"Vehabije u RS i FBiH ubrzano se naoružavaju"

Politička dešavanja u Republici Srpskoj i BiH

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Post Reply
User avatar
N-LAVICA
Posts: 25
Joined: 21.01.2009. 00:15
Location: Austrija
Contact:

Post by N-LAVICA »

:!: :!: :!:
Last edited by N-LAVICA on 29.03.2009. 23:34, edited 3 times in total.

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

čiča wrote:Jel treba da zovemo Hajduka Veljku i Marka Kraljevica???
Oni znaju kako se bori protiv Turaka, mislim protiv oni sto idu na nas, tako barem stoji u epskim pjesmama. :wink:
E moj cica,slabo ti poznajes istoriju.Taj MaJko KJaJevic se borio na strani Turaka i sjek'o glave srpskoj hajduciji.Bio je jedan od boljih vojskovodja kaurina koji se borio na strani otomanske imperije i bio visoko cijenjen.A ona stara narodna kako je MaJko posjeko Musu ti je samo jedan narodni ep ili ti s.ranje kroz gusto granje.Procitaj malo i popricaj sa ucenijim ljudima...
Srebrena Krila

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Post by čiča »

seha wrote: E moj cica,slabo ti poznajes istoriju.Taj MaJko KJaJevic se borio na strani Turaka i sjek'o glave srpskoj hajduciji.Bio je jedan od boljih vojskovodja kaurina koji se borio na strani otomanske imperije i bio visoko cijenjen.A ona stara narodna kako je MaJko posjeko Musu ti je samo jedan narodni ep ili ti s.ranje kroz gusto granje.Procitaj malo i popricaj sa ucenijim ljudima...
Ti ne kontaš moju šalu, rekao sam "tako je stajalo u epskim pjesmama" :wink:

User avatar
N-LAVICA
Posts: 25
Joined: 21.01.2009. 00:15
Location: Austrija
Contact:

Post by N-LAVICA »

KAMIKAZA wrote:ONI NAS OPKOLJAVAJU :D Kako to ??? :lol: PA ONI SU SAMO SA JEDNE STRANE , :D a mi njima Lisnju i Mravicu sa sve cetiri strane okruzujemo i oni se ne osjecaju ugrozenim: :lol:
Sutra cu da kupim 50 buntova bodljikave zice ,ima da ih ogradimo kao one sto su bili na Manjaci :D napolje ce moci samo onaj ko nauci napamet Bibliju :D
PROSETAJ MALO LISNJOM DA VIDIS VEHABIJE UZIVO.

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

KAMIKAZA wrote:ONI NAS OPKOLJAVAJU :D Kako to ??? :lol: PA ONI SU SAMO SA JEDNE STRANE , :D a mi njima Lisnju i Mravicu sa sve cetiri strane okruzujemo i oni se ne osjecaju ugrozenim: :lol:
Sutra cu da kupim 50 buntova bodljikave zice ,ima da ih ogradimo kao one sto su bili na Manjaci :D napolje ce moci samo onaj ko nauci napamet Bibliju :D
Kamikaza, pazi koju Mravicu ogradjujes... nemoj bas nasu...a ni onu drugu...nego samo muslimansku!!!
nema zabave bez zena i rakije

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

MoRe bit da ce te ti Murgo i Kamikaza ogradit Muslimansku Mravicu kao sto je bio ogradjen logor na Manjaci ali ne zaboravite da se stavlja zica i oko cijele Bosne i Hercegovine.Znas kako j.ebeno bude kad se u bure stave pas i macka,pa se lagano bure zatvori poklopcem...ruka i vriska...kome opanci a kome obojci!!!Kako vi mislili Muslimanima,dabogda se vama desilo!!!Posteno,ha?
Srebrena Krila

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

seha wrote:MoRe bit da ce te ti Murgo i Kamikaza ogradit Muslimansku Mravicu kao sto je bio ogradjen logor na Manjaci ali ne zaboravite da se stavlja zica i oko cijele Bosne i Hercegovine.Znas kako j.ebeno bude kad se u bure stave pas i macka,pa se lagano bure zatvori poklopcem...ruka i vriska...kome opanci a kome obojci!!!Kako vi mislili Muslimanima,dabogda se vama desilo!!!Posteno,ha?
Seha, nemam nista protiv muslimana, imam cak mnogo dobrih prijatelja medju njima. Mislio sam samo na onu izreku "ko drugom jamu kopa..."
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

murgo wrote:
seha wrote:MoRe bit da ce te ti Murgo i Kamikaza ogradit Muslimansku Mravicu kao sto je bio ogradjen logor na Manjaci ali ne zaboravite da se stavlja zica i oko cijele Bosne i Hercegovine.Znas kako j.ebeno bude kad se u bure stave pas i macka,pa se lagano bure zatvori poklopcem...ruka i vriska...kome opanci a kome obojci!!!Kako vi mislili Muslimanima,dabogda se vama desilo!!!Posteno,ha?
Seha, nemam nista protiv muslimana, imam cak mnogo dobrih prijatelja medju njima. Mislio sam samo na onu izreku "ko drugom jamu kopa..."
KO DRUGOME JAMU KOPA-ON JE GROBAR! :lol:

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

seha wrote:
čiča wrote:Jel treba da zovemo Hajduka Veljku i Marka Kraljevica???
Oni znaju kako se bori protiv Turaka, mislim protiv oni sto idu na nas, tako barem stoji u epskim pjesmama. :wink:
E moj cica,slabo ti poznajes istoriju.Taj MaJko KJaJevic se borio na strani Turaka i sjek'o glave srpskoj hajduciji.Bio je jedan od boljih vojskovodja kaurina koji se borio na strani otomanske imperije i bio visoko cijenjen.A ona stara narodna kako je MaJko posjeko Musu ti je samo jedan narodni ep ili ti s.ranje kroz gusto granje.Procitaj malo i popricaj sa ucenijim ljudima...
BIĆE SEHUDINE DA TI NE POZNAS POVIJEST...
I EP O MUSI ARBANASU IZ KAČANIKA GOVORI O MARKU KOJI OSLOBOĐEN IZ ROPSTVA IDE ZA SULTANA DA DONESE MUSINU GLAVU.
MARKO NIJE SJEKO GLAVE SRPSKOJ HAJDUČIJI,NE BI TADA HAJDUCIJE...VEC POSLIJE PORAZA NA MARICI I KOSOVU POLJU MALOBROJNI SRPSKI VELIKASI KOJI OSTASE ZIVI PRINUĐENI SU DA SE BORE NA TURSKOJ STRANI.SA KRALJEM MARKOM SU BILI I KONSTANTIN DRAGAŠ-DEJANOVIĆ I STEFAN LAZAREVIĆ.POGIBOSE I MARKO I KONSTANTIN U BICI NA ROVINAMA 17.MAJA 1395. PROTIV VLASKOG VOJVODE MIRČE.

Stefanov biograf Konstantin Filozof piše kako je Marko pred bitku rekao Konstantinu: ... molim Gospoda da bude hrišćanima pomoćnik, a ja neka budem prvi među mrtvima u ovom ratu. Želja mu se ispunila. Hrišćani su pobedili, a Marko je, zajedno sa Konstantinom Dragašom poginuO.

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

seha wrote:MoRe bit da ce te ti Murgo i Kamikaza ogradit Muslimansku Mravicu kao sto je bio ogradjen logor na Manjaci ali ne zaboravite da se stavlja zica i oko cijele Bosne i Hercegovine.Znas kako j.ebeno bude kad se u bure stave pas i macka,pa se lagano bure zatvori poklopcem...ruka i vriska...kome opanci a kome obojci!!!Kako vi mislili Muslimanima,dabogda se vama desilo!!!Posteno,ha?
Јел то говори онај фини и лијепи Сеха који је за братсво и јединство? :lol:
Ма, да види се колико мржње из тебе излази. Али знали смо то. :wink:
Image

User avatar
Krajo
Posts: 320
Joined: 14.11.2008. 08:16
Location: jos sAMO par kORAkA

Post by Krajo »

A sta je to Musliman, ne razumijem bas pa mi objasnite?!
koME to jos nesTO ZNACI

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

Krajo wrote:A sta je to Musliman, ne razumijem bas pa mi objasnite?!
To ti je ono sto se pise malim slovom a ne velikim! :wink:

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Post by BETMEN »

Nepostoji niko ko je musliman, imaju sad samo ovi novi bosnjaci. Kako su krenuli svake godine za bajram ima da mjenjaju nacionalnost i vjersku pripadnost.
POSMATRAM VAS

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

"seha"
MoRe bit da ce te ti Murgo i Kamikaza ogradit Muslimansku Mravicu kao sto je bio ogradjen logor na Manjaci ali ne zaboravite da se stavlja zica i oko cijele Bosne i Hercegovine.
NAS NIKAD NIKO NEMOZE OGRADITI SA CETIRUI STRANE :D DOK JE SRBIJE !!! :wink:


"seha"
Kako vi mislili Muslimanima,dabogda se vama desilo!!!Posteno,ha?
AKO; AKO; JA SAM ZA TO; OPET BI BOLJE PROSLI NEGO DA NAM SE DESI ONO STO NAM MUSLIMANI MISLE !!! :lol: :wink:

Opet kazem ima normalnih ljudi Muslimana ,ovih nasih Prnjavorskih vecina, ali ima i onih drugih, e sad kako ce se razabirati neznam, mozda najebu oni posteni kao zadnji put , a mozda se i potrefi, ko ce ga znati, vrijedi sacekati. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
N-LAVICA
Posts: 25
Joined: 21.01.2009. 00:15
Location: Austrija
Contact:

Post by N-LAVICA »

:smt038 :smt038

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

najgori su vukovi u ovcijem krznu...
mislim na ponasanje vuka iz bajke...sa sedam jagnjica...
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

I deca mašu bombama

LJ. ĐURIĆ, 30.03.2009 17:43:15 Ocena: 3.00 (Glasova: 4) Komentara: 0

DOBOJ - Pronalaženje „bombaša“, maloletnika iz bošnjačkog povratničkog prigradskog naselja Miljkovac, koji je prošle nedelje podmetnuo bombu u dobojskom Srednjoškolskom centru, samo je još jedna potvrda informacija o naoružavanju Bošnjaka na međuentitetskoj liniji razgraničenja RS sa FBiH.
Pripadnici Sektora kriminalističke policije CJB Doboj pretresli su tri sumnjive lokacije, na kojima su pronađena četiri raketna bacača i dve kasetne bombe. Pretres je izvršen u naselju u kojem je smeštena logistička baza oružanih snaga BiH, nekadašnji garnizon VRS.
Naoružavanje Bošnjaka registrovano je i u 17 kilometara udaljenom povratničkom bošnjačkom naselju Sjenina, zbog čega se uvukla zebnja među stanovnike srpskih naselja dobojske opštine Zelinji, Skipovcu, Gornjoj i Donjoj Paležnici. U Sjenini je utvrđeno da deluju i vehabije, koji žive u naselju i često putuju u Zenicu. Zbog toga se osnovano sumnja da je ovo naselje u dobojskoj opštini, sa gotovo hiljadu povratničkih domaćinstava, istureni ogranak ove verske organizacije.
- Zenica nije samo poznata po onoj smotri mudžahedina potkraj rata u BiH, koju je priredio tadašnji predsednik predsedništva BiH Izetbegović. Pre godinu dana, na Trgu Alije Izetbegovića u tom gradu održan je miting, pod nazivom „Halali nam Hamza“, u znak podrške vođi mudžahedina u BiH, Abu Hamzi, kojem su vlasti tada naložile da napusti teritoriju BiH - kaže za „Novosti“ bivši načelnik opštine Maglaj i sadašnji član ekspertskog tima jugoistočne Evrope za borbu protiv terorizma Dževad Galijašević.
Galijašević, međutim, smatra da se vehabizam u BiH pogrešno poistovećuje sa terorizmom, mada ima nekih dodirnih tačaka sa njim.
- Više nije tajna da su vehabije zaposele rubna područja RS i da ne treba smetnuti sa uma da je, stvarna opasnost za BiH i Evropu, Al kaida i njeni „spavači“ u BiH - tvrdi Galijašević.
On smatra da je po veru i Islamsku zajednicu u BiH štetno što se aktivnosti radikalnih islamista vezuju za IZ, pomenuvši da su upravo u Sjenini, gradnju džamije pratile mnogobrojne kontroverze. U njenu gradnju uložena su pozamašna sredstva nepoznatog porekla, a rezultat je izgradnja minareta, visokog 26 metara. Po visini, ovaj verski objekat je na drugom mestu u BiH.

I OPŠTINA INVESTITOR
ZNAČAJNA sredstva za gradnju džamije u Sjenini izdvojila je i opština Doboj. Njeni zvaničnici su, neposredno pred izbore, trpeli mnogobrojne kritike, zato što su zajedno sa predsednikom Stranke za BiH i članom predsedništva BiH Harisom Silajdžićem krajem septembra prošle godine prisustvovali otvaranju ovog objekta.
http://www.novosti.rs/code/navigate.php ... %20bombama
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:
I deca mašu bombama


. Zbog toga se osnovano sumnja da je ovo naselje u dobojskoj opštini, sa gotovo hiljadu povratničkih domaćinstava, istureni ogranak ove verske organizacije.
-
Gotovo 1000 povratnickih domacinstava,u jednu selendru, a Srba se nije moglo ukupno toliko da vrati za isti period na teritoriju cijele Federacija, eto pravde. :?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

KAMIKAZA wrote:
vrsta8472 wrote:
I deca mašu bombama


. Zbog toga se osnovano sumnja da je ovo naselje u dobojskoj opštini, sa gotovo hiljadu povratničkih domaćinstava, istureni ogranak ove verske organizacije.
-
Gotovo 1000 povratnickih domacinstava,u jednu selendru, a Srba se nije moglo ukupno toliko da vrati za isti period na teritoriju cijele Federacija, eto pravde. :?
Ma Srbi nisu nikad ni istjerani,niti su zatvarani u logore,niti su ubijani...

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Post by čiča »

KAMIKAZA wrote:
Gotovo 1000 povratnickih domacinstava,u jednu selendru, a Srba se nije moglo ukupno toliko da vrati za isti period na teritoriju cijele Federacija, eto pravde. Confused
Gotovo 1000 povratnickih domacinstava,u jednu selendru, a Srba se nije moglo ukupno toliko da vrati za isti period na teritoriju cijele Federacija, eto pravde. :?[/quote]
Miljkovac nije selendra nego dio grada Doboja. Vodi se kao naselje, kao npr. Borik u Banjaluci.
Razlog za povećan broj muslimana u Doboju je prije svega zbog blizine entiteske granice (manje od 2-3 km).

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

MORAMO POD HITNO ODMAKETI GRANICU ;MALO DUBLJE U NJIHOVU TERITORIJU :D
Radi se o Sjenini mada i Doboj je selendra :lol:

Selo Sjenina, opstina Doboj brojalo je prije rata 1950 stanovnika od cega:
Bosnjaka 1853 ili 95 % :smt017 povratnika danas 1000 domacinstava :lol:
Srba 37 ili 1,89 %, danas ih tu nema
Jugoslovena 40 ili 2,05 % ,nema ih nikako :D
i ostalih ili neodredjenih 20 ili 1.02 %, nema ni njih :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Post by čiča »

Kako ove naše vojske nema ili ne smiju oficiri/generali ništa raditi, predlašem da iznajmimo izralce sa njihovim buldozerima i posadom, pa da malo dostignemo veće razgraničenje.
http://farm1.static.flickr.com/85/24472 ... d8b63d.jpg
PS: Ja u gornjoj vjesti procitao Miljkovac, pa mislio da se tvoj komentar odnosi na to.
Jebga ponekad brže pišem nego što mislim. 8)

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

KAMIKAZA wrote:MORAMO POD HITNO ODMAKETI GRANICU ;MALO DUBLJE U NJIHOVU TERITORIJU :D
Jugoslovena 40 ili 2,05 % ,nema ih nikako :D
i ostalih ili neodredjenih 20 ili 1.02 %, nema ni njih :wink:
Kamikaza, zar nisi jos shvatio da Jugosloveni i Ostali vise nisu moderni????
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Jest on shatio, ali nije wikipedija :wink:

Tubonja
Posts: 30
Joined: 29.01.2009. 05:54
Location: Tajna

Post by Tubonja »

Veabije su muslemanski cetnici.
Sto rijecima nemozes,pendrekom mozes,itekako.

Post Reply