Republika Srpska

Politička dešavanja u Republici Srpskoj i BiH

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Republika Srpska

Post by Pokemon »

http://ba.n1info.com/a82700/Vijesti/Vij ... -biti.html Ivanić poručio Dodiku: Našeg poraza nema niti će ga biti Zuna bas nije u kontaktu sa bivsim predsjednikom i sadasnjim. Ljudi su i dalje u Savezu za promjene i tako ce i nastupiti. Borenovic je sam rekao da nece biti raskola, PDP je u Savezu. A Vama Zunicu ako to ne odgovara, pih...Onda Vi se kandidujte i potvrdite svojih 270 glasova od 2012. godine. :smt006 SDS samo jaca...

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Republika Srpska

Post by просвјета »

KAMIKAZA wrote:Digli ljudi ruke,SDS vise niko nemoze da izlijeci od kleptomanije. :D
Рекао бих да вирус бјежи... :D

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Republika Srpska

Post by blek_stena »

Pokemon, toliko ti se strah uvukao u kosti, da ti samopouzdanje daju ljudi iz PDPa , a ne iz SDSa. Što dovoljno govori šta ti se dešava u podsvijesti. U SDSu te više i nema ko ohrabriti, dok prizivaš stalno izjave ovih ljudi iz drugih stranaka. Šta je u Žunićevoj glavi, vidjećemo, ali sam siguran da neće ništa uraditi da bi pljuvao pa lizao, a to vama nije strana osobina, sve ostalo nije važno. I hvala ti što toliki značaj daješ PDPu, i priželjkuješ koalciju, ipak je PDP neko i nešto,jel da. pa ne bi se ti toliko upinjao da potvrdiš kako će biti savez, Vidljivo je da crpiš veliku nadu iz saveza sa PDPom. Samo što ja ne vjerujem da ćete ta buha ujesti. Danas vam je treći nosilac liste odlepršao, ti se zapitaj zašto. Pored takvih kao što si ti u njegovim redovima, nije ni čudo. :D :lol:

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Republika Srpska

Post by просвјета »

Промишљање једног бијељинца...
"Poznato je da su izdajnici uvijek bili samo sredstvo za rjesavanje nekih trenutnih problema, i da su u 99% imali samo prolazni karakter. Drugim rijecima, "potrosni materijal" koji, cim posluzi svrsi angazovanja, bivaju odbaceni prije svega od strane onih za koje su izdali. Jer, "JEDNOM IZDAJNIK UVIJEK IZDAJNIK". Nesto sam vjerovao u ovom Maksimovica, mada mi je par ljudi iz njegovog sela -Crnjalevo- reklo da je obican glumac i mufljuz. Bilo mi je cudno da u pristupu i govorima ima, za doktora i akademski obrazovanu licnost, netipacan "seljacki" nacin izrazavanja, ali reakao sam prirodno covjek nema elegantne govornicke vjestine, svojstvene politicarima. Da se razumijemo, 90% politicara u BiH su takvi. Nekako sam vjerovao da bi "seljaku" - izvinjavam se pravim seljacima- trecini Micicu konacno mogao neko da dohaka, kad ono trc Mileva. E sad vise ne zna covjek za koga da glasa.A ovog Maksimovica ce da izrade upravo ovi koji mu sad daju podrsku, mada protiv Micica i konzervativne Bijeljine on nema nikakve sanse. Bijeljina izdajnicima ne prasta. Kad SNSD nije u Bijeljini pobijedio sa Bobarom koji je bio zaposlio pola Bijeljine, nece moci ni sa IZDAJNIKOM I PAPKOM Maksimovicem. Dodikovakve nece moci vjecno kupovati jer nema tog fonda koji to moze finansiski da isprati. To je jedan u nizu dokaza da se samo kupuje vrijeme i da Dodikova era polako nestaje. A dotle poruka narodu "ne lipsi magare do zelene trave""

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Republika Srpska

Post by vrsta8472 »

Одкуда толики издајници у СДС-у?

Просвјето, сјетимо се тебе и молбе Калабићу за директорско мјесто и оно твоје: "Ваљда сам то заслужио"
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Republika Srpska

Post by просвјета »

Инфантилност се не може пребољети но само вољети... :)

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Republika Srpska

Post by KAMIKAZA »

Ih pa ti hoces reci da je Vrsta zaostao u razvoju,vidi ga koliki je ko brdo,sta bi tek bilo da nije zaostao. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Republika Srpska

Post by vrsta8472 »

Само констатујем чињенично стање, ништа више. Паде ми то на памет.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Republika Srpska

Post by Pokemon »

http://www.sdsrs.org/index.php?option=com
Босић: Јединственим наступом до побједе на изборима у Бањалуци Hm, hm... Nesto mi se ne slazu price Mladena Bosica i Borenovica sa Zuniom... :roll:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Republika Srpska

Post by KAMIKAZA »

SRETAN TI RODJENDAN GENERALE !!! :smt113
Image
Sta si docekao da te se niko ne sjeti na ovaj dan,a svi veliki Srbi. :?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Republika Srpska

Post by KAMIKAZA »

Ne slave oni ,ali treba da slave njihovi podanici.Mislim da ste pravi slavili bi bar dok su zivi,jer ste i Titin slavili i on je bio heroj.
Nisu heroji jehovljevi svjedoci pa da ne slave rodjendane. :D Eeeee Srbi,Srbi...
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Republika Srpska

Post by KAMIKAZA »

Image
Ovako to drugi neki Srbi rade,ali nama su trebale pare za pseci azil i ovu Nikoliju iz Lakatasa :) pa nismo mogli da plakatiramo.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Republika Srpska

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Republika Srpska

Post by просвјета »

Е, овај слави, али рођендане ка` и тито...
Веле да му дароваше кравату ови његови...
Ти камиказо знаш значење кравате у тим "круговима"... :(

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Republika Srpska

Post by julija »

General Mladic I SDS dele mnogo toga zajednickog, pa I nesto sto nije lako videti.. slican, antiglobalisticki kulturni obrazac koji se tesko menja I koji apologete globalizacije I neoliberalizma nazivaju patoloskim.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Republika Srpska

Post by blek_stena »

:smt023 :smt023 :smt023
KAMIKAZA wrote:Image
Ovako to drugi neki Srbi rade,ali nama su trebale pare za pseci azil i ovu Nikoliju iz Lakatasa :) pa nismo mogli da plakatiramo.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Republika Srpska

Post by blek_stena »

O Julija, nikad dovoljno opjevana. Slažem se s tobom, kad kažeš da general Ratko Mladić i SDS dijele dosta toga zajedničkog. Prvo što mi pade na um, jeste ona čuvena sjednica u Sanskom Mostu, kad je general htio da pohapsi pola SDSa zbog pljačke, šverca i prodaje teritorija. Tada su ga SDSovci htjeli smijeniti, a direktan predlagač predloga o smjeni je bio tadašnji poslanik SDSa iz Prnjavora, Dragan Djurić. Šteta, što general ne pohapsi tada lopove, ali i sreća, što oni njega nisu smijenili, jer im se ispriječio narod. Ko zna da je SDS tada ostvario svoj naum, o smjeni generala, da li bi danas uopšte i postojala Republika Srpska. Teška je rana koju je nanio SDS, našem generalu. :smt006

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Republika Srpska

Post by Pokemon »

http://***********/dns-ov-samar-koa ... ju-struje/ DNS-OV ŠAMAR KOALICIJI – PAVIĆEVO “NE” POSKUPLJENJU STRUJE

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Republika Srpska

Post by blek_stena »

Eeee, kamo sreće Pokemon, da je taj DNS u Prnjavoru bio odvažan, pa zaprijetio Sinišinom povećanju poreza, smanjenju stipendija, smanjenju sredstava za liječenje boraca, duplom povećanju za azil pasa, nabavci objekta za Crveni krst bez odluke skupštine, i ostalim budaliještinama. Kamo sreće..... :smt006

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Republika Srpska

Post by vrsta8472 »

Да ли је ДНС икада у Прњавору био опозиција?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Republika Srpska

Post by ZMIJA »

DNS je uvjek bila interesna grupacija,a najmanje politička stranka.Ovdje u Prnjasvoru uvjek je bila dio SDS a i kukavičije jaje podmetnuto SNSD a Ništa nisu bolje ni druge političke strančice koje su uvjek uz tradicionalno većinski SDS .
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Republika Srpska

Post by Iris »

I poskupljuje nam struja. Mislim da je naša Elektroprivreda jedina firma u svijetu koja prodaje energiju a posluje u gubitku. Moraju građani platiti plate svih stranački zaposlenih.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Republika Srpska

Post by neozbiljan »

Iris wrote:I poskupljuje nam struja. Mislim da je naša Elektroprivreda jedina firma u svijetu koja prodaje energiju a posluje u gubitku. Moraju građani platiti plate svih stranački zaposlenih.

Sad će stručnjak Željko Kovačević riješiti sve probleme :smt005 :smt005

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Republika Srpska

Post by просвјета »

Виђу врага су седам бињиша, мајстор претварања...
Додикова улога у бомбардовању Србије...
http://www.rtvbn.com/380152/Dodikova-ul ... nju-Srbije

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Republika Srpska

Post by neozbiljan »

Postoji li neko na ovom forumu da je član tih boračkih kategorija koji su podnijeli prijavu protiv ministra bezbjednosti Dragana Mektića da mi objasni kakva je to sprdnja??
Ako je ovo politička provokacija onda oni koji su to spremili su spali na dno dna. :smt006 :smt006

Post Reply