AUTOPUT made in bolan

Politička dešavanja u Republici Srpskoj i BiH

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

zox007
Posts: 285
Joined: 17.02.2014. 16:36

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by zox007 »

pesimista wrote:mislim da je najbolje rešenje da nam isključe struju sa tog dalekovoda da nebi dolazilo do nesretnih slučajeva

smiješno je da ozbiljni ljudi pričaju da se nesmiju ukrštati autoputevi i dalekovodi kao da nisu makli nigdje iz bih pa nisu imali prilike vidjeti autoput zajedno sa dalekovodom
i volio bih vidjeti na koji bi oni način vjerovatno u kantama prenosili struju preko autoputa :lol: :lol:

žalosno što se jedan nesretni slučaj toliko ispolitizovao ali kod naših "političara" je bitan poen a ne i način kako do njega doći
Ma druže moj,nije to otišlo dalje od "bijele zgrade",tamo se "vežu"....slažem se u potpunosti s ovim što si napisao. :smt023

pesimista
Posts: 13
Joined: 14.04.2008. 20:27

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by pesimista »

julija wrote:Ne upustaj se ti /pesimista/ u polemiku ko je od nas koliko proputovao i da li je odrasrastao na drumovima ili ulicama ..
Struja preko trase autoputa u izgradnji je NEDOPUSTIVA kategorija, i to bi trebalo da ti bude jasno. U emisiji je dr Sinisa Gataric lepo objasnio sve, a na forumu je nick NemanjA ostavio dokument iz koga bi imao dosta da naucis..
imamo mi mnogo nedopustivih kategorija koje mnogo više pogadjaju nas obične stanovnike ove opštine samo se na to zatvaraju oči i uši a pogled javnosti se pokušava usmjeriti na autoput i skupljati politički poeni na smrti jadnog radnika

samo vi stranački slijepci to ne vidite ili ne smijete da vidite :smt006

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by julija »

Pesimista, nadam se da je KAMIKAZA sasvim zadovoljan sto me oslovljavas da sam stranacki slepac :D
Podrzavam ga u tome, jer je tvoje legitimno pravo da mene nazivas kako god pozelis.

A da se vratimo na temu, trebalo bi da znas da tako ozbiljan poduhvat izgradnja autoputa mora da se radi prema odobrenom projektu / koji podrazumeva da strujni vod mora biti izmesten/ U emisiji su se svi saglasili sa tim, samo sto je svako iz svog ugla davao komentar. Ne mislim da je ovo skupljanje polit.poena, pre bih rekla da je javna osuda jedini nacin da se tako nesto vise nikada ne ponovi x

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by KAMIKAZA »

julija wrote:Pesimista, nadam se da je KAMIKAZA sasvim zadovoljan sto me oslovljavas da sam stranacki slepac :D
Podrzavam ga u tome, jer je tvoje legitimno pravo da mene nazivas kako god pozelis.
Od kad su umrli Ceman i Mitra ja svejedno vise nemam posla u mirovnom vjecu moga sela,pa sam zaduzen samo vas forumase da mirim i da ispravljam vase vokabulare. :D Tamo covjek psuje sve po redu i zivo i mrtvo,svima nama i ti ga podrzavas,a ovamo se ljutis i trazis zastitu Moderatora,jer ti je neko rekao da si politicki slijepac,pa to nema logike. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by julija »

KAMIKAZA wrote:Od kad su umrli Ceman i Mitra ja svejedno vise nemam posla u mirovnom vjecu moga sela,pa sam zaduzen samo vas forumase da mirim i da ispravljam vase vokabulare. :D Tamo covjek psuje sve po redu i zivo i mrtvo,svima nama i ti ga podrzavas,a ovamo se ljutis i trazis zastitu Moderatora,jer ti je neko rekao da si politicki slijepac,pa to nema logike. :)
Kamikazo, ne ljutim se
SLEPO TE PODRZAVAM u svemu :wink:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by KAMIKAZA »

Znao sam ja da ti obozavas nas debele. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
SIVI SOKO
Posts: 181
Joined: 28.03.2007. 23:53
Location: Prnjavor

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by SIVI SOKO »

ona ne obozava debele nego debile zamenuo si e za i :lol:
Budi sam svoj gospodar

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by dkrajina »

julija wrote:Ne od nas koliko proputovao i da li je odrasrastao na drumovima ili ulicama ..
Struja preko trase autoputa u izgradnji je NEDOPUSTIVA kategorija, i to bi trebalo da ti bude jasno. U emisiji je dr Sinisa Gataric lepo objasnio sve, a na forumu je nick NemanjA ostavio dokument iz koga bi imao dosta da naucis..
Julija lupas gluposti o dalekovodima.
Nije obavezno da se izmjestaju,ako su medjunarodni dalekovodi to nema veze sa opstinom.
Neka ti kami objasni posto njemu vjerujes i aminujes jer je kami ipak vlast bar ovdje na forumu.A kod tebe je profesionalna deformacija da se uvlacis onima na vlasti.
Posmatram svakodnevno radove na auto putevima po njemackoj isp9d dalekovoda ali nigdje niko ne izmjesta iste.
zivot je surov

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by ZMIJA »

:smt023 :smt023 :smt023
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by KAMIKAZA »

NISAM JA VLAST JA SAM OVDJE ZRTVA FORUMASKOG TERORA :D Sve cu da vas tuzim imacu vise tuzbi na sudu nego Pero Dusanica :smt005
U njemackoj su putevi planirani stotinama godina,i ne moze doci jedan pa makar bio i predsjednik,uperiti prstom preko neke njive i reci ovuda ide auto put,pocinjite sutra ja cu u medjuvremenu da izmjenim zakone i ima sve da dobijete sto trebate,a do tada vam niko nista nesmije.
Posto su trase dalekovod proektovane i prilagodjene putevima koji su isto tako proektovani desetinama godina ranije,onda se ne moze desiti nista ovakvo,jer su na ukrstanjima linije i auto puta,linije bar 30 metara iznad puta,a ne 14 kao u nas.
Na zapadu se zna gdje je ko postavio slauf u zemlju,a u nas kopa kud ko hoce i zakopava sta ko hoce gdje mu na um padne,isto je i sa linijama,ako mi ne vjerujes ovo sa visinama,pogledaj koliko je dalekovod visok iznad kuca kud prolazi ,primjer kuca Glige Blatesica,kod njega u dvoristu niko ne moze pocesljan da sjedi ,dize ti se kosa i bruji ti u glavi od one linije koja je iznad njega,to u njemackoj sigurno neces da dozivis,oni ne vode takve dalekovode preko centra naselja i preko kuca,ali u nas ima i goreg od toga. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by ZMIJA »

Proekat auto puta nije rađenu u Maslovarama kod Kotor Varoša,rađen je na zapadu,a neki zakoni su se u vezi s tim promjenili vezano za ekspropijaciju zemljišta i nadoknadu istog ,srećnicima koji su imali sreću da trasa udari prko njegovog kokošinjca, ili kroz napuštenu bujadaru,za šta su mnogi dobili pristojne pare,uparvo oni što sada najviše araluču na neku prašinu i devastacije lokalnog puta, koje su naravno nezbježne na ovakvim proektima.
Mnogi koji trkeljaju o proektima i neznaju da takozvani glavni proekat i nemože sadržavati sve detalje,jer je glavnim proektom i predviđeno doproektovanje u toku izvođenja radova,a to ljudi od struke znaju šta je.
Neznaju ni na zapadu baš sve što se nalazi pod zemljom i u zemlji, da znaju,nebi i dan danas iseljavali pola grada kad nalete na neku nekspplodiranu bobu iz drugog svjetskog rata,prilkom izgradnje nekog objekta.
Nedaj bože da ovi naši graditelji autoputa nalete na jednu takvu bombu,koja bi mogla da usmrti gluho biulo cijelu brigadu radnika na trasi,pa se ond postavlja logićno pitanje koliko bi urednik Škoro mogao u emisiji napraviti apostrofa, o svakom nastradalom radniku na autoputu. :smt005 :smt005
Last edited by ZMIJA on 06.04.2014. 11:50, edited 1 time in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by просвјета »

Камиказа wrote:U njemackoj su putevi planirani stotinama godina,i ne moze doci jedan pa makar bio i predsjednik,uperiti prstom preko neke njive i reci ovuda ide auto put,pocinjite sutra ja cu u medjuvremenu da izmjenim zakone i ima sve da dobijete sto trebate,a do tada vam niko nista nesmije.
Posto su trase dalekovod proektovane i prilagodjene putevima koji su isto tako proektovani desetinama godina ranije,onda se ne moze desiti nista ovakvo,jer su na ukrstanjima linije i auto puta,linije bar 30 metara iznad puta,a ne 14 kao u nas.
Na zapadu se zna gdje je ko postavio slauf u zemlju,a u nas kopa kud ko hoce i zakopava sta ko hoce gdje mu na um padne,isto je i sa linijama,ako mi ne vjerujes ovo sa visinama,pogledaj koliko je dalekovod visok iznad kuca kud prolazi ,primjer kuca Glige Blatesica,kod njega u dvoristu niko ne moze pocesljan da sjedi ,dize ti se kosa i bruji ti u glavi od one linije koja je iznad njega,to u njemackoj sigurno neces da dozivis,oni ne vode takve dalekovode preko centra naselja i preko kuca,ali u nas ima i goreg od toga. :)
:smt023
Шта друго рећи но тако је а: "ко дргојачије каже, клевеће и лаже"... :lol:

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by julija »

SIVI SOKO wrote:ona ne obozava debele nego debile zamenuo si e za i :lol:
dkrajina wrote:Julija lupas gluposti o dalekovodima.
Nije obavezno da se izmjestaju,ako su medjunarodni dalekovodi to nema veze sa opstinom.
Neka ti kami objasni posto njemu vjerujes i aminujes jer je kami ipak vlast bar ovdje na forumu.A kod tebe je profesionalna deformacija da se uvlacis onima na vlasti.
Posmatram svakodnevno radove na auto putevima po njemackoj isp9d dalekovoda ali nigdje niko ne izmjesta iste.
Vasi komentari su prostacki. Mislim da nisam zasluzila da mi se na ovaj nacin obracate.
A sto se tice dalekovoda, da postoji mrvica zrelosti u Vama izveli biste sami zakljucak iz svega sto se nazalost dogodilo.

dulelaus
Posts: 16
Joined: 11.01.2014. 19:42

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by dulelaus »

Julija, najbolja si.
Ne mogu pileci mozgovi skapirati sta je autoput a sta dalekovod.

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by Zar »

Kamikaza je umislio da je neki vazan covjek i poredi sebe sa najboljia. Vreme je da skine te pink naocare i shvati da njega niko ne obozava. Ovdje se ozbiljne teme obradjuju jer autoput je nasa svakodnevnica!

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by bičbožiji52 »

Kamikaza je moj komšija i vas iz SDS a je pomagao dok nije uvidio ko ste, šta ste i kuda gonite,sada vas je pustio niz vodu od kakako ste potpisli ovu propast sa najvećim mrziteljima Srpskog naroda i Republike Srpske,samo da bi oborili Dodka,možda bi i vama mnogima bilo dobro da stavit neke naočari,nemoraju biti ove pink što Kami nosi,veće neka mogu i jeftinije, samo da progledate kuda vas vodi ova politika dekleracija sa SDA ,HDZ I PDP.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by svjedok.saradnik32 »

Алоооооооо ЗЕЕМЉАЧЕ КОГА ТИ ФАРБАШ
драги Биче кога ти лажеш, па СНСД је избацио СДС из коалиције и са тим злом како ти кажеш тренутно бнрани ставове Републике Српске у Сарајеву, тај твој СНСд је гласао за сваку пренесену надлежност које приписујеш СДС у ево гледај , гледај док оци не схвате кад мозак неће :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by KAMIKAZA »

Zar wrote:Kamikaza je umislio da je neki vazan covjek i poredi sebe sa najboljia. Vreme je da skine te pink naocare i shvati da njega niko ne obozava. Ovdje se ozbiljne teme obradjuju jer autoput je nasa svakodnevnica!
:D Sa kim se ja to tako dobrim i velikim uporedi ? :D Ah ja rekao sam da sam kao Bebek i da mogu da pojedem pun kazan pasulja,ako si na to mislio. :)
Ovo ovdje je strasno,vi nemate smisla za stvarnost i politiku,vi zelite da svako misli kao vi ,ako nije tako i ako pokusa samo malo da mucne sa svojom glavom navalite na njega kao cavke,oci bi da mu iskopate,samo da bi ga natjerali da konacno podje da misli na vas nacin.Evo hvala Bogu ima ovdje jedan dobar dio forumasa koji nece da razmisljaju kao vi,kazem hvala Bogu . ima ih na srecu i u SDSu i u SNSDu da misle svojom glavom mada jako malo,i ti nas podrzavaju na razne nacine,vi koji ste zabrazdili u svoje stranacke vode niste u pink naocarima vec u crnim,ne vidite ni sopstveni nos,ali sebi za pravo dajete da meni ili nekome kao ja reknete da sam slijep jer vidim zlo i dobro,vidim sta ste dobro napravili i vi i SNSD,ali vidim i sve vase greske.Dali ste se ikad zapitali kako je moguce da je svjet koji vi gledate tako ruzicast,sa samo par crnih fleka tipa Vrsta,Aqua,Rege,..........pa eto na kraju i moja malenkost,jeste li se zapitali kako je to moguce,jeste li se upitali dal su to mozda vase naocari ruzicaste,a ne moje,jer vi vidite sve ruzicasto osim ovih par fleka,koje se nedaju ni obrisati a ni ofarbati vec godinama.Velicate necije nedjelo kao najvece djelo,a spremni ste da necije djelo okarakterisete kao najvecim nedjelom pa cak da ga i kao zlocin prikazete,samo da bi se udobrili vozdovima,a oni vam za uzvrat daju neki poslic,uz neku mizernu platu u nekom jos mizernijem propalom preduzecu,gdje na kraju dobijete otkaz i onda za to okrivite nas,dobijete stan,iz koga svaki dan strahujete da ce da vas izbaci stari vlasnik kome je on otet u ratu,sve sto imate mozete da izgubite za noc,jer ste za noc i dobili,kako doslo tako i ode.Za to treba da se nadje krivac,a najlakse je da to budu ovi buntovnici sa foruma,koji su se drznuli u ovom gradu da progovore istinu.
A sto se tice ovog obozavanja,pa ja da sam htio da me neko obozava,nebi se nikad oglasio na ovom forumu,nebi bio buntovnik ostao bi poltron ,jer sam mogao to da budem imao sam sve sto je neophodno za to,mogao sam da budem taj koga vi danas pljujete,ali moja dusa nije bila za prodaju,sto narod kaze :"Valja nam mrijeti",treba neko dobro djelo napraviti prije sudnjeg dana,eto ovo je jedan od mojih priloga,istina vidjena mojim ocima.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by bičbožiji52 »

svjedok.saradnik32 wrote:Алоооооооо ЗЕЕМЉАЧЕ КОГА ТИ ФАРБАШ
Žao mi je svjedoče naparvili ste katastrofalne korake u ovoj već odavno započetij borbi za vlast.
Milorada Dodik i njegov SNSD a ste tim pogrešnim koracima podigli na čak neopravdani nivo, i kad izgubite izbore analizirajte te pogrešne korake ,odnosno autogolove koje ste zabili smi u sopstvenu mrežu.

Jedan od prvi pogrešnih koraka su da ste rušilačke proteste iz Federacije,pokušali prenijeti u Republiku Srpsku- bodova nula.

Drugi pogrešan korak je nesmotreno i glupo traženje vanrednih izbora,u izbornoj godini takođe bodova nula.

Treći pogrešni korak je potpisivanje sramne dekleracije sa sa onim istim strankama iz Federacije sa kojima ste započeli krvavi grašanski rat u bivšoj BiH bodova nula.

Što se tiče igre na svojoj polovici terena naparavili ste bezbroj kornera,faulova ,a priča oko izgradnje autoputa kroz Prnjvor,nakon konsultacija glavnog suca sa pomoćnicima, bit če vam sviran najvjerovatnije jedenaesterac,te bi vladajuća oligarhija mogla da povede sa 1 : 0

To ti je tako moj svjedoče ,to se nemože nikakvom bojom zafarbati, i ova bi utakmica mogla završiti vašim porazom . :smt006
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

zox007
Posts: 285
Joined: 17.02.2014. 16:36

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by zox007 »

Put se gradi,nije tajna da ima dosta "neregularnosti"....pitanje glasi za kadar SDS sa foruma:šta mislite,teoretski,dobije vaša stranka predstojeće izbore i preuzme vlast,šta se dešava sa izgradnjom autoputa :?:
A. Radovi se nastavljaju kao i do sada,i usput se rješavaju "neregularnosti".
B. Radovi na auto putu se prekidaju,do daljnjeg,dok sve "neregularnosti" nebudu otklonjene.
Napomenut ću da u izgradnji učestvuje i MG-MIND,našeg sugrađana,bivšeg direktora direcije za puteve RS,koji nam je "donio" asfaltnu bazu u svoje rodno selo(pri tom je imao sve moguće dozvole da je parkira ispod kuća stanovnika rodnog sela :!: ), člana vaše stranke....samo napominjem da razmislite prije nego što odgovorite,iako sam siguran 99%,šta bi se dešavalo,ali interesuje me vaše mišljenje? :smt006
P.S. odgovora pod "C" nema,nema "ali","možda"...samo dvije ponudjene solucije koje su jasno definisane i trećeg nema :!:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by KAMIKAZA »

Ima i pod C,i to ce da bude,ja okruzujem C na slijepo.
Ovako ce da bude, SDS nece da pobjedi na izborima,iz vise razloga,a jedan od njih je i taj da je lakse biti opoziija.Na brodu koji tone najbolje je biti Pacov a najlosije Kapetan,zato niko ni nece htjeti da postane kapetan,jer taj bi po pravilu trebalo da ode na dno sa brodom.Auto put ce da se radi,ali ni blizu ovakvim tempom kao sada,Dodik ce na zalost da pobjedi,nasa agonija ce da se nastavi do iducih izbora i ako do tada uopste budemo postojali,mi cemo ga konacno nadglasati,u medjuvremenu ce se na njega okomiti neki ekstremisti,bice planova za smaknuce,ali nista nece da uspiju.Znaci Dodik vlada do daljnjeg,a mi propadamo kao i do sada,put ce da se gradi,ali ce da nam zafali stotinjak miliona koje necemo uspjeti da izfinansiramo do onih tamo izbora,kad sam rekao da pada kao kruska.Pocece se i ova trasa Prnjavor -Banja Luka,naravno za malo manje od dvije godine,jer treba dobiti i lokalne izbore,mada tada SNSD opet dodatno gubi desetak opstina,ali ostace stabilan do pred iduce opste izbore i onda su gotovi.To je solucija C.Ah ja i u Prnjavoru ce iduci lokalni izbori biti jako vruci Gataric ce najvjerovatnije da izgubi,jer se pustio na nizak nivo,a malo mu je vremena ostalo da bi se popeo uz tako visoku ljestvicu,pao je kao pocetnik na dusebriznicima koji ga brane,takav borac a brane ga zene, :D ovo je vic Julija,ne ljuti se :D
Neznam samo zasto je tolika energija ulozena u njegovu odbranu kad ga niko i ne napada,sve sto njemu treba, to je dobar savjetnik i naravno malo vazduha jer oko njega su se lopovi nabili pa covjek ne moze da dise,on nije los,mora samo da prestane da se dokazuje,ne treba on nama ili njegovi stranacki puleni,da govori sta je dobro na njemu,vec treba raditi na tome da mi to sami primjetimo.Ja moram da ga pohvalim za energiju koju on ima i ulaze u sve ovo,kao i Darku ,mi smo sa njima stvarno imali srece,obadvojica su savjesni i htjeli su dobro ovoj zajednici,ali ne vraca se dobro uvjek dobrim,nekad se i zubi moraju pokazati,pa makar oni bili i umjetni. :smt003
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by Iris »

Vidoviti Kami, napišeš ti i pokoju pamtnu, samo ta ti se kristalna kugla zaprljala pa ne vidiš jasno budućnost :wink:

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by dkrajina »

dulelaus wrote:Julija, najbolja si.
Ne mogu pileci mozgovi skapirati sta je autoput a sta dalekovod.
Ovaj SDS virus su mnogi na forumu davno prelezali a vas tek sad zakacio :lol:
Kad shvatite vama ce biti najgore.Polako vrijeme cini cuda.
zivot je surov

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by bičbožiji52 »

Što se tiče načelnika Gatarića njegova je najeveća mana što je iz Štrbaca, i što je načinio iste pogeške kao i predhodni štrbačan, na istoj funkciji slušajući da li dobrovoljno ili dobromorno svoje lokalne mentore koji su ga kao neiskusnog političara gurnuli da svoju ogromnu energiju i želju da se dokazuje potisnuli na pogrešan kolosijek sa stranačkim pragovima.

Prva njegova pogreška što je za rad viši stranačkih interesa otvorio fronatalnu borbu sa predsjednicom Vlade Republike Srpske,pa i samim predsjednikom Republike Miloradaom Dodikom,što se debelo odrazilo na interese svh građana naše opštine kojima je on načelnik, bez obzira na stranačku vjersku ili rasnu pripadnost.

Okružio se isto kao i Milorad Dodik nekim bitangama iz sopstvenih redova,koji mu mnoge stvari podmeću, jer mu nemogu nemogu zaboraviti svjevermenu odlučnu unutra stranačku borbu na lokalu, gdje je zaista zaveo red i stranku pripremio za lokalne izbore na kojima je ubjedljivo bolje prošoa nego što je prošla i sama stranka, koja je pala po broju odbornika, i njega prisilila da kao načelnik u formiranju stabilne skupštinske većeine sa malim strankama koje ga ucjenjuju, a neke su ga i napustile kao recimo PDP,mada je on vješto mora se priznati neke pocijepao na popola i to mu je bio dobar potez.

Treća greška načelnika što je svoju energiju utrošio na,,izgradnji'' autoputa u ispravljanju krive Drine koja uvjek i ako je kriva uglavnom teče a ponekad bome i plavi, za rad opštih interesa SDS a gdje se dopao mnogim lokalnim pijarima ,ali je na krupnom planu preovalađuje slika nekoga ko želi zaustaviti radove na izgradnji auto puta,bez obzira na njegove opravdane ili neopravdane primjedbe koje je tako javno artikulisao.

O sledećim pogrešnim koracima u sledećem postu.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: AUTOPUT made in bolan

Post by Iris »

Ukazivanje na nepravilnosti tokom izgradnje dijela auto-puta na našoj opštini ne može spadati u "pogreške" ili "nepogreške", to je nešto što je aktuelni Načelnik, ma ko god on bio, dužan da uradi jer kad sve prodje njega mogu pozvati na odgovornost što je ćutao dok su se nepravilnosti dešavale i uništavala lokalna infrastruktura i priroda!

Post Reply