Srbija

Svjetska politika a i šire

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Srbija

Post by bičbožiji52 »

Nema tu nikave rehabilitacije Đenerala Draže,treba samo ''pametno'' proučiti presudu Višeg susda u Beogradu,koji je samo poništio sudski proces i proglasio Đenrela neosuđivanim,jer sa današnje dstance,ladno se može suditi i američkom predsjedniku Trumanu za bacanje atomske bobme na Hirošimu i Nagasaki.
Kad u Srbiji Četnici budu primali penzije,kao što Ustaše i Domobrani primaju u Hrvatskoj,onda se moše frfljati o nekoj rehabilitaciji Četničkog pokreta.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Srbija

Post by julija »

Vidovdan..oprosti Boze sve nase grehove,
junastvom daruj kceri i sinove !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Srbija

Post by просвјета »

bičbožiji52 wrote:Nema tu nikave rehabilitacije Đenerala Draže,...
Kad u Srbiji Četnici budu primali penzije,kao što Ustaše i Domobrani primaju u Hrvatskoj,onda se moše frfljati o nekoj rehabilitaciji Četničkog pokreta.
Када би у Србији и Србској били комунисти прикривени четници а не обратно онда би се могло надати, овако...

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Srbija

Post by просвјета »

Дучић wrote:О Мржњи
Мржња је сама по себи осећање ниско и ружно, зато човек поносит не може да носи мржњу, као што не би носио на леђима џак ђубрета. Мржња заслепљује и најпаметнијег, тако да овај обневиди за све врлине које би могао имати, његов противник; а ово значи унижење колико за срце, толико и за разум оног који мрзи. Мржња, дакле, погађа најпре онога који је носи.!
Image
Премијер Србије Александар Вучић је у Сребреници погођен каменом у лице и поломљене су му наочаре.
Нападачи су бацали каменице, ципеле и флаше са водом уз звиждуке и повике "Алаху егбер" и "Умри четниче".
Дакле, као што је и најављено, Вучићев одлазак у Поточаре је донео помирење у региону.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Srbija

Post by KAMIKAZA »

Ko ga j*be i trebao je dobiti po nosu,ko je on da se poklanja zrtvama u ime srba,kad se pokloni neki od muslimana nasim zrtvama onda moze da se prica o poklanjanju njihovim,Svatovi i Tuzlanska kolona,kao i zrtve oko Bratunca i mnoge druge su bili prije Srebrenice,pa neka se onda oni prvi izvinu i poklonu zrtvama ako im je do mira,mada sumnjam da je ovima koji su urlali i bacali kamenje uopste i stalo do toga.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Srbija

Post by просвјета »

Србија под кишобраном...
Image

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: Srbija

Post by dkrajina »

Zivimo u slozi.A sta je ovo?
zivot je surov

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Srbija

Post by KAMIKAZA »

Pa slozili su ga :D kamenom. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Srbija

Post by VJESTICA »

Ispao je zrtva,jedan obicni majmun,a glavu sacuva,nazalost, a mogli su mu je skinuti i Srbi u Srbiji,i mi u Republici Srpskoj,i muslimani,a svi razloga imaju...
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Srbija

Post by KAMIKAZA »

Koja je to glupost,ide covjek da se pokloni zrtvama i da se izvine,kao da je tu neko slucajno naletio autom i pregazio kokosku,mislim da ni oni nama ni mi njima nemozemo da se izvinemo za sve ovo sto smo uradili jedni drugima,i da nebi neka jajara prosperirala na tome,kao sto je to ovdje slucaj ,treba pod hitno zabraniti ovakve skupove na svim stranama.Zalosno je sta rade ovim ljudima,svake godine izbace par leseva i to im je opravdanje za stotine i stotine radnika koji sjede u institucijama i nista ne rade na otkrivanju grobnica (za koje vec i vrapci znaju gdje su) i na identifikaciji preostalih pokojnika.Sve je to samo ostrenje one stvari na sirotinji,nisu majke potegle za kamenjem i gadjale ,vec neka spadala koja su za to uzela 20 maraka,vec sam vise puta rekao,da ce sve ovo sto rade ova spadala u ime njihovog naroda i ova druga spadala u ime naseg naroda ,naj vise kostati njih i nas,mi se onako iskrvismo iz sloge sta mislite ako zakuha sad kad se ovako mrzimo,pa nece kamen na kamenu ostati.Zato bi bilo bolje da se svi malo pameti dozovemo,i da u ime buducnosti,prestanemo rovariti po proslosti.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Srbija

Post by VJESTICA »

Mislim da nisi u pravu.To sto se desava u Srebrenici nije prikrivanje nekog kriminala.uz pomoc svega sto su izrezirali muslimani,ili ti poturice iz Bosne postaju nacija,postaju zrtve,koje ce se morati postovati,za koje ce se pisati nova prava...I ne ukopavaju oni svake godine par leseva!ja imam dojam da oni tokom citave godine cuvaju svoje pokojnike,negdje,ko zna gdje,i onda ih lijepo kamionima dovoze i ukopavaju kao zrtve srpskih monstruma.i bas me zanima kad ce to ukopavanje prestati,kad ih bude ukopano vise nego ih je bilo u Srebrenici,mozda nikad???
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Srbija

Post by KAMIKAZA »

Mislis da nasi rade drugacije,lesevi leze po nekim halama,za bar 50 % se zna ko su vec godinama ali oni ne pustaju da se sahranjuju.Svakako da ima i politike u svemu,ne samo kod njih nego i u nas,oni ne sakupljaju leseve koji su friski,imaju oni dovoljno,niko normalan ne negira da su tu ljudi pobijeni,dali 1000 ili 8000 to je upitno,ali zlocin je ubiti i jednog covjeka,i kad krades kradja je i vrijednost od 1 km i ona od 1 milion.Neznam dali primjetis,mozda te to nije toliko interesovalo,ali pogledaj direktno prnjavorcane koji se vode kao nestali,i kad se nadje ko su,sve kompletira i DNK pokaze 100% da je to taj,dok les dospije iz Bl. do porodice da ga sahrani,procedura traje preko 3 godine,osim ako nisu neki izbori ili godisnjica necega,gdje se mora pokazati da su i Srbi zrtve,pogledaj samo svako koliko mi u prnjavoru dobijemo 5-6 leseva nazad,i ako ovako nastave trebat ce nama za njih pedesetak bar sto godina,sta mislis onda koliko ce njima trebati za 1000.Politika nas i jedne i druge drzi na gasu,ovo sto se tamo desilo je politika,a ne osveta ili razularena masa,da je bila razularena masa ili osveta ubili bi oni njih kao zeceve,trebalo je napraviti skandal i privuci paznju a ipak ostati zrtva,jer u obrnutom slucaju bi nakon toga Srebrenicu pamtili samo po tome sto je u njoj ubijena jedna legitimna Srpska delegacija i Premijer,svi bi zaboravili one koji su stradali 1995,zato nije Vucic ubijen,a ne zato sto su par policajaca bili sposobni da prevrnu jednog covjeka u papucama.Najvece pitanje u svemu ovome je, kako je moguce da na teritoriji RS obezbjedjenje ne vrsi policija RS,a sad treba da snosi odgovornost za posledice,i ko smije da naredi ili dozvoli da policija iz drugog entiteta obezbjedjuje ovakav skup,dali je uopste ovaj skup odobren od policije RS,da ja ili neko drugi okupim 500 ljudi u znak protesta sto se ne radi na pronalazenju,bio bi uhapsen jer nemam odobrenje za proteste,a ovdje su hiljade ljudi,ovo sve se svake godine radi pod velom sahrane stradalih,zato se i donose ovi lesevi,ali sta je sahrana,dali se na sahranama nose ratne zastave, zastave islamske drzave i Turske,dali mi na sahranama nosimo cetnicke zastave ili neke druge kroz njihovu teritoriju,ja mislim da ne nosimo ne samo iz pristojnosti vec i zbog zakona koji je jasno propisao pravila o simbolima,sirenju nacionalne mrznje..itd...itd...Nase institucije su totalno zakazale,sad vidite sta je SDSov pakt sa djavolom,ali da ne bude da sam na jednoj strani,isti su i u SNSDu jer i oni su imali pakt sa njima,sa svakim se ujedinise i jedni i drugi,samo ne jedni sa drugim,jer bi tako zastitili Srbe i nase interese,a to je najveca greska,bas me zanima kako ce sada da komentiraju ove ispade,dali ce naci opravdanje za sve ovo jer su to organizirali njihovi partneri iz SDA.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Srbija

Post by VJESTICA »

Ja ne vjerujem, da su to lesevi ljudi koji su zaista stradali u Srebrenici.Vjerujem da su to ljudi koji umru u toku godine.Suludo ali vjerujem u to.I kakva nasa sahrana sa ratnim zastavama u federaciji...Istina je da u federaciji,konkretno u Kaknju Srbi,njih par koji su ostali i svi imaju preko 60 godina,kad nedeljom odlaze u crkvu sa njima odlaze i katolici da bi ih bilo vise i da bi se osjecali sigurnije a isto tako Srbi odlaze sa katolicima u njihovu crkvu na molitvu subotom,iz istog razloga.Eto toliko su Srbi slobodni u federaciji pa ni u crkvu otici ne smiju.
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Srbija

Post by grlica »

Vještice ne mogu vjerovati da ne voliš Vučka :( a meni je on najjači političar poslije Tita -- on je moj Tito :)
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Srbija

Post by julija »

Krhki su mostovi koji treba da nas prebace preko istorijskih ponora..Jasenovca, Bratunca, Jadovna, Pribilovaca..

..Na zgaristu ti drze govore, na gubilistu podlo piruju
na bunjistima sade lovore..i mrtve uce sad da miruju.

Moj dobri rode svi su rdjavi, vapaj tvoj ne cuju sto tuguje!
Izdajnik i sad jos u tvrdjavi, s ubicom zrtva sada druguje.

Loman je, rode, most na provali. Svud su pricest otrov stavili..
S lupezom sve su novce kovali, sa krivokletnikom zavet pravili.

J.Ducic

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Srbija

Post by VJESTICA »

grlica wrote:Vještice ne mogu vjerovati da ne voliš Vučka :( a meni je on najjači političar poslije Tita -- on je moj Tito :)
E Grlice zivo me zanima zbog cega ti je toliko drag?Navedi mi jedan razlog da ga ne mrzim!
http://www.telegraf.rs/zanimljivosti/16 ... glavu-foto :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Srbija

Post by svraka »

Вучић је једини политичар о којем се не развлаче тракавице о злоупотреби службеног положаја, о нелегално стеченој имовини, о лоповлуку и криминалу који прати све локалне политичаре са Балкана. А због чега га треба уопште мрзити? Због успореног говора и ужасне дикције? Због напућених и отечених усана? Због чега га ти не волиш?

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Srbija

Post by VJESTICA »

Jer se klanja muslimanskim zrtvama a Srpske ignorise,jer je otisao u
Potocare,jer Srbiju kupuju islamisti,na razne nacine,jer ne cuje vapaj sa Kosova..." Због успореног говора и ужасне дикције? Због напућених и отечених усана?"Zasto bih ga mrzila zbog toga?Vi mozda gradite svoje misljenje na osnovu necijeg izgleda???
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Srbija

Post by KAMIKAZA »

Prodana je to dusa,nekad je bio radikalniji od Seselja,a onda je za cas neko ponudio fotelju i pare i on postao jagnje,ili vi mislite da je on za dzaba promjenio cud ?
Po meni se on ne povlaci po lokalnim tracevima jer nije ni uzeo ni dobio pare od nasih lokalnih,vec od svjetskih,a za to se nema podataka,bar ne za sada,Srbija je pod jednom vrstom moderne okupacijom,i to od vecih sila,samo sto su piuni u prvim redovima,pa se kralj ne vidi
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Srbija

Post by vrsta8472 »

svraka wrote:Вучић је једини политичар о којем се не развлаче тракавице о злоупотреби службеног положаја, о нелегално стеченој имовини, о лоповлуку и криминалу који прати све локалне политичаре са Балкана. А због чега га треба уопште мрзити? Због успореног говора и ужасне дикције? Због напућених и отечених усана? Због чега га ти не волиш?

Гледаш ли ти "24 минуте" и Зорана Кесића?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Srbija

Post by ZMIJA »

Image
Zajeba me Bakir ,majke mu ga spalim...
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
pat
Posts: 228
Joined: 06.04.2009. 18:52

Re: Srbija

Post by pat »


User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Srbija

Post by просвјета »

Читам данас, на преображенско јутро Господње текст о једном сународнику и Мехмедпашином баштинику...
Богољуб а не верољуб вели муфтија, бранећи своју вјеру од сијенке џихад крвника...
Иако се ова два, богољуб и верољуб, не искључују него допуњују и исправљају, муфтија Мухамед овог другог спутава овим првим...

http://www.politika.rs/rubrike/Drustvo/ ... ic.sr.html
Image
Ето да ми, надам се богољуби, на данашњи дан промислимо и о своме преображењу...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Srbija

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Srbija

Post by vrsta8472 »

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply