Порез

Politička dešavanja u Republici Srpskoj i BiH

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Post Reply
User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Порез

Post by vrsta8472 »

Ових дан смо свједоци да нам стижу, толико најављени порези. Увећани за ја не знам колико пута!

Хвала свим одборницима који су ово изгласали и оном ко је њима ово предложио!

Image

Image

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
sovac
Posts: 9
Joined: 10.02.2013. 13:25
Location: Prnjavor

Re: Порез

Post by sovac »

Симпатично и симптоматично...
Претпостављам да ти се од силне жеље да учиниш ко зна шта десило да полупаш лончиће. Дешава се...

Предлажем ти да убудуће прочиташ документе прије него што их овако помпезно, уз пригодну бесједу, објавиш.
Свакаквих изненађења ту може да буде.
На примјер, да установиш да немају никакве везе са оним о чему пишеш...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Порез

Post by KAMIKAZA »

Jel ima neko uskoro rodjendan da mu poklonem kucni broj :D opstina ce za rodjendan da mu da porez ,a komunalno racun za komunalnu naknadu,i svi cemo biti zadovoljni,bar mi koji poklanjamo. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Порез

Post by bičbožiji52 »

vrsta8472 wrote:Ових дан смо свједоци да нам стижу, толико најављени порези. Увећани за ја не знам колико пута!

Хвала свим одборницима који су ово изгласали и оном ко је њима ово предложио!
Šta ste vi očekivali,država živi od poreza.ovo je lokalni porez i treba ga maksimalno podići svaka čast i načelniku i odbornicima, i onim što su predložili i onim što su izglasali.
U Prnjvoru, pa i svugdje inače ,mjesto da se prave djeca.prave se spomenici ljudskoj gluposti u smislu zgraduraina ,poslovnih protora i ostalih budalaština koji ničemu ne služe sem ljudskoj gluposti,a svaku glupost treba oporezovati, a stimulisti pordoicu ,rađanje djece,i ulagati u našu budućnost jer nam se crno piše.
NEMA NAS
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Порез

Post by svraka »

Објављени документи заиста немају никакве везе са порезима на непокретности који су повећани.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Порез

Post by KAMIKAZA »

Bez obzira na sve tema je u redu,kako rece Bic,porez treba i mora da bude,jer trebaju pare za finansiranje socijalnih programa (da samo ne odu kao ratni porez),mozda je malo previsoka stopa ali moze se uraditi korekcija i prilagoditi sve to ,malo umanjiti penzionerima i invalidima,ostalo je u redu.Cega se ja bojim,a bit ce sigurno ,je to da gazde nece placati poreze,i da ce to biti pred sveke izbore njima otpisano kao danas struja i ostali dugovi,a da ce placati samo sirotinja,zato bi se ,ako je vec uvedeno sve,moglo uvesti i godisnje objavljivanje liste onih koji nisu izmirili dazbine i sankcije koje su poduzete protiv njih,da se narod malo uvjeri u korektnost svega.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Порез

Post by svraka »

Ја бих волио да имам ауто које троши пола литре нафте на 100 км. И да за регистрацију истог платим 20 КМ. И да је кубик воде 0,001 КМ. Постоје ликови који су спремни и такве ствари да нам обећају. Локални избори су за двије године. Гласајте за такве доброчинитеље. Ја сигурно нећу. Ја знам пошто је штруца хљеба, колико је прашак за веш, колико је кила меса,... ја знам колико морају бити поједине даџбине да би биле реалне. Ви што сте направили куле и градове, па сада имате велике порезе на некретнине, не могу вам помоћи. Могу само да саосјећам са вама. И да се крадом приупитам-а одакле вам све то?

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Порез

Post by VJESTICA »

:smt023
Sto kradom?Pa hoce li iko javno pitati i javno dobiti odgovor na to pitanje?
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Порез

Post by ZMIJA »

Demografska slika ,kako slika tako i politika u Republici Srpskoj je katastrofalna,jer to ne govorim ja već podaci,na jedan kvadratni kilometar u Republici Srpskoj živi 53 stanovnika,dok u cijelom regionu po tom pitanju gori već odavno crveno svjetlo.
Srbija ima cirka 90 stanovnika,Hrvatska 70 ,federacija 95,Kosovo 200 i nagrubo ovi podaci govore sve.

Svaka vlast ,bila opštinska bila republička mora ovo pitanje sebi postaviti kao pitanje svih pitanja.

Neterbaju nama poplave,zemljotresi ni požari, nas će bjela kuga dokusuriti,a i izbori nam neće trebati jer nećemo imati naroda.
Svaku majku koja rodi troje djece i koja je nezaposlena,treba dati doživotno bar ovu najnižu platu,a koja rodi 4 treba dati bar prosječnu,a 5 i više djece proglasiti heroinom, i samo će se tako dugoročno bar popraviti ova demografska slika i politika.

Država mora uzeti od onih koji su pokrali ovaj narod i dati onima koji bi radili ,rađali i uzgajali djecu,a država im nije omogućila da pošteno rade.

Ove neoženejne momke treba posebno oprezovati,a one cure i momke koji zasnuju brak takođe treba stimulisati, i pomoći da se zasnuje održiva porodica.

Zar nije tužno i žalosno da ova medecinsk setra koja bi radila i hranila svoje troje djece,moli da je primi načelnik i da mu iznese svoj problem, i da se takvima nađe neki posao.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

mackdizdar
Posts: 130
Joined: 10.08.2012. 11:20

Re: Порез

Post by mackdizdar »

Tako je zmijo, o premudri, prepametni čovječe. . .

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Порез

Post by corkan »

Zmile bi samo mogao da pobijedi Dodika na izborima,samo je šteta što nije u sds-u :!:
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Порез

Post by julija »

Zmijina ekipa na forumu, nije izgubila sve bitke..
Samo one u kojima je učestvovala. :smt001

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Порез

Post by spile_86 »

Шарлатан шта се ти јављаш.... :lol:

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Порез

Post by ZMIJA »

julija wrote:Zmijina ekipa na forumu, nije izgubila sve bitke..
Samo one u kojima je učestvovala. :smt001
Zmija nema nikakvu ekipu, i analogno tome nije nikakvu bitku ni mogla izgubiti,a ovi koji misle da su neke đoja bitke dobili,još na forumu,nazdravlje veselje.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

mackdizdar
Posts: 130
Joined: 10.08.2012. 11:20

Re: Порез

Post by mackdizdar »

Uzdravlje i tebi, mislioče...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Порез

Post by KAMIKAZA »

Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Порез

Post by julija »

Ako bi odbornici skupstine zvanicno oporezovali "prosipanje gluposti", nas spile_86 bi bio ozbiljan kandidat za najveceg poreskog obveznika :(
ZMIJA wrote:Zmija nema nikakvu ekipu, i analogno tome nije nikakvu bitku ni mogla izgubiti..
Zmija je nekrunisani vodja "mravickog klana" :wink:

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Порез

Post by ZMIJA »

ja se uprvo ponadla da ćeš me promovisati ,bar u nekom dijelom Beograda ,a ti mene u Mravicu, samo ne reče koju,nema tamo nikavih klanova, sem ovih iz stranke dobrih domaćina.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

mackdizdar
Posts: 130
Joined: 10.08.2012. 11:20

Re: Порез

Post by mackdizdar »

Još jedna umotvorina naše zmijice... bravo!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Порез

Post by KAMIKAZA »

julija wrote:
Zmija je nekrunisani vodja "mravickog klana" :wink:
Ma ja se jos pitam odkud on tako cesto kod nas,mora da hoce da osvoji vecinske glasove pred predstojece izbore :D od one cetiri babe sto su ostale u selu.. :)
Od kad su ovi vasi iz kako ih Zmiki zove dobri domacica :mrgreen: u nasem selu na vlasti,nas i nevrijeme zaobidje,a o investicijama da i ne govorimo. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Порез

Post by julija »

Vec izvesno vreme je upraznjeno mesto vodje zemunskog klana, a i Zmijin prijatelj iz Laktasa je sveprisutan ovde /vise nego u zemlji gde predsednikuje, donosi investicije..i obilazi gradove koje nevreme nije zaobislo/,
Svakako bi mu prijala promena sredine, srecom i gradonacelnik nam se zove Sinisa :D sto je Zmiji ipak najvaznije..

Mnogo je razloga za premestaj, a posebno da los domacin sa podforuma politika dobije neku seficu ..kojoj bi Zmija morao da obezbedi poziciju, kao revans uslugu.
.. jer lepa rec je pasos, kojim se stize do svakog srca x

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Порез

Post by schwabo No1 »

Јулио, у ком крају станујеш, леба ти?

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Порез

Post by ZMIJA »

Na Novom Beogradu Švabac, neki dans sam bila kod Arene i vidjela sam našu Julu.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Порез

Post by schwabo No1 »

ZMIJA wrote:Na Novom Beogradu Švabac,...
Онда мора да је Милина родица!
Само он има станове по Бегишу.

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: Порез

Post by Zar »

Zmijo, jel to Julija imala solisticki koncert u areni pa si se zato moto onuda :lol:
Sto I nas ne pozva da se I mi veselimo :D

Post Reply