Srbija

Svjetska politika a i šire

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Srbija

Post by ZMIJA »

julija wrote:Draga Zmijo, minimalna ostrina u obracanju Vrsti moze izazvati revoluciju na forumu Budite pazljiviji, molim vas
Suzdržavam se maksimalno da ne puknem, dokle ću neznam.
julija wrote:Iz ironicnog ugla RV sve lici na cirkus, a u sustini nije tako.
Instrumenti meke sile tj medija toliko su dostupni da nas iz dana u dan bombarduju najmracnijim aranzmanima. Isti ti novinari dizali su u nebesa te o kojima sad bistre na svojim blogovima. Stoga ne bi trebalo davati na znacaju ovim tekstovima.
Iako smo do guse u AV-AV demokratiji / Alek Vuc dem/ ne popustamo, jer popustljivost je uvek odraz nemocnih x
Znam ja Juco šta su Mediji, i nihovi istrumenti meke sile,oni i jesu stvorili iracionalan svijet u kome neznam po koji put ponavljam, da vijest nije da je pas ujeo čovjeka, već da je čovjek ujeo psa.Svi smo mi ovdje skriveni RV, neki manje a neki više,ali je RV jedini među nama RV,izuzimam tu naravno V V (Vedrana Vrstu)
A što se tiče popostljivosti,bolesno sam nepopustljiva poput Braonuhi papagaja.
svraka wrote:Не читам ја Рајкове глупарије, читам Змијине постове, и то искључиво из поштовања према нашем форумашу. Размишљам, ако се Змија већ потрудио да откуца повелик текст, ред је да се то и прочита. Кад тамо, Рајкове опсервације. Чисто се разочарам. Сасвим искрено могу рећи да су ми Змијини ауторски постови много бољи од Рајкових "колумни". Змија барем пише оно што мисли.
Samo ti mogu čestitati na iskrenosti,sve ostolo prepuštam drugima.
vrsta8472 wrote:Не знам, искрено када видим змијин текст од 100 реченица, само узмем миш и ролам испод да видим шта је неко прокоментарисао.
Taj pristup čula-kazala u osnovi je šuplja priča,dobijaš na vremenu i brzini, ali gubiš elementarnu suštinu,koju među rijetkima na forumu posjeduje naša draga Julija, iz milja nazvana Juca ili Julijašica.Samao ti rolaj i surfaj Vedarane Vrsta,ali kod istražnog Snowboard ostavi ispred kancelarije.
Iris wrote:Umisle neki da su čitani kao Andrić pa razvale kilometarski post!
Koliko ja znam, i kolko sam čula i načula, da si ti samo ljekar opšte prakse, a da te kod Zmije zanima sterilnost i ograničenost klasične introspektivne psihologije.Piši i pusti druge da pišu,kolko im je volja, nije forum nešto što se nosi u apoteku,poslije ljekarskog pregleda.
vrsta8472 wrote:Стара добра Кумровачка школа дневне демагогије. А сада дошла времена, што краће, једноставније и сажетије.
Neznam šta ti znaš o kumrovečkoj školi idnevnoj demagogiji,kad si i sam žrtva kratkoće vremena i velčine prostora.
Možda ti jednog dana probiješ i barijeru brzine svjetlosti, te nas povedeš kroz crvotočinu.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Srbija

Post by KAMIKAZA »

ZMIJA wrote:
Iris wrote:Umisle neki da su čitani kao Andrić pa razvale kilometarski post!
Koliko ja znam, i kolko sam čula i načula, da si ti samo ljekar opšte prakse, .
Auuuuuuuu a ja mislio neka kuvarica pa se nalijepio kao flaster na nju. :D Znaci Zmile ni ova nije za mene,stace doktorica poguziji. :D
Sunce ti kalaisano,vidim ja da ona zna,to oko medicine ,ali ja mislio naucila od babe gatare, pa se samo prodaje,od prve mi pogodi dijagnozu,izlijeci me u dvije rijeci,evo sada ko tica,samo sto ne poletim. :smt026
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Srbija

Post by Iris »

Hm SAMO, zašto samo? Zar je biti ljekar opšte prakse tako malo!? Mada ja to nisam, iako ne bi bilo loše biti ljekar opšte prakse.

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Srbija

Post by corkan »

Pazi se ti Iris,zmija je stara lisica i nešto ti sprema!!!
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Srbija

Post by ZMIJA »

Ćori ne zavađaj 'ljute'' protivnike,Iris je naša buduća Kolinda.Možeš li ti zamisliti tv duel između naše Kolinde i Vrstana u borbi za budućeg načelnika.Konačno bi i Prnjvor trebao dobiti ženu načelnicu.Dosta nam je ovih muških ''ratnika''
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Srbija

Post by KAMIKAZA »

Nebi se ja sa njom igrao,ima ona neke derivate za kratak zivot, :) moze Zmikiju za cas da postane impotencija najmanji problem. :D Ja od kad sam saznao ko je ne jedem ne pijem nigdje a i ne pelcujem se vise,radije cu da umrem od nekog virusa,nego od one njene doze. :shock:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Srbija

Post by ZMIJA »

Ja sam malo stariji reptilica,po prirodi hadnokrvno biće.Vodi računa o Bontonu kad razgovaraš sa damama,nismo mi s tobom radile na benzinskoj pumpi, niti smo s tobom koze čuvale.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Srbija

Post by KAMIKAZA »

:D Ja sam samo htio da vas upozorim da je Iris jedna jako opasna dama,ubija kao crna udovica. :) Morate poraditi na identifikaciji jer se krece medju vama i moze svakog momenta da vam naudi.A ja kao moderator nemam pravo da otkrivam identitet,inace bi vam rado pomogao,ali pravila su pravila. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Srbija

Post by Iris »

Zmile, dobro ti reče Kamikaza, čuvaj me se!
Ja liječim ali isto tako i eutanaziram kako toplokrvne tako i hladnokrvne životinje, tačnije kako homeoterme tako i poikiloterme

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Srbija

Post by KAMIKAZA »

De ti to nama malo prevedi,meni to sto si nabrojala ne lici na nek pice ili jelo. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Srbija

Post by Iris »

Životinje koje regulišu svoju temperaturu preko centra za termoregulaciju i mehnizmima termoregulacije da bi je održale u normalnom opsegu, i životinje koje mijenjaju svoju temperaturu u skladu sa temperaturom spoljašnje sredine u kojoj se nalaze, u koje spada Zmija

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Srbija

Post by KAMIKAZA »

E te zivotinje sto si nabrojala ja i ne jedem,pa me i ne brine puno.Bio sam se zabrinuo, da su papkari u pitanju. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Srbija

Post by ZMIJA »

Iris wrote:Zmile, dobro ti reče Kamikaza, čuvaj me se!
Ja liječim ali isto tako i eutanaziram kako toplokrvne tako i hladnokrvne životinje, tačnije kako homeoterme tako i poikiloterme
Znači ja sam pogrešno načula,nisi to ljekar opšte prakse već radiš u Veternarskoj,eutaniziraš pse lutalice i pelcuješ kokoši.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Srbija

Post by vrsta8472 »

И штроји. Све по потреби :smt001
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Srbija

Post by ZMIJA »

Za svaki slučaj zaobailazim ovu životinjsku zdravstvenu ustanovu,dok ja dokažem da sam zmija odoše jaja.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Srbija

Post by VJESTICA »

Spamuju temu,kao ja neki dan,trebali biste ih banovati na cijelih 7 dana!
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Srbija

Post by vrsta8472 »

Ево Ирис

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Srbija

Post by KAMIKAZA »

:smt005 Iris je onda ona Desa Petrovic iz veterinarske :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Srbija

Post by schwabo No1 »

Тужила Стана Стевана ...
Тужио Стеван Стану ...
Суд је донио рјешење ...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Srbija

Post by KAMIKAZA »

Kako nam je Zmiki zbrisao kad je skontao da je Iris u stvari Desa,nema ga ni na horizontu. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Srbija

Post by julija »

Na cirkusu koji napraviste, i Pink bi pozavideo.
Iris je stvarno lepa, atraktivna i zavodljiva!! Svi zaljubljeni kandidati, koji se nadmeću za mrvicu njene pažnje moraju se prvo izdefinisati u nekoj teretani, potom učlaniti u SDS..sve ostalo je stvar hemije, trenutka i sreće :wink:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Srbija

Post by KAMIKAZA »

:shock: Znaci nemam sanse, :D meni se svi misici od pretjeranog sporta srozali na stomak,samo da mi ih je pravilno rasporediti bio bi kao Cak Noris,ovako sam kao Bud Spencer. :D A i ovaj uslov da mora biti u SDSu,vam nije dobar,necete je nikad utrpati :lol: ,takvog baje kao sto si ga ti opisala nema u vasoj stranci,mozda u Radikalima,ali u vas sigurno nema,sve nesto suveljivo. :D Ah ja hemija,u mene hemija stima 100% smrdim na kilometar kao labaratorija. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Srbija

Post by Iris »

Kami, Kami ti kao da ne znaš ko su naši "Viti Jablanovi", naše "Stijene Stamene" i naši "Gromovi" koji su u stanju i planinu da pomjere, pod čijim nogama i tlo podrhtava :wink:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Srbija

Post by KAMIKAZA »

:D Viti Jablan Perica Djumic. :smt005 e onda sam i ja vita Jela. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Srbija

Post by bičbožiji52 »

julija wrote:Na cirkusu koji napraviste, i Pink bi pozavideo.
Iris je stvarno lepa, atraktivna i zavodljiva!! Svi zaljubljeni kandidati, koji se nadmeću za mrvicu njene pažnje moraju se prvo izdefinisati u nekoj teretani, potom učlaniti u SDS..sve ostalo je stvar hemije, trenutka i sreće
U pravu si Julija,spamovaše nam temu.Mjesto da pišu o Srbiji i trenutnom aktuelnom stanju tamo, oni se pale na nečije obdarenosti.To izdefinisavnje u teretani nije za ovdašnje širutane i trbutane.Oni gledaju gdje će šta smazati pojesti i popiti i na nekoj Slavi zapjevati, inače sve su to satri Esdesovci Stvaroaci Republike Srpske.A što se tiče hemije oni poznaju samo
CH3-CH2-OH sok od koga se pravi rakija, a što se tiče pameti i sreće kako koji.Neki nemaju ni jedno ni drugo .
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

Post Reply