Srbija

Svjetska politika a i šire

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Srbija

Post by KAMIKAZA »

U Srbiji je jedino sto valja IMT 533. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Srbija

Post by julija »

Sudiš prema sopstvenim afinitetima :D

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Srbija

Post by Iris »

KAMIKAZA wrote:U Srbiji je jedino sto valja IMT 533. :D

Šarmantno, Kami, moram da priznam! :D :D

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Srbija

Post by bičbožiji52 »

http://www.jutarnji.hr/vojislav-seselj- ... a/1273082/
Srbija ima, što Evropa i cijeli svijet nema.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Srbija

Post by KAMIKAZA »

julija wrote:Sudiš prema sopstvenim afinitetima :D

Stas seljak ostaje seljak :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Srbija

Post by julija »

KAMIKAZA wrote:seljak ostaje seljak :D
Kakva god da je dijagnoza, iziskuje puno odricanja :D pre svega od racionalnog korišćenja mozga.
Bilo bi lepo da se poput Srbije i ti malo reformišeš :wink:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Srbija

Post by KAMIKAZA »

Ako se budem reformisao kao Srbija najebao sam.Ostat cu bez pola imanja (citaj teritorije) ,lopovi ce da mi pokradu i ono malo pokretne imovine kao i njoj,izgubit cu ugled u komsiluku i svjetu....... ne kuni me molim te,nisam toliko los da mi pozelis reforme kao u njih. :D Hocu da ostanem seljak,i to bas ovakav kakav jesam,sa dna kace,jer sam zakljucio da sve moderne zene danas vole upravo takve seljake. :D Konacno da i ja ovakav kakav jesam postanem moderan. :) Vec sam jednom pomenuo,kad sam bio mlad i "lijep" :D sve mlade zene su htjele neke ofucane i sjede,cekao ja i cekao,postadoh takav ,ali se promjenu moda,sad vise nisu moderni burlavi ofucani i sjedi kao tada (a kao sto sam ja sada),vec bas obrnuto oni mladi i lijepi,i opet ja nisam moderan ni trazen (bar do sada),ali sada ,sada se konacno traze seljaci izgled nije bitan,i evo mene ,MOZDA I POLITICAR POSTANEM KOLIKI SAM SELJAK. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Srbija

Post by julija »

Ne tupi, molim te :D
Sve ti se izmešalo i došao si do pogrešnog zaključka. Srbija neće gubiti teritorije, štaviše očekujem da će u nekom bližem vremenu postati lider Humskog poluostrva, tj. Balkana.
A tebi želim sve najbolje kako u zavodničkim, tako i u političkim poduhvatima. Znaš kako je Sartr /predstavnik francuskog egzistencijalizma/ pisao..vlast se valja ulicama, treba se samo sagnuti i uzeti je :D

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Srbija

Post by Franz »

Kami, kako vidim i dalje si meta napada neodredjenog broja forumasa:)
A Kami i dalje stoji cvrsto pri svojim stavovima, cvrsto kao armirani beton.
Dakle, nista propustio nisam:)
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Srbija

Post by Franz »

julija wrote:Ne tupi, molim te :D
Sve ti se izmešalo i došao si do pogrešnog zaključka. Srbija neće gubiti teritorije, štaviše očekujem da će u nekom bližem vremenu postati lider Humskog poluostrva, tj. Balkana.
A tebi želim sve najbolje kako u zavodničkim, tako i u političkim poduhvatima. Znaš kako je Sartr /predstavnik francuskog egzistencijalizma/ pisao..vlast se valja ulicama, treba se samo sagnuti i uzeti je :D
Volio bih da je sve tako kako je julija navela...Ali nesto sam skeptican. Cesto sam u Srbiju i iz godine u godine sve mi se cini nekako...Tuznijom. Otprilike tako.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Srbija

Post by KAMIKAZA »

Srbija je izgubila teritorije,ostala jos Vojvodina,ali cim budu prisiljeni da zvanicno priznaju Kosovo,i Vojvodina ce da krene putem secesije.Zivi bili pa vidjeli,ucemo mozda u EU sa Vojvodinom,ali cemo iz EU sigurno izaci bez nje. :wink:
Ova vlast je postavljena na lazi i obmani,koliko ce narodu trebati da to skonta (ako vec i nije) to cemo vidjeti,ali iza brda se nesto valja,Sandzak kuha,jer oni nisu kao Vojvodjani (citaj Madjari) strpljivi,tu ce za dan da bukne,a Srbija je sa ovim nekad radikalnim danas sindikalnim vladarima vec sada spremna da potpise bilo sta samo da svoje guze strpaju u neke EU fotelje jer su sigurnije i bolje placane.Sve oci ove lopovske vlasti su uprte prema EU ,umjesto da gledaju sta se desava u njihovoj zemlji oni brinu tudje brige,umjesto da love svoje islamiste oni se brinu o njemackim.Sve je to ludo. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Srbija

Post by ZMIJA »

Svaki čoban kad izgubi ovce, ostat će i bez livade.Njalakše je proricati budućnost Srbije,ali je teško pronaći pravi put kojim Srbija treba ići.Lako je pmetovati, ali teško dobre analize praviti, i pametne predloge davati.
Najveći neprijatelj Srbije je u samoj Srbiji. To je nestajanje Srba.To je demografska slika.Bijela Kuga.
To je (ne) kultura i obrazovanje osnova napretka svakaog društva.Njive su u Srbiji i onako neuzorane,a fabrike puste i pokradene.U Srbiji su se svi izmjenajli na vlasti.I Lijevi i Desni,i Komunisti i Socijalisti,i Demokrate i Rdikali,još samo nisu Šiptari i Liberali.A koja to vlast nije u Srbiji postavljena na laži i obamni Kami.Koja i kakva bi to najbolja vlast bila u Srbiji.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !


User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Srbija

Post by julija »

Srbija je gubila ..i vracala se u svoje teritorije. Kosovo nikada nece biti zvanicno priznato niti od jedne aktuelne srpske vlasti, pre svega jer je to stav koji zastupa najveci broj gradjana. Svedoci smo razlicitih metamorfoza koje se desavaju, i kose se sa zdravom logikom..tako da razumem vase prognoze.
Nametanje evroatlanskog obrasca kao jedinog ispravnog resenja u trenutku kada se politicka i geoekonomska karta sveta iz dana u dan usloznjava, za mene je smesna. Takodje nam se na mala vrata uvodi vojvodjanski identitet i sandzacke prilike, kako bi se dodatno razvodnio i oslabio srpski entitet.. Zbog toga favorizujem rusku romansu, koja nam je strateski jako vazna i potrebna kako bi sacuvali teritoriju i celovitost. Rusija nam trenutno omogucava ravnotezu koja mora da postoji na vagi univerzuma. Opstace Srbija, prezivela je i mnogo teza vremena :smt006

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Srbija

Post by corkan »

Evo Dačić sprema slavlje,u kojima će se Srbija rukovoditi u rešavanju izazova sa kojima se suočava kao predsedavajuća OEBS-a
Image
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Srbija

Post by ZMIJA »

ПОЛИТИЧКИ ЉЕТОПИС Рајка Васића
НЕДЕЉА, 01. ФЕБРУАР 2015.
ПИНКОВА
СЛАВА


Морбидност медијске најезде на Србију нема краја.
Безброј је комбинација још неутрошено. Сада је искориштен само мали дио. Водитељ у жирију. А, рецимо да они из акапеле наставе такмичење у брзом убацивању тројки.
Цеца синоћ диже ногу на наслоњач фотеље. Онај иза својих леђа. Довели су и трудницу да се такмичи. Има и неки трећепозивац.
Пинк је само врх ужареног бријега. Цијели медијски пладањ пржи се на ватри коју подјарује или одмиче Власт, у најужем смислу ријечи, по властитој потреби.
Тај пладањ је гарниран разним мирођијама, све до таблоида.
Могло се помислити да је Гранд најграндиознији корак у медијској пропасти Србије. Али онда је на сцену ступио by Митровић. Догодио се неприродан брак са влашћу. Брак између Кума и Свекрве.
Уродила је плодом та серијска производња Звезда. Сада су Грандове Звезде постале оријентири у Пинковим Звездама. Па је један од произведених у жирију за Пинкове Звездице.
Тако се круг затворио, од дека до унучади.
Доћи ће до тога да сви укућани учествују у Звездарењу. Само у различите дане. Неки певају, неки жонглирају, неки глуматају а неки су у жирију.
Моћни сервери пазе да се не догоди пропуст па да брат буде у жирију сестри.
А само је питање дана када ће београдска Звездара затражити промену имена у Пинкова Звездара. А Црвена Звезда у Пинкова Звезда.
Јутрос је Теве Пичк емитовао филм о себи. Ивкова слава.
Ово што преживљава Србија, а и околне земље и полуземље, зове се Пинкова Слава. И неће се шале завршити. Мада ће дочекати свога Сремца.
Ивкова Слава предвиђа ствари.
Очекујем да се, у жирију барем, појави и ПППВ. Као Краљ код Ивка.
У чему је суштина Звездарења Србије, Пинковања и Таблоидиотизације Србије, претварања свега што је у Јавности, у Јавноиде.
Та формула је стара.
Први пут, у правој димензији примијенила ју је Мира Јул за чијег идеолошког покровења Србије су певаљке проглашене Уметницама. А онда се тај коров почео прожимати са медијима, подземљем и политком. Венчање века двоје уметника, Цеце и Аркана, једна је од врхунских технолоких корака слуђивања Јавности Србије.
Јавност је изгубила одбојност према криминалу и кичу.
Цеца, која је била за криминалцем, а и сама се укриминализовала, израсла је у још већу Звезду. У Цецу Национале.
У овом, другом, налету на Србију, учествују и странци. Што је веома опасно. То смањује могућност развоја домаћих снага које могу да преокрену ток и успоставе колико толико демократски систем.
И у првом преокрету то није могла сама Србија да изведе. Отпор. Изведено је уз помоћ Странаца. И за њихову корист.
Директна послљедица Петог Октобра није Ђинђић већ Вучић.
Ако је у првом налету циљ био да се народу Србије заокупи пажња Уметницама а да систем власти и криминала делује по своме, сада је циљ да се народу Србије заокупа пажња а да власт делује по немачкоме.
Како ће се све завршити?
Ако буде Сиризе, биће то велика срећа
Ps
Ceca Nacinale.
Vratila se Ceca u Srbiju, Vratilo se pucanje iz pištolja na Beogrdaskom asvaltu.Ministar vojni Bratislav Gašić plaši se za Vučića.Kaže da je na bezbjedonsnom tragu pokojnog Đinđića. Srbija je unatoč tome rsapjevana i vesla.Nove Pink zvjezde niču kao gljive poslije kiše.Kažu neki i Arkan je živ.Ubistvo Arkana su iscenirale tajne službe.Kakve će tajne odnijeti Šešelj u grob,kad u ''Ćirilici ''juče Mraiću ni slova nije htio reći. Da možda i Slobo nije živ.Da nije i on možda sa Mirom u Rusiji.
U Srbiji se osjeća deficit mitova i legendi.Put u Evropu ne podrazumijeva legende poput Save Savanovića i Maraka Kraljevića,u Evrpu se ide sa Pinkom,Prajdom i Švicarcem.Neznam kako se u sve to uklapa Ceca Ncinale,ili je to samo do Erduta, u već Europejskoj Hrvatskoj iz koje je protjerana Ćirilica,a Srbi u Hrvatskoj su postali Hrvati,kako reče novoizabrana predsjdnica Kolinda, ništa mnje lepa ngo je i sam Ceca,samo ona peva neke druge psme.
Jeli Srbiji potrebna tv Pink više od Smedervske železare, jer je i onako Reindustrijalizacija izgubila bitku sa Turboflklorizacijom.
Last edited by ZMIJA on 01.02.2015. 19:18, edited 3 times in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Srbija

Post by svraka »

Ne mogu da dokučim svrhu Rajkovog truda da se "raskrinkaju" Pinkove gluparije. Niko toga osim Rajka nije svjestan?

Inače, sve Rajkanove pisanije su užasno smarajuće.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Srbija

Post by vrsta8472 »

Svaraka, ti si jedini pored zmije koji to čita

Послато са GT-N7100 уз помоћ Тапатока
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Srbija

Post by ZMIJA »

Nije ovo za tebe Vedarne :lol: :lol: Drž' se ti lakšeg štiva. :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Srbija

Post by julija »

Draga Zmijo, minimalna ostrina u obracanju Vrsti moze izazvati revoluciju na forumu :D Budite pazljiviji, molim vas :wink:

Iz ironicnog ugla RV sve lici na cirkus, a u sustini nije tako.
Instrumenti meke sile tj medija toliko su dostupni da nas iz dana u dan bombarduju najmracnijim aranzmanima. Isti ti novinari dizali su u nebesa te o kojima sad bistre na svojim blogovima. Stoga ne bi trebalo davati na znacaju ovim tekstovima.
Iako smo do guse u AV-AV demokratiji / Alek Vuc dem/ ne popustamo, jer popustljivost je uvek odraz nemocnih x

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Srbija

Post by svraka »

vrsta8472 wrote:Svaraka, ti si jedini pored zmije koji to čita
Не читам ја Рајкове глупарије, читам Змијине постове, и то искључиво из поштовања према нашем форумашу. Размишљам, ако се Змија већ потрудио да откуца повелик текст, ред је да се то и прочита. Кад тамо, Рајкове опсервације. Чисто се разочарам. Сасвим искрено могу рећи да су ми Змијини ауторски постови много бољи од Рајкових "колумни". Змија барем пише оно што мисли.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Srbija

Post by vrsta8472 »

Не знам, искрено када видим змијин текст од 100 реченица, само узмем миш и ролам испод да видим шта је неко прокоментарисао.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Srbija

Post by Iris »

Umisle neki da su čitani kao Andrić pa razvale kilometarski post!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Srbija

Post by vrsta8472 »

Стара добра Кумровачка школа дневне демагогије. А сада дошла времена, што краће, једноставније и сажетије.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Srbija

Post by KAMIKAZA »

Iris wrote:Umisle neki da su čitani kao Andrić pa razvale kilometarski post!
Ko jos cita Andrica,bas si staromodna,od kada su poceli da pisu Vasic i Vaskovic,i Vuk Karadzic je zaboravljen. :D
Jel postoji neki internacionalni znak za sarkazam,bojim se da me neki ljubitelji ove dvojice ne shvate ozbiljno. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Post Reply