Vodovod Povelic

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Vodovod Povelic

Post by Vladan »

Niko ništa ne komentariše od roditelja djece koja pohađađaju vrtić. Krajnje je degutantno praviti predstavu od "puštanja" vode u grad u 21. vijeku u dječijem vrtiću sa sve sveštenicima. Ako je i od "naj" načelnika, proevropskog, previše je. Da li ovo znači da vodu mogu piti samo pravoslavci? Kitimo se tuđim perjem, kao "mala evropa" smo a sve po partijskim planovima.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Vodovod Povelic

Post by ZMIJA »

neozbiljan wrote:Zmile ja koliko mogu da shvatim ove tvoje pisanije, krivo ti je jer nisi bio ni kotačić u dolasku pitke vode du grad Prnjavor i rješavanju ovog vijekovnog problema.
Možeš ti pričati šta ti je drago.Zmile je bila opozicija SDSu, i upravo zahvajući njoj i tadašnjim opzicionim bajama u skuštini, razjebali smo pakleni plan SDS a da na izvorištu Povelič naprave fabriku za flaširanje vode srdestvima države ,a da ju onada otkupe (privatizuju) kao što su privatizovali SLOGU,MLINPEK,KOŽARU,PIONIOR,PROMET,UNIS,METALKU,i jpš neka preduzeća u Prnjvoru.Naravno Zmija im je tada ''otela'' STANDARD otjerala lešinare iz njega, i eno ga dans radi,dakle imam ja našta biti ponosna ili bolje rečeno prkosna.
Dakle da nije bilo Zmije i baja oko njega ,voda bi otišla sa POVELIČA na svjetsko tržište i to je notorna činjenica ,ako ne vjereuješ meni, raspitaj se kod nesuđenih vlasnika te fabrike,koji su se u međuvremenu ''gađali'' eksplozivom.
Ja mislim Neozbiljni da je upravo tebi nešto krivo šta ja čačakam i podsjećama na nešto što mislite da je zaboravljeno.
neozbiljan wrote:Očigledno da si nekada bio u strukturama vlasti i narodnom predstavništvu, pa ti je vjerovatno žao što tu nisi i sada. Da za 10 godina možeš reći ja sam bio tu kad smo doveli vodu u grad. Ali budi korektan pa reci ko god da je završio, dobro došlo.
Za razliku od tebe, ja tebe nepredpopstavljam čak ni ko si kao ti mene,pa nemam ništa lično protiv tebe i moj subjektivizam je isključen, što nažalost nije kod tebe, koji čak znaš šta je meni žao a šta nije,kao da sam ti tetka od strica.
Ja nikad nisam bila u strukturama vlasti,bila sam tri mandata narodni odbornik u skupštini kao opozicija i red bi bio da to znaš ako mi več burlaš po mojoj ličnoj arahivi i privatnosti čak.
Naravno moj politčki put sledili su neki kasnije koji su bili na vlasti,i matrijalizvovali naše ideje da se POVELIČ razgrana na šet mjesnih zajednica oipštine Prnjvor a da se višak vode usmjeri prema gradu.šta je na kraju i učinjeno.Projekat SDS a za riješavanje vodsnabdjevanja grada pitkom vodom je fabrika vode u Drenovoj koji su svečano pustili u rad Dragana Čavić i Vladeta Živković i pred kamerama srknuli po čašu pitke vode.Za tvoju informaciju neposredno poslije toga kad je glavni inžinjer iz Španije to saznao, umro je na licu mjesta, ne od vode koju naravno nije pio, već su mu rekli da je voda za piće i da je upravo čašu popio neko ranga njihovog krla Huan Karlosa.
Narvno ovo je malo u šali malo u zbilji,ali ESDES je imao propali projekt pitke vode u Drnovoj i treba priznati postavili su tri česme kod Crvenog krsta,a sve ostalo na projektu POVELIČ uradila je vlast SNSD a i jnen načelnik Drako Tomaš.
To je istina, sve ostalo je,predizborno prđenje neupućenih aktivista SDS a
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Vodovod Povelic

Post by Vladan »

Upravo tako. Ovde se od strane aktivista SDS-a stvara privid aktivnosti načelnika i opštinske administracije a u stvari nisu uradili ništa. SNSD i Darko Tomaš su još 2012. vodu sa Poveliča doveli do grada, tj. Crvenog krsta. Sve ovo nije slučakno, kao i silne plakete i priznanja za "naj" načelnika, i ovo je u funkciji ličnog marketinga načelnika opštine koji ide u pravcu ostvarivanja svog cilja a koji je republička ili državna funkcija. Po koju cijenu? Osim što svi aktivisti SDS-a rade svjesno ili nesvjesno u korist lične načelnikove ambicije, sva administracija je takođe stavljena u tu funkciju. Nije problem da čovjek ostvari svoje ciljeve ali zar je potrebno ovolikonforsiranje, šta će biti nakon Gatarićevog odlaska iz Prnjavora, hoće li opet neko morati popravljati zatečeno stanje u opštinskom budžetu, to će se riješiti ali šta ćemo sa prodanim zemljištem ili eventualnim sudskim procesima? Najvažnije pitanje jeste šta ćemo sa propuštenim prilikama i izgubljenim vremenom? Vidite li vi da je čovjek za četiri godine, osim što se zavadio i tužio koga je stigao, nije uradio ništa na dovođenju investicija koje bi otvorile radna mjesta, čak i ovo završavanje projekta vodosnabdijevanja pokušava da prikaže kao svoju ključnu zaslugu a svi znamo da od tog nema ništa. U prethodnom postu a i ranije je objašnjeno koliko su Vlada RS i SNSD na čelu sa Darkom Tomašem uradili na projektu Povelič.

novonovak
Posts: 55
Joined: 29.07.2016. 11:33

Re: Vodovod Povelic

Post by novonovak »

Sudeci po onoj narodnoj, dok pametni popustaju budale vladaju, ta se narodna sad moze prevesti za ova vremena , dok pametni vode fer borbu bezobrazni pobjedjuju ili ti vladaju.
Toliko lopatanja i stajanja kraj svake kamare pijeska, svakog crijepa, svakog tudjeg temelja i svega , bilo sto gradjani privatno rade ili se radi od nasih para , prelazi svaku dozu ukusa. Morate priznate da to Dodik ipak radi sa vise stila, uhvati se mikrofona, malo zabavi narodne mase i ode.
U meni, kao prilicno neopredijeljenom gradjaninu izaziva samo mucninu i gadjenje. Izaziva revolt!
To je ponizavanje birackog tijela, prosla su ili prolaze vremena "bukaca". Narod je sve pismeniji i obrazovaniji. Postoji nacin informisanja gradjana o ulaganji njihovih para. Ko je dao svoju cacevinu ili izvrnuo svoj dzep neka to privatno kaca po svojim profilima. To Malinovic nikada nece uraditi ali hoce drugi viriti iz njegovog dzepa, pa makar to bio car u vidu glasa.
Na kraju, postoje ljudi koji nisu na prodaju, ni za novac, ni za ulicu, ni za vodu (za koju je vlada izdvojila sredstva, opet nasa ne iz privatnog dzepa. ) Nemojte se dzaba brukati bar kod vecine prosvijecenih gradjana.

Brankica
Posts: 1416
Joined: 09.03.2009. 16:24
Location: Prnjavor

Re: Vodovod Povelic

Post by Brankica »

Vladan wrote:Niko ništa ne komentariše od roditelja djece koja pohađađaju vrtić.
Da li zbog zakona spojenih posuda ili neceg drugog, blizu 1000 djece OS N Tesla nece srknuti casu pitke vode? Nije li ta skola bas u gornjem dijelu grada, na najvisoj nadmorskoj visini od svih institucija?
Sta mislite, da jedan dan dodju zaposleni i djeca da natocimo sebi po flasicu pitke vode u zgradi opstine :-)
Mislite li mozda da su skole i bolnica trebale biti prioritet ili su prioriteti bili drugi arsini?
Postoji jos jedno, mozda moja skola ima vodu a ja juce nisam kusala? U tom slucaju se izvinjavam na pitanju!

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Vodovod Povelic

Post by neozbiljan »

Zmija znaš i sam da nisam neko ko "burla" po privatnom zivotu i traži mrlje da bi na osnovu toga pisao. Imam pravo da iznesem pretpostavku kao i ti da ju demantuješ. Ako imaš nešto da kažes i da kompromitujes neku strukturu koju pominješ, što se mene tiče slobodno. Ja ne pišem po nečijem nalogu i iza mog pisanja se nista ne skriva. Tako da mene tu ne petljaj.

"Brankice" ako do sada niste imali vodu u školu, strpite se još 10-15 dana, neće Vam ništa biti. Ne budite zlonamjerni.

Brankica
Posts: 1416
Joined: 09.03.2009. 16:24
Location: Prnjavor

Re: Vodovod Povelic

Post by Brankica »

neozbiljan wrote: "Brankice" ako do sada niste imali vodu u školu, strpite se još 10-15 dana, neće Vam ništa biti. Ne budite zlonamjerni.
Nista, izvinjavam se, vazno je da bude prije pocetka nastave!!!

Ja sam zaista mislila da smo mi prvi kad se krene s Povelica sto se institucija tice, nisam trazila za sebe, meni koliko treba jos uvijek mogu donijeti.
Logicno mi je da institucija od 1000 djece i zaposlenih bude u prvom krugu, cak i ispred vrtica. (ako nista drugo a ono zbog nadmoreske visine)
Jesam li ista lose rekla, ako ste realni slozicete se sa mnom. Znate koliko kosta flasica vode, znate li da roditelji ne rade, jeste li ikad gledali da necije dijete jede picu i pije kolu a drugo jede suvu kiflu ili nista i nema ni bocicu vode?
Mi koji se svaki dan susrecemo stim mozda to i na poseban nacin prezivljavamo ili dozivljavamo.
Izvinjavam se jos jednom ako se nismo razumjeli, i odvrnite tu slavinu za 1. septembar :-)

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Vodovod Povelic

Post by neozbiljan »

Nemate potrebe meni ili bilo kome da se izvinjavate. Kada bi krenuli tako nabrajati primjere u kojima dolazi do izrazaja socijalna razlika u drustvu nazalost ostali bi na toj temi jako dugo.

Nažalost, sve se u našem društvu gleda kroz politiku ali mislim da trebamo zadržati minimum dostojanstva i izdići se iz dnevno-političkih tema bar kad su ovakve stvari u pitanju. Nakon toliko godina dobijamo pitku vodu. To je stvar oko koje e treba praviti političke poene.
Ranije sam negdje pisao da mi još nismo svjesni da ćemo završiti problem oko vode za piće. Nismo svjesni jer je kampanja pred vratima i sata to sve gledamo kroz izbore. Tek kada sve prođe i kada shvatimo da više ne idemo svakih 5 dana po vodu, da ne vučemo kanistere, ne čekamo u redu, tek tada ćemo shvatiti značaj. Upravo zato sam i Vama napisao prošli komentar, ne da bih nešto pametovao nego samo da težište priče prebacimo sa politike. I ja sam svoje školovanje u Prnjavoru završio bez pitke vode pa valjda će se i sadašnji đaci strpiti koji dan.

FrauD
Posts: 29
Joined: 11.08.2016. 21:17

Re: Vodovod Povelic

Post by FrauD »

I bi voda, uslišene molitve molitve žednih građana. Avaj, hvala Vam uvaženi.
Kakva sjajna predstava gradskih očeva.

Hm, pitanje za "odgovorne" za onaj vjerski cin?
Kad mi drugih konfesija,uvjerenja možemo da aminujemo vodu ?
Šta je sa ateistima? Kad popiju vodu vidjeće svjetlo na kraju tunela?

vidovita baba
Posts: 74
Joined: 07.08.2016. 14:47

Re: Vodovod Povelic

Post by vidovita baba »

Boze pomozi, FrauD koja si ti b..... , pa to je strasno.


MODERATOR
javna opomena zbog vrjedjanja

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Vodovod Povelic

Post by Debeli_Shef »

Alo Vanga, imaš li ti neki argument ili lupaš po navici. Ne vidim poentu prisustva sveštenih lica povodom te prigode . Ima tu dece i drugih konfesija, ne samo Srba. Dokaži suprotno, ali molim te argumentima. Uvrede ostavi za oko kuće. To je ipak stvar kućnog vaspitanja.

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Vodovod Povelic

Post by cocacola »

Prnjavor bese Mala Evropa, jel, to znaci ima raznih vjera i nacija, sto će reci da djeca tih raznih vjera i nacija idu u vrtić,shodno tome sumanuto je zvati pravoslavnog svestenika. Sto je najgore zovu oni koji su do juce psovali Boga....


Sent from my iPhone using Tapatalk

FrauD
Posts: 29
Joined: 11.08.2016. 21:17

Re: Vodovod Povelic

Post by FrauD »

Kupanje svetom vodom pa onda pisanje po forumu, možda manje uvreda bude.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Vodovod Povelic

Post by neozbiljan »

Gospodo moderatori, znamo da ste u funkciji SNSD-a!
Shvatam da ste u izbornom štabu ponovo, zadržite bar minimum profesionalizma. Nekoliko puta sam tražio da se "droplja" opomene ili kazni za vrijeđanje ali pravite se da ne vidite!
Vrsta očekivao sam da se ti možes izdići iznad toga, ali pokazuješ da te politika kvari, opet si onaj stari zagriženi crvendać.


MODERATOR

poštovani kako bi znali da koristite forum i opcije koje vam forum daje, molim da pročitate uputstvo koje imate na početnoj strani foruma. Moderacija radi profesionalno i svaki post koji je prijavljen kako dolikuje da je neprimjerenog sadržaja je završen a korisnik opomenut. Kako ne bi dolazilo do šarenica na forumu tu sam ja da to odrzim u najboljem redu. Svi poslovi koji nemaju veze sa temom bice obrisani. Javne rasprave mimo teme možete da pišete na forumu svaštara koji tom služi kako i samo ime kaže. Hvala na razumjevanju

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Vodovod Povelic

Post by ZMIJA »

neozbiljan wrote:Zmija znaš i sam da nisam neko ko "burla" po privatnom zivotu i traži mrlje da bi na osnovu toga pisao. Imam pravo da iznesem pretpostavku kao i ti da ju demantuješ. Ako imaš nešto da kažes i da kompromitujes neku strukturu koju pominješ, što se mene tiče slobodno. Ja ne pišem po nečijem nalogu i iza mog pisanja se nista ne skriva. Tako da mene tu ne petljaj.
Ne mislim ja Neozbiljni da ti pripadaš toj strukturi paparco intelegencije, te upravo si mi vrlo zahvalan sagovornik sa kojim se porijetko slažem na ovim političkim temama ,što ne mislim da je to loše , naprotiv.
Ja takođe ne pišem ni po čijem nalogu ili naređenju, bože sačuvaj, i svi koji me bolje znaju, znaju da nisam Zmija bez razloga.
Aktuelna priča o pitkoj vodi u Prnjvoru je otrcana tema, i svi koji imaju nadu da će im to donjeti koju mrvu kod biračkog tjela, grdno se varaju.Neko reče, nije više ni narod baš tako blesav, da ga se sluđuje sa recikliranom predizbornim lažima na temu vodosnabdjevanja u Prnjavoru, u kome se po tom pitanju sve zna. Sama laž i prevara.
Lično mislim da SDS od propagnde pravi antipropagandu ''nadvikujući se'' preko lokalnih medija koje kontroliše i plaća parama porskih obveznika.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
mirabell
Posts: 162
Joined: 19.11.2007. 16:54

Re: Vodovod Povelic

Post by mirabell »

Vladan wrote:Niko ništa ne komentariše od roditelja djece koja pohađađaju vrtić. Krajnje je degutantno praviti predstavu od "puštanja" vode u grad u 21. vijeku u dječijem vrtiću sa sve sveštenicima. Ako je i od "naj" načelnika, proevropskog, previše je. Da li ovo znači da vodu mogu piti samo pravoslavci? Kitimo se tuđim perjem, kao "mala evropa" smo a sve po partijskim planovima.


Ja sam roditelj djeteta koje je prikazano u vrticu na snimku i nije mi problem zbog toga. Po vasem postu zakljucujem da bi bilo bolje da voda nije pustena jer je 21.vijek a mi ju nemamo i "ne treba nam".
Nije bitno ciji su ovo politicki poeni,voda nam je svima bila potrebna i svima im hvala.
Ko god je pomoga na bilo koji nacin,hvala mu
... govori tiho i nosi psa sa sobom...

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Vodovod Povelic

Post by Vladan »

:-) Blago tebi. Naravno da je bitno da imamo vodu ali po meni problem predstavlja namjera opstinskog menadzmenta da se zavrsetak ovog projekta provede na ovaj nacin - igraju na osjecanja ljudi, na djecu su svi osjetljivi, ja licno bih bio kritican kada bi neko na ovaj nacin zloupotrijebio moje djete, zasto se zloupotrebljava pozicija djecijeg vrtica i ceremonija se odrzava u vrticu?

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Vodovod Povelic

Post by corkan »

Strašno.......
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Vodovod Povelic

Post by bičbožiji52 »

Zvanična uredba načelnika opštine Prnjavor o neupotrbljivoj vodi za piće iz gradske mreže je na snazi.
Veoma će biti zanimljivo kada i kako će ta uredba biti povučena i stavljena van snage,s obzirom da prestaje potreba za istom.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Vodovod Povelic

Post by Debeli_Shef »

Ali parcijalno biče. Nije moguće da je malo pitka, a malo nije.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Vodovod Povelic

Post by bičbožiji52 »

Ta inprovizacija sa parcijalnim puštanjem vode u gradsku mrežu je tehnički problem.O dvije vode iz jedne čaše je stari vic, koji nam je pričao Vlado Živković dok je bio načelnik.
Niko od ovih propagandista pitke vode u gradu neće da stručno pojasni, ili da dovede stručno lice da to argumentuje u javnosti.
I kad se završi takozvana druga faza pretakanja vode iz rezervora na Maćinom brdu,na glavni rezervoar na Ceru, postavlja se pitanje pitke vode na gradskim česmama iz razloga dotrajalosti gradske mreže, koja je najvećim svojim djelom izgrađaena od azabesta koji je zabranjen za upotrebu, i niti jedna ozbiljna institucija neće dati certifikat da je voda za piće,jer su se u toj sveri podigli standardi (evropski) gdje je čak zabranjena i upotreba hlora za biološko očišćenje vode.
I ova dosadašnja vode je bila za piće,ko je previše bio žedan, ili lijen sebi pribaviti kolko toliko ispravnu (pitku) vodu za piće,koja sve više i više postaje civilizacijski problem.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

lejdigaga
Posts: 61
Joined: 27.03.2016. 21:58

Re: Vodovod Povelic

Post by lejdigaga »

bičbožiji52 wrote:Ta inprovizacija sa parcijalnim puštanjem vode u gradsku mrežu je tehnički problem.O dvije vode iz jedne čaše je stari vic, koji nam je pričao Vlado Živković dok je bio načelnik.
Niko od ovih propagandista pitke vode u gradu neće da stručno pojasni, ili da dovede stručno lice da to argumentuje u javnosti.
I kad se završi takozvana druga faza pretakanja vode iz rezervora na Maćinom brdu,na glavni rezervoar na Ceru, postavlja se pitanje pitke vode na gradskim česmama iz razloga dotrajalosti gradske mreže, koja je najvećim svojim djelom izgrađaena od azabesta koji je zabranjen za upotrebu, i niti jedna ozbiljna institucija neće dati certifikat da je voda za piće,jer su se u toj sveri podigli standardi (evropski) gdje je čak zabranjena i upotreba hlora za biološko očišćenje vode.
I ova dosadašnja vode je bila za piće,ko je previše bio žedan, ili lijen sebi pribaviti kolko toliko ispravnu (pitku) vodu za piće,koja sve više i više postaje civilizacijski problem.
Ma bravo :smt038 :smt038 :smt038 , konacno jedno smisleno objasnjenje, oko ove pompe o pitkoj vodi u Prnjavoru.Pitke vode zvanicno nema, niti ce biti!Neka neko ovo demantuje, nekim saopstenjem, ili neka izadju pred medije i kazu, "Gradjani Prnjavora, od danas mozete piti vodu iz cesme, na nasu odgovornost"....
Kako da nece.Jos jedna u nizu SDS-ovih manipulacija i obmanjivanja javnosti!


User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Vodovod Povelic

Post by vrsta8472 »

Доказ да код нас нема никаквог плана рада и одговарање на промашене инвестиције. Шта би сада рекао СДС ов носиоц листе за ту фабрику?

Послато са SM-G903F уз помоћ Тапатока
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Vodovod Povelic

Post by ZMIJA »

Kakav crni plan rada i kakave investicije u opštini Prnjavor.Promašeni projekat fabrike vode u Drenovi je svojevremena donacija španske Vlade ,pretvorena u dugorčni kredit, kako bi se prodala zastarjela oprema i tehnologija
Mno0gi neznaju da je za riješenje vodsnabdjevanja pitkom vodom Prnjvora bila zainteresovana i norveška Vlada ,kao u susjednoj opštini Derventa.To navodim iz razloga što su neki naši bajni prnjvorčani ,da im sada ne navodim ime,u Savjetu ministara BiH izlobirali ovaj španski projekat,te je tako Norveška ispala iz igre.
Naravno, u EU korupcvija je legalizovana i zakonm regulisana i svi to znaju,tako da se svako lobiranbje za krupne projekte i te kako plati i naplati.
Da je bilo ikakvog plana za rešavanje voidsnabdjevana Prnjvora,ne bi se u isto vrijeme pravila fabrika vode u Drenovi i radio projekt POVELIČ.
Već sam pisala mnogo puta o stvarnim namjerama za izvorište POVELIČ i nebi da se ponavljam,i to mnogi u Prnjvoru znaju.
Pitaka voda u Prnjvoru DRUGI PUT, je još jedna prevara SDS a pitkom vodom u gradu i mutnom politikom od početka po tom VODENOM PITANJU .
Prnjvorsko vodosnbdjevanje pitkom vodom je SKADAR NA BOJANI,ali ne samo vodsnabdjevanje, Prnjavor je nažalost zaboravljena varoš kroz koju svi prolaze, i ne zadržavaju se puno.
U Prnjvoru su potrošeni,stoitine miliona maraka,a grad nema niti jedan kapitalni projekat kakve imaju druge opštine,kako u susjedstvu tako i šire.

-nemamo sportsku dvoranu

-nemamo adekvatan kulturni centar

-nemamo kanalizacioni sistem, i sve šta on podrazumijeva (grad bez septičkih jama i precistač otpadnih voda)

-Maslovare imaju pješačku stazu, ali Prnjavor nema

-mnoge gradske ulice su su ko' u Damasku (rupa na rupi)
-
-nemamo kružne tokove, a sve susjedne opštine imaju,ta saobraćajna rešenja u svom gradu

-administrativni centar se nalazi nelegalno u ruševnim austrougarskim zgradama za koje je su stigla rešenja iz Beča da su zgradama istekli rokovi upotrebe (zgrada vojnog odsjeka i zgrada opštine)

-jedina smo oipština u Republici Srpskoj koja nema izgrađeno centralno obilježje za poginule borce otadžbinskog rata.

-imamo ti započete poslovne zone,u kojima su pojedionci dobili po početnoj cijeni(slobodnom pogodbom)atraktivne lokacije,koje nisu priveli namjeni (Rašo Ratkovac,plava pumpa i Radivoje Radivojecvić lokacija do njega,prostor izunajmljen za domuzeve autobuse)

-Nemamo toliko zagovarani Vatrogasni dom,pa je terenutno vatrogasna jedinica smještena u kranje neuslovnim prostorijama.

-o buvljij pijaci u Prnjvoru uzalud je trošti riječi, za ovo svojevrsnoi gradsko ruglo,pored koga se naprosto ne može prolazit
i

Dakle postavlja se Pitanje koji je to projekat opštine Prnjvor za koga se može reći svaka čast,a koji je izgrađen u zadnih ćetvrt vijeka u Prnjvoru.Neka neko odgovori ako zna.
Sadašnja vlast se hvali sa provedenim izborima u Mjenim zajednicama (kukala im majka),sa kotlićem riblje čorbe,sa postavljenim komadom pleha na ulazu u grad, na kome je napisan grb Prnjavor(grbava nam majka bila)hvale se sa donacijom Drage Malinovića i ugovrnim obavezama izvođača na auto putu Banjaluka -Doboj zbog dovođenja oštećenje putne infrastrukture u prvobiti položaj.
Da nije žalosno bilo bi smiješno.






-
-
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Post Reply