Vlada Republike Srpske

Politička dešavanja u Republici Srpskoj i BiH

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

seljak iz skakavaca wrote:Stizemo za devet godina :lol: bar po prvom roku!
Лелееееее... па тада ћу имати 50 година. :lol: :wink:
Image

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Jel se meni cini ili Veci smeta ova tema?

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Како год било. На страну зајебанцију, али у сваком случају ако се успјешно тај ауто пут заврши то ће за Прњавор бити одлична ствар. За час посла си у БЛ. :D
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Bit ce to najskuplja relacija za voznju u svjetu... :D jevtinije ce biti iznajmit stazu u Monte Carlu na dva sata nego otici u BL i nazad... :smt005
I jos nesto , :D ja se cudim sto se kuce i poslovni prostori prave po njivama :D a ovi skontali kud ce put pa opicili novu gradnju, Dodik rekao da ce svima da isplati odstetu.... :?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Njegovan wrote:
seljak iz skakavaca wrote:Stizemo za devet godina :lol: bar po prvom roku!
Лелееееее... па тада ћу имати 50 година. :lol: :wink:
Ipak je to samo prvi rok!
Skontaj samo koliko se moze (a i hoce) oduziti spor oko pravno-imovinskih odnosa, bolje receno- oko velicine iznosa odstete! Jer, narod je stoka, ali i drzavnici.. dok narod bude potrazivao daleko nerealne cifre (svi u ovom vide priliku da se opare), isto tako ce i drzava nuditi nerealno nisku odstetu!
U ovakvim slucajevima, GDJE PUT MORA DA IDE, najbolje bi bilo da se oformi sluzba za procjenu- ali koja je nezavisna i od jednih, i od drugih! Pa, kako oni kazu- toliko, i tacka! Put mora proci!

Zanima me kako se u ovakvim slucajevima postupa sa objektima, tj kucama koje nemaju gradjevinsku dozvolu?? I, zar taj autoput nije bio zacrtan prije X godina? Ako jeste, kako se onda smjelo dozvoliti da se tu gradi?? :?

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

:D Kako se dozvolilo, pa ja tebi kazem kud ce put ici , dam ti odobrenja i ti odes da pravis zgradu,dobit se djeli, postoji x primjera, koji su uz put i smjesni, kao npr. salon namjestaja Mi Garant na magistrali, kuca bez puta iza Susaka. nebrojeni objekti u novom naselju,................. itd..itd.. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Боли их уво, пара је њихова. :wink: :D
Image

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Ćirina najnovija fascinacija: Milorad Dodik "pravi lider i lokomotiva"

index.hr

PREDSJEDNIK Vlade Republike Srpske primio je u Banjaluci izbornika Bosne i Hercegovine s kojim je veoma srdačno razgovarao o sportu u "RS i BiH", a susret ovakva dva svestrana maga nije mogao proći bez njihovog komentara aktualnu političku situaciju.

Dodik i Ćiro su se složili da će svatko na svom području raditi na potpunoj normalizaciji odnosa u BiH i "regionu", povjerio je "trener svih trenera" nakon njihovog susreta koji je trajao gotovo dva sata. Ćiro je omađijao sve u zgradi Vlade RS, jer čim je ušao u zdanje, spontano okupljeni zaposlenici su ga dočekali pljeskom, a nije izbornik "zemlje za koju malo tko u Banjaluci navija", odbio ni fotografiranje mnogih koji su to poželjeli.

Naravno da Ćiro u goste premijeru države u državi nije došao praznih ruku; pripremio mu je loptu s posvetom "S osobitim poštovanjem! Mili od srca. Ćiro", a Dodik je kolekciji svojih nogometnih dresova, dodao i onaj Bosne i Hercegovine.

Zanimljivo, Dodik je, već prije upitan za koga bi navijao kada bi se susrele reprezentacije BiH i njegove matice Srbije, odgovorio "za obje", a svakako bi bilo zanimljivo vidjeti reakciju izborne baze kada bi se banjalučkim korzom prošetao sa Ćirinim poklonom na sebi.

Nakon posjete Dodikovi dvorima, slatkorječivom Ćiri su iz usta ispadali bomboni kao kad bi prije desetak godina imao čast izaći iz Tuđmanovih: "Dodik je pravi lider", izjavio je Ćiro nakon susreta i dodao "Kamo sreće da je što više Dodika u BiH, jer samo takvi ljudi mogu biti lokomotive koje vuku sve naprijed".

Ćiro je otkrio kako je Dodika pozvao na prvu sljedeću utakmicu koju njegovi štićenici budu igrali u "susjednoj" BiH, a premijer Srpske mu je obećao da će se odazvati.



O bem ti kolach. Kakvi su ovo gegovi stari moj!!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

U susjednoj BiH; :D a gdje im to dodje :smt017 da to nije neko selo , mada bi ja vec znao za njega da je blizu :roll: BiH,BiH; :roll: mora da je neki mali zaseok !!! :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

Hahahahahhahahahahaha.... Mora biti baš mali zaselak, kada ga ti ne možeš naći gde se nalazi.... :lol: :lol: :lol:
ImageImage

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Dva velika eksperta se sastali, svaki ide za parom 'na svom podrucju'. :smt005 To Mile, dovedi nam Vedada u BL, hocu da gledam najjaceg strijelca u Njemackoj. :lol:

User avatar
sagittarius>--->
Posts: 130
Joined: 11.11.2008. 08:50
Location: TUI

Post by sagittarius>---> »

[quote="Sheki"]Ćirina najnovija fascinacija: Milorad Dodik "pravi lider i lokomotiva"


Zanimljivo, Dodik je, već prije upitan za koga bi navijao kada bi se susrele reprezentacije BiH i njegove matice Srbije, odgovorio "za obje", a svakako bi bilo zanimljivo vidjeti reakciju izborne baze kada bi se banjalučkim korzom prošetao sa Ćirinim poklonom na sebi.

Eto primjera kako se govno lako proda!!!
>>>>-------------->>

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

To je vec tako ocigledno da vise ne treba da se spominje, dodik je stvarno postao jedno veliko govno, nije on nista bolji od prethodne sds-ove vlasti
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Sta da kazem ,a da ne dobijem batina, sta da kazem, sta da kazem :roll: , ma ko ga je*e ,nista ne valja, ali znam da je zajeban, ubice boga u meni ako ga pocnem olajavati... :shock: bolje da cutim, bolje da cutim, :smt100 ...........odo ja na prstima u inostranstvo dok nisam fasovo... :smt073
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

e da i tebe neko moze poklopiti, ccccccc
:smt021 :smt021 :smt064
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Ma jesi ga samo vidio, kolika drtina, kolike su mu rucerde ko u Alije Sirotanovica lopata, ja sam mala maca za njega !!! :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

Predistražni postupak Tužilaštva BiH
Tužioci proveravaju projekte Vlade RS

BANJALUKA - Predstavnici nekoliko ministarstava RS i Poreske uprave RS prisustvovaće danas otvaranju dokumentacije u Tužilaštvu BiH. Dokumentaciju je Sud BiH dostavio tužiocima zbog predistražnih radnji u vezi sa sumnjama u neregularnosti prilikom gradnje zgrade Vlade RS i autoputa Banjaluka-Gradiška.

„To nam je i bio cilj - da sve aktivnosti koje sprovodi Tužilaštvo u ovom postupku budu u skladu sa zakonom. Zbog toga je RS već pobednik u ovom slučaju“, izjavio je juče ministar pravde RS Džerard Selman. On je naveo da će u Tužilaštvu biti otvorena dokumentacija koju su predstavnici Vlade RS dostavili na osnovu naloga Suda BiH.
Selman je ponovio da mu nije jasna odluka Suda BiH kojom je odbijena žalba Vlade o izuzimanju dokumentacije, „jer postoji kontradiktornost između obrazloženja i dispozitiva rešenja“.
„Sud BiH je delimično prihvatio deo žalbe koji se odnosio na to da nije nadležan za ovaj slučaj, ali se ipak opredelio da su navodi Tužilaštva takvi da postoji nadležnost Suda da rešava o toj žalbi“, naveo je Selman. On tvrdi da je Sud BiH prihvatio navode iz žalbe da ne postoji utvrđeni pravni osnov za predaju dokumentacije, ali da se ipak odlučio da žalbu odbije kao neosnovanu.
Ministar pravde RS očekuje od Tužilaštva da reaguje i po krivičnoj prijavi Vlade protiv nekoliko osoba, među kojima je i prvi zamenik visokog predstavnika u BiH Rafija Gregorijana. On je ponovio uverenje kako postoji mogućnost da međunarodna zajednica ukine imunitet Gregorijanu.
Selman je istakao da se RS zalaže i da će se zalagati da međunarodnim sudijama i tužiocima u BiH ne bude produžen mandat koji ističe početkom 2010. godine.

Lajčak: Napad Dodik: Odbrana
Visoki predstavnik u BiH Miroslav Lajčak je u petak na sednici Saveta bezbednosti UN ocenio da RS napada međunarodnu zajednicu podnošenjem krivičnih prijava protiv međunarodnih predstavnika u BiH. On je rekao i da su organi vlasti Srpske proteklih meseci u više navrata osporavali institucije, nadležnosti i zakone BiH.
Premijer RS Milorad Dodik ponovio je da podnošenjem prijave protiv prvog Lajčakovog zamenika Rafija Gregorijana i drugih nije napadnuta međunarodna zajednica, „već da se legitimnim sredstvima štite interesi RS“.

Krenulo je
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Vrlo je vjerovatno da ce Ameri skloniti Gregorijana, jer BiH ionako nije njima u epicentru paznje vise, cak ni na Balkanu a o planeti da ne govorimo. Lakse je tako, nego se klati sa Dodikom.
Mada je vrlo vjerovatno da ce krenuti disciplinovanje Dodika, tako sto ce ga malo cimati oko ovih projekata i hapsiti mu prijatelje i saradnike.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

Na prvom mjestu kumasina (vlasnika Integral Inžinjeringa) :D odgovornog za neka ubistva vezana za gradjevinsku mafiju, znate o cemu pricam
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

O cemu ti pricas? Nismo imali cistiji vrh drzave odavno. :D

User avatar
sagittarius>--->
Posts: 130
Joined: 11.11.2008. 08:50
Location: TUI

Post by sagittarius>---> »

Čekaj malo da taj "kumašin" obavi par poslova u Prnjavoru, sad će investicije da krenu bićemo veći od NY. :lol: :(
>>>>-------------->>

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Nicky wrote:O cemu ti pricas? Nismo imali cistiji vrh drzave odavno. :D
KUPAJU SE REDOVNO; SVAKI DAN PO DVA PUTA !!! :smt045
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Луд си 100 % :lol: :lol: :lol:
ImageImage

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

KAMIKAZA wrote:
Nicky wrote:O cemu ti pricas? Nismo imali cistiji vrh drzave odavno. :D
KUPAJU SE REDOVNO; SVAKI DAN PO DVA PUTA !!! :smt045
Pa normalno, jednom na poslu (u zgradi vlade) i jednom u avionu dok se vozikaju po Evropi. :wink:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Ma nije to problem , i mi se kupamo, cak i cesce od njih; po cijeli dan, :D ali u znoju !!! :D Mi smo strasno cista nacija,, cisti nam i novcanici !!! :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Post Reply