Srbija

Svjetska politika a i šire

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Srbija

Post by regeman »

ZMIJA wrote:03
naravno da je i Hrvatska tropnula kao i RS i to nije put kojim treba da se ide..sta se sa jednakima ili gorima poredimo. To sta opozicija moze uraditi nek pokazu izbori, ovo je sad izborna trka mimo svih tema er je jedan covjek privatizovao sve..mijenja vodece ljude kako njegovom privatnom biznisu sta zatreba, i naravno da je kao skidanje Slobe, ne vidim drugi put.

i naravno da jesmo zaduzeni..nije isto kad od 600 km vracas 300 i od 2000 km vracas 1000...ali ti si stari demagog i kao vecini stima vam to igranje brojkama.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Srbija

Post by ZMIJA »

Možemo se mi porediti bilo s kim u svijetu,ali mislim da je najrelanije poređenje upravo sa neposrednim okruženjem, a to da je Republika Srpska tropnula poput susjeden Hrvatske,otvara mnogo pitanja o kojima bi mogli nadugačko i naširoko polemisati.
Ako je tropnula Hrvatska koj je stigla tamo gdje je naumaila, i postala ono što joj je bio tisućljetni san,šta će biti onda sa Srbijom,a za Republiku Srpsku je nepristojno i pitati,dobro je da uopšte postoji kao takava.
Mi Srbi izgleda da volimo ta skidanja ,poput skidanja Slobe,mi uživamo kad nekog svog skidamo,bio to Slobo,Đinđić,Karadžić.Karađorđe ,Obrenović ili Dodik i to dekadentno ponašanje kroz srpsku istoriju nas i jest dovelo gdje smo eto danas.
Mi nismo ništa više zaduženi ,nego što su zaduženi oni sa kojima bi se kao trebali porediti,a to su oni kao bolji od nas.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Srbija

Post by regeman »

ma da, a nije nas dovelo vladanje plus 10 godina koje privatizuje sve redom..ajde..mani se teoremisanja..stalno se povlaci prica o losoj opoziciji koja je reciklirana..a ista ta vladala 4 godine..dok je Dodik 14 godina na vlasti vec i on nije izlizan sa svojim forama. jbg, tesko je ucenje demokratije ali polako, ima vremena.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Srbija

Post by KAMIKAZA »

ZMIJA wrote: Ako je tropnula Hrvatska koj je stigla tamo gdje je naumaila, i postala ono što joj je bio tisućljetni san,
Neznam sta su to oni toliko dobili i sta su sanjali,izasli su na silu iz jedne zajednice shvatili da ce pocrkati od gladi ako ostanu sami i sad su usli u drugu zajednicu,koja nije bratska kao predhodna,vec interesna.Danas Hrvatska ni nezna u kakvim je go*nima,ali eto shvatit ce uskoro,narod je shvatio da im je svaki dan gore,lazne statistike su preplavile zemlju,kao i u nas a i u te EU,serviraju se neke cifre a narod ko narod ,vjeruje televiziji,dok jednog dana ne zavire u praznu serpu,onda ce tek da shvate da su izigrani,ali bit ce kasno.EU su preplavili Hrvati kojima cvjetaju ruze (crne) i rade za koru kruha,placaju za krevet ili samo za dusek,po 250 €,a rade za 4-5€ po satu,kao najamni radnici,samo kad ih neko treba,nemaju zdravstveno,nemaju penziono,jos po zakonu moraju da prijave obrt,da bi mogli ostati ovdje.Naravno obrt je opasan i ako se radi za velike pare,a kamo li za ovu crkavicu,pa tako oni za jednu godinu upadnu u poreske dugove,a posto su u EU onda im ovi mogu plijeniti imovinu i u Hrvatskoj.Znaci pojest ce im zapad i ono sto su u Titinoj drzavi stekli.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Srbija

Post by svraka »

Годишњица је петнаеста, болесног, империјалистичког бомбардовања Србије. Без одлуке Савјета безбиједности. Самовољно бомбардовање једне суверене државе. Од стране највећег зла данашњице. Колико је нереална успоредба од стране неких форумаша, како су САД и Русија једно те исто зло, најбоље се овдје види. А сјетимо се 1945. године. Ослобађање Београда! Руси улазе пјешадијом у град, са домицилним становништвом чисте улицу по улицу... А Американци? Као подршка ослобађању Београда, истресају десетине тона бомби на град, који би нацисти свакако напустили. Која је била сврха тог бомбардовања? Мало им било 1945., па су морали и 1999.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Srbija

Post by ZMIJA »

regeman wrote:a da, a nije nas dovelo vladanje plus 10 godina koje privatizuje sve redom..ajde..mani se teoremisanja..stalno se povlaci prica o losoj opoziciji koja je reciklirana..a ista ta vladala 4 godine..dok je Dodik 14 godina na vlasti vec i on nije izlizan sa svojim forama. jbg, tesko je ucenje demokratije ali polako, ima vremena.
Ajde Regi ,nemoj bar meni pričati šta je opozicija,valda ja to malo bolje od tebe razumijem,ja sam opozicija kako znam za sebe,i nemoj me tjerati da budem lična.
Ova sadašnja opozicija u Republici Srpsko, nedaje reciklirana, več više od toga,i odmah da ti kažem, to se prije svega odnosi na SDS i PDP kao već davno ispričane priče na ovim prostorima, i njihov se program zove FOTELJA, pa nemogu sačekati ni redovne izbore u oktobru, htjeli bi u njih sjedti prije ovogodišnjih odmora ,kada bi ikakako moglo, i sve su im parole i priče o Dodiku i njegovom režimu, koga treba po savaku cijenu oboriti,
Stnte malo od Doboja turci,strpite se do jeseni ,od jeseni kome opanci kome obojci,pa čemo vidjeti ko teoriše, a ko tereoriše.
Kako je moguće da neko suvereno vlada tolike godine ,a da je opzicija dobra,to nešto naprosto nefcera, ili kakao se to kaže nepije vode.
Za trenutno stanje ma kakvo ono bilo,dio odgovornosti snosi upravo i ta opozicija,ta ista opzicija što 3/4 manadat provede s Dodikom u vlasti,a onda pred izbore pobjegnu ko Turci s groblja.
Gdje tu odgovornost i principjelnost,te nereciklirane opozicije
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Srbija

Post by regeman »

jbg nesto sto je na vlasti bilo 4 do 6 godina je reciklirano a ono sto je na vlasti 10 do 14 godina nije...i pride uzelo sav otpad u vidu Spirica, Tomica onog itd. ako je nesto reciklirano i izlizano sa svojim lazima oko termoelektrana, autoputeva, aerodroma, referenduma, onda je to ova vlast koja vec ulazi u devetu godinu..sem Dodika koji krvavo bije bitku za vlast nigdje vise nikog iz snsda nema ili ako ih ima pricaju nebitne teme.
nemoj o principijelnosti pa imas dns i sp na lokalu sa opozicijom a u BL sa snsdom.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Srbija

Post by ZMIJA »

Kakve crne 4 godine,SDS je rodonačelnik, i kako sami sebi tepaju državaotvorni politički subjekat,i 90 godina pršlog stoljeća oni su žaraili i palili na ovim prostorima kao apsolutni gospodari života, i smrti, i oni su uspostvili mnoge standarde i norme vladavine po principu : ,,Use nase i podase''
SDS i njegovi sateliti nisu bili van vlasti,a posebno u mnogim lokalnim zajednicama,a sa tim istim Dodikom su bili do juče koalicija na državnom nivou,da se ne ponavaljam ,jedino nisu imali prilike na entiteskom nivou biti sa Dodikom u njegovoj, kako neki u parku zatebaše staklari.
E sad ko više o čemu laže reći će narod na izborima,i o elktranama, i o autoputevima , i o školama i o bolnicama i monogo toga.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Srbija

Post by regeman »

od 92 do 2014, 22 godine..snsd 13 na vlasti sam..svi ostali 9..
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Srbija

Post by bičbožiji52 »

Da je vladao neko drugi već bi odavno bili banjalučki kanton,dolaskom SNSD a na vlast sačuvana je Republika Srpska, Čavić je predao valst Dodiku bez borbe,jer nije imao ko zaustaviti prenošenje nadležnosti na nivo BiH,što je Dodik i SNSD a to presjekao ,zaustavio i uspješno sačuvao Republiku Srpsku koja je sada bolji dio BiH.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Srbija

Post by regeman »

nadleznosti se svakodnevno prenose, de mani se corave price, jasno je svima sta su cije nadleznosti i kako mora da izgleda jedna drzava. zaboravljas da je i snsd glasao za prenos svih ti h nadleznosti u Sarajevu, samo su eto malo bili naivni.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Srbija

Post by Iris »

bičbožiji52 wrote:Da je vladao neko drugi već bi odavno bili banjalučki kanton,dolaskom SNSD a na vlast sačuvana je Republika Srpska, Čavić je predao valst Dodiku bez borbe,jer nije imao ko zaustaviti prenošenje nadležnosti na nivo BiH,što je Dodik i SNSD a to presjekao ,zaustavio i uspješno sačuvao Republiku Srpsku koja je sada bolji dio BiH.

Ovo ne pripada temi "Srbija" ali stvarno si me nasmijao!!!!
Zaboga o čemu ti pričaš, pa na nivou BiH je sa glasovima Muslimana smijenio Srbina i ti pričaš o čuvanju RS od strane SNSD.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Srbija

Post by bičbožiji52 »

Zbilja, zaista, potkrala se greška nije na temi ,bravo, zapričali se.
Opet ti popout stopanice,nasmiješ se i kad treba i netreba,i kad zagori tevsija i kad nezagori tevsija.
Pa kad je Dodik sa Muslimanima,a šta ćete vi onda sa Dodikom u koaliciji, u tome i jest ručka od tave.
SDS,u ostalom kao i mnogi drugi ,više mogu biti pod vodom nego bez fotelje.
Kad si tako zorno na političkim temama, daj se malo organizuj,najlakšer je ići za Sinišom i pljeskati, i ne samo za Sinišom, već za bilo kome.
Živjela Srbija i svi srbijanci u njoj :D :D
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Srbija

Post by julija »

Živela SRBIJA i svi Srbijanci i Crnogorci u njoj :D

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Srbija

Post by Iris »

Ako pratiš dešavanja ta koalicija više i ne postoji i zabranjeno je sklapanje novih koalicija sa SNSD-om na lokalnom nivou!
Pa neću valjda bb ići za tobom i pljeskati :D :D :D , za tobom koji napraviš 150 grešaka u 3 rečenice :D :D :D , šta ću kad volim inteligenciju nemoj da se ljutiš zbog toga :wink:

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Srbija

Post by Iris »

P.S. I nemoj, bb, da vrijedjaš žene domaćice koje održavaju kuću i podižu djecu!!!!

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Srbija

Post by bičbožiji52 »

Naravno da nepostoji,i neće ni postojati do izbora, ja ti o tome i trubim, a ti meni tražiš 150 grešaka u tri rečenice, kao da nekog interesuju moje greške,i onda ti spominjeć nčiji IQ,i ako bi slučajno pošla zamnom, ja ti nebi dozvolio da plješćeš jer bi mi otkrivala polaožaje :lol: :lol: :lol: :lol:
Kako stvari stoje ,sumnjam da ti ideš za intelegencijom,da nije nešto drugo u pitanju ,a ne baš intelegntno. :smt005 :smt005
Svaka dobra domaćica u koje ti svakako ne spadaš,ne bisti politiku na forumu,a ako je bistri, bistri je tamo gdje se politika bistri.
Nemoj da se ljutiš ja ti samo istinu u lice kažem.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Srbija

Post by Iris »

Bb, ti svakako nisi osoba dostojna mog vremena!

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Srbija

Post by bičbožiji52 »

A ti si za mene vanvremnska :smt006
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Srbija

Post by svjedok.saradnik32 »

ПРЕЛЕПА ВЕСТ !!!!

У БЕОГРАДУ ЈЕ ЈУЧЕ РОЂЕНО 319 БЕБА (за сада) ШТО ЈЕ РЕКОРД У ПОСЛЕДЊИХ 45 ГОДИНА ! СВАКА ЧАСТ ОВО ТРЕБА ЛАЈКОВАТИ .

ПОДЕЛИТЕ СЛИКУ ДА СВИ ВИДЕ,ВАМА ЈЕ ТО 3 СЕКУНДЕ А ЦЕЛОЈ СРБИЈИ МНОГО ЗНАЧИ !
https://www.facebook.com/sv.vasilije
Image
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Srbija

Post by KAMIKAZA »

Od toga 318 Sandzaklije i Albanci :D
Salim se ,cestitam svim Srbima na ovom,a posebno roditeljima. :smt023
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Srbija

Post by ZMIJA »

svjedok.saradnik32 wrote:У БЕОГРАДУ ЈЕ ЈУЧЕ РОЂЕНО 319 БЕБА (за сада) ШТО ЈЕ РЕКОРД У ПОСЛЕДЊИХ 45 ГОДИНА ! СВАКА ЧАСТ ОВО ТРЕБА ЛАЈКОВАТИ .
Ebeš svjedoče lajkovanje ,treba se ženiti, i sa lajka preći na konkretne stvari :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

bobi1993
Posts: 268
Joined: 11.06.2012. 14:02

Re: Srbija

Post by bobi1993 »

ZMIJA wrote:
svjedok.saradnik32 wrote:У БЕОГРАДУ ЈЕ ЈУЧЕ РОЂЕНО 319 БЕБА (за сада) ШТО ЈЕ РЕКОРД У ПОСЛЕДЊИХ 45 ГОДИНА ! СВАКА ЧАСТ ОВО ТРЕБА ЛАЈКОВАТИ .
Ebeš svjedoče lajkovanje ,treba se ženiti, i sa lajka preći na konkretne stvari :lol: :lol:
Gospodine Zmile,kad Vas vidim u gradu,plaćam piće zbog ovoga :D Da svjedok manje bude na forumu a više radi konkretne stvari,mada ne samo on nego i većina ljudi, bila bi tako i slika Banja Luke :D
Браћа Грим су били добри,али какве бајке прича Додик :)

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Srbija

Post by KAMIKAZA »


Posto je tema Seseljuga zakljucana,moram ovo da postavim ovdje. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Lasse
Posts: 193
Joined: 17.07.2011. 14:57

Re: Srbija

Post by Lasse »

Image

http://www.politika.rs/rubrike/Politika ... EU.sr.html

Искрен да будем, свашта сам од Вучића очекивао, али овакво понижење и срдачан сусрет са човјеком који је прије само 15 година био главни протагониста, не само звјерског бомбардовања, већ и копнене интервенције у Србији, превазилази мој крајњи песимизам и све границе достојанства. Једино што ме радује јесте лавина негативних коментара који долазе из Србије, чак и на оним порталима који су традиционално наклоњени напредњацима и њиховом лидеру. Надам се да ће ово понижење помоћи у раскринкавању "мита о спаситељу" и да је ово почетак краја Вучићеве ере!

Post Reply