Republika Srpska

Politička dešavanja u Republici Srpskoj i BiH

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Republika Srpska

Post by bičbožiji52 »

NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Republika Srpska

Post by ZMIJA »

ЈАСЕНОВАЦ
ОСТАО
СРПСКОЈ

Вјечно ће да лебди Туга изнад Јасеновачких Жртава Фашиста Хрватске.
Сам ЈасеДновац, почетак је Уништења Срба у тој земљи агресивног католичанства.
И тачка на крају те реченице.
Останком Јасеновца у Неовисној Хрватској, етнички стерилисаној и усташки рехабилитованој, симболично је закључено Српско Питање у Хрватској.
Срби нису никада значајније постављали питање Јасеновца. За вријеме Тита и Компартије, поготову.
Кад кажем Срби мислим на Српску Кружницу са Србијом у центру.
Данас је стање Србије опасно и по саму Србију а камоли за Српску Кружницу. У којој је још само Република Српска.
анас у Србији су све Веберови Пријатељи, Фактори Региона, Хиперинтеграционисти. Али, безазлена Резолуиција о НДХ и о Јасеновцу, не може да уђе у Народну Скупштину Србије. Зато може да се признаје непостојећи Геноцид Сребреница.
Има их, у Србији, које лако могу инсталирати за Вођство Србије, који би за једну Сребреницу дали Три Јасеновца.
Србија никада више неће Хрватској поставити питање Јасеновца.
Хрватска ће све учинити да се Јасеновац умањује и заборавља.
Република Српска, као дио несретног гравитационог жртвеног подручја Јасеновца, као Држава на чијој земљи леже гробнице Јасеновачких Жртава, има обавезу да ту Душегупку достојно обиљежи и чува.
Република Српска треба у Градини подићи убједљив споменик. Тако да се то организује са највишег мјеста а не преко неке усране комисије неког министарства и преко пројектних бироа за паркове.
И од тог подручја, и манфестација уз годишњицу, Српска треба да начини Оду Слободе.
На другом неком мјесту, погодном за цијели простор Републике Српске, треба подићи такође убједљив споменик Војницима Рата Опстанка, Рата Настанка Српске, и цивилним жртвама.
Нема убједљивих Људи и убједљиве Нације, без убједљивих Споменика.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Republika Srpska

Post by Magyar »

Sve što možeš danas, uradi juče!

Dr.Vukadin
Posts: 101
Joined: 06.02.2013. 01:28

Re: Republika Srpska

Post by Dr.Vukadin »

Kakav je ovo lik ????

Mekticu, bolje da si ostao da radis kao pregledac vagona....


User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Republika Srpska

Post by vrsta8472 »

Мислим да много кењате за ово око Мектића. Јбт испаде Рашо још и добар лик на крају. Као СДС га се одрекао али га је Леми пригрлио.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Republika Srpska

Post by KAMIKAZA »

Sta napadaju covjeka,vic nije los. :)
Tako sam ja jednom trebao da udjem u dio aerodroma u frankfurtu koji pripada amerima,imao sam ja i odobrenje od visih organa ali na ulazu kontrola taj dan i ne ide kao svaki put sa vozackom i tim papirom, nego traze pasos,ja dam pasos a oni svi na gotovs,pita jedan :"jesam ja stvarno bosanac", jer me vidjao cesto,ja kazem da jesam,pita :"musliman",ja onako da me ne muvaju vise kazem ,ma nisam ja sam Srbin ,samo vidis kako se cijevi podizu,vrati dokumente i nazad. :) Nikad vise nisam mogao da dobijem tu propusnicu a podnosio sam par puta zahtjev. :) Valda nas obozavaju ti ameri. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Republika Srpska

Post by vrsta8472 »

SA STANIĆEM RAZGOVARANO O IZLASKU IZ SDS-a BANJALUKA,

17. MAJA /SRNA/ - Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik rekao je danas da je u selu Kosjerevo kod Laktaša imao sastanak sa poslanikom SDS-a u Narodnoj skupštini Republike Srpske Miladinom Stanićem u vezi sa njegovim izlaskom iz SDS-a, te da je Stanić tražio da mu budu isplaćena potraživanja koja je imao od firme u stečaju.
Dodik je rekao novinarima u Banjaluci da je Stanić tražio da mu bude plaćen određeni iznos za neka potraživanja koja je imao za firmu u stečaju i istakao da nije želio da to uradi.

Komentarišući Stanićevu izjavu da je nervozan jer SNSD nema skupštinsku većinu za izglasavanje odluke Vlade Srpske o prodaji osnovnog kapitala u RŽR "LJubija" firmi "Izraeli investment grupe", Dodik je rekao da insistira na tome da ljudi koji nešto govore moraju da imaju moralni kredibilitet, što Stanić nema.

"Oni koji su učestvovali u pljačkaškoj privatizaciji kao što je Stanić, koji je kupio jedno od referentnih preduzeća na sumnjiv način u Prnjavoru, nema moralni kredibilitet", rekao je Dodik.

On kaže da Stanić može da govori šta hoće, ali da ostaje i dalje veoma sumnjiv sa stanovišta onoga šta pokušava.

"Drago mi je što sam ga izazvao da govori na ovaj način jer to najviše govori o njemu", rekao je Dodik.

On je naveo da SNSD ima većinu u Narodnoj skupštini Srpske, iako možda ne o prodaji osnovnog kapitala u RŽR "LJubija".
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Republika Srpska

Post by vrsta8472 »

Stanić: Dodik je nervozan, pozivam ga na duel

Poslanik SDS-a Miladin Stanić tvrdi da SNSD nema skupštinku većinu za izglasavanje odluke Vlade Republike Srpske o prodaji osnovnog kapitala u Rudniku željezne rude "Ljubija“ Prijedor firmi “Israeli investment group“ Commonwealth of Dominica, „ali da vrh te stranke pokušava da kupi poslanike“.



-Nemaju skupštinsku većinu, ali spremaju pare da tokom noći i sutra nekako namire nedostajuće glasove, da ih kupe, tvrdi Stanić.

Negirao je i sve optužbe koje mu je danas uputio predsjednik SNSD-a Milorad Dodik, ističući da je nervozan, jer nema većinu za prodaju „Ljubije“.

-Pozivam ga na duel, pa da, ako imamo nešto da kažemo, možemo. Ne želim da upotrebljavam ružne riječi koje je on koristio, dodao je Stanić u izjavi novinarima.

Demantovao je i Dodikovu tvrdnju da je s njim razgovarao o izlasku iz SDS-a, te da je za to tražio novac.

-Ne bih istupio iz SDS-a, osim ako me oni istjeraju, dodao je poslanik SDS-a.

Prethodno je Dodik optužio Miladina Stanića da je tražio novac da napusti SDS, i demantovao njegove tvrdnje da je javni novac umjesto izgradnje bolnice u Istočnom Sarajevu otišao u finansiranje "Igokee".

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Republika Srpska

Post by Magyar »

Daleko smo dogurali. Predsjednik nam ratni profiter, a opozicija, ratni profiteri. Mi kao narod pravimo veliku gresku jer demokkratskim putem sebi ponovo biramo ratne profitere. Najdemokratskiji nacin koji je ostao je taj da se otkopa ono malo oruzja sto se sakrilo za ne daj boze, pa da se potamani ova bagra sa jedne, a i sa druge strane. Onda cemo da krenemo ispocetka pa kako nam bude, ali gore od ovoga ne moze. :smt066
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Republika Srpska

Post by KAMIKAZA »

Nama su oni stalno i govorili da mi za svake izbore biramo izmedju dva zla i da trebamo izabrati njih kao manje zlo. :) Narod kako god izabere pogrijesi.Danas vise nije u pitanju hoce li neko prodati RS ,nego samo ko od njih i za koliko. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Republika Srpska

Post by ZMIJA »

Mektic izigrava Robin Huda,jos samo da obeca reviziju privatizacije postao bi drug Tito.
Kako rece dr.bolje da je u Prisojima buo pozornik na zeljeznickoj stanici .a Stanic da pise lopovske memoare ""kako je dosao do prvi milion dolara"" s obzirom da rođen u Piplicima u Kremnoj.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Republika Srpska

Post by ZMIJA »

ИЗОЛАЦИЈА
РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ,
СТВАРНА УЛОГА
САВЕЗА ЗА ПРОМЈЕНЕ

Вишезначан је бојкот Човићевог Ручка у Мостару.
Драган Човић је желио да мандат почне дијалогом. Стога је позвао друга два ЧланаП, страначки мозаик власти на нивоу БиХ и, логично, Републику Српску. У којој, неком грешком, не влада Бакиров Савез За Промјене па је то мјесто у позиву припало Мрском Милораду.
Човић је имао једини циљ, да се одржи у седлу Еуроинтеграција и да коликотолико, повеже Разјебану Банду у БиХ.
Бакир Бореновић и Бакир Изетбеговић су се, у изјавама, одмах сложили. Мисле да не треба ићи на састанак са онима који руше БиХ.
Нису прецизирали да ли ту мисле на обадвојицу или само на Додика.
Одустао је и Радончић. Који је велики противник Бакира Изетбеговића. И тако се сложио са њим у образложењу.
Пошто су се сви, у некој врсти консултација сложили са Човићем и прихватили позив, јер Човић не би заказаивао Ручак напамет, ово дјелује као подмукла превара, ако су рекли да ће доћи а већ одлучили да неће, или као наредба са стране. Наредба да се не иде на састанак на коме је и Додик и тако не јача српско-хрватска политичка сарадња. А наредба је могла да стигне само из Америчке Амбасаде у Сарајеву.
Српско-хрватска политичка сарадња сметала је још Бенјамину Калају и то није главни разлог отказивања Ручка.
На дјелу је Изолација Републике Српске.
Сад је јасно да је Савез За Промјене инсталиран да би се проводила та политика. Политика Изолације Српске.
Република Српска треба да се искључи из свега у БиХ. Да се заобиђе у свему. Да се политички поништи.
Стога Бутикаша Бореновић изјављује да неће на Ручак са онима који руше БиХ.
Јер им је БиХ преча од Српске.
Младен Иванић, Челни Мутикаша против Српске, вјешто покушава цијели крах Ручка и Човића подвести под суког политичих Бошњака и Хрвата у Федерацији и у БиХ. Настојећи да сакрије Изолациону Улогу Сазапа.
Јасно је да Српска може само на Изборима 2018е преокренути овакво стање. Потребно је да се, за делегате у Парламенту БиХ, окупе заједно Странке којима је Српска на првом мјесту, а не БиХ, и да минимализују мјеста која би могла припасти Сазапу Изолатору д.о.о.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Republika Srpska

Post by ZMIJA »

Vasić za SrpskaCafe: Srpska se ne može osloniti na Vučića, niti na Srbiju!
Srijeda, 23.08.2017., 09:52


Republika Srpska se ne može osloniti na Vučića. Ne zato što je on Vučić. Ne može ni na Srbiju. Srbija nije nikada pokazala razumijevanje prema, npr. Jasenovcu, gdje je sistematski, nacistički, ubijan ogroman broj Srba sa ovog područja.
Rekao je ovo u razgovoru za portal SrpskaCafe publicista, bloger i član GO SNSD-a Rajko Vasić te dodao da “Srbija u socijalizmu nije učinila ništa za srpski narod ovdje, ni u Hrvatskoj, a naročito na Kosovu”.
– U ratovima bratstva i jedinstva, Srbija je, Milošević, kamarila i kriminalci, odmagala kolikogod je i kadgod je mogla. U postdejtonskoj eri, Srbija je mirno gledala devastaciju Dejtonskog sporazuma nad Republikom Srpskom – dodao je Vasić.
o Kako gledate na političko djelovanje predsjednika Srbije Aleksandra Vučića danas?

– Vučić je politički bolesnik. On je dijagnoza Srbije. Na njega se ne može osloniti ni Srbija, a kamoli Srpska. Kompletna politička scena Srbije politikoidna je, iščašena i nenacionalna. I ne može Srpskoj biti oslonac. Mi možemo biti partnerska braća. Ali, dok u Srbiji na vlast ne dođe racionalni nacionalizam, stranka, okvirnog naziva Srbija 21. vijeka, nema nama nade. Niti
Bošnjačko vođstvo je izuzetno glupo za politiku

Rajko Vasic1
o Kako gledate na sve masovnije naseljavanje Arapa u BiH. Da li su oni prijetnja po RS? Ili su veća opasnost po same Bošnjake?
– Arapi, Sandžaklije i slični, savremeni su mudžahedini. Samo nisu u prilici da odsijecaju srpske glave. To je potprojekat uništenja Srba. Koji se, glavnim kolosijekom, provodi kroz program SDA za ukidanje entiteta, Republike Srpske, i formiranje regija u BiH. Nije to opasnost za Bošnjake, ali jeste za BiH. A bošnjačko vođstvo, izuzetno glupo za politiku, to ne shvata. I to, i sve drugo što radi, obiće se o postojanje BiH. Volio bih da to bude za mog života.
treba da se vežemo za Srbiju. Pogotovo se ne treba približavati Vučiću. Ja sam ga na Blogu Samostalnost Srpske secirao i ne bih da ponavljam. Radi se o tome da su interesi i uslovi srpskog naroda ovdje, potpuno različiti, ponekad i suprotni, od onih u Srbiji. Mi u Srbiji gledamo maticu, oni u Srbiji nas gledaju kao “Bre, oni preko Drinu”. Srbija je opstala, mi još nismo. Zato moramo da vodimo svoju nacionalnu borbu, da imamo svoju nacionalnu politiku. Ne možemo kopirati njihovu.
o Postoji li u Srbiji naznaka političke partije koja bi mogla iznjedriti pravog nacionalnog lidera, kakav je npr. Orban u Mađarskoj?

– Srbija je odavno, još u socijalizmu, a ako se vratimo još unazad, i prije Kraljevine SHS, izgubila postelju u kojoj se rađaju nacionalne vođe. Prije raspada SFRJ u Srbiji je bio krem intelektalizma, i socijalističkog, i liberalnog i evropskog, koji je morao shvatiti da ide vrijeme nacionalne države. To su danas Poljska i Mađarska. Ali i Njemačka. Ona je najnacionalnija, samo to prekriva izbjeglicama i sličnom demokratskom jalovinom. Nasuprot tome, u Srbiju su prevladali Srbljaci, Srbi divaljci, Šešelj, Drašković, Arkan, Milošević, koji je znao šta kud ide, ali im je služio. Sad su male šanse za rođenje Srboljuba Orbana i za Srpsku Mađarsku.
o Dakle, ne očekujete uskoro pojavu takve političke partije?

– Potrebno je, najmanje deset godina da se stvori stranka Srbija 21. vijeka. Jer, pet je već uzeo bolesnik. Što se tiče potencijalnih, i opozicionih stranaka, tamo nema ništa. Ni SNS nije stranka. Janković, koji se pravi nevješt, osniva pokret a ne stranku, jer mu je tako naređeno. Ne zna osnovati stranku, ali zna da je u Srebrenici bio genocid. Vuk Jeremić, koliko imam informacija, priprema osnivanje stranke. To je dobar korak. Ali, potrebno mu ih je još, više nego za Kineski zid. Za koju godinu, neće biti dovoljno deset godina. I tad će za Srbiju biti kasno. Jer budale i izdajnici rade mnogo brže od nacionalista, otadžbinaca i slobodoumnih ljudi.
o Da li Vučić nedavno najavljenu Deklaraciju o očuvanju srpskog naroda nastoji zloupotrijebiti u dnevnopolitičke svrhe, zbog KiM? Pozicija Dodika u toj priči?

– Čini mi se da je Dodik zabacio mamac sa Deklaracijom. Čim je onaj Vučićev kabinetlija, treći dan, rekao da je to stvar jezika i kulture. Dakle, obezvrijedio je to. Dodik zna da je spas Srpske u tome da mi imamo inicijativu. I zna da je on potreban Vučiću a ne Vučić njemu. Tako je bilo sa Slobom, sa Koštunicom, sa Tadićem. Zato što su svi oni Srbi u ladnoj vodi. Vučić će tu ideju potpuno izbjeći. A ako bude u prilici i bude satjeran u ugao, poniziće je. Vučić i srpski narod uopšte, dalje su nego prva naseljena planeta od zemlje.
o Dodik?

Dodik je, za razliku, sa strankom, majkunima, šefidima i feudalcima, iznimno vješt sa
Dabome, latentna je opasnost da Dodik počne da kopira Vučića. Vučić, pak, i kad bi htio, ne može da kopira Dodika.
opozicijom, Sarajevom i Beogradom. OHR i američku ambasadu ne **** nizašta. I njegovapozicija u toj priči, što je i pozicija Srpske, dok je on predsjednik, biće iznad Vučića. Dabome, latentna je opasnost da Dodik počne da kopira Vučića. Vučić, pak, i kad bi htio, ne može da kopira Dodika. U toj mogućnosti krije se najveća opasnost po Srpsku. Jer Vučić daje sve. Najmanje je već dao stolicu u UN za Prištinu. Ako mu se omogući i pusti ga se, on će Sarajevu dati i Republiku Srpsku. I slavodobitno otići da kupi žir po dvorištu Bijele kuće. To je provalija nad kojom lebdi Dodik.
o Kakva je budućnost srpskog naroda, dugoročno, sa ove strane Drine?
– To je teško reći. Srbi su se ovdje, oduvijek održavali sami. Ni Srbija, niti kakva velika sila, nije pomagala. Ta cijena je plaćana “krajinovanjem”, službom Beču, trpljenjem Osmanlija, Jasenovcem. I u ratovima bratstva i jedinstva, u novom Jasenovcu, srpski narod se održao sam. Dejtonski sporazum je uvažio Srbe, kao Republiku Srpsku, samo zato što se izborila za svoje opstajanje i slobodu, u rovovima, i stvorila državu, s kojom je, kompletnom, otišla u Dejton. Da nije imala te institucije, da je imala samo rovove, bila bi prebrisana. Dakle, budućnost srpskog naroda, ovdje, u Republici Srpskoj je u srpskom narodu. On svoju sudbinu mora držati u svojim rukama. Ni rođenoj majci ne smije da je preda. Ni dok po drva ode. U tom slučaju budućnost je opstajuća, uz sve trendove smanjenja nataliteta, odlaska, eksploatacije od strane Zapada, što zahvata i druge narode bivše SFRJ i bivšeg soc lagera.
o Da li je ekonomsko i demografsko pustošenje regiona projekat Njemačke?

– Njemačka je izvršilac. Ona je uvijek kasapin i dželat Evrope. Sada je to kroz EU, koju je potpuno potčinila. Ali, ona radi za finasijerski teritorijalizam, Morganovce. I za Z&FT, američku pentagonsku varijantu FT-a, koju karakterišem kao “Zbignjev i finansijerski teritorijalizam”. Njima se ciljevi poklapaju – opljačkati i zaposjesti. Prvo radi FT a drugo Z&FT. Njemačka tu uzima dosta kajmaka, što je prećutna nagrada.
o Šta je krajnji cilj?

– Krajnji cilj je spržena tampon zona za koju Rusija više neće imati interesa. I koja će samo kao teritorija, služiti FT i Z&FT-u. Zato grade samo putnu strukturu, kao Rimljani nekad, i
Dakle, budućnost srpskog naroda, ovdje, u Republici Srpskoj je u srpskom narodu. On svoju sudbinu mora držati u svojim rukama. Ni rođenoj majci ne smije da je preda.
kao što su Turci samo išli drumovima i vladali. A, usput, EU, listom daje dozvole za boravak i rad ljudi sa ovog područja. Mada kreteni misle da ljudi odlaze zbog raznih režima. Tako se postiže ta spržena tampon zona. Ostaje gerijatrija, deregulisana država i dobri putevi. Srpska mora prekinuti pregovore sa EU i potpuno obustaviti svaku aktivnost sa, i ka, NATO paktom. Jer EU je samo predsoblje NATO pakta. Mamac i varka. Srpska od EU treba tražiti pare, fabrike, povlastice u izvozu. Znam da je to nerealno. Ali je to jedini način da se počne izbjegavati logor pod vedrim nebom, što je, za nas, ali i za druge, danas EU.
o Kakvo je stanje sa dvije najjače partije u Srpskoj, da li se pretvaraju u interesne grupe, gdje se članstvo sve više potcijenjuje?

– To su kruške i jabuke. SDS nema organizaciju a SNSD ima i to od 200 000 članova. Mada se, ponekad, rukovodstvo najveće stranke ponaša kao da je nema. Kod SDS-a, rukovodstvo je otišlo u Sarajevo. I odvojilo se od birača i kakve takve strukture na terenu. U toj situaciji caruju Obren, Mićo, i Cicko Bjelica, koji je tamo najrazumniji. Kod SNSD-a rukovodstvo se zatvorilo u te Izvršne komitete, predsjedništvo i sekretare SKOJ-a izbornih jedinica. Taj trend je počeo 2010. godine i o tome sam objavio dvije analize. Ali, po svemu, SNSD je u nedostižnoj prednosti nad SDS-om. Ako SDS nastavi ovu, sada ne više probosansku politiku već podbakirovsku politiku, za trinaest mjeseci će platiti veliku cijenu. A i ako ne nastavi, sad je kasno.

o Koga bi kandidovali za predsjednika Srpske i srpskog člana Predsjedništva BiH iz SNSD-a?

– Jedini kandidat iz SNSD-a sam ja. Jedini sam nezavisni socijaldemokrat i od početka racionalni nacionalista. I nikad nisam pokleknuo pred SDS-om, pred OHR-om, pred
Dabome, prije će Kim Džong Un udaviti Trampa u Ovalnom kabinetu, nego što će neko mene pomenuti u SNSD-u.
Sarajevom i pred američkom ambasadom. Nisam htio sa SDS-om a otišao sam u rov. Podnio sam ostavku kao ministar a nisam prihvatio BHT. Svi drugi nemaju takav pedigre. Dabome, prije će Kim Džong Un udaviti Trampa u Ovalnom kabinetu, nego što će neko mene pomenuti u SNSD-u. U takvoj situaciji, Milorad Dodik treba ići za člana Predsjedništva, a za predsjednika Republike Srpske nemamo sigurnog kandidata, onog koji sigurno može pobijediti. Jer će oba kandidata imati protiv sebe unaprijed određen kontigent muslimanskih glasova.
o Ko bi iz SDS-a bio najbolji na pomenutim funkcijama?

U SDS-u nemaju kandidata nizašta. Njih će natjerati da podrže Mladena Ivanića za predsjednika Republike Srpske a za nagradu će dobiti pravo da za člana Predsjedništva kandiduju nekog svog zvizgova koji ne može proći. Realno je da to bude Vukota Govedarica, kao politički najgluplji. Jer samo takav može da prihvati tu kandidaturu. I to je SDS-ova nesreća, mnogo veća, nego SNSD-ova. Jer nema nacionalnog kandidata za Sarajevo a za Srpsku ima samo Govedaricu.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Republika Srpska

Post by vrsta8472 »

Нека и Змија има свог идола!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Republika Srpska

Post by KAMIKAZA »

Do juce mu je bio Idol Dragojlo,a sada ovaj sto sam sebe pita i sam odgovara. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Republika Srpska

Post by vrsta8472 »

Послушајте српског члана предсједништва господина Додика како прича о Прњавору, и како упоређује Дервенту и Прњавор!



Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Republika Srpska

Post by KAMIKAZA »

Govno od covjeka ,tako ce sutra u nas da se ismijava sa njima,za djubre je to normalno,on se sa time hrani. I njegovo je proslo.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Post Reply