Vodovod Povelic

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Post Reply
User avatar
Elim
Posts: 621
Joined: 15.08.2007. 20:43
Location: Šibovska

Post by Elim »

Kod tebe Salcn i Huntera nema vodovoda, imate dobar put i kanale :D

taliban
Posts: 9
Joined: 25.11.2007. 23:32
Location: VUKOJEBINA
Contact:

Post by taliban »

Sto se tice vodovoda nema se tu sta reci pare su pokradene, a narod nek pije kanalizaciju. Vazno je da nam je nacelnik svake nedenje na izvoru u sibovskoj a na televizoru pametuje kako je nas vodovod kvalitetan i toksikoloski ispravan. Kako ga nije sramota sad nesto prica o kad su borci ginuli na Ozrenu on je pijan lezao pod stolom u Podgorici
JEBEM TE LICNO I PERSONALNO

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

Oce li ove godine proradit vodovod :D :?:
Image

User avatar
Elim
Posts: 621
Joined: 15.08.2007. 20:43
Location: Šibovska

Post by Elim »

Vodovod tece kanalima posle ovih kisa. :lol:
Kako je bilo do sada natom ce i ostati.
Image

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

Nije ni cudo koja se stranka zalaze za taj projekat :D :D :D
Image

User avatar
Elim
Posts: 621
Joined: 15.08.2007. 20:43
Location: Šibovska

Post by Elim »

Ja sam vec jednom rekao,
dok je SDS na vlasti necemo imati vode.
Pare su potrosene koje su bile namijenjene za vodovod. :?
Image

User avatar
Nelle
Posts: 204
Joined: 29.06.2007. 22:36

Post by Nelle »

Elim je dobro objasnio,tesko cemo se napiti vode ubrzo,do tada valja cisterne pripremiti. :?

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

Ma bice para,samo se bojim da izvor ne presusi :smt005 :smt005 :smt005
Image

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

oni i dalje cekaju da narod odustane, pa da je pocnu flasirati i turati pare u svoj dzep. ja cesto praznim sahtove sa kisnicom od vodovoda, jbg, nemam dovoljno vode za stoku pa moram nekako da se snalazim, to mi je jedina solucija, ili ici 15 km dalje zbog cisterne vode, i to svaki drugi dan
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

Kandirbaja
Posts: 12
Joined: 08.11.2007. 13:17

SNSD investira u Povelič

Post by Kandirbaja »

Prvo da napomenem da je naredni tekst 100% provjeren a ne tipa "pričao meni jedan što je gledao."

Još prije par godina u mjesnoj zajednici gornja ilova (Povelič) pronađene se ogromne količine pitke vode koja je mogla zasigurno da riješi problem Prnjavora za 21 vijek. Istraživanja su urađena, nekoliko izvorišta je iskopano i to je otprilike to. Tu sva priča završava. Ta voda nam nikad nije stigla. Mislim da većina vas zna o čemu pričam.
Ali danas sam saznao ovo:

SNSD je pokrenuo ponovo taj projekat (mislim SNSD je investitor). Izvorišta se nova kopaju (ne diraju ono što je do sad rađeno, dakle sve novo), Voda se neće slati u Beograd na ispitivanje nego je tim došao iz Beograda i otprilike sva ispitivanja koja obično traju 3 mjeseca biće završena za 7 dana (naredio Dodik- sve je već plaćeno). Prnjavorski vrh je izjavio da će da podigne tužbu iz razloga što se sve to radi bez saglasnosti Opštine Prnjavor, međutim iskopavanja će da se rade samo 500 metara dalje od starih iskopa gdje već počinje Opština Srbac. hehe dobro su se sjetili.

Sve u svemu dobijamo zasigurno vodu i nećemo ništa plaćati s tim da će još i cijena da se smanji na 80 feninga za 1000 litara.

"Vodu će da dobije Prnjavor i još 5 mjesnih zajednica a na jesen kad pobjedimo prikupićemo i ostale" - rijeći predstavnika SNSD-a koji je danas bio na Poveliču.

Smatram da je ovo odlična stvar što se radi ali mislim i da će neko da crkne od muke što to radi baš SNSD. Istina sve su to pare od naroda ali ko nas pita. Neka rade ljudi i u našem je interesu. Da ne bi bila samo priča evo i neki dokumenti koji dokazuju moju priču:




Image



Image
Možeš imati potpis dugačak najviše 255 karaktera

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Bez ikakvih licnih animoziteta, ovi snsdovci su dosadniji od proliva, i imaju ogromne sanse da svoju SDS bracu vrlo brzo sustignu. Ocigledno se moraju kopati nova nalazista jerbo su ajlovski pojedinci bacali zeljezo i smece u stare busotine sa vec ugradjenim pumpamam cini mi se.


SNSD je pokrenuo ponovo taj projekat (mislim SNSD je investitor)
Vau, nisam znao da stranke mogu biti investitori? Da nije mozda vlada RS investitor sa budzetom koga pune svi ljudi, ili ovaj budzet pune samo snsdovci :lol:
rnjavorski vrh je izjavio da će da podigne tužbu iz razloga što se sve to radi bez saglasnosti Opštine Prnjavor,
Ne znam tacno sta se krije iza ovoga, ali kad vec daju 100.000 evra onoj Austrijskoj avio kompaniji nizasta, sto ne bi busili iznova. Sujeta.


Sve u svemu, blago onom ko rano poludi.

edit: Sta onom projektu onog lika iz Brckog fali, osim para da se sprovede. Ako ima neko upucen da zna.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Kandirbaja, ti ces se te vode napiti al samo ako sebi u flasi doneses sa Povelica :D kao prvo ;koliko godina nas je*u pred izbore sa laznim obecanjima, cim se izbori pomenu odma se pale neke masine ,buse ,rove, kopaju, traze itd. pa jbte i malo djete ih je skontalo, eto ja sam bio mali kad su poceli da nas lazu i oni to i dalje rade , samo sto im ja ne vjerujem.
SNSD placa sve, eto ako je tako dobro je, bas bi rado da neko ko ima moc objavi i prikaze za nas laike, jednu kopiju uplatnice sredstava na ziro racun, mada im ni tada nebi vjerovao. :D
Nemam ja nista licno protiv njih ali od kuda njima tolika lova, i sta se sad u nas promjenilo, samo ime partije na vlasti, svu ovu pricu sam slusao vise puta , a ne tako davno od SDSa , ma jos mi odjekuje u usima, SDS ce naopraviti ovo, ono ,bla bla bla, a danas to radi SNSD; nista se nije promjenilo isti ljudi i oni sto lazu i oni sto slusaju. :?
Pare mora da da narod, oni mogu da vas lazu koliko hoce, to moze da se radi od kredita i kredit mora da vrati raja, na bilo koji nacin, kroz razne poreze ili skupu vodu, e sad je samo pitanje ko ce to bolje i jevtinije organizovati, tj. ko ce od njih manje da ukrade za svoju partiju i sebe, u svakom slucaju kostace nas duplo nego sto to vrijedi ako ne i troduplo,ali da se jednom napravi kvalitetno, ne da svake izbore cekamo sa istom temom, voda asvalt, i razne druge lazi ,nama je svaki dan sve gore, ima li neko da nudi nekakav program koji ce nas izvesti iz krize, znamo mi da ce se sad pojaviti svi ti nasi POVREMENI clanovi foruma koji ce da hvale ove ili one, jer vama je u dzep a nama samo iz dzepa, nismo na istom, nije jednako izaci na glasanje i postati jos duzniji poslije tih izbora ili urlati ime stranke i postati bogatiji nakon izbora !!! :wink: Nema ljutnje sve vas ja jednako nevolim !!! :D :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

dijana64
Posts: 181
Joined: 25.06.2007. 14:20

Post by dijana64 »

Priča o Poveliču je stara priča. Koliko se sjećamo prije nekoliko godina sadašnji načelnik se slikao po bušotinama POveliča i hvalio kako će dovesti vodu. Da li će ovaj put biti drugačije ne znam ali znam da treba pohvaliti svaku akciju koju vodi BILO KO ako je usmjerena na cilj da se olakša narodu.

pop
Posts: 66
Joined: 22.02.2008. 11:15

Post by pop »

ОВО НИЈЕ КОМЕНТАР НА ДО САДА ОБЈАВЉЕНЕ ТЕКСТОВЕ ОВЕ ТЕМЕ.
ЗА СВЕ ЗАИНТЕРЕСОВАНЕ ФОРУМАШЕ НУДИМ ЕНИГМУ:
ПОВЕЖИТЕ ЛОГИЧКИ ТРЕНУТНЕ РАДЊЕ ОКО ПОВЕЛИЧА СА ФИРМОМ "ФАЧО" ИЗ ЧЕЛИНЦА.
АКО ВАМ ТРЕБА ПОМОЋ ,ТРАЖИТЕ, РАДО ЈЕ ПРУЖАМ.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

pop wrote:ПОВЕЖИТЕ ЛОГИЧКИ ТРЕНУТНЕ РАДЊЕ ОКО ПОВЕЛИЧА СА ФИРМОМ "ФАЧО" ИЗ ЧЕЛИНЦА.
АКО ВАМ ТРЕБА ПОМОЋ ,ТРАЖИТЕ, РАДО ЈЕ ПРУЖАМ
.
Parketi "FAČO" - Čelinac

Fabrika za proizvodnju parketa "FAČO" - Čelinac, počela je sa radom 1997. godine.

"FAČO" proizvodi klasični parket, lamelni parket i masivni parket (seljački pod) od hrasta i bukve, a kupce snabdeva i pratećim programom za ugradnju parketa (lajsne, lepila, lakovi). Pored toga "FAČO" nudi i usluge postavljanja parketa.

Parketi "FAČO" se rade po standardima prilagođenim kupcu, zavisno od tržišta tj. zemlje u kojoj se parket prodaje, a preferira Nemački standard DIN EN 13488/13489, a usvojen je i standard ISO 9001/1400.

Све ово можете прочитати на њиховом сајту.
И какве везе има фабрика паркета са водом из Повелича?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

pop
Posts: 66
Joined: 22.02.2008. 11:15

Post by pop »

ВРСТА,ПОШТО СИ НА ИНДИРЕКТАН НАЧИН ПОКАЗАО ДА НИСИ РАЗУМИО МОЈ ТЕКСТ ПОКУШАЈ ПОНОВО ЈЕР ЕНИГМА ЈЕ ИГРА.
ТЕБИ ЗА ПОМОЋ НУДИМ :ТРИ ВЕСЕЛА СМЈЕХУЉКА И ТРИ ТУЖНА СМЈЕХУЉКА

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Поп-е, за почетак могао би да кажеш своје име.

Ахх шта ћеш, слабо контам те енигме :lol: :lol: :lol:
pop wrote: АКО ВАМ ТРЕБА ПОМОЋ ,ТРАЖИТЕ, РАДО ЈЕ ПРУЖАМ.
Тражим помоћ :P
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

pop
Posts: 66
Joined: 22.02.2008. 11:15

Post by pop »

ДРАГИ ВРСТА,НЕ МОГУ ДА ВАС ПРАТИМ.
ЗА ИМЕ НЕ БРИНИ,ТОТАЛНИ САМ АНОНИМУС.
ДРУГА ПОМОЋ:ПРОБАЈ ФАЧО РАЗУМЈЕТИ КАО СКРАЋЕНИЦУ И ПОВЕЖИ СА ВЕЋ ПРЕДОЧЕНИМ.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Тешко поп-е да било ко може да прати Ники-ја и мене :lol: Ми смо се договорили да набијемо постове гдје год стигнемо. Дуга прича да те сада не смарам.

Ф.А.Ч.О. :?: :idea:

Опет ми ни то не помаже. Може ли још нешто? Још неки дио те енигме, па да лакше схватимо?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

pop
Posts: 66
Joined: 22.02.2008. 11:15

Post by pop »

ДА НАСТАВИМ ТАМО ДАЛЕКО... ОД РЈЕШЕЊА ЕНИГМЕ.
ПОМОЋ БРОЈ ДВА АЛИ ПАЗИТЕ НИСТЕ ЗЛАТНЕ РИБИЦЕ:ПРОБАЈТЕ НЕШТО У ФАЗОНУ "ФАБРИКА АМБАЛАЖЕ И ЧЕПОВА " ПА КРЕНИТЕ НА ПОВЕЛИЧ.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Citat:
SNSD je pokrenuo ponovo taj projekat (mislim SNSD je investitor)
Vau, nisam znao da stranke mogu biti investitori? Da nije mozda vlada RS investitor sa budzetom koga pune svi ljudi, ili ovaj budzet pune samo snsdovci
I mene zaintrigirala izrečena " mudrost ". :roll:
Ovi SNSD-ovci stvarno žive u nekom ego-tripu u kome je partija " vrhovna instanca ", iznad ustava, zakona i ostalih struktura vlasti.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Naravno, partija iznad svega... Nema vise cile-mile stig`o Mile, Dodik Mile... :lol: 8) :wink:

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

e pa nece moci, ilovcani ce radije da vode rat za vodu sa povelica, nego da je prepuste prnjavoru
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

TAKO JE !!!!!!!!!! :D BOGAMI ONI BI VAMA I NAFTU OTELI KAD BI JE VI NASLI; LOPOVI SU TOOOOOOO !!!!!!!!!! :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Iskren da budem i meni više smrdi da će to neko da pakuje i prodaje nego da daju narodu po bagatelnoj cijeni !!!
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

Post Reply