Blog-ovi Rajka Vasica i Citati forumasa "Zmija"

Politička dešavanja u Republici Srpskoj i BiH

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Re: Bosna i Hercegovina

Post by seha »

Hajd Kami da ti nastimam zelenu kartu!
Srebrena Krila

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Bosna i Hercegovina

Post by Franz »

Usvojices ga?

Ti Seha zaboravio na nas. Pomislio sam da te nije tornado odnio u nepovrat. :)
Its too late to change events
Its time to face the consequence

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Re: Bosna i Hercegovina

Post by seha »

Tu sam ja Franjo, nisam zaboravio.
Srebrena Krila

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Bosna i Hercegovina

Post by KAMIKAZA »

seha wrote:Hajd Kami da ti nastimam zelenu kartu!
Jojjjjjj jel moze ta karta ali neke druge boje :D

E sad da malo komentiram ovaj tekst od strucnjaka iz novina :)
Ne znam sta se ocekuje sad od Bosne i Hercegovine,govorim o cjelini,jer u poslednje vrijeme svi nesto govore o cjepanju i podjeli,sta ima ovdje da djelimo, ko ce da prosperira u svemu tome,mi Bosanci naj manje,eto strucnjak kaze da rata nece biti,bar nesto dobro u tome,ali ko dobija a ko gubi,dobijaju Srbija i Hrvatska a gube Bosnjaci,valda je tako ako sam dobro procitao,nisam ja nesto pismen pa mozda i grijesim.Ja sam Srbin iz Bosne,ne stidim se i ne bojim svoga porijekla,i nadam se da cu i ostati takav,jer u protivnom samo gubim,mislim ako se pripojimo nekom drugom,a kome bi nego Srbiji,onda necu biti Bosanac vec glupi bosanac,kako nas tamo svi nazivaju,i kome da se mi pripojimo i da u njega imamo povjerenje,kad su oni i svoju svetinju prodali a da nece nas.Ovo je samo moje misljenje,nikako neka sugestija,i zelja da i vas navedem na isto razmisljanje.U svakom slucaju mi smo u nezavidnom polozaju,sami ne mozemo opstati,za to su sanse ravne nuli,Bosnjaci ne mogu sami ,a ni Hrvati,opet ovim poslednjim je naj lakse,oni su vec okupirali Zagreb :D tamo su sve sami Hercegovci,pa ce nekako i da ide :P Salu na stranu,ja sam za ostajanje na nivou konfederacije,nikakvo odcjepljenje ili samostalnost nam ne mogu donijeti nista dobro,samo treba da se pravilno i bolje regulisu nasi medjusobni odnosi i sve ce da bude dobro. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Bosna i Hercegovina

Post by ZMIJA »

Niko od nas srba koji zivimo u Republici Srpskoj i BiH ,ne zeli apriori da se od nekoga, i necega, odvaja i da se nekome i necemu spaja,nismo mi glupi vec mi ne zelimo da nas niko iz Sarajeva unitarise i zajebava ,kroz cjelovitu i unitarnu BiH,to je svima definitivno jasno ,samo neznam Kami o kakvom ti ev.pripajanju govoris ,nije u Banjoj Luci i Republici Srpskoj na vlasti inspektor Milan Martic niti zubar Milan Babic vec demokratski izabran od srpskog naroda Milorad Dodik.
Mi srbi iz Republike Srpske ne zelimo da nas tuze i da nam sude ovi iz Sarajeva protiv koji smo ratovali, i koji su nam nasudili preko hiljadu godina teske robije,a svoje stite i brane,Nasere Orice,Jovane Divjake,Ejupe Ganice i ostale ratne zlocince i mi srbi smo protiv toga Kami ,pusti te zajebancije, kako ce nas neko nazivati ovakvim ili onakvim glupim ili ne glupim ,kad ti sprce robiju samo zato sto si srbin to je nesto drugo, i da se to tice tvoje koze drugu bi pjesmu pjevao, i ne bih ti bilo smjesno kad se spomene referendum i bilo koji otpor prema ovim u Sarajevu, na koje smo kako oni to kazu izvrsili agresiju,a ja bjezala iz rata i boga molila da nikad ne zapocne, a oni ubise Nikolu Gardovica i zapocese ga ,bas oni u Sarajevu i danas Zlatko Lagumdzija isti onaj sto je nosio pusku za vrijeme rata na suprotnoj strani, treba da meni sudi,meni i hiljadama nas koji smo nosili tu nesretnu puscerinu u gradanskom ratu,a ni u kakvoj agresiji,kako oni tepaju ovom proteklom krvavom ratu.
Lako se je tebi zajebavati,od rata si pobjegao otisao na zapad zaradio lovu i ovdje dođes kad ti je volja i sprdas se sa nama koji smo osuđeni da zivimo kako zivimo ,i jos bi nas trebalo ovi iz Sarajeva da nas tuze i sude kako sude,a tebi se gadi kad bi nas ovi iz Beograda nedaj boze nazivali glupi bosanci dakako srbi.
Necemo mi nikud iz BiH ,ovo je nasa otadzbina i ne mislimo da bi bili puno sretni pod beogradskom juridistrikcijom,znamo mi to govorio nam je Nenad Canak,svaka unitarizacija nije nikom dobra donijela, pa ne bi ni nama znamo mi to,
Mi samo zelimo da budemo ravnopravan narod u BiH, i ne zelimo da dozivimo ono sto su dozivjeli Hrvati u Vosintoinskom sporazumu u BiH, zato i zelimo referendumom koji je za mnoge srbe maglovita prica nazalost, skrenemo paznju na nasu sudbinu u ovoj okupiranoj zemlji, u kojoj za tvoju informaciju rat jos nije zavrsen ,i ta tvoja sigurnost da ga nece biti stoji na klimavim nogama,jer rat je nastavljen, samo drugi sredstvima koja su promjenljiva kategorija.
Zato suti, budi disi, ni za disi nisi. :smt004 :smt004 :smt004
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Bosna i Hercegovina

Post by KAMIKAZA »

Referendum nije nista drugo do pokusaj vaseg vozda da zastiti sebe i svoju nakradenu imovinu.Nije tacno da se ne prica o odcjepljenju,jer bas on kad mu neko postavi neko neugodno pitanje,odmah pjeni i urla o tome,i kucu (citaj vilu ) je kupio u Beogradu,a ne u Sarajevu ili Banja Luci,toliko o njegovoj dobroj volji da ostanemo u jednoj drzavi i o njegovom patriotizmu prema RS.
Sud RS radi i to neovisno,a kontrola mu treba,ako ne ta u Sarajevu a ono bar medjunarodna,jer kakvi smo mi kao narod i kakvo nam je sudstvo,govori dovoljno cinjenica da se zakoni pisu ,citaju i primjenjuju za svakog razlicito,znaci ako ja ubijem covjeka idem 20 godina na robiju,ako ga ubije neko iz SDSa ide 10 a ako ga ubije neko blizak vozdu ili neko ko ima milione,onda biva oslobodjen,zato ja necu izaci na taj vas referendum,jer ako mene moze da je*e ko stigne i ako ja moram da polazem racune pred sudom i sudijama,onda neka to radi i on,a ako ga nasi oslobode,onda neka mu oni sude,kao sto bi i meni,osim toga njihova rijec nije zavrsna,pa moze da se zali i on kao i ja medjunarodnom sudu za ljudska prava.A ne da sada unaprijed potrosi par miliona na zastitu svoje guze,koja ce da pukne cim izgubi fotelju :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Bosna i Hercegovina

Post by ZMIJA »

Bolje da sutis Kami nemoj se provaljivati,vise puta u jednom danu,o kakvoj ti kontroli suda iz Sarajeva pricasnad sudom Republike Srpske,ako je to tako bajkovito iz suda u Sarajevu, zasto taj sud ne sudi s pravom osumnjicenim za ratne zlocine iz reda bosnjackog naroda,kao sto su Dudakovic, Ganic,Oric,Divjak i drugi,pšusti zamjenu teza, oko vozdovih vila i kapitala i slicni floskula,ako bi se islo na veliko sudovanje ne bi se i ti prometnuo bez malo robije, ako nista drugo, a onda zbog nepostovanja one Isusove ,,Caru carevo, a bog bozije,,
Ako ti mislis da cemo mi srbi, onog debila od covjeka, koji obnasa funkcij,drzavnog tuzioca BiH a koji se zove Ostoja Barasin,uvazavati za njegov rad na toj funkciji grdno si se prevario.
Ja ne volim ljude zbog razlicitog misljenja i stava etiketirati, sto sam u zivotu debelo platila,ali me tvoj stav o ovom pitanju debelo stavlja u dilemu,da li da ti lanem jednu iz usiju. :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Bosna i Hercegovina

Post by regeman »

A referendum ce rijesiti ta pitanja o kojima pricas, sudjenju drugima za ratne zlocine? Pa valjda ti kao stariji znas da izolacija nikad dobro nije donijela nikome! Sto ne bi bio referendum o sudu RS? Taj sud nijednog kriminalca nije osudio.
Kami je u pravu, Dodik i njegovi su taj sud podrzali i izglasali 2002 godine, sad je protiv njega zbog toga sto hoce oko njegove glave da vrsljaju. **** se njemu za Atifom, sto nije 2002 forsirao to kad je glasao za zakon.
Jedina uloga ovog referenduma jeste da skrene paznju sa ekonomskih neprilika.

zanimljivo je kako vozdovi sljedbenici ne rAZMIsljaju samostalno uopste, jedini zadataka je da papagajisu vozdove rijeci i da skrecu sa tema na nizem nivou.

a te price kako Sarajevo hoce kontrolu nad nama i kako zli muslimani vrsljaju o nasim glavama nece rijesiti probleme koji postoje u RS vec ce samo malo potpaliti ovaj suludi narod da skrene misli sa penzije od 150km i nezaposlenosti.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Bosna i Hercegovina

Post by KAMIKAZA »

Zmijo:Sta sam ja lose rekao u proslom postu,meni i tebi i sada sudi sud u Prnjavoru,a zalbu saljemo sudu u Banja Luku,a on je odbije da je ni ne pogleda :D jer njihov je i ovdje i gore,i svi znaju da ako das tu neces ni doci gore,a ako vec dolazis gore ,onda nisi ni htio da das i on nece ni da ti razmatra zalbu.Toliko o postenju suda u RS,a isto je i u federaciji,kadija te tuzi ,kadija ti sudi.Taj Apelacioni ili Vrhovni sud je samo jedan u nizu,koji sve radi za baksis ili uzvratnu uslugu,ali on je samo jos jedna stepenica bez koje se ne moze doci do medjunarodnog suda,kod koga se nadam da smo svi isti,bez obzira na vjeru ili naciju kao i na politicku pripadnost.To je ono od neki dan kad sam ti objasnio da neko iz Rakita ne moze da donese relevantnu odluku,jer ga niko ne priznaje ni kao mjesnu zajednicu a kamo li kao opstinu,republiku ili drzavu,sve ima svoje mjesto,i red.RS je jedna u nizu i naravno ona moze da sudi nama obicnim smrtnicima,dok je BiH isto jedna u tom nizu koja moze i treba da sudi nesto jacim smrtnicima iz RS i Federacije,ako zeli ,a njenim besmrtnicima sudi ta medjunarodna zajednica i njihov sud,i da nije tako,besmrtnici iz vrha bi nam pili krv i niko im nebi nista smio ni mogao.To zeli Dodik sutra ,da se ovaj niz narusi,jer on ima u RS i sud i policiju,samo da jos presjece dalji lanac i njemu niko nista ne moze,osim naroda ,a taj narod je nemocan,bar u ovom momentu.
Meni nikako ne ide u glavu ,zasto bi svi mi morali da se zrtvujemo za interese Dodika,kad je i on isti nekad u slucaju Karadzica,i ostalih govorio da idu na sud i dokazuju svoju nevinost,mogli su i oni tada da traze izmjenu zakona,referendume i sta sve ne,ali vozd je tada govorio da je interes naroda iznad interesa pojedinaca.Danas kad je njegov novac u pitanju i njegova bulja,onda se sve gleda drugacijim ocima,sad su nam od jednom svi dusmani,svi njega mrze ,a zaboravlja da su ga bas ti medjunarodnjaci i doveli na vlast u nas prvi put.Razumijem ja da ti kao vjerni clan partije stitis istu,ali ne razumijem tvoj stav prema njemu kao pojedincu,jer pred bogom i zakonom moramo i trebamo biti i ti i on a i ja isti,ko je on da je nedodirljiv ili ti da si poludodirljiv,a ja obicni smrtnik moram da trpim pendreke od istih,kao onaj jadnik sto ga nasa policija pre neki dan otjera u smrt sa batinama i laznim optuzbama (znas vec o kome pisem).
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Bosna i Hercegovina

Post by Franz »

regeman wrote: a te price kako Sarajevo hoce kontrolu nad nama i kako zli muslimani vrsljaju o nasim glavama nece rijesiti probleme koji postoje u RS vec ce samo malo potpaliti ovaj suludi narod da skrene misli sa penzije od 150km i nezaposlenosti.
Upravo tako, nesto slicno kao u doba komunista kada bi u vrijeme ekonomske krize pustali partizanske filmove....a onda bi narod: "joj dobro je nama i ovako, samo da rata ne bude."

TV/Propaganda=Brainwash.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Bosna i Hercegovina

Post by Hirurg »

kako mislis TV/Propaganda=Brainwash. :)

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Bosna i Hercegovina

Post by ZMIJA »

Nisam ja glupa pa da mislim da ce referendum rijesiti nagomilane probleme kako u Republici Srpskoj,tako u BiH,prije svega ekonomske i socijalne dabome,referendum je prije svega politicko pitanje,a za vas koji ne promisljate malo dublje politika je ipak iznad svega nazalost sviđalo se to kome ili ne.Ja ne branim nikoga i nisam u tom smislu niciji sledbenik vec razmisljam svojom glavom,a poređenje komunisticke mantre po Francu,da kad ekonomski zagusti, da se pustaju partizanski filmovi, da bi se dodatno senzibilirale narodne mase nazalost je tacno, ali je to tako bilo i tako ce ostati,ako je za utjehu slicnim se metodama mnogi u svijetu koriste i ne vidim sto bi se mi u tom razlikovali.Najmocnija sila na svijetu Ameri kad zele da se u kongresu izdvoji velika lova za naoruzanje, prije su americki narod senzibilizirali ili krace receno prepadali, sa crvenim zlom zvani komunizam koji dolazi sa istoka,a danas ga prepadaju Bin Ladenom i terorizmom i tako drze narod na kvacilu,te se postavlja s pravom pitanje ko je zaista srusio trgovacki centar NJujorku.
Dakle ja sam u svom postu rekla da referendum sam po sebi ne moze zamjeniti pastetu i margarin izutra djeci za dorucak,ali je dio politicke borbe i isto je ono sto Kami kaze svi smo mi Kamikaze kad je u pitanju Kosovo ili tako nesto.
Kad je u pitanju referendum i ja sam protiv ev.posledica koje on moze proizvesti ,jer sam bila i protiv onog referenduma gdje su Srbi preglasani a Hrvati prevareni sa referendumskim pitanjem i svi skupa smo odvedeni u rat.Dakle jest referendum demokratski cin, ali u nasem slucaju jest i bomba izvađenog osiguraca ,ali na to su nas natjerali ovi iz sarajevskog kruga koji nas nazivaju agresorima i sto su nam dosudili preko hiljadu godina robije, kao da smo u ratu mi srbi jedini cinili zlocine pa i sami sebe ubijali.
Meni je zaista zao i tesko, sto mnogi danas ovu tesku politicku situaciju koriste za promociju i ostvarenje sopstvenih i licnih interesa,isto onako kako su to radili za vrijeme rata, dok su jedni ratovali drugi su se bogatili i krali,to na neki nacin neki koriste i danas,ali se postavlja pitanje zasto je to tako ,ja na njega nemam odgovor.ali vidim i sagovornici na ovu temu su tu tanki.
Meni je savresni jasno, i to sam rekla u proslom postu, da rat na ovim prostorima nije nazalost zavrsen,ida se nastavlja u drugcijim okolnostima,te je hrabro luda odluka Dodika da krene demokratskim metodama i pritiscima u odbranu interesa srpskog naroda i Republike Srpske iznuđen cin, nadam se referendmom kao demokratskom metodom.
:smt004 :smt004 :smt004
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Bosna i Hercegovina

Post by regeman »

Ti iz Sarajeva su kako kazes i 2002 imali Ejupa Divjaka Atifa....tad je ohr smjenjivao sve silne sdsovce, kolege po politickoj liniji Dodiku pa se Dodik nije zalio i bunio, cak stavise njegovi su glasali za sud i tuzilastvo.
Sad kad je doslo do pritiska na njega on bi da se preko naroda ogradi o isti sud koji mu nije smetao prije 10 godina, iako su bili svi uslovi kao i danas da i tad glasa protiv njega. Naravno,tad je bio miljenik ohra, koji je smjenjujuci sdsove i gurajuci njih na sud otvorio njemu put ka vlasti.
Za sud bih vrijedi ne glasati samo pod uslovom da imamo savrsene sudove u RS. Sto ne glasamo i za nase sudive, pa njihov nerad trpi i narod.
I opet, i Dodik i ti dobro znas da rezultati nece nista promijeniti, samo ce zaostriti situaciju, kao sto kazes kao i 90ih- kad nemas rjesenje problema ti skreni na nacionalizam.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Bosna i Hercegovina

Post by ZMIJA »

To je Regi cisto politikanstvo,ovima iz OHA era svjedno ko ce provoditi njihovu politiku, ovi ili oni,njima je vazno da ostvare svoje politicke i druge ciljeve sto je svima opste poznato.Politika nije konstanta valjda to znas.Nemoj da ulazimo i sirimo temu nema nam kraja ,mogla bi ja o pomilovanom Cavica i njegovom potpisivanju Srebrenice i pritiscima kojima nije mogao odoljeti,pa je njegova pragmaticna politika bila cijena njegove politicke karijere i clanstva u SDSu, nije to u pitanju vec ,određeni politicki trenutak koji treba iskoristiti za jacanje Republike Srpske, jer su prenosenjem nadleznosti na BiH u određenom trenutku i bila jedina alternativa,i niko sada ne proziva one koji su morali tada postupati kako su postupali,nema veze ,sada su se stvorili neki momenti,kao sto je 1000 godina robije Srbima i nepravednost malog sarajevskog Haga, koji sudi samo Srbima i nije to bila slobodna volja Srba vec nuzda,na koju su nas natjerali sarajevski politicki krugovi, za koje smo i ja i ti u ovoj zemlji građani treceg reda ,agresori i zlocinci to je motiv referenduma dragi moj Regi, a lopovluci sa ovim pol.cinom nemaju nikakve veze ,jer ti mislis da se u Sarajevu ne krade ,jel mislis da je tamo pravna drzava, svakako da nije. :smt004 :smt004 :smt004
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Bosna i Hercegovina

Post by regeman »

ma kakvi agresori i mali Hag, jedini cilj referenduma jeste da se mile zastiti od suda. Da je htjeo mogao je u proteklih desetak godina zilion puta preispitati rad tog suda, na kraju nije ni morao glasati za njega, ali valjao mu je dok nije doslo do njega. Tako da, ovo je licni cin, nikakva zastita RS. RS je definisana Dejtonom koji on cacka u korist Hrvata, ima svoje nadleznosti, manje od republike samostalne ali vise od autonomije. Svakako da nije pravna drzava, ne bore se ni oni za istu, zato ce po ko zna koji put stranci ovdje red uvoditi.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Bosna i Hercegovina

Post by ZMIJA »

Jednom sdesovac uvjek sdesovac :smt004 :smt004
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Bosna i Hercegovina

Post by vrsta8472 »

Змијо, кад немаш шта да одговирш, одмах дајеш етикету СДЕСОВАЦ!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Bosna i Hercegovina

Post by regeman »

kakve veze moje pisanje ima sa sdsom, rekao sam ti 3, 4 cinjenice za koje i ti znas ali kao dobar clan teniske strane precutkujes jer protiv sefa se ne smije i meni je jasno to tvoje vidjenje i stav, razumijem, ali ne moras druge ubjedjivati ovde u ispravnost suludih ideja tvog sefa.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Bosna i Hercegovina

Post by ZMIJA »

Za krst casni i referendum zlatni :smt004
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Bosna i Hercegovina

Post by regeman »

sretno na glasanju :D
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Bosna i Hercegovina

Post by ZMIJA »

Ako bog da :smt004
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Bosna i Hercegovina

Post by KAMIKAZA »

:D Ja sam ubjedjen da ni svi SNSDovci nece izaci na to glasanje a kamo li ostali normalni svijet. :D Da se Dodik ne osramoti pred svjetskom javnoscu, :) trebao je za svaki slucaj da koriguje jos par zakona vezanih za izbore :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Bosna i Hercegovina

Post by ZMIJA »

Samo da nas ne zajebe onaj Incko ,a sve su prilike da ce spasiti stvar :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Bosna i Hercegovina

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Bosna i Hercegovina

Post by ZMIJA »

Ovdje zaista suvisan je svaki komentar :smt004 :smt004 :smt004
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Post Reply