AUTOPUT made in bolan

Politička dešavanja u Republici Srpskoj i BiH

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by bičbožiji52 »

Ti nemaš potrebe mene ispravljati i svoje mišljene meni konfontirati, jednostavno ga iznesi, niko ti to neosporava,ja govorim političkim, a ne birokratsko pravnim jezikom.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by Iris »

Upravo to i činim! Ukazivanje na nepravilnosti u ovom slučaju ne spada u "politički potez" već obavezu aktuelnog Načelnika!

zox007
Posts: 285
Joined: 17.02.2014. 16:36

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by zox007 »

Još mi niko konkretno nije odgovorio na pitanje(sem Kamia,ali njemu nije bilo upućeno pitanje,jer ga ne smatram stranačkim pripadnikom) ,šta se dešava ako SDS(teoretski) dobije izbore...čekam odgovore SDS forumaša, s tim da ako dobiju izbore,njihove sadašnje izjave ću citirati za godinu dana..obećavam :smt006

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by KAMIKAZA »

Iris wrote:Vidoviti Kami, napišeš ti i pokoju pamtnu, samo ta ti se kristalna kugla zaprljala pa ne vidiš jasno budućnost :wink:
Koliko je kugla dobra,zaprljana ili cista, sazna se tek kad se nesto dogodi,ja bi naj vise volio da sve ovo bude pogresno,ali taka nam je sudbina. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by Iris »

Kami, meni je horoskop za 2015.mnogo bolji nego ti predvidjaš :wink:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by KAMIKAZA »

Pusti horoskop ,meni vec 3 mjesec predskazuje novu ljubav i neke pare ,a ja samo batine dobijam. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by vrsta8472 »

KAMIKAZA wrote:
Zar wrote:Kamikaza je umislio da je neki vazan covjek i poredi sebe sa najboljia. Vreme je da skine te pink naocare i shvati da njega niko ne obozava. Ovdje se ozbiljne teme obradjuju jer autoput je nasa svakodnevnica!
:D Sa kim se ja to tako dobrim i velikim uporedi ? :D Ah ja rekao sam da sam kao Bebek i da mogu da pojedem pun kazan pasulja,ako si na to mislio. :)
Ovo ovdje je strasno,vi nemate smisla za stvarnost i politiku,vi zelite da svako misli kao vi ,ako nije tako i ako pokusa samo malo da mucne sa svojom glavom navalite na njega kao cavke,oci bi da mu iskopate,samo da bi ga natjerali da konacno podje da misli na vas nacin.Evo hvala Bogu ima ovdje jedan dobar dio forumasa koji nece da razmisljaju kao vi,kazem hvala Bogu . ima ih na srecu i u SDSu i u SNSDu da misle svojom glavom mada jako malo,i ti nas podrzavaju na razne nacine,vi koji ste zabrazdili u svoje stranacke vode niste u pink naocarima vec u crnim,ne vidite ni sopstveni nos,ali sebi za pravo dajete da meni ili nekome kao ja reknete da sam slijep jer vidim zlo i dobro,vidim sta ste dobro napravili i vi i SNSD,ali vidim i sve vase greske.Dali ste se ikad zapitali kako je moguce da je svjet koji vi gledate tako ruzicast,sa samo par crnih fleka tipa Vrsta,Aqua,Rege,..........pa eto na kraju i moja malenkost,jeste li se zapitali kako je to moguce,jeste li se upitali dal su to mozda vase naocari ruzicaste,a ne moje,jer vi vidite sve ruzicasto osim ovih par fleka,koje se nedaju ni obrisati a ni ofarbati vec godinama.Velicate necije nedjelo kao najvece djelo,a spremni ste da necije djelo okarakterisete kao najvecim nedjelom pa cak da ga i kao zlocin prikazete,samo da bi se udobrili vozdovima,a oni vam za uzvrat daju neki poslic,uz neku mizernu platu u nekom jos mizernijem propalom preduzecu,gdje na kraju dobijete otkaz i onda za to okrivite nas,dobijete stan,iz koga svaki dan strahujete da ce da vas izbaci stari vlasnik kome je on otet u ratu,sve sto imate mozete da izgubite za noc,jer ste za noc i dobili,kako doslo tako i ode.Za to treba da se nadje krivac,a najlakse je da to budu ovi buntovnici sa foruma,koji su se drznuli u ovom gradu da progovore istinu.
A sto se tice ovog obozavanja,pa ja da sam htio da me neko obozava,nebi se nikad oglasio na ovom forumu,nebi bio buntovnik ostao bi poltron ,jer sam mogao to da budem imao sam sve sto je neophodno za to,mogao sam da budem taj koga vi danas pljujete,ali moja dusa nije bila za prodaju,sto narod kaze :"Valja nam mrijeti",treba neko dobro djelo napraviti prije sudnjeg dana,eto ovo je jedan od mojih priloga,istina vidjena mojim ocima.
Супер!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by Iris »

Kami, ljubav je tu oko tebe samo se okreni :wink:

zox007
Posts: 285
Joined: 17.02.2014. 16:36

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by zox007 »

Iris wrote:Upravo to i činim! Ukazivanje na nepravilnosti u ovom slučaju ne spada u "politički potez" već obavezu aktuelnog Načelnika!
Da nije "izborna godina",shvatio bi te ozbiljno,ovako... :smt005 :smt006

zox007
Posts: 285
Joined: 17.02.2014. 16:36

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by zox007 »

Šta se dešava sa ovom temom...kako upita SDS kadar,šta će biti(teoretski) sa auto putom,ako oni dođu na vlast,kao da grom puče....Pa,rekoh sebi,da malo obnovimo temu,možda neko i ostavi komentar :D :smt006

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by bičbožiji52 »

Prvo na to tvoje hipotetičko pitanje, netreba davati nikav hipotetički odgovor ,jer oni nikad neće doći navlast,dok su programskoj šemi sa Emirom Suljagićem i svima onima koji žele da nestane Republika Srpska,kako bi se dokinuli evropske perspektive i jedinstvene i unitarne BiH, u kojoj je jedna od evropskih vrjednosti jedan čovjek jedan glas.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by Iris »

Odgovora nema zato što niko na Forumu, bio pripadnik neke političke partije ili ne, nije na Forumu dužan bilo kome davati bilo kakve odgovore na bilo kakava pitanja. Pa čak ako je i u nekom obliku izvršne vlasti na Forumu je samo Forumaš, zna se gdje je neko obavezan davati odgovore i na koji način, ovo je Forum i svako može ostavljati komentare, odgovarati na postavljena pitanja ako to želi, ali i ćutati. :smt006
Odmaraj Zox kad već možeš, ima onih koji moraju i raditi :D

zox007
Posts: 285
Joined: 17.02.2014. 16:36

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by zox007 »

Pa kako hvalite svoje političke partije,htjeo sam znati šta mislite o tome(kad hipotetički dodju na vlast),da li će ispuniti Vaša očekivanja? Ovo nisam postavio zbog sebe,nego zbog Vas? :smt006

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by Iris »

Iako si Vas napisao velikim slovom pretpostavljam da nisi mislio baš na mene kao pojedinca već na članove SDS-a!? Ali svejedno, nemoj ti ništa zbog nas činiti, čini ti zbog sebe.
Najispravnije djelovanje je onda kada je ZBOG SEBE a ne ZBOG ili PROTIV NEKOGA!

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by просвјета »

Ово сам поставио због Нас али поготово због Вас ... :D
Image

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by Iris »

:smt005 :smt005 :smt005

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by Iris »

Eto Zox, dobio si odgovor zboga nas, ali i zbog vas

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by julija »

BB. nikad ne reci nikad. Oktobar ce te uveriti u to..ti si bar razuman i trbalo bi da ti je jasno sa se SNSD ne moze vise odrzavati na vlasti /dela govore vise od reci/. Moramo naci snage da u isto vreme sacuvamo proslost i osiguramo buducnost.
Uzaludna je i svesrdna podrska naseg mravickog lobija sa prnj.infa :wink:

SDS i predsednistvo isticu da bi se posvetili ekonomiji, ulaganju u privredu i borbu protiv korupcije. Ima li iceg smislenijeg od ovih namera, koje pokazuju da ti ljudi imaju stav, cilj i resenje x

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by dkrajina »

julija wrote:
SDS i predsednistvo isticu da bi se posvetili ekonomiji, ulaganju u privredu i borbu protiv korupcije. Ima li iceg smislenijeg od ovih namera, koje pokazuju da ti ljudi imaju stav, cilj i resenje x
Isti plan i program kao i do sada sto su imali,SNSD isto tako.A realizacija nista.
zivot je surov

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by bičbožiji52 »

julija wrote:BB. nikad ne reci nikad. Oktobar ce te uveriti u to..ti si bar razuman i trbalo bi da ti je jasno sa se SNSD ne moze vise odrzavati na vlasti /dela govore vise od reci/. Moramo naci snage da u isto vreme sacuvamo proslost i osiguramo buducnost.
Uzaludna je i svesrdna podrska naseg mravickog lobija sa prnj.infa

SDS i predsednistvo isticu da bi se posvetili ekonomiji, ulaganju u privredu i borbu protiv korupcije. Ima li iceg smislenijeg od ovih namera, koje pokazuju da ti ljudi imaju stav, cilj i resenje x
Postajemo malo dosdni, sami sebi a i drugima,sa ubjeđivanjima ko će pšoslije oktobra biti na vlasti ili popbjediti na izborima, i da ti nesretni izbori nisu za nas sudbonosni, sasvim bi bilo irelevantno ko će pobjediti na njima, jer ko god da pobjedi nama se ne piše bogzna kakavo dobro ,samo može biti još gore .
Ako je i činjenica po tebi da SNSD e se nemože više održavati na vlasti,isto je tako činjenica da i SDS nema moralno pravo ponovo ložiti priču iz 90 godina prošlog stoljeća,upravo zbog te prošlosti koju nesmijemo zaboraviti,a u kojoj nam je stranaka dobrih domaćina u oktobru 90 prošlog stoljeća obećavala švedski standar i švicarske plate,i istu ovu od prekojuče priču o evropskim snovima koju potpisašte u sramnoj dekleraciji, koju potipisaše upravo sa onima istim i još od njih gorim iz 90. godina prošlog stoljeća,tako u tom slučaju za nas mnoge ta osigurana budućnost će biti voz koji nećemo dočekati,jer neživimo 500 godina,pa da se jedno pola stoljeća preganjamo oko crknutog konja .
To što ističe SDS i njegovo predsedništvo,uglavnom ističu sve političke stranke koje s regristruju kod suda, i to je postala smarajuća floskula i politička paraola.
Ako već želite neke orginalne i nove stvari,nemojte kao u Srbiji u kampnji se boriti za očuvanje Kosova, a kad dođete na vlast Kosovo pustite niz vodu, kao u slučaju šta se dešavalo u Srbiji.
Recite otvoreno da niste za postojeće uređenje BiH, i da ćete ako dođete na vlsat u prvoj polovini 2015 godine,pristupiti ustavnim promjenama koje se već uveliko pripremaju, u vidu nekog novog aprilskog paketa ,i da ćete u tim ustavnim promjenama od Republike Srpske stvoriti neku muzejsku postvku o kojoj će se moći ćakulati u posebnim prilikama ,glede pravoslavnih praznika.
To bi za vas bila nova priča o koj bi onda mogli da raspravljamo u kampanji ,pa ko voli nek izvoli u okobru.
Siđoh s teme ali me ,ali me zagolicaše ove tvoje modifikovane parole o SDS njenoj ekonomiji,njenom ulaganju u privredu,a posebno njenoj borbi protiv korupcije i kriminala.
Skoro sam zaplakao od od radosti i sreće.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by julija »

BB, moji postovi su lekoviti za tebe :D razbijaju dosadu, miluju dusu ..terapija od suza do smeha :wink:

Samo nisam ja osmislila ovu recenicu, koja je predmet tvog opseznog razmatranja. Citirala sam na sta se obavezuju ljudi iz SDSa, ako bi im narod ukazao poverenje i dao vlast. Ocekujem da su spremni da preuzmu odgovornost i daju sve od sebe da realizuju obecanja. Znam da ti je tesko razumeti belu knjigu SDSa..i da vise verujes svom neprikosnovenom lideru nego i programu SNSDa koji sprovodite.
/Zox je insistirao da se izjasnimo, kako bi on uporedio obecane i ostvarene projekte/ Licno verujem u SDS i danas su istakli da borbu protiv kriminala stavljaju ispred svega / bez obzira na clanske karte, rodbinske veze itd./
Sebe ne smatram ucesnikom u nekakvoj kampanji, tako da svakako necu doci na vlast ko god da pobedi.. Ali me neopisivo izludjuje pomisao da ostanete stanica kroz koju vozovi prolaze, a vi cekate na jedan koji nikako da naidje.
bičbožiji52 wrote:nemojte kao u Srbiji u kampnji se boriti za očuvanje Kosova, a kad dođete na vlast Kosovo pustite niz vodu, kao u slučaju šta se dešavalo u Srbiji.
nijedna vlast, niti i jedan pojedinac nisu dostojni da donose takve odluke, jer KOSOVO je mesto sa koga se SRBIJA penje u nebo x

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by ZMIJA »

julija wrote:nijedna vlast, niti i jedan pojedinac nisu dostojni da donose takve odluke, jer KOSOVO je mesto sa koga se SRBIJA penje u nebo x

Re: AUTOPUT mad
U tome i jest generalni problem kod Srba, što niko nije spreman donjeti vlastitu odluku i ponjeti sopstvenu odgovornot za mnoge važne odluke, pa i one najvažnije,pa i ako se pojavi neki takav, Srbi ga obično skrate za glavu, i proglase izdajnikom.
Ovo si fino Julija rekla za Srbiju i Kosovo ,nama netrebaju ovozemaljski putevi , autoputevi ,ceste, tuneli ,bolnice ,fabrike,škole, nama trebaju ,crkve manastiri,bogomolje i putevi u nebo, jer smo nebeski narod,a taj glavni nebeski autoput Srba i Srbije u koncesiju su nam uzeli šiptari na Kosovu,samo neznam na koliko godina, ili za sva vremena.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by schwabo No1 »

julija wrote:... Znam da ti je tesko razumeti belu knjigu SDSa..i da vise verujes svom neprikosnovenom lideru nego i programu SNSDa koji sprovodite...
Ето, ја прочитах. Белу књигу. Имам утисак, драги Јулио, да је ти ниси прочитао. Да јеси, не би је хвалио као штиво у којем је садржан рецепт за спас Републике Српске и српског народа ма гдје био.

Истина, имају двије ствари које сам уочио: нисам знао шта је МИЦЕ туризам, па научих, и преписани дијелови из Стратегије развоја коју је донијела Влада Републике Српске.

Остало је лоше хумористичко штиво коме ћемо се смијати све до октобра.

Погледај само: анализирају се нацрти закона који су на снази већ двије године, предлажу мјере које се већ проводе, критикују програми који су у пракси дали одличне резултате.

Нарочито ми се свидио онај дио у коме један пензионисани економиста из Бијељине предлаже отварање државних привредних система који ће да запосле раднике и повуку привредни развој. "Цурик цум Натур", што би рекао неки бивши философ!

zox007
Posts: 285
Joined: 17.02.2014. 16:36

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by zox007 »

[quote="julija"]
/Zox je insistirao da se izjasnimo, kako bi on uporedio obecane i ostvarene projekte/ Licno verujem u SDS i danas su istakli da borbu protiv kriminala stavljaju ispred svega / bez obzira na clanske karte, rodbinske veze itd./

Jedina si se usudila iznijeti svoje mišljenje :!: Od mene jedan veliki"plus",vidim da vjeruješ u obećanja svoje stranke,što se nemože reći za ostale SDS forumaše, koji su bliže "štabu".Ne mogu da ih krivim,jer i ja lično sam izgubio povjerenje u politiku,kako na opštinskom nivou,tako na republičkom...Pošto oni dobro znaju onu narodnu:"obećanje,ludom radovanje!",zbog tog se neusudjuju ostaviti svoje mišljenje.... :D Volio bi da se ove tvoje želje ostvare,počev od čišćenja dugogodišnji "kriminalaca" naše opštine,od kojih je zamisli,velik broj član SDS-a još od ratnih godina,medjutim oni i dalje opstaju :!: ZAŠTO :?:

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by julija »

Za Zmiju,
nemam problem pri donosenju odluka. Svako od nas moze raspolagati imovinom koju je od oca nasledio ili u sopstvenoj reziji zaradio. Tako da nema vlasti ili pojedinca koji moze orgijati i koncesijom davati svetu srpsku zemlju.
Kosovo je srce Srbije.
A potrebni su i ovozemaljski putevi, ceste, autoputevi..skole i crkve i u 21.veku..jednoj neagresivnoj, civilizovanoj, mojoj Srbiji..koja jos uvek trazi mesto u svetu.

Za Schwabo no1,
Bela knjiga nije knjiga recepata, vec ozbiljna materija koju su mesecima radili najeminentniji strucnjaci iz vise razlicitih oblasti. Otvori temu, pa cemo polemisati.. Neozbiljno je da ovakvu kvalifikaciju stavis na taj program, i to u par recenica.
Ukratko bih rekla da tu ima blistavih ideja, a prepoznajem i umece za realizaciju istih.

Za Zoxa,
baratam i ja narodnim poslovicama :wink: Ipak odgovorno stojim iza svega napisanog. A sto se tice tih kriminalaca, nicija nije do zore gorela x

Post Reply