Vodovod Povelic

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Vodovod D. Ilova, Stivor, Sibovska i Sereg Ilova, Povlic

Post by bičbožiji52 »

Na kakve si ti grane pao ,kad vidiš moje niske,pljuješ one koji su te zaposlili,ali nije ni čudo, poppluvao si svoju vjeru i prodo je za večeru,šta bi se drugo moglo i očekivati od jednog asimilirca. :smt005 :smt005
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: Vodovod D. Ilova, Stivor, Sibovska i Sereg Ilova, Povlic

Post by karamarko4 »

lipicanerska legendo samo naprijed :D

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Vodovod D. Ilova, Stivor, Sibovska i Sereg Ilova, Povlic

Post by Koridor92 »

bičbožiji52 wrote:Dok nam lopovi pout Usorca i Stanića budu priređivali cjelovečernje ode o časti i vlasti, mi kao narod i nismo zaslužili bolje, sve nas treba u kolektivni centar i na kazan dok se ne opametimo,bravi zmijo.
eto ga, neka su "oni" lopovi. Usorac dok je pričao lijepo o ovama, nije a bilo boljeg. sada kada je vidio, kakva ste gov.a, čovjek okrenuo ploču, pa ga prozivate. Stanić, šta reći, čovjek radi svoj posao, ukazuje na probleme i nedostatke u opštini. šta rade vaši poslanici-ce, u skupštini Republike Srpske, ja ih još nisam čuo!!?? a što bih, imaju svoju platicu, 3000-7000 km, dižu ruke kad i kako dispečer kaže i laganica...
i vi se sada našli tu da pametujete..
ccc
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Vodovod D. Ilova, Stivor, Sibovska i Sereg Ilova, Povlic

Post by grlica »

ti koridor pričaš kao da nisi iz Prnjavora :?
imam moćno pero - jezik srpski

samuraj
Posts: 279
Joined: 09.05.2012. 17:15

Re: Vodovod D. Ilova, Stivor, Sibovska i Sereg Ilova, Povlic

Post by samuraj »

Sve oko te vode je farsa,i moje mišljenje da sds i snsd dobro saađuju,a koje vidim ima i zmija je očigledno tačno.
Zato se mnogi obrušili na nas dvojicu.
Cilj jeste da te dvije stranke skrenu pažnju svih na farsu oko vode,i tako umanje značaj manjih stranaka koje namaju moć ni finansije za kampanju,i još kad se uzme u obzir da neke od tih malih će svesrdno podržati tu priču,da bi na kraju rekli nema druge moraju sds i snsd u koaliciju a kao nerado ali u interesu "naroda".
Očigledno je voda mnogo mutna,muti se svakodnavno i na kraju će naravno poteći - dobit ćemo vodu i itorijsku koaliciju,sve zbog toga što male stranke isključivo zbog interesa velikih neće da se potrude da bi bili faktor,koji bi omeo "prokletu " koaliciju.
Regemane,za tih 15 koje tražiš ovako. Imam povjerenja u nekih 5-6 ljudi i nisu iz jedne stranke,ti daj toliko isto ali koji će potpuno drukčije raditi i tražiti svoj interes kroz kolektivitet i tu smo.Sasvim sam siguran da 10 ljudi može iz korijena da promijeni sve.pazi ! ja nisam u politici niti želim biti,to je za mene kao rak,kolera itd. a političari su proizvod toga,dakle samo ako imaš dobre namjere(ne vjerujem da tvoj predsjednik može u to)

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: Vodovod D. Ilova, Stivor, Sibovska i Sereg Ilova, Povlic

Post by karamarko4 »

grlica wrote:ti koridor pričaš kao da nisi iz Prnjavora :?
pa nisi ni ti

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Vodovod D. Ilova, Stivor, Sibovska i Sereg Ilova, Povlic

Post by Koridor92 »

grlica wrote:ti koridor pričaš kao da nisi iz Prnjavora :?
eto, neka ti jesi :wink: :wink: :wink:
ja sam mogu biti i u Francuskoj npr. ali svoj grad, želeći mu sve najbolje, ću uvijek podržavati i govoriti ono što mislim da je u datom trenutku najbolje za njega. neću kao ti, u letu sra.ti po njemu i prljati njegovu ljepotu i čistotu njegovih građana. okretati ljude, jedan na drugog, izmišljajući nerealne priče i valjajući nebuloze, po forumima ili nečemu sličnom.
i djeca na grani znaju, da su izbori pred vratima, ljudima se siječe struja, vršeći psihološki pritisak i zastrašivanje, a vi opet napadate, da je za to kriv SDS. sram vas bilo, predsjednik republike mora da utiče na šefa Prnjavorskog elektra. žalosno!
i opet vam je kriv SDS. da li vam majka štuca? pita usorac Džombića i Dodika, ej, Prnjavore...
ko ti je kandidat i ko ti hoće vodu da odvede...
zašto ljudima, kad se već obećali prije četiri godine, niste pustili vodu??? hajde grlice i ostale živuljke, odgovorite na to pitanjce!?!? :roll: :roll: :roll:
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

tehal
Posts: 99
Joined: 17.03.2012. 19:29

Re: Vodovod D. Ilova, Stivor, Sibovska i Sereg Ilova, Povlic

Post by tehal »

De koridorčiću sustavi,ovi su na vlasti od juče a Prnjavor je opustošen davno,baš u vrijeme rata i to je u eri vladavine sds.
Što se tiče vode,imali ste i vlast i puno vremena da to završite,ali niste - nemožete vi ništa pozitivno pa to je to

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Vodovod D. Ilova, Stivor, Sibovska i Sereg Ilova, Povlic

Post by svjedok.saradnik32 »

то што ти сами причаш то је прича покојног Новаковића срочена киклоповим устима, видиш да сте сви продани ко вода у пустињи. Нема од те твоје приче ништа ти то сам знаж, а вријеме је најбољи судија па нека само пресуди ... :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Vodovod D. Ilova, Stivor, Sibovska i Sereg Ilova, Povlic

Post by Koridor92 »

tehal wrote:De koridorčiću sustavi,ovi su na vlasti od juče a Prnjavor je opustošen davno,baš u vrijeme rata i to je u eri vladavine sds.
Što se tiče vode,imali ste i vlast i puno vremena da to završite,ali niste - nemožete vi ništa pozitivno pa to je to
ja, ja.
alah uekber tehal, neka je tebi SDS sve opljačkao. ostalo nije ni bitno. bitno da si se ti izvukao u švecku, pa sad odatle, nešto dobacuješ.
a, ti počni sa đavolom tikve saditi (SNSD), pa ćeš proći još gore, nećeš imati gdje doći ni za bajram ramazan, a kamoli za kurban bajram. :smt006 :smt006 :smt006

PS. (sad će grlica, opet nešto kakati) :mrgreen: :mrgreen:
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

osmangazi626
Posts: 26
Joined: 19.07.2012. 11:41

Re: Vodovod D. Ilova, Stivor, Sibovska i Sereg Ilova, Povlic

Post by osmangazi626 »

neznam sta bi vam reka ali ovo ne vodi nicemu, ovo vodi putu ludila, evo danas cujem specijala dolazi da obezbjedjuje masine na povelicu da bi voda stigla do vasara.. imao sam malo vjere u ovog nacelnika da ce preuzeti nesto u svoje ruke stati u zastitu onija gore ljudi a ne ovako ,, nebilo vam nikom ka nama crveni u crno nas totale zaviste :twisted:

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Vodovod D. Ilova, Stivor, Sibovska i Sereg Ilova, Povlic

Post by Nicky »

tehal wrote:Što se tiče vode,imali ste i vlast i puno vremena da to završite,ali niste - nemožete vi ništa pozitivno pa to je to
Ako se ne varam, kad je SDS bio na vlasti SNSD (ministarstvo finansija u to vrijeme) im nije dalo kredit uz obrazlozenje da je opstina prezaduzena, pa nisu ni imali para da to urade, no ne prodje ni pola godine, pobijedi SNSD na izborima, i odjednom im Mile prebaci onih famoznih 5+ miliona za Povelic. "Pare su na racunu, samo treba zavrsiti", sjecam se k'o danas te price, ali evo, prodjose 4 godine ali nista se ne desi, i sad jos dizu 2-3 miliona kredita. Objasnjenje?

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Vodovod D. Ilova, Stivor, Sibovska i Sereg Ilova, Povlic

Post by grlica »

odgovor koridoru

osjećam previše negativne energije u tvojim postovima i neku mržnju ogromnu ....

tako da se ne mislim zamarati tvojom pameti koridor tj . nemam namjeru kakati , čeka me let..
imam moćno pero - jezik srpski

pop
Posts: 66
Joined: 22.02.2008. 11:15

Re: Vodovod D. Ilova, Stivor, Sibovska i Sereg Ilova, Povlic

Post by pop »

Nicky wrote:
tehal wrote:Što se tiče vode,imali ste i vlast i puno vremena da to završite,ali niste - nemožete vi ništa pozitivno pa to je to
Ako se ne varam, kad je SDS bio na vlasti SNSD (ministarstvo finansija u to vrijeme) im nije dalo kredit uz obrazlozenje da je opstina prezaduzena, pa nisu ni imali para da to urade, no ne prodje ni pola godine, pobijedi SNSD na izborima, i odjednom im Mile prebaci onih famoznih 5+ miliona za Povelic. "Pare su na racunu, samo treba zavrsiti", sjecam se k'o danas te price, ali evo, prodjose 4 godine ali nista se ne desi, i sad jos dizu 2-3 miliona kredita. Objasnjenje?
Nicky je potpuno u pravu....kilavijeg projekta istorija nije zabilježila....osim ...ako,,,,smo tako i htjeli.....ova rapsodija me podsjeća na slučaj iskusnog advokata i njegovog sina na prvom ročištu.....riješi se problem hrasta na međi...ali...ne kapa više u kućnu(čitaj-moj džep) kasu....ova priča, po meni, treba da pređe cifru od 20 mil. km...i dočeka 2014 godinu,,,,živi bili,pa vidjeli...ako ne pocrkamo....pijući predizborno ....besplatno.....točeno pivo.....nisam poguzija!

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Vodovod D. Ilova, Stivor, Sibovska i Sereg Ilova, Povlic

Post by regeman »

Regemane,za tih 15 koje tražiš ovako. Imam povjerenja u nekih 5-6 ljudi i nisu iz jedne stranke,ti daj toliko isto ali koji će potpuno drukčije raditi i tražiti svoj interes kroz kolektivitet i tu smo.Sasvim sam siguran da 10 ljudi može iz korijena da promijeni sve.pazi ! ja nisam u politici niti želim biti,to je za mene kao rak,kolera itd.
o tome ti i pricam...za ozbiljnu pricu treba 50 ljudi koji ce vuci po jos 30 ljudi...ko to ima volju danas..i da su svi na istim talasnim duzinama...niko..kad sam ti rekao 15 mislio sam ti ces reci imam 20 a ne 5, 6...da ne bude zabune ja imam toliko isto..a to je malo...


sto se tice DPa najmanji je problem stranka koja nije u parlamentu i koja nije davala nikakav glas ni za kakve odluke..i koja je prvi put na izborima i nece imati 7, 8 odbornika..Todica se gore nista ne pita i bolje je.
Sto se tice mog misljenja, i Gataricu I KAlabicu odgovara ovakvo stanje, da voda ne dodje, jer nema love da dodje a muletini ovoj od naroda stima bilo sta..samo da se kuva.
Po mom skromnom inzenjerskom misljenju fali jos jedno 3 mil.km za vodu a budzet je u markicu naperen. Tako da...gadjaju se corcima obojica.
Sinisa ako hoce pobjedu, a ima prostora za manevar za razliku od Kalabica treba da se ratoljisa matoraca a okrene se mladjim ljudima.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Vodovod D. Ilova, Stivor, Sibovska i Sereg Ilova, Povlic

Post by bičbožiji52 »

regeman wrote:Todica se gore nista ne pita i bolje
Todića se u Grabiku uvjek pitalo, i pitat će se,naravno on je bio knez za vrijeme SDSa, i pita ga se i dan danas u njegovom selu.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Vodovod D. Ilova, Stivor, Sibovska i Sereg Ilova, Povlic

Post by bičbožiji52 »

pop wrote:Nicky je potpuno u pravu....kilavijeg projekta istorija nije zabilježila....osim ...ako,,,,smo tako i htjeli.....ova rapsodija me podsjeća na slučaj iskusnog advokata i njegovog sina na prvom ročištu.....riješi se problem hrasta na međi...ali...ne kapa više u kućnu(čitaj-moj džep) kasu....ova priča, po meni, treba da pređe cifru od 20 mil. km...i dočeka 2014 godinu,,,,živi bili,pa vidjeli...ako ne pocrkamo....pijući predizborno ....besplatno.....točeno pivo.....nisam poguzija!
Jednom sdesovac uvjek sdesovac :smt005 :smt005
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Vodovod D. Ilova, Stivor, Sibovska i Sereg Ilova, Povlic

Post by bičbožiji52 »

Nicky wrote: Ako se ne varam, kad je SDS bio na vlasti SNSD (ministarstvo finansija u to vrijeme) im nije dalo kredit uz obrazlozenje da je opstina prezaduzena, pa nisu ni imali para da to urade, no ne prodje ni pola godine, pobijedi SNSD na izborima, i odjednom im Mile prebaci onih famoznih 5+ miliona za Povelic. "Pare su na racunu, samo treba zavrsiti", sjecam se k'o danas te price, ali evo, prodjose 4 godine ali nista se ne desi, i sad jos dizu 2-3 miliona kredita. Objasnjenje?
To je tačno,tako je bilo ali tako će i ostati nažalost,nema se tu šta objašnjavati,Prnjavor je opština prepuštena sama sebi i za vrijeme Radovana i za vrijeme Dodika.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Vodovod D. Ilova, Stivor, Sibovska i Sereg Ilova, Povlic

Post by bičbožiji52 »

grlica wrote:dgovor koridoru
Grlice odgovarati na provokacije, provokacijama,je obična svađa.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Vodovod D. Ilova, Stivor, Sibovska i Sereg Ilova, Povlic

Post by bičbožiji52 »

Koridor92 wrote:ah uekber tehal, neka je tebi SDS sve opljačkao. ostalo nije ni bitno. bitno da si se ti izvukao u švecku, pa sad odatle, nešto dobacuješ.
a, ti počni sa đavolom tikve saditi (SNSD), pa ćeš proći još gore, nećeš imati gdje doći ni za bajram ramazan, a kamoli za kurban bajram
Hoćeš reći da niste pljačkali,ne samo Muslimane već i Vlahe :smt005 :smt005 :smt005
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: Vodovod D. Ilova, Stivor, Sibovska i Sereg Ilova, Povlic

Post by karamarko4 »

kako nezadovoljan covjek ovaj lipicaner,napisi nam sta si ti dobro uradio narodu zivotati ili makar jednom pojedincu,naravno neracunam onaj poduhvat sa lipicanerima :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Vodovod D. Ilova, Stivor, Sibovska i Sereg Ilova, Povlic

Post by Koridor92 »

bičbožiji52 wrote:
Koridor92 wrote:ah uekber tehal, neka je tebi SDS sve opljačkao. ostalo nije ni bitno. bitno da si se ti izvukao u švecku, pa sad odatle, nešto dobacuješ.
a, ti počni sa đavolom tikve saditi (SNSD), pa ćeš proći još gore, nećeš imati gdje doći ni za bajram ramazan, a kamoli za kurban bajram
Hoćeš reći da niste pljačkali,ne samo Muslimane već i Vlahe :smt005 :smt005 :smt005
ko je pljačkao vlahe u istočnoj Srbiji???
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

Administrator
Posts: 82
Joined: 08.09.2005. 03:59

Re: Vodovod D. Ilova, Stivor, Sibovska i Sereg Ilova, Povlic

Post by Administrator »

bicboziji52, koridor92 bespotrebno citirate i skrenuli ste sa teme upozorenje pred ban!

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Re: Vodovod D. Ilova, Stivor, Sibovska i Sereg Ilova, Povlic

Post by seljak iz skakavaca »

Administrator wrote:bicboziji52, koridor92 bespotrebno citirate i skrenuli ste sa teme upozorenje pred ban!
Jeste culi!? :lol:

User avatar
skorpion80
Posts: 106
Joined: 29.07.2012. 22:47

Re: Vodovod D. Ilova, Stivor, Sibovska i Sereg Ilova, Povlic

Post by skorpion80 »

Tako vam i treba, a posebno Koridoru92!

Post Reply