Kako je poceo krvavi rat u Jugoslaviji od 91' pa sve do 95'?

Politička dešavanja u Republici Srpskoj i BiH

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
Drekavac
Posts: 236
Joined: 19.11.2007. 19:05
Location: (U)KRAJINA

Kako je poceo krvavi rat u Jugoslaviji od 91' pa sve do 95'?

Post by Drekavac »

Posto sam primetio, da neki optuzuju Srpsku Radikalnu Stranku za ovo i ono. Potpisali ono, izdali ovo.
Da pocnemo iz pocetka tu zalostnu, ali veoma bitnu diskusiju.
Kako je poceo rat u Sloveniji, u Hrvatskoj, pa i u BiH?
KOSOVO JE SRBIJA!!!

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

Svjetske poluge moci!
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

И кита престала да се диже...
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

New World Order

User avatar
Drekavac
Posts: 236
Joined: 19.11.2007. 19:05
Location: (U)KRAJINA

Post by Drekavac »

Poceo je naravno, kao i sto svi znamo, sa odcepljenjem Slovenije iz SFRJ.
Kako su, jer su bili nadglasani u skupstini, poceli da napadaju nevine vojnike, koji su samo sluzili vojni rok u toj zapadnoj pokrajini.
Koji su obustavljeni, nakon intervencije avijacije JNA.
Ali rat je tu nazalost tek poceo......
KOSOVO JE SRBIJA!!!

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Post by neko iz mase »

O ovoj temi se može pisati i dan i noć.Ukratko rečeno slažem se sa Franzom.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

KO SU BILI INDIJANCI :D
Ma salim se ,rat je poceo u Sloveniji iako Slovenci i Slovenke, nisu ni znali za to :lol: u stvari njima ni danas nije jasno jesu li oni uopste ucestvovali u tom ratu. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

TEORIJA ZAVJERE! :smt090

UNISTENJE HRISTOVE CRKVE-PRAVOSLAVLJE NAJVECA PREPREKA!
PRODOR NA ISTOK I UNISTENJE PRAVOSLAVNE RUSIJE,NAJVECEG NAFTOG MAGNATA I POSJEDNIKA NAJVECIH KOLICINA CISTE VODE!
GLAVNI CILJ-USPOSTAVLJANJE JEDNE SVJETSKE VLADE NA CIJEM CELU JE SAM SOTONA!
NAS NIKO NE PITA,SUVISE MALI NAROD ZA VELIKE STVARI! :smt017

KOGA ZANIMA EVO LINK...SITUACIJA DANAS!

http://images.google.ba/imgres?imgurl=h ... %26hl%3Dbs

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Tesko je ovo pitanje, bas tesko...
Po nekima- mi smo agresori, teroristi, sanjaci velike Srbije
po drugima- heroji, branioci jedine istine, i svog naroda

nesto izmedju bas i nema; niti prvi moze drugog nagovoriti da je upravu, niti drugi prvog... jeb.ajga..

Zato, drzimo se one rezervne - SVE SU TO KRIVI SVABO I ENGLEZ, ONI ISTI STO SU DOSLI DA NAS SPASAVAJU... JAKA JUGA IM BI TRN U OKU...
i bi tako nekako, drzava ogromna- prepuna razlicitih kultura, kultura koje su bile u pokusaju da se ujedine; prepuna raznoraznih bogastava, zemlja sa morem, planinama, ravnicama... elem, zemlja pogresnom rukom vodjena- pod kapom komunizma upropastena, u ogromne dugove uvedena.............. ali je bila zemlja crvenog pasosa, to je naj bitnije :roll:
i naj gore, zemlja nevinim zivotima natopljena da bi bila sahranjena...
Iz nje procvjetase nove zemlje, drzavice, domovine - kakve ostatak svijeta ima kao male pokrajine; zemlje prepune nacionalne mrznje, straha, zemlje za ponosenje i pljuvanje.. ma do beskraja slikovite....

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Ko je na koga pucao?
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

regeman wrote:Ko je na koga pucao?
NIKO !!!MI SMO SE GADJALI BUKETIMA CVJECA !!! :lol: JA SAM UBJEDJEN DA JE EVROPSKA UNIJA ;STVARANA NA USPJESNOJ IDEJI UJEDINJENJA REPUBLIKA BIVSE JUGOSLAVIJE; E SAD DA SVABE NASTAVE NESTO DA SIRE STO SU NJIHOVI NEPRIJATELJI STVORILI NA NJIHOVOM PORAZU ; NIJE ISLO; AMERI ISTI KAO I OVI; NIJEMCI IH POTJERALI I ONI NE IMADOSE KUD SA TIM SVIM OLOSEM IZ BAZA U NJEMACKOJ; TAKO DA IM JE NAJ LAKSE BILO ZAPOCETI RAT U BIVSOJ JUGI; ALI NE DIREKTNO U NJOJ ; NISU NI ONI BLESAVI; 45 GODINA SU LAGEROVALI NASU BAGRU (EMIGRANTE) KOD SEBE SAMO SA JEDNIM CILJEM; USADITI U NJIH STO VISE MRZNJE PREMA SVEMU STO AMERIMA NE PASE U JUGI.
TAKO JE I BILO ; POSLASE NAM SVOJE STICENIKE; PRIJE TOGA UBACISE KOST I RAT POSTADE STVARNOST.
OSIM TOGA TAJ SISTEM SU ONI RAZVIJALI U SVIM ZEMLJAMA GDJE SU ZELJELI DA ZAPOCNU RAT; I SAM BIN LADEN JE NJIHOV PRODUKT; I DANAS SU ONI NAKUPILI PROTIVNIKE OVIH SISTEMA KOJI SU DANAS TU KOD NAS; CUVAJU IH DAJU IM USLOVE I AKO IM SE NEKO U BiH ili HRVATSKOJ I LI BILO KOJOJ NASOJ REPUBLICI USPROTIVI; ONI CE UBACITI SVOJA NAELEKTRISANE STICENIKE I POCETI NOVI RAT; MOZDA IAKO TO ZVUCI NEVJEROVATNO AMERI POSALJU KOMUNISTE DA SVRGNU SISTEM :D SEHA PRI TOME NE MISLIM NA TEBE !!! :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Opet sami smo pucali jedni na druge, ne moze biti veca korist E.uniji nego nama, ako smo se vec svi kolektivno odlucili za rat.Iz gluposti, ili iz koristi, ne znam.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Pucali jesmo ali su nam oni poklanjali oruzje. :lol: Da je svijet imao interesa da nas smiri, uradio bi to ne za 24 sata, vec za 24 minuta.Ali na zalost njihovi interesi su bili u tome da mi ratujemo i mi smo morali htjeli to ili ne. :cry:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Прости народ нико ништа није питао. Они који нам скројише капе и судбине , а из наших су редова и те како су видјели интерес вођења рата, зарад " виших циљева " и " небеске правде ", истовремено трпајући огромне количине новца у своје прљаве џепове.

Ту причу о " свјетској завјери " против Срба окачите мачку о реп. Нисмо ми толико важни колико то волимо истицати. Чеову тезу о уништењу " Христове цркве " подржавам, јер је истинита. Али из ширег контекста извлачити причу о Србима као " најважнијим шрафовима историје " је апсурдно и ретроградно.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

PITANJE JE DAL IMA ZAVJERE PROTIV SRBA; MOJ ODGOVOR JE DA IMA; A EVO ZASTO; SRBI SU SVOJEGLAVI; U VISE RATOVA SU DOKAZALI DA SU OPASNI NEPRIJATELJI A JOS OPASNIJI PRIJATELJI ; TAKO DA PO MENI; STRANE SILE NISU VIDJELE PARTNERA ZA DOGOVOR OKO POSTAVLJANJA BAZA U NASIM KRAJEVIMA I ODLUCILI SU SE ZA MANJE OPASNU SOLUCIJU ;PAKTA SA SVIM DRUGIMA PA I SA SAMIM DJAVOLOM ;ALI NE SA SRBIMA KOJI TO I NE HTJEDOSE. ZAKLJUCAK BI BIO DA NAM JE IZBOR BIO PO ONOJ STAROJ "ILI ROB ILI GROB" ;A MI KAKVI SMO NESTRPLJIVI I SVOJEGLAVI; PROBRASMO OVO DRUGO ;UMJESTO DA SE POKORIMO I ZIVI CEKAMO NEKA BOLJA VREMENA; MI SE ODLUCISMO DA TA VREMENA NI NE DOCEKAMO !!! :cry:
DANAS JE NAJ TEZE BITI SRBIN; MI STARIJI SE POLAKO STIDIMO I BOJIMO RECI SVOJOJ DJECI STA SU; TAKO DA NAM SE DESAVA DA SRBSKA DJECA TJ. VI; ZASTUPATE TUDJE INTERESE ; I PLJUJU PO SVOME; ZA STO SU NE TAKO DAVNO SRBI ;VASI OCEVI I DJEDOVI; UMIRALI !!! :cry:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

Taj rat je spreman vec 80-tih godina,samo se malo duze cekalo :D
Cim je stari pandrkno pocelo se huskati o raspadu YU :D

LJUDI OVA TEMA JE KOMPLIKOVANA BUDITE DOBRI I MANTE SE CORAVA POSLA :DNEMOJTE DOZVOLJAVATI DE SE MI SRBI DIJELIMO NA SRBE I ANTISRBE A USTVARI SVI SMO SRBI :D

VOLJELI SE NIKAD NISMO-PUKLO BRASTVO I JEDINSTVO :D
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

KAMIKAZA wrote:Pucali jesmo ali su nam oni poklanjali oruzje. :lol: Da je svijet imao interesa da nas smiri, uradio bi to ne za 24 sata, vec za 24 minuta.Ali na zalost njihovi interesi su bili u tome da mi ratujemo i mi smo morali htjeli to ili ne. :cry:
Iznenadjujes me sve vise.Negativno.Sto bi oni imali veci interes od nas samih da nas smire?Svasta.
Jeste bas smo morali.Kao sto su morale Letonija, Estonija i Litvanija.Ceska, Slovacka, Azerbejdzan.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

rege, ti ocigledno ne razumijes neke stvari, pa da nije bilo nekih visih interesa ne bi bilo ni rata, najbolja je taktika zavadi pa vladaj, zato se sad pola foruma svadja sa sehom, dal bi to bilo tako i da nije bilo rata? Svijet se bojao juge, zato i jesu izazvali rat
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Hunter wrote:rege, ti ocigledno ne razumijes neke stvari, pa da nije bilo nekih visih interesa ne bi bilo ni rata, najbolja je taktika zavadi pa vladaj, zato se sad pola foruma svadja sa sehom, dal bi to bilo tako i da nije bilo rata? Svijet se bojao juge, zato i jesu izazvali rat
Bitno je da ostatak ovdje razumije.Kao prvo, pola svijeta, ne ukljucujuci Afrikance i Evropu nije znalo gdje je Juga, ako jeste nije nista vise o njoj znalo nego kao geografski pojam.A o nekom plasenju svijeta od juge=je smijesno govoriti.
Ono sto ja kazem, ako nas neko dvojicu zeli da zavadi, i nas dvojica se posvadjamo, je l njega treba da krivimo?Kakav god on interes imao.Ako ja i ti ne mozemo da se dogovorimo, onda smo idioti.
Ne znam kako drukcije da objasnim nego ovako plasticno :D
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Istina je da je ,,svijet,,bacio koscuru medju nas, ali da mi nismo bili bijesna pascad nebi bilo nista od rata i raspada Jugoslavije.Bili smo se tolko na.urcili ,,nasim,,vjerskim i nacionalnim identitetima da nam ustvari i nisu trebali,,neprijatelji,,iz inozemstva i svemira(jer i tamo smo ih imali).Kazu stari ljudi,,slijep kod ociju,,a mi svi smo to bili kad se ticalo nas samih a kad su u pitanju bili ,,oni,, drugi vid nam se poostravo ko u sokola(oko sokolovo) pa smo sve njihove pokusaje,,napada na nase nacionalno breme,, razotkrili te ih brze bolje htjeli sprjecit(napast i popalit).I mi sad .eremo kako su Amerika i Njemacka(zemlje antiproleterske)htjele raspad strasne,jake ,ma sta jake,najjace drzave na svijetu Jugoslavije(al u .urcu).Bili smo jaki,sami znamo koliko,dovoljno da se brinemo sami o sebi(kao Jugoslaveni)a kad smo poceli da se brinemo unutar granica opet sami o sebi ali kao srbi,hrvati i muslimani,onda nam je pao mrak na oci jer ,,bila je mrka kapa,,...i onda pita cojek,,ko je kriv,,...marsovci bolan,.izda im materna marsovska...

zoki05
Posts: 725
Joined: 05.07.2005. 09:49
Location: Prnjavor

Post by zoki05 »

aj bolan šeha stipu politiku i nauke! ajmo meziti i opijati se, šmekati ljepe žene itd...

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Zoka ba,cekam te u kafani vec petnest minuta,sta ti je...

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Ево нека свједочанства из рата:
  • БиХ - Делић - суђење

    09-02-2008 19:50:08
    АИМАН АВАД: ОДРЕД ЕЛ МУЏАХИДИН АКЦИЈЕ КООРДИНИСАО СА АРМИЈОМ БиХ

    САРАЈЕВО, 9. ФЕБРУАРА /СРНА/ - Другог дана свједочења на суђењу Расиму Делићу, Аиман Авад је рекао да је одред "Ел Муџахидин", којем је припадао, акције координисао са Армијом БиХ.

    "Прва акција је почела 27. маја 1995. године. Одлуку о томе шта ће бити циљ акција доносила је команда Трећег корпуса Амрије БиХ", рекао је Авад, додајући да су се прије и послије сваке операције одржавали састанци између представника његовог одреда и Армије БиХ - преноси Балканска истраживачка мрежа /БИРН/.

    Расим Делић, командант Главног штаба Армије БиХ од јуна 1993. до септембра 2005. године, терети се на основу командне одговорности за низ злочина које су починили и припадници одреда "Ел Муџахидин" на подручју Средње Босне. Одред су чинили већином страни добровољци.

    Аиман Авад, поријеклом из Сирије, исказ је дао као свједок хашког тужилаштва против Делића. Његово свједочење одвија се у Сарајеву због "специфичних оклоности", односно јер је Аваду одлуком Комисије за ревизију држављанстава БиХ одузето држављанство, те му пријети депортација.

    Авад је испричао да је од настанка одреда у августу 1993. године, па до расформирања у децембру 1995. године, он био преводилац са задатком да "координише" односе између припадника одреда и представника Армије БиХ.

    Авад је испричао како је 21. јула 1995. године видио двојицу заробљеника и једног Арапа за вријеме војне акција на подручју општине Завидовићи.

    У оптужници против Делића се спомиње напад на село Крчевине када је више припадника Војске Републике Српске заробљено те одведено у село Ливаде, а потом у логор Каменица гдје су злостављани, а двојица убијена, а потом им је одбрубљена глава.

    "Видио сам једног Арапа како проводи двојицу заробљеника. Казао сам да их води до мјеста окупљалишта у селу Ливада. Ја сам потписао документ да се они предају Војној полицији, али нисам учествовао у размјени. Не вјерујем да је у тој акцији било више заробљеника", рекао је свједок.

    Авад је свједочио и о војној акцији у септембру 1995. године, која се спомиње у Делићевој оптужници. Хашко тужилаштво у овој оптужници наводи како је средином септембра на подручју Возуће заробљено "приближно 60 људи, првенствено војника ВРС, те неколико цивила, укључујући три жене". Група је заробљена и задржана у импровизованом притвору на подручју општине Завидовићи, гдје су злостављани.

    У оптужници стоји да су између 11. и 17. септембра припадници Ел Муџахидина убили већину заробљеника.

    Све три акције које се спомињу у оптужници против Делића, према Авадовим ријечима, имали су своје називе на арапском језику које је одређивао прес центар одреда.

    "Прва је добила назив "Ал Фетх" - јасна побједа. Друга "Ал Карма" - наднаравна ствар која се десила. Тај назив је добила јер су припадници одреда у кратком року запосјели велики терен, заробили тенк, а непријатељски војници су напустили своје линије", рекао је Авад.

    Трећа операција, која се водила на подручју Возуће у септембру, звала се "Фарз", "али су је припадници одреда називали и Бедр Босна - освајање Босне".

    Свједок је негирао да је било заробљеника у тој акцији.

    Авад је испричао како је био на Возућу "са својим командантом" 10. септембра, те неколико дана касније када је војнике обилазио тадашњи предсједник БиХ Алија Изетбеговић. Са Иезтбеговићем се срео и крајем децембра у Зеници када је чуо разговоре о расформирању одреда Ел Муџахедин.

    "Он нам је саопштио да ће се због Дејтонског споразума одред морати расформирати, а сви страни војници напустити земљу. Поред Изетбеговића, том састанку су присуствовали још и Расим Делић, Сакиб Махмуљин, Абу Мали и шејх Енвер", рекао је Авад.

    "Абу Мали и шејх Енвер су одвраћали Изетбеговића од те идеје, говорећи да Армија БиХ добро напредује и да Дејтонски споразум можда није добар. Али, он је говорио да се споразум мора потписати и да се рат мора зауставити", објаснио је свједок, додајући да је након расформирања одреда сво оружје предато Трећем корпусу Армије БиХ.

    Након расформирања, како је Авад рекао, одржана је и опроштајна вечера у Зеници "у част одласка муџахедина из БиХ". Док је причао о овоме, свједок је заплакао у судници због чега је суђење накратко прекинуто.

    "Ту су били припадници одреда и Армије БиХ, међу којима и Расим Делић. Абу Мали је пристуне подсјетио зашто су муџахедини дошли у БиХ. Тада је рекао да ће доћи вријеме да ће о нама, муџахединима, причати да смо терористи, криминалци, да смо жељели братоубилачки рат. То вече је Делић изразио ријечи захвале одреду", присјетио се Авад додајући да је "атмосфера на вечери била тужна јер су муџахедини дошли у БиХ надајући се да ће погинути на Аллаховом путу, а онда им је неко то прекинуо".

    На почетку унакрсног испитивања бранитеља Васвија Видовић питала је свједока да ли су припадници одреда имали своје оружје, што је свједок потврдио.

    Он је потврдио да је у БиХ током рата дјеловало више група муџахедина који нису припадали одреду "Ел Муџахидин", те да су овај одред напуштали "они који се нису могли навићи на дисциплину". Авад је рекао и да га од дјела неких од њих "још боли глава"

    Унакрсно исптивање свједока наставља се и у недјељу, 10. фебруара.
    /крај/об
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
ThunderBird
Posts: 2455
Joined: 12.08.2007. 20:27
Location: Sparam pokojnog Đole Gunjevića njive sa kontra strane brda...
Contact:

Post by ThunderBird »

KAMIKAZA wrote:
regeman wrote:Ko je na koga pucao?
NIKO !!!MI SMO SE GADJALI BUKETIMA CVJECA !!! :lol:


:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005


čojek je TITO :lol: :lol: :lol:

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Počelo suđenje za zločine u Jajcu

Za hapšenje i strijeljanje civila Tužilaštvo BiH tereti Mirka (Špire) Pekeza, Mirka (Mile) Pekeza i Milorada Savića...
08.02.2008. 15:42
Suđenje trojici optuženih za zločine počinjene tokom 1992. godine na području Jajca počelo je čitanjem optužnice i iznošenjem uvodnih riječi Tužilaštva BiH, dok će odbrane optuženih uvodne riječi izvesti naknadno.

"Tužilaštvo BiH će kao svjedoke saslušati osobe koje su preživjele strijeljanje i one koji su imali neposredna saznanja o zločinu, kao i doktora koji je izvršio spoljne preglede leševa, te vještaka koji je nakon ekshumacije utvrdio uzroke smrti", rekao je tužilac Tužilaštva BiH Mirko Lučić.

Za hapšenje i strijeljanje civila iz mjesta Ljojići i Čerkazovići, općina Jajce, u septembru 1992. godine, Tužilaštvo BiH tereti Mirka (Špire) Pekeza, Mirka (Mile) Pekeza i Milorada Savića, bivše pripadnike rezervne policije i Vojske RS (VRS).

"Tužilaštvo će dokazati da su sva trojica učestvovali u strijeljanju nenaoružanih civila, među kojima je bilo 13 muškaraca i deset žena. Među ubijenim su bile tri maloljetne osobe. Dokazaćemo da su sva trojica učestvovala u organizovanoj grupi i zajedničkom planu", istakao je Lučić.

U optužnici se navodi da je do strijeljanja civila došlo nakon pogibije vojnika VRS i da je tada grupa od 11 naoružanih pripadnika vojske i policije "dogovorila zajednički plan da skupe civile i ubiju ih" u mjestu zvanom Tisovac.

Odbrane trojice optuženih su istakle da će uvodne riječi dati naknadno.

Saslušanje prvih svjedoka Tužilaštva BiH predviđeno je za ponedjeljak, 11. februara.

Autor: ONASA



Samo jos neka od svjedocenja iz rata...

Post Reply