Referendum o odcijepljenju Republike Srpske

Politička dešavanja u Republici Srpskoj i BiH

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Referendum o odcijepljenju Republike Srpske

Post by regeman »

EU preko Ipa fondova jaca regije, i to da se CG na Hercegovinu naslanja, Kosovo na MKD i CG, Krajina RS-Posavina na HRV tj Slavoniju na koju e i Vojvodina naslanja, Semberija na Macvu i zap. Srbiju,, zapad BiH na Dalmaciju, ti fondovi bice sve veci i sve jaci i ticace se infrastrukture i to prilicne, naravno ako se pametno odradim, tipa vododovi , putevi, turizam, informisanje.. EX Yu.
i to je svima jasno, zato je ovo predizborno pucanje itede.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Referendum o odcijepljenju Republike Srpske

Post by ZMIJA »

Lijepo si složio ovu regionalizaciju i zašećerio ipa fondovima nema šta.
Samo se postavlja pitanje šta se u kranjem slučaju želi postići jačanjem regija preko ovih ipa fondova,kad se zna da se u EU ulazi u formi države a ne regije.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Referendum o odcijepljenju Republike Srpske

Post by regeman »

e to je zadatak za tebe,ja nisam nista postizao :D
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Referendum o odcijepljenju Republike Srpske

Post by ZMIJA »

Pa ja sam rekla postavlja se pitanje,a nisam pitala tebe,za mene su ipa fondovi obična politička šaragraepa,ali narvno nekome dobro dođu,a prije svega raznim evropskim birokratama i njihovim domaćim pomagačima,koji se na razne načine u implementaciji ipa fondova,bezbeli ugrađuju ali pustimo sad to,to je druga tema.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Post Reply