Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Politička dešavanja u Republici Srpskoj i BiH

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
arrow
Posts: 76
Joined: 18.05.2013. 12:35

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by arrow »

Vucijak wrote:Mislim da je vrijeme da se zatvori ova tema pa i zato zamolijo admina da to i ucini :roll:
Slusaj momce moj otac je poginu od tih....a ti bi da prekines nesto ,mozda da ti malo oladis od teme.....

Dr.Vukadin
Posts: 101
Joined: 06.02.2013. 01:28

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by Dr.Vukadin »

Pune li zastave trbuh??

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by ZMIJA »

Ne pune trbuh, ali bodu oči :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by Vucijak »

Meni ne bodu oci nikake zastave, vazno je da se ima para u dzepu i dobra zemska kraj mene :)
Smijesno je obracati paznju na take zastavice dok se zivi jadno i bijedno u RS.
Ja ovde u Australiji zaradim vise za 1 mjesec nego vecina ljudi u Prnjaoru za 1 godinu.
Zato me cudi da niko neide na ulicu da se rusi ova propala vlast koja je na vlasti ! :roll:
Image

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by svraka »

Vucijak wrote:Meni ne bodu oci nikake zastave, vazno je da se ima para u dzepu i dobra zemska kraj mene :)
Smijesno je obracati paznju na take zastavice dok se zivi jadno i bijedno u RS.
Ja ovde u Australiji zaradim vise za 1 mjesec nego vecina ljudi u Prnjaoru za 1 godinu.
Zato me cudi da niko neide na ulicu da se rusi ova propala vlast koja je na vlasti ! :roll:
У здрављу и весељу потрошио оно што зарадиш, тамо негдје. Тамо и потроши што си зарадио. Власт се не руши из Аустралије писањем постова на прњаворском форуму. Нити се прави боља власт на тај начин, на даљину. Ти и Камиказа тога изгледа нисте свјесни. Тамо гдје живите, слободно на улицу. Када овдје будете спремни изаћи на улицу, и ја ћу са вама! Овдје се покушава наћи "нормалнији" начин за обрачун са ликовима који нас воде уназад. А све у складу са демократским принципима које заговарају ваше нове домовине.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by KAMIKAZA »

Vucijak wrote:Meni ne bodu oci nikake zastave, vazno je da se ima para u dzepu i dobra zemska kraj mene :)
Uskoro ti ni jedno nece trebati,godine nose svoje :)
Vucijak wrote:Ja ovde u Australiji zaradim vise za 1 mjesec nego vecina ljudi u Prnjaoru za 1 godinu.
Ali zato placas stan mjesecno koliko oni ne mogu da zarade za godinu dana :smt005
Nas narod zna da zivi sa par maraka,neko na zapadu nebi smio ni da umre sa takvom platom,nije stos znati zivjeti kad imas sve servirano na srebrenom tanjiru,probaj bez icega,pa vidi koliko si sposoban. :wink: .
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by Vucijak »

Daj ne lupaj Kamikaza nemas pojma ni ko sam ni kako ovde zivim. Skreno si sa teme koja je zastavice.
Nego nesto mi pade napamet kad dodjem sad naljeto u Prnjavor stavicu u auto tu bosansku zastavicu
pa da vidim kako ce lokalni patrioti da reaguju :D
Ja sam inace poseban coek i volim malo da provociram ali zna me dobro Vedran on moze da
potvrdi da sam samo malko nestasan :)
Poenta je u tome, neka zastavica bilo kakvi boja i nacija, rat je davno zavrsen o tome vise niko nemisli.
Zivjeli :smt006
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by KAMIKAZA »

U nas bi ljudi na to odgovorili prosto:"Budali je more do koljena." :D Ponesi ti sebi za svaki slucaj pancirku na ljeto,znam neke koji su spremni na svasta. :)
Naci ce te ovaj vrljavi ,vidi ga samo kako koka. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by Vucijak »

Znaci ti to meni prijetis Kamikaza :smt005
Haha e nisam to ocekivao od tebe velikog Srbende i baustelca.
JA kad dodjem u Prnjavor budem konstantno pijan i drogiran tako da
ne brini nece me niko napast :D
Ako oces da se nadjemo u zanackom uz pivo i dobre zene ? :)
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by KAMIKAZA »

:smt005 Pa da i ja dobijem batine sa tobom :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by Vucijak »

KAMIKAZA wrote::smt005 Pa da i ja dobijem batine sa tobom :D
Ne brini se nece niko da te bije kad si samnom :)
Evo pozivam i naseg forusa Svraku da nam se pridruzi, evo ja sve castim
picemo ako treba cijelo vece !
Onda kad se zapijemo mozemo paliti te bosanske zastavice :lol:
Image

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by svraka »

Dr.Vukadin wrote:Pune li zastave trbuh??
Пас на ланцу никада није празног трбуха. Вук у гори је врло често празног трбуха, али није на ланцу.

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by Vucijak »

Kad smo vec kod zastva meni je ipak ova najdraza :)
Image
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by KAMIKAZA »

Vucijak wrote:
Ne brini se nece niko da te bije kad si samnom :)
Evo pozivam i naseg forusa Svraku da nam se pridruzi, evo ja sve castim
picemo ako treba cijelo vece !
:lol:
Tu su mi batine tek zagarantovane,bolje bi prosao kad bi izasao na pice sa Perom Dusanicem nego sa vama dvojicom. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by Vucijak »

Nista onda Kamikaza ja sam vec sa Svrakom dogovorio pijanku a ti pozovi Dusanica na pivo u TUS :smt005
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by KAMIKAZA »

NECEMO MI U TUS;AKO PERU NALJUTITE IMA DA KUPI PIVARU I DA TAMO PIJEMO MJESEC DANA :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by bičbožiji52 »

Vucijak wrote:Nista onda Kamikaza ja sam vec sa Svrakom dogovorio pijanku a ti pozovi Dusanica na pivo u TUS
Nema smisla Vučko, ako si stvarno prihajao ovog ljeta u ovaj naš Rio De Prnjavor,valjda bi bio red da još kojeg foprumaša i li forumašici počastiš,Švraka je još mlad forumaš on pije sok,a mi bi naravno ledenu pivu da izvineš razumiješ ako sam upao u turu :lol: :lol: :lol:
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by Vucijak »

Moze bicbozji dodji i ti u zanacki na pivo da se pocastimo. Ti si jedan od forumasa koji je ovde normalniji
i koji iznosis stvari o pljacki i kriminalu nasih politicara.
Kao sto vidis imam logo TUS-a na profilu, ljudi me kontaktirali i dali 1000km da im operem ljagu sa obraza
zbog prodaje tih zastavica. :smt006
Image

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Tito

Post by Kirk »

Rat je gotov. Mi mozemo samo da se volimo, tako je najbolje.
Volio bih da cujem bracu muslimane povodom ovoga. Jer je to njihova sramota.
Mislim da bi svakome smetala zastava npr Djenerala Draze Mihajlovica ili Milorada Komadica koje bi se dijelile npr na trgu Srpskih boraca. To bi bilo ravno tome.
Zato PAMET U GLAVU. Mi smo komsije i braca!
...And Justice For All

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by ZMIJA »

Iz tvojih usta u božij uši glede završetka rata ,ali kako nam se ovih dana naši političari časte na relaciji Banja luka Sarajevo ko'da nije sve gotovo,Bakir veli da odlazi Mile ,a Mile veli da ako ide sa sobom i miraz nosi,a ovi protesti u Sarjevu ipak su neke stvari razgolitili do kraja, raja arajevska,svugdje podržavaju proteste, samo ne i u Turskoj,što zorno vidjesmo neko veče onog orginalnog Turčina u Sarajevu koji se pridružio protestantima u Sarjevu i na trenutak umislio da je na ulicama Istambula, i dok je pokušavao nešto u kameru reči glede kopatibilnosti sarajevskiih i turskih prtesta, umalo ga lik ne pretuče, jer sarajavska raja podržava Erdogana, a ne protetante u Turskoj, što u današnjem Presu profesor ,Kecmanović opisa pod radnim naslovom .Ko nam dira našeg Tajipa.
Nemoramo mi živjeti u ljubavi, toga više nema ni u braku, već u miru i obostranom uvažavanu obostranih interesa i to bi bilo dovoljno za sada.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

boja
Posts: 126
Joined: 21.11.2012. 20:09

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by boja »

Da se Drazin barjak vije na trgu,pa to i nije strasno,al nek neko bude frajer pa nek ga prodaje u cazinu.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by svraka »

KAMIKAZA wrote:
Vucijak wrote:
Ne brini se nece niko da te bije kad si samnom :)
Evo pozivam i naseg forusa Svraku da nam se pridruzi, evo ja sve castim
picemo ako treba cijelo vece !
:lol:
Tu su mi batine tek zagarantovane,bolje bi prosao kad bi izasao na pice sa Perom Dusanicem nego sa vama dvojicom. :D
Вас двојица сте баш два занимљива лика. За 50 година колико живим у овом градићу, још нисам имао прилике да упаднем у ситуацију у којој бих требао да страхујем од нечега што вас двојицу, очито, озбиљно забрињава. Ја вам ту помоћи не могу. Има она народна:"Како си посијао, тако ћеш и пожњети"! На пиће најчешће излазим сам (најчешће!), и још, Богу хвала, никаквих проблема нисам имао, гдје год да се појавим. А ако бих се случајно негдје појавио са Камиказом на пићу, добили би батине обојица, и то због мене?! Камиказа, нема логике, али баш никакве.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by KAMIKAZA »

Ma mi se to malo zezamo,kakve batine,nismo u XVII vjeku. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by vrsta8472 »

vrsta8472 wrote:
Бојковати "Туш" маркете

Image

Борачка организација Републике Српске саопштила је да продаја ратних бошњачких застава са љиљанима у супермаркетима "Туш" на подручју Српске представља недопустиву провокацију и увреду за српске жртве, те позива грађане Републике Српске да бојкотују те маркете.

Продаја тих застава као сувенира у маркетима "Туша" у Добоју и Прњавору није случајност, нити менаџерски гаф, већ својеврсна кампања промовисања те заставе која се све више и провокативније истиче на јавним мјестима у Федерацији БиХ, али и у Српској, наведено је у саопштењу.

"У наредном периоду очекујемо још веће и драстичније провокације са бошњачке стране, што нас још више учвршћује у увјерењу да је Република Српска једини гарант опстанка Срба, али и да се на све легитимне начине морамо борити за њено и очување њених институција и надлежности", истичу у Борачкој организацији.

СРНА
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by seljak iz skakavaca »

Cini mi se da su oni, u zadnje vrijeme, ili bar poslije tog oko Armije BiH, bili jedini koji su imali srpsku zastavu ispred marketa.
Ja licno nisam poslije isao. Ne mogu reci da je direktno zbog Armije, ali, sta znam,.. Nije me "vuklo".
Ali mi je u svakom slucaju zao sto je market zatvoren. Bilo je radnih mjesta,..

Post Reply