Vodovod Povelic

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Vodovod Povelic

Post by svraka »

Заборавио сам се јавити. Квар је саниран у року два дана. Али, то сте сигурно примијетили. :smt006

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Vodovod Povelic

Post by ZMIJA »

Kad smo već na fonu dnevni poslova i zadataka komunalne policije,lično bi te Švrakac umolila da odeš ispred ROBOTA i narediš onim što nisu asvaltnu površinu doveli u prvobitan polžaj prilikom nekog rovanja i kopanja ispred ovog marketa.
U protivnom, i ja ću prekopati asvalt ispred svoje zgrade i ostaviti da se narod spotiče o rovine, kao što se spotiče i ispred ovogh marketa.Gledam neki dan to ruglo u gradu i ništa drugo mi nije palo na pamet nego da komunalna policija ne radi svoj posao.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Vodovod Povelic

Post by cocacola »

Ima još mjesta u gradu koja su ostavljena u takvom stanju, kod pekare Cvijete, kod bivseg Sirana, kod trga, po selima makadam pretvaraju u asfalt, u gradu obrnuto.


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Vodovod Povelic

Post by svraka »

Па, не знам шта рећи момци, осим да сте у праву. Док сам био шеф те службе, ноге сам ломио да удовољим сваком захтјеву, да се нађем свакоме на услузи, да урадим и оно што се од мене реално и не очекује... За награду сам деградиран. Тако да на ове ваше оправдане примједбе могу само рећи: обратите се на праву адресу. Ја више нисам тај.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Vodovod Povelic

Post by ZMIJA »

Švrakac ti možda nisi za politiku, ali više nego sam sigurna da svoj posao obavljaš korektno, i ako su te maknuli što evo čujem od tebe prvi put,zaista smataram da ovoj lokalnoj vlasti ne trebaju radni i pametni, već ljenguze i poslušni.
Samo neznam ko te nagovori da ideš,u tu stranku NDP, ili kako se već zove,samo znam, da je to esdesovo odelejnje.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Vodovod Povelic

Post by Debeli_Shef »

Ne još zadugo. I ljudi u NDP-u nisu saglasni sa politikom aktuelnog načelnika pogotovu zbog činjenice da su ih bacili u treći plan zbog SP-a i DNS-a, a ovi su ih sad izdali. Ljudi svašta opraštaju ali izdaju ne.

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Vodovod Povelic

Post by cocacola »

Problem je sto su ovdje trenutno sve krive adrese, valjda ne zadugo, 8 dana jos.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Vodovod Povelic

Post by vrsta8472 »

Зна ли неко, када ће читав град добити воду са Повелича :?: :idea:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Vodovod Povelic

Post by KAMIKAZA »

:lol: Cim se prikljuci cijela Derventa mi smo na redu. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Post Reply