје неће бити боље него међу Србима. Срби су људи отвореног срца и просте душе. Да ли су због тога заслужили да их се коњари? Појаснићу. Потпуно је небитно који лик из реда српског народа прича о односима са Русијом. Да ли то био Шешељ, Милошевић, Тадић, Ђинђић, Његош, Кустурица, Додик, Чавић, Вучић, Новак Ђоковић, Ражњатовић, Дарко Шарић, Лепа Брена... Небитно је о коме се ради. За све Србе, политичаре, умјетнике, криминалце, спортисте..., за све, Русија је пријатељска земља. Била, и биће. И када причаш међу Србима ружно о Русији, ти заправо не причаш ружно о Русији, него се ругаш и омаловажаваш мишљење оних међу којима живиш. Наравно, не пада ми ни на крај памети да ти оспоравам демократско право да причаш ружно о Русима, и о Русији. Само напријед. Дозволићеш и мени право да кажем да је то некоректно. Ништа више.
Ne znam gosp. Svraka koji je vaš problem: dali to što ja nemam pravo pričati ružno o nekome ko je trenutno napao(ne verbalno nego oružjem) zemlju odakle su moji pradjedovi došli (zbog svake moje izjave dajem i objašnjenje jer se u nedogled ispiraju stranice jedne riječi- napasti znači kad se otme dio teritorije i ne proglasi samostalna neka tamo država već se pripoji tom napadaču- stvarno me suvišni komentari ne interesuju) ili je problem kod vas staro dobro socijalističko(komunističko ) ideološko ponašanje a to je da neistomišljenicima nije mjesto da žive među većinom ili ćemo na neki način da mu promjenimo mišljenje!
Ja se rugam Srbima s tim što ne volim trenutno Ruse i Rusiju? Pa ti čovječe imaš previše visoko mišljenje o sebi - da se tebi ne može pričati loše o tvojim prijateljima Rusima - druže kad budeš poštovao mene i ljude oko sebe očekuj da će ljudi oko tebe početi i da poštuju tebe- nijedan tvoj post nije iskazao poštovanje prema mom narodu, šta više nema kako ga niste prozivali na ovoj temi, prišivali mu sve i svašta samo zato što se okreće Evropi i Americi a na to je primoran i znaš šta, hvala bogu da se odvoji totalno od bratske ljubavi Rusije koja je pokazala kako bratski može da udari na brata(ovo brat sam napisao jer se stalno provlači kako su to bratski narodi).

Kako ste vi gosp. Svraka pričali o Albancima, Hrvatima, Muslimanima- jeste li birali mjesta gdje ćete pričati o njima ružno, recimo u Austriji ste ćutali o njima ili sasvim nekoj drugoj zemlji među strancima - ne shvatam vas- jednostavno otvorite temu "volim Rusiju i sve što se veže za nju" i riješili smo ovu našu nesuglasicu !
Image

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Da li je Ukrajina pred krvavim građanskim ratom?

Post by grlica »

vještice , šta više voliš : sex i grad ili onu smornu rusku seriju na RTRS ujutru :wink: :D
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Da li je Ukrajina pred krvavim građanskim ratom?

Post by VJESTICA »

Ne pratim ni jedno ni drugo...Pretjerujete!Ti Aco imas predispozicije za takvo misljenje i komentare,ja nemam i ne mozes me osudjivati zbog toga.Ti volis amere ja Ruse i sta sad hocemo poskidati glave zbog toga?
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Da li je Ukrajina pred krvavim građanskim ratom?

Post by grlica »

Ko voli Ruse voli i Dodika :D Jel tako Zmijo :smt005
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Da li je Ukrajina pred krvavim građanskim ratom?

Post by VJESTICA »

Aco i Grlice,u proslom ratu na podrucju BiH,koga ste vise voljeli Rusiju ili ameriku?
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Da li je Ukrajina pred krvavim građanskim ratom?

Post by VJESTICA »

grlica wrote:Ko voli Ruse voli i Dodika :D Jel tako Zmijo :smt005
Nisi u pravu Grlice!Ko voli Dodika voli i sve one koji unistavaju Srbski narod.
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
aleksandar76
Posts: 293
Joined: 09.01.2012. 12:23

Re: Da li je Ukrajina pred krvavim građanskim ratom?

Post by aleksandar76 »

VJESTICA wrote:Ne pratim ni jedno ni drugo...Pretjerujete!Ti Aco imas predispozicije za takvo misljenje i komentare,ja nemam i ne mozes me osudjivati zbog toga.Ti volis amere ja Ruse i sta sad hocemo poskidati glave zbog toga?
Ne znam Vještice gdje se ti probudi ovako kasno, izlistaj malo ovu temu, na njoj nisam ja nikoga od sagovornika osuđivao što voli Ruse, nego sam se branio od napada naših forumaša koji prate ovu temu samo iz jednog ugla i kad bi šta ružno rekao o rujama dočekao bi me talas oduševljenja gdje sam u najkrajnjem slučaju srbomrzac -jer ne volim bratju ruje- a po ko zna koji put -(izlistaj malo ovu temu) ne stojim na strani amera jer su isto kao i dotični rusi neokolonizatori -što sam i objasnio!
Ovdje nije igra ko je za amere a ko za ruse nego jednostavno ne poštovanje prema komšijama jer se pretenduje i na svaki način osporava što Ukrajina kao nezavisna zemlja, što njeno stanovništvo kao fashisti . Imajte bar malo respekta prema komšijama jer su i oni imali respekta i poštovanja prema vama-- e to ti je vještice tako i tako se osjećam- a u prošlom ratu znaš i sama gdje sam bio -suvišno je pitati , da su Rusi kojim slučajem poslali pomoć u Bosnu il Srbiju kad je trebalo vjerovatno ih bi volio zbog komšija - što bi rekli ende- jel tako !
Image

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Da li je Ukrajina pred krvavim građanskim ratom?

Post by grlica »

I ja na to drugačije gledam :D Kad bi mi neko ponudio povratnu kartu do Rusije ili do Amerike ja bih izabrala Rusiju :D a ako bi karta bila u jednom smjeru ,onda zasigurno biram sunčanu Kaliforniju :wink: :D
imam moćno pero - jezik srpski

Post Reply